Меню фан сайт ФК Енергетик
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 3123»
Форум » Чемпіонат прогнозів » ІІІ Чемпіонат прогнозів » 14-й тур ІІІ Чемпіонату прогнозів (передостанній) (прийом ставок)
14-й тур ІІІ Чемпіонату прогнозів (передостанній)
lukaДата: Понеділок, 25.05.2009, 21:17 | Повідомлення # 1
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
14 тур. (передостанній)
Скопіюйте вибрані 10 матчів і замість знаків питання поставте свій прогноз. Удачі всім!!!
1. 27.05. 21:45 Барселона – Манчестер Ю: ?-?
2. 26.05. 18:00 Шахтар – Динамо К: ?-?
3. 26.05. 18:00 Карпати ФК Львів: ?-?
4. 26.05. 18:00 Таврія – Іллічівець: ?-?
5. 29.05. 17:00 ФК Енергетик – Оболонь: ?-?
6. 30.05. 15:00 Локомотів – Спартак М: ?-?
7. 30.05. 21:00 Баєр – Вердер (фінал) : ?-?
8. 31.05. 16:00 Фіорентіна – Мілан: ?-?
9. 31.05. 16:00 Ювентус – Лаціо: ?-?
10. 31.05. 18:00 Шахтар – Ворскла (фінал): ?-?




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
vovchikДата: Понеділок, 25.05.2009, 21:29 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Перевірені
Повідомлень: 21
1. 25.05. 21:45 Барселона – Манчестер Ю: 2-1
2. 26.05. 18:00 Шахтар – Динамо К: 2-2
3. 26.05. 18:00 Карпати ФК Львів: 0-2
4. 26.05. 18:00 Таврія – Іллічівець: 2-1
5. 29.05. 17:00 ФК Енергетик – Оболонь: 1-1
6. 30.05. 15:00 Локомотів – Спартак М: 0-0
7. 30.05. 21:00 Баєр – Вердер (фінал) : 1-2
8. 31.05. 16:00 Фіорентіна – Мілан: 0-1
9. 31.05. 16:00 Ювентус – Лаціо: 1-1
10. 31.05. 18:00 Шахтар – Ворскла (фінал): 3-1
 
ігорДата: Понеділок, 25.05.2009, 22:21 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Перевірені
Повідомлень: 60
1. 25.05. 21:45 Барселона – Манчестер Ю: 2-1
2. 26.05. 18:00 Шахтар – Динамо К: 2-3
3. 26.05. 18:00 Карпати ФК Львів: 1-2
4. 26.05. 18:00 Таврія – Іллічівець: 1-2
5. 29.05. 17:00 ФК Енергетик – Оболонь: 1-2
6. 30.05. 15:00 Локомотів – Спартак М: 1-0
7. 30.05. 21:00 Баєр – Вердер (фінал) : 1-2
8. 31.05. 16:00 Фіорентіна – Мілан: 1-1
9. 31.05. 16:00 Ювентус – Лаціо: 1-0
10. 31.05. 18:00 Шахтар – Ворскла (фінал): 1-1
 
ЯнікДата: Понеділок, 25.05.2009, 23:08 | Повідомлення # 4
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 64
1. 25.05. 21:45 Барселона – Манчестер Ю: 2-2
2. 26.05. 18:00 Шахтар – Динамо К: 1-2
3. 26.05. 18:00 Карпати ФК Львів: 1-2
4. 26.05. 18:00 Таврія – Іллічівець:0-2
5. 29.05. 17:00 ФК Енергетик – Оболонь: 0-2
6. 30.05. 15:00 Локомотів – Спартак М: 1-1
7. 30.05. 21:00 Баєр – Вердер (фінал) : 1-3
8. 31.05. 16:00 Фіорентіна – Мілан: 2-2
9. 31.05. 16:00 Ювентус – Лаціо: 2-0
10. 31.05. 18:00 Шахтар – Ворскла (фінал): 2-0
 
SuperVladДата: Понеділок, 25.05.2009, 23:20 | Повідомлення # 5
Лейтенант
Група: Перевірені
Повідомлень: 25
1. 25.05. 21:45 Барселона – Манчестер Ю: 2-3
2. 26.05. 18:00 Шахтар – Динамо К: 1-2
3. 26.05. 18:00 Карпати ФК Львів: 1-2
4. 26.05. 18:00 Таврія – Іллічівець: 1-2
5. 29.05. 17:00 ФК Енергетик – Оболонь: 0-3
6. 30.05. 15:00 Локомотів – Спартак М: 1-3
7. 30.05. 21:00 Баєр – Вердер (фінал) : 1-3
8. 31.05. 16:00 Фіорентіна – Мілан: 3-1
9. 31.05. 16:00 Ювентус – Лаціо: 3-1
10. 31.05. 18:00 Шахтар – Ворскла (фінал): 3-1
 
