Меню фан сайт ФК Енергетик
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 3123»
Форум » Чемпіонат прогнозів » ІІІ Чемпіонат прогнозів » 7-й тур ІІІ Чемпіонату прогнозів (прийом ставок)
7-й тур ІІІ Чемпіонату прогнозів
lukaДата: Вівторок, 21.04.2009, 14:42 | Повідомлення # 1
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
Скопіюйте вибрані 10 матчів і замість знаків питання поставте свій прогноз! Удачі всім!
1. 22.04. 02:15 Палмейрас-ЛДЮ Кіто(кубок Лібертадорес) : ?-?
2. 22.04. 16:00 Геліос Харків – Енергетик: ?-?
3. 22.04. 16:00 Арсенал Київ-Таврія: ?-?
4. 22.04. 17:30 Прикарпаття-Волинь: ?-?
5. 22.04. 18:00 Ворскла-Металіст(кубок України): ?-?
6. 22.04. 18:00 Локомотів-ЦСКА М(кубок Росії): ?-?
7. 22.04. 20:45 Базель-Беллінцона: ?-?
8. 22.04. 21:00 Бетіс-Валенсія: ?-?
9. 22.04. 21:30 Гамбург-Вердер (кубок Німетчини): ?-?
10. 22.04. 21:45 Ювентус-Лаціо(кубок Італії): ?-?




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Вівторок, 21.04.2009, 14:44 | Повідомлення # 2
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
1. 22.04. 02:15 Палмейрас-ЛДЮ Кіто(кубок Лібертадорес) : 1-2
2. 22.04. 16:00 Геліос Харків – Енергетик: 1-2
3. 22.04. 16:00 Арсенал Київ-Таврія: 1-2
4. 22.04. 17:30 Прикарпаття-Волинь: 1-2
5. 22.04. 18:00 Ворскла-Металіст(кубок України): 1-2
6. 22.04. 18:00 Локомотів-ЦСКА М(кубок Росії): 1-2
7. 22.04. 20:45 Базель-Беллінцона: 2-0
8. 22.04. 21:00 Бетіс-Валенсія: 1-2
9. 22.04. 21:30 Гамбург-Вердер (кубок Німетчини): 2-1
10. 22.04. 21:45 Ювентус-Лаціо(кубок Італії): 2-1




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
VasjokДата: Вівторок, 21.04.2009, 15:38 | Повідомлення # 3
::Отець Василь::
Група: Перевірені
Повідомлень: 74
1. 22.04. 02:15 Палмейрас-ЛДЮ Кіто(кубок Лібертадорес) : 1-0
2. 22.04. 16:00 Геліос Харків – Енергетик: 1-1
3. 22.04. 16:00 Арсенал Київ-Таврія: 2-1
4. 22.04. 17:30 Прикарпаття-Волинь: 1-2
5. 22.04. 18:00 Ворскла-Металіст(кубок України): 1-2
6. 22.04. 18:00 Локомотів-ЦСКА М(кубок Росії): 1-3
7. 22.04. 20:45 Базель-Беллінцона: 2-0
8. 22.04. 21:00 Бетіс-Валенсія: 1-3
9. 22.04. 21:30 Гамбург-Вердер (кубок Німетчини): 2-0
10. 22.04. 21:45 Ювентус-Лаціо(кубок Італії): 2-1


Життя-футбол!!!
 
InfitedДата: Вівторок, 21.04.2009, 15:51 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Перевірені
Повідомлень: 27
1. 22.04. 02:15 Палмейрас-ЛДЮ Кіто(кубок Лібертадорес) : 2-1
2. 22.04. 16:00 Геліос Харків – Енергетик: 1-2
3. 22.04. 16:00 Арсенал Київ-Таврія: 2-1
4. 22.04. 17:30 Прикарпаття-Волинь: 1-2
5. 22.04. 18:00 Ворскла-Металіст(кубок України): 0-2
6. 22.04. 18:00 Локомотів-ЦСКА М(кубок Росії): 1-3
7. 22.04. 20:45 Базель-Беллінцона: 2-1
8. 22.04. 21:00 Бетіс-Валенсія: 1-2
9. 22.04. 21:30 Гамбург-Вердер (кубок Німетчини): 2-1
10. 22.04. 21:45 Ювентус-Лаціо(кубок Італії): 2-2


