Меню фан сайт ФК Енергетик
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Модератор форуму: luka  
Форум » Чемпіонат прогнозів » IV Чемпіонат прогнозів (2009 рік) » ПЕРШИЙ КУБОК ПРОГНОЗУ (жеребкування раундів і їх підсумки)
ПЕРШИЙ КУБОК ПРОГНОЗУ
lukaДата: Четвер, 29.10.2009, 20:20 | Повідомлення # 46
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1237
Матчі-відповіді 1/2 фіналу.

1. ЯлюблюBMW (33+16+49) проти admin (17+10=27) або MAZAFAKA (31+11=42)
ЯлюблюBMW пройшов одразу двох суперників...

2. Янік (11+21=32) - Ігор (20+12=32)
Друга нічия в кубку прогнозів і за новими правилами, які були уточнені перед 8-м туром далі проходить гравець, який має більше вгаданих рахунків, тобто Янік...




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Четвер, 29.10.2009, 20:22 | Повідомлення # 47
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1237
ФІНАЛ!!!

ЯлюблюBMW проти Янік

переможе сильніший....




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
ЯлюблюBMWДата: Пятниця, 30.10.2009, 17:43 | Повідомлення # 48
Генерал-майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 115
Бажаю Тобі Янік перемоги а собі удачі!!!
Хай переможе сильніший!
 
lukaДата: Пятниця, 06.11.2009, 13:12 | Повідомлення # 49
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1237
ФІНАЛ!!!
перший матч.

ЯлюблюBMW - 8
Янік -
18.




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
ЯлюблюBMWДата: Понеділок, 09.11.2009, 13:08 | Повідомлення # 50
Генерал-майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 115
Агов Янику, у 10-турі ти поставив 2 ставки, яка з них правдива. Я думаю, що перша!!!

Додано (09.11.2009, 13:08)
---------------------------------------------
Я думаю що це усе підстава! Якийсь мутний тур з сторони Яника! Я приймаю поразку, але чесну і справедливу! Саньок мав би подивитися чи Яник поставив чи ні! Чому тепер якісь притензії до адмінів.І ще одне, якщо Саньок поставив замість Яника у Суботу то чому ці результати різняться між собою.
Я усі результати не памятаю, але один з них 2. 7.11. 16.30 Хофенхайм – Вольфсбург: 1-1 у пятницю, а суботу стало 2-1. Чому так коли Яник сказав які результати поставити Санькові, а вони різні.
Прошу адміністраторів прийняти якісь міри і перевірити чи Яник і Саньок не клони.
Дякую за розуміння!

ЯлюблюBMW

 
СаньоКДата: Понеділок, 09.11.2009, 13:59 | Повідомлення # 51
::ФК Динамо::
Група: Перевірені
Повідомлень: 73
Я думаю, що просто Я люблю BMW об...я і все!!! Якшо він не замітив, то ставки за суботу були ідентичні!!! В мене і Яніка один комп, того так получилось!!!! До адмінів птетензій немає, а Яніка вітаю з перемогою!! Респект і Мир всім;))))))))
 
ЯнікДата: Понеділок, 09.11.2009, 14:35 | Повідомлення # 52
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 64
По - перше свою ставку я поставив в пятницю 6.11.і , шановний супернику, ви прекрасно знаєте про це! По - друге в суботу ставку поставив САНЬОК НЕ ІЗ СВОГО ПРОФЕЛЯ , ПРО ЩО ЗРАЗУ БУЛО ПОВІДОМЛЕНО ! по- третє ми не граємо на мільйон, щоб упрікати мене в нечесній грі, умійте пргравати!
 
lukaДата: Вівторок, 10.11.2009, 09:22 | Повідомлення # 53
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1237
Всім привіт. Моя думка про скандал з ставками. Янік ставку поставив в пятницю і я сам бачив. Руслан її запамятав точніше "запрінтскрінив" і по ній ми рахували очки Яніка. СаньоК спочатку поставив з не свого профілю,але так буває деколи коли ставлять декілька людей з компа. А те що вони родичі, а не клони адміністрації відомо вже давно.

Тепер повернусь до результату фінального матчу:

ФІНАЛ

ЯлюблюBMW - 26 (8+18)
Янік - 33 (18+15)

Адміністрація сайту вітає першого переможця КУБКУ ПРОГНОЗИСТІВ нашого сайту і бажає подальшого фарту і перемог у житті. Янік отримує "розу" як приз кубка (думаю переможець буде не проти, коли я передам її через Сашу).
Також привітання фіналісту кубка ЯлюблюBMW, який дійшов до фіналу, показавши серйозні результати і хай в майбутньому йому щастить трішки більше!!!! Дякую всім за участь в Кубку прогнозів! Зустрінемся в наступному вже другому кубку прогнозів....




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
russelДата: Вівторок, 10.11.2009, 12:15 | Повідомлення # 54
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 638
ЯНІК ПЕРЕМІГ ЧЕСНО, Я СЛІДКУВАВ ЗА ЦИМ, ДОБРЕ ШО Я ЗБЕРІГ ЙОГО СТАВКУ....не розумію чого притензіїїї це ж понятно шо результати не мінялись бо це фотка!!!

ДУДКА, ДУДКА - АТРИБУT УБЛЮДКА!!!!!

 
demosДата: Середа, 11.11.2009, 14:06 | Повідомлення # 55
А Р >< I /\/\ E D
Група: Перевірені
Повідомлень: 234
Янік, Вітаю З Перемогою! Ви заслужили бути переможцем!

"Деякі вважають, що футбол – діло життя і смерті. Вони помиляються: футбол набагато важливіше!
 
Форум » Чемпіонат прогнозів » IV Чемпіонат прогнозів (2009 рік) » ПЕРШИЙ КУБОК ПРОГНОЗУ (жеребкування раундів і їх підсумки)
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Пошук:

Made by Ярослав Бацала, Микола Бацала and Руслан Терлецький; 24.02.2009 - 2024