RostylkaДата: Понеділок, 25.05.2009, 23:40 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Перевірені
Повідомлень: 14
1. 25.05. 21:45 Барселона – Манчестер Ю: 1-2
2. 26.05. 18:00 Шахтар – Динамо К: 1-0
3. 26.05. 18:00 Карпати ФК Львів: 0-1
4. 26.05. 18:00 Таврія – Іллічівець: 1-1
5. 29.05. 17:00 ФК Енергетик – Оболонь: 1-1
6. 30.05. 15:00 Локомотів – Спартак М: 0-0
7. 30.05. 21:00 Баєр – Вердер (фінал) : 0-1
8. 31.05. 16:00 Фіорентіна – Мілан: 0-0
9. 31.05. 16:00 Ювентус – Лаціо: 1-0
10. 31.05. 18:00 Шахтар – Ворскла (фінал): 2-0
 
lukaДата: Вівторок, 26.05.2009, 00:02 | Повідомлення # 7
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
1. 25.05. 21:45 Барселона – Манчестер Ю: 2-1
2. 26.05. 18:00 Шахтар – Динамо К: 1-1
3. 26.05. 18:00 Карпати ФК Львів: 1-2
4. 26.05. 18:00 Таврія – Іллічівець: 2-1
5. 29.05. 17:00 ФК Енергетик – Оболонь: 1-1
6. 30.05. 15:00 Локомотів – Спартак М: 2-1
7. 30.05. 21:00 Баєр – Вердер (фінал) : 1-3
8. 31.05. 16:00 Фіорентіна – Мілан: 1-2
9. 31.05. 16:00 Ювентус – Лаціо: 2-1
10. 31.05. 18:00 Шахтар – Ворскла (фінал): 2-0




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
KOLEMINДата: Вівторок, 26.05.2009, 00:52 | Повідомлення # 8
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 54
1. 27.05. 21:45 Барселона – Манчестер Ю: 2-1
2. 26.05. 18:00 Шахтар – Динамо К: 1-1
3. 26.05. 18:00 Карпати ФК Львів: 2-2
4. 26.05. 18:00 Таврія – Іллічівець: 2-1
5. 29.05. 17:00 ФК Енергетик – Оболонь: 2-1
6. 30.05. 15:00 Локомотів – Спартак М: 2-0
7. 30.05. 21:00 Баєр – Вердер (фінал) : 4-3
8. 31.05. 16:00 Фіорентіна – Мілан: 1-5
9. 31.05. 16:00 Ювентус – Лаціо: 3-0
10. 31.05. 18:00 Шахтар – Ворскла (фінал): 2-0
 
ЯлюблюBMWДата: Вівторок, 26.05.2009, 09:26 | Повідомлення # 9
Генерал-майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 115
1. 27.05. 21:45 Барселона – Манчестер Ю: 0-1
2. 26.05. 18:00 Шахтар – Динамо К: 2-1
3. 26.05. 18:00 Карпати ФК Львів: 3-1
4. 26.05. 18:00 Таврія – Іллічівець: 2-0
5. 29.05. 17:00 ФК Енергетик – Оболонь: 2-0
6. 30.05. 15:00 Локомотів – Спартак М: 1-0
7. 30.05. 21:00 Баєр – Вердер (фінал) : 1-2
8. 31.05. 16:00 Фіорентіна – Мілан: 1-3
9. 31.05. 16:00 Ювентус – Лаціо: 3-2
10. 31.05. 18:00 Шахтар – Ворскла (фінал): 3-1
 
NikoДата: Вівторок, 26.05.2009, 09:41 | Повідомлення # 10
Кошовий Атаман НИКОЛА
Група: Перевірені
Повідомлень: 54
1. 25.05. 21:45 Барселона – Манчестер Ю: 1-1
2. 26.05. 18:00 Шахтар – Динамо К: 1-1
3. 26.05. 18:00 Карпати ФК Львів: 1-2
4. 26.05. 18:00 Таврія – Іллічівець: 2-1
5. 29.05. 17:00 ФК Енергетик – Оболонь: 1-1
6. 30.05. 15:00 Локомотів – Спартак М: 1-1
7. 30.05. 21:00 Баєр – Вердер (фінал) : 1-2
8. 31.05. 16:00 Фіорентіна – Мілан: 1-2
9. 31.05. 16:00 Ювентус – Лаціо: 2-1
10. 31.05. 18:00 Шахтар – Ворскла (фінал): 3-0
 
russelДата: Вівторок, 26.05.2009, 12:48 | Повідомлення # 11
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 638
1. 27.05. 21:45 Барселона – Манчестер Ю: 3-1
2. 26.05. 18:00 Шахтар – Динамо К: 2-0
3. 26.05. 18:00 Карпати - ФК Львів: 1-2
4. 26.05. 18:00 Таврія – Іллічівець: 2-0
5. 29.05. 17:00 ФК Енергетик – Оболонь: 1-2
6. 30.05. 15:00 Локомотів – Спартак М: 1-2
7. 30.05. 21:00 Баєр – Вердер (фінал) : 1-2
8. 31.05. 16:00 Фіорентіна – Мілан: 1-2
9. 31.05. 16:00 Ювентус – Лаціо: 1-2
10. 31.05. 18:00 Шахтар – Ворскла (фінал): 3-1