Шарф нікому не відам він буде мій!!!!
 
russelДата: Вівторок, 21.04.2009, 16:23 | Повідомлення # 5
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 638
1. 22.04. 02:15 Палмейрас-ЛДЮ Кіто(кубок Лібертадорес) :2-0
2. 22.04. 16:00 Геліос Харків – Енергетик: 1-2
3. 22.04. 16:00 Арсенал Київ-Таврія: 1-1
4. 22.04. 17:30 Прикарпаття-Волинь: 1-3
5. 22.04. 18:00 Ворскла-Металіст(кубок України): 0-2
6. 22.04. 18:00 Локомотів-ЦСКА М(кубок Росії): 1-2
7. 22.04. 20:45 Базель-Беллінцона: 2-0
8. 22.04. 21:00 Бетіс-Валенсія: 1-2
9. 22.04. 21:30 Гамбург-Вердер (кубок Німетчини): 1-2
10. 22.04. 21:45 Ювентус-Лаціо(кубок Італії): 1-2


ДУДКА, ДУДКА - АТРИБУT УБЛЮДКА!!!!!

 
MajornoДата: Вівторок, 21.04.2009, 16:53 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Група: Перевірені
Повідомлень: 36
1. 22.04. 02:15 Палмейрас-ЛДЮ Кіто(кубок Лібертадорес) : 1-0
2. 22.04. 16:00 Геліос Харків – Енергетик: 1-2
3. 22.04. 16:00 Арсенал Київ-Таврія: 1-0
4. 22.04. 17:30 Прикарпаття-Волинь: 1-2
5. 22.04. 18:00 Ворскла-Металіст(кубок України): 0-1
6. 22.04. 18:00 Локомотів-ЦСКА М(кубок Росії): 1-2
7. 22.04. 20:45 Базель-Беллінцона: 1-0
8. 22.04. 21:00 Бетіс-Валенсія: 0-2
9. 22.04. 21:30 Гамбург-Вердер (кубок Німетчини): 2-1
10. 22.04. 21:45 Ювентус-Лаціо(кубок Італії): 2-1


What doesn't kill us, makes us stronger!
 
CuljaДата: Вівторок, 21.04.2009, 18:10 | Повідомлення # 7
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 80
1. 22.04. 02:15 Палмейрас-ЛДЮ Кіто(кубок Лібертадорес) : 1-0
2. 22.04. 16:00 Геліос Харків – Енергетик: 0-1
3. 22.04. 16:00 Арсенал Київ-Таврія: 2-0
4. 22.04. 17:30 Прикарпаття-Волинь: 1-2
5. 22.04. 18:00 Ворскла-Металіст(кубок України): 1-2
6. 22.04. 18:00 Локомотів-ЦСКА М(кубок Росії): 0-1
7. 22.04. 20:45 Базель-Беллінцона: 2-0
8. 22.04. 21:00 Бетіс-Валенсія: 1-2
9. 22.04. 21:30 Гамбург-Вердер (кубок Німетчини): 2-1
10. 22.04. 21:45 Ювентус-Лаціо(кубок Італії): 1-1
 
MAZAFAKAДата: Вівторок, 21.04.2009, 19:02 | Повідомлення # 8
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 304
1. 22.04. 02:15 Палмейрас-ЛДЮ Кіто(кубок Лібертадорес) : 1-2
2. 22.04. 16:00 Геліос Харків – Енергетик: 0-1
3. 22.04. 16:00 Арсенал Київ-Таврія: 0-3
4. 22.04. 17:30 Прикарпаття-Волинь: 1-1
5. 22.04. 18:00 Ворскла-Металіст(кубок України): 1-2
6. 22.04. 18:00 Локомотів-ЦСКА М(кубок Росії):0-2
7. 22.04. 20:45 Базель-Беллінцона: 2-1
8. 22.04. 21:00 Бетіс-Валенсія: 1-3
9. 22.04. 21:30 Гамбург-Вердер (кубок Німетчини): 1-2
10. 22.04. 21:45 Ювентус-Лаціо(кубок Італії): 1-1


 
MansonДата: Вівторок, 21.04.2009, 19:53 | Повідомлення # 9
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 110
1. 22.04. 02:15 Палмейрас-ЛДЮ Кіто(кубок Лібертадорес) : 2-1
2. 22.04. 16:00 Геліос Харків – Енергетик: 1-1
3. 22.04. 16:00 Арсенал Київ-Таврія: 1-2
4. 22.04. 17:30 Прикарпаття-Волинь: 1-2
5. 22.04. 18:00 Ворскла-Металіст(кубок України): 0-1
6. 22.04. 18:00 Локомотів-ЦСКА М(кубок Росії): 1-2
7. 22.04. 20:45 Базель-Беллінцона: 2-0
8. 22.04. 21:00 Бетіс-Валенсія: 1-2
9. 22.04. 21:30 Гамбург-Вердер (кубок Німетчини): 2-0
10. 22.04. 21:45 Ювентус-Лаціо(кубок Італії): 2-0
 
ігорДата: Вівторок, 21.04.2009, 20:12 | Повідомлення # 10
Лейтенант
Група: Перевірені
Повідомлень: 60
1. 22.04. 02:15 Палмейрас-ЛДЮ Кіто(кубок Лібертадорес) : 0-1
2. 22.04. 16:00 Геліос Харків – Енергетик: 2-1
3. 22.04. 16:00 Арсенал Київ-Таврія: 1-0
4. 22.04. 17:30 Прикарпаття-Волинь: 1-1
5. 22.04. 18:00 Ворскла-Металіст(кубок України): 0-0
6. 22.04. 18:00 Локомотів-ЦСКА М(кубок Росії): 1-1
7. 22.04. 20:45 Базель-Беллінцона: 1-0
8. 22.04. 21:00 Бетіс-Валенсія: 1-2
9. 22.04. 21:30 Гамбург-Вердер (кубок Німетчини): 1-0
10. 22.04. 21:45 Ювентус-Лаціо(кубок Італії): 1-0
 
NikoДата: Вівторок, 21.04.2009, 20:28 | Повідомлення # 11
Кошовий Атаман НИКОЛА
Група: Перевірені
Повідомлень: 54
1. 22.04. 02:15 Палмейрас-ЛДЮ Кіто(кубок Лібертадорес) : 2-1
2. 22.04. 16:00 Геліос Харків – Енергетик: 0-1
3. 22.04. 16:00 Арсенал Київ-Таврія: 1-0
4. 22.04. 17:30 Прикарпаття-Волинь: 1-1
5. 22.04. 18:00 Ворскла-Металіст(кубок України): 1-2
6. 22.04. 18:00 Локомотів-ЦСКА М(кубок Росії): 1-2
7. 22.04. 20:45 Базель-Беллінцона: 3-1
8. 22.04. 21:00 Бетіс-Валенсія: 1-2
9. 22.04. 21:30 Гамбург-Вердер (кубок Німетчини): 2-1
10. 22.04. 21:45 Ювентус-Лаціо(кубок Італії): 2-1
 