ДУДКА, ДУДКА - АТРИБУT УБЛЮДКА!!!!!

 
hitmanДата: Вівторок, 26.05.2009, 13:15 | Повідомлення # 12
ас "кібер Спорту")
Група: Перевірені
Повідомлень: 21
1. 27.05. 21:45 Барселона – Манчестер Ю: 1-1
2. 26.05. 18:00 Шахтар – Динамо К: 2-1
3. 26.05. 18:00 Карпати ФК Львів: 2-1
4. 26.05. 18:00 Таврія – Іллічівець: 3-0
5. 29.05. 17:00 ФК Енергетик – Оболонь: 1-3
6. 30.05. 15:00 Локомотів – Спартак М: 0-0
7. 30.05. 21:00 Баєр – Вердер (фінал) : 2-1
8. 31.05. 16:00 Фіорентіна – Мілан: 2-2
9. 31.05. 16:00 Ювентус – Лаціо: 2-0
10. 31.05. 18:00 Шахтар – Ворскла (фінал): 2-0
 
КоляДата: Вівторок, 26.05.2009, 13:17 | Повідомлення # 13
Сержант
Група: Перевірені
Повідомлень: 20
1. 27.05. 21:45 Барселона – Манчестер Ю: 1-1
2. 26.05. 18:00 Шахтар – Динамо К: 1-0
3. 26.05. 18:00 Карпати ФК Львів: 3-0
4. 26.05. 18:00 Таврія – Іллічівець: 2-1
5. 29.05. 17:00 ФК Енергетик – Оболонь: 1-0
6. 30.05. 15:00 Локомотів – Спартак М: 2-1
7. 30.05. 21:00 Баєр – Вердер (фінал) : 2-0
8. 31.05. 16:00 Фіорентіна – Мілан: 1-2
9. 31.05. 16:00 Ювентус – Лаціо: 3-1
10. 31.05. 18:00 Шахтар – Ворскла (фінал): 2-0
 
ФутболістДата: Вівторок, 26.05.2009, 13:43 | Повідомлення # 14
ФК КАРПАТИ ЯРЕМЧЕ
Група: Модератори
Повідомлень: 84
1. 27.05. 21:45 Барселона – Манчестер Ю: 2-2
2. 26.05. 18:00 Шахтар – Динамо К: 1-3
3. 26.05. 18:00 Карпати ФК Львів: 1-2
4. 26.05. 18:00 Таврія – Іллічівець: 1-2
5. 29.05. 17:00 ФК Енергетик – Оболонь: 0-1
6. 30.05. 15:00 Локомотів – Спартак М: 2-1
7. 30.05. 21:00 Баєр – Вердер (фінал) : 1-3
8. 31.05. 16:00 Фіорентіна – Мілан: 0-2
9. 31.05. 16:00 Ювентус – Лаціо: 3-2
10. 31.05. 18:00 Шахтар – Ворскла (фінал): 1-0


 
FantomДата: Вівторок, 26.05.2009, 13:56 | Повідомлення # 15
Принцеса
Група: Перевірені
Повідомлень: 65
1. 27.05. 21:45 Барселона – Манчестер Ю: 1-2
2. 26.05. 18:00 Шахтар – Динамо К: 3-1
3. 26.05. 18:00 Карпати - ФК Львів: 1-0
4. 26.05. 18:00 Таврія – Іллічівець: 3-0
5. 29.05. 17:00 ФК Енергетик – Оболонь: 2-1
6. 30.05. 15:00 Локомотів – Спартак М: 1-1
7. 30.05. 21:00 Баєр – Вердер (фінал) : 1-3
8. 31.05. 16:00 Фіорентіна – Мілан: 0-2
9. 31.05. 16:00 Ювентус – Лаціо: 0-0
10. 31.05. 18:00 Шахтар – Ворскла (фінал): 2-0
 
Форум » Чемпіонат прогнозів » ІІІ Чемпіонат прогнозів » 14-й тур ІІІ Чемпіонату прогнозів (передостанній) (прийом ставок)
Сторінка 1 з 3123»
Пошук:

Made by Ярослав Бацала, Микола Бацала and Руслан Терлецький; 24.02.2009 - 2017