FantomДата: Вівторок, 21.04.2009, 20:47 | Повідомлення # 12
Принцеса
Група: Перевірені
Повідомлень: 65
1. 22.04. 02:15 Палмейрас-ЛДЮ Кіто(кубок Лібертадорес) : 0-1
2. 22.04. 16:00 Геліос Харків – Енергетик: 1-2
3. 22.04. 16:00 Арсенал Київ-Таврія: 0-1
4. 22.04. 17:30 Прикарпаття-Волинь: 0-2
5. 22.04. 18:00 Ворскла-Металіст(кубок України): 1-2
6. 22.04. 18:00 Локомотів-ЦСКА М(кубок Росії): 0-2
7. 22.04. 20:45 Базель-Беллінцона: 2-1
8. 22.04. 21:00 Бетіс-Валенсія: 0-2
9. 22.04. 21:30 Гамбург-Вердер (кубок Німетчини): 1-1
10. 22.04. 21:45 Ювентус-Лаціо(кубок Італії): 1-0
 
БЕХАДата: Вівторок, 21.04.2009, 20:55 | Повідомлення # 13
ПРЕС-АТАШЕ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 452
1. 22.04. 02:15 Палмейрас-ЛДЮ Кіто(кубок Лібертадорес) : 1-1
2. 22.04. 16:00 Геліос Харків – Енергетик: 1-2
3. 22.04. 16:00 Арсенал Київ-Таврія: 0-2
4. 22.04. 17:30 Прикарпаття-Волинь: 1-2
5. 22.04. 18:00 Ворскла-Металіст(кубок України): 1-1
6. 22.04. 18:00 Локомотів-ЦСКА М(кубок Росії): 1-3
7. 22.04. 20:45 Базель-Беллінцона: 2-0
8. 22.04. 21:00 Бетіс-Валенсія: 1-2
9. 22.04. 21:30 Гамбург-Вердер (кубок Німетчини): 0-1
10. 22.04. 21:45 Ювентус-Лаціо(кубок Італії): 3-0
 
СаньоКДата: Вівторок, 21.04.2009, 21:01 | Повідомлення # 14
::ФК Динамо::
Група: Перевірені
Повідомлень: 73
1. 22.04. 02:15 Палмейрас-ЛДЮ Кіто(кубок Лібертадорес) 2:0 -
2. 22.04. 16:00 Геліос Харків – Енергетик: 1-1
3. 22.04. 16:00 Арсенал Київ-Таврія: 2-1
4. 22.04. 17:30 Прикарпаття-Волинь: 1-2
5. 22.04. 18:00 Ворскла-Металіст(кубок України): 1-1
6. 22.04. 18:00 Локомотів-ЦСКА М(кубок Росії): 1-3
7. 22.04. 20:45 Базель-Беллінцона: 2-0
8. 22.04. 21:00 Бетіс-Валенсія: 1-2
9. 22.04. 21:30 Гамбург-Вердер (кубок Німетчини): 3-1
10. 22.04. 21:45 Ювентус-Лаціо(кубок Італії): 2-0
 
Сана21Дата: Вівторок, 21.04.2009, 21:01 | Повідомлення # 15
Рядовий
Група: Перевірені
Повідомлень: 7
1. 22.04. 02:15 Палмейрас-ЛДЮ Кіто(кубок Лібертадорес) : 2:0
2. 22.04. 16:00 Геліос Харків – Енергетик: 1:1
3. 22.04. 16:00 Арсенал Київ-Таврія: 0:1
4. 22.04. 17:30 Прикарпаття-Волинь: 0:1
5. 22.04. 18:00 Ворскла-Металіст(кубок України): 0:1
6. 22.04. 18:00 Локомотів-ЦСКА М(кубок Росії): 1:2
7. 22.04. 20:45 Базель-Беллінцона: 3:0
8. 22.04. 21:00 Бетіс-Валенсія: 1:1
9. 22.04. 21:30 Гамбург-Вердер (кубок Німетчини): 2:1
10. 22.04. 21:45 Ювентус-Лаціо(кубок Італії): 2:1
 
Форум » Чемпіонат прогнозів » ІІІ Чемпіонат прогнозів » 7-й тур ІІІ Чемпіонату прогнозів (прийом ставок)
Сторінка 1 з 3123»
Пошук:

Made by Jaroslav Batsala and Ruslan Terleckii; 24.02.2009 - 2017