Меню фан сайт ФК Енергетик
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: luka  
Форум » Чемпіонат прогнозів » IV Чемпіонат прогнозів (2009 рік) » ПЕРШИЙ КУБОК ПРОГНОЗУ (жеребкування раундів і їх підсумки)
ПЕРШИЙ КУБОК ПРОГНОЗУ
russelДата: Понеділок, 19.10.2009, 23:55 | Повідомлення # 31
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 638
кароче який я щедрий, ше раз говорю регламент не вчора писався... і притензії не до мене, грай ти я грати не буду, бо мені тиого не треба! Якшо регламент такий, хто кому мішаєжє гадати той чи інший результатт.....а то завжди так буває,.... зразу сєзди на регламент... я Виправляти не буду, грай ТИ!

ДУДКА, ДУДКА - АТРИБУT УБЛЮДКА!!!!!

 
russelДата: Понеділок, 19.10.2009, 23:55 | Повідомлення # 32
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 638
я шарф маю... мені якось то всьо попри мешти!

ДУДКА, ДУДКА - АТРИБУT УБЛЮДКА!!!!!

 
russelДата: Понеділок, 19.10.2009, 23:57 | Повідомлення # 33
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 638
я тобі послугу не робюлю! кароче мені насрати!

ДУДКА, ДУДКА - АТРИБУT УБЛЮДКА!!!!!

 
lukaДата: Вівторок, 20.10.2009, 09:16 | Повідомлення # 34
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1237
Регламент не ідеальний, але правило "проходу хто швидше поставить" придумане для того, щоб люди не списували результати!!!! Визнаю, що важче поставити швидше за адмінів... Я тому спеціально ставлю перше ставки, щоб люди поставили, а на другий день сам, щоб не казали, що я то правило замутив для себе!!! В 6-му турі Янік поставив пізніше, але я чекав добу, щоб дати йому шанс... Він напевне захотів, щоб поставив перший я....
Іра, я думаєш за Петю не вболівав??? Але хто йому заважав вгадати більше результатів? тут все будується на фарті.... Регламент написаний давно і не розумію чому претензій не було швидше, коли Ви їх читали перед початком того кубка??? А тепер починаєте сваритись через дурниці!!! Не красиво.
Якщо хочете компромісний варіант, то пишіть двоє, а ні то правила - є правила!!!!




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
ЯлюблюBMWДата: Вівторок, 20.10.2009, 09:40 | Повідомлення # 35
Генерал-майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 115
В даному спірному питанні я пропоную таке вирішення! Реальний футбол - сильніша команда їде на виїзд в гості (1 гра - наш випадок вищий у турнірній таблиці їде в гості і навпаки)! І порівняти хто більше де забив голів (набрав очків - виїзні бали рахуються х2). Пропоную так вирішити це питання! Коли це писав не дивився у таблицю - спонтанно!

7 :7: 7 :7: 7 :7: 7 :7: 7 :7: 7 :7: 7 :7: 7 :7: 7

Повідомлення відредагував ЯлюблюBMW - Вівторок, 20.10.2009, 09:42
 
lukaДата: Вівторок, 20.10.2009, 10:45 | Повідомлення # 36
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1237
пропозиція нормальна про правило виїздного гола, так як писав ЯлюблюBMW.
Але що робити з цим випадком? Пропоную дати ще один матч суто для них і хай справедливість все поставить на свої місця, бо потім будуть претензії... Якщо Петро і Руслан не проти, то хай напишуть сюди! Не хочу, щоб через гру люди сварилися!!!




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
russelДата: Вівторок, 20.10.2009, 13:45 | Повідомлення # 37
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 638
кароче я ні зким не сварився, і сваритись не збираюсь, Я Петра поважаю, як колєгу!! мені наприклад всерівно було б, якщо він поставив перший і виграв нашу дуель.... тому я його пропускаю дальше.... і не треба ніяких додаткових матчів... це дурниці, ше якісь матчі придуммувати... правила є правила..... про100 мене дуже здивувало, регламент не вчора писаний був....!! ВСЬО ТЕМА ЗАКРИТА

ДУДКА, ДУДКА - АТРИБУT УБЛЮДКА!!!!!

 
MAZAFAKAДата: Середа, 21.10.2009, 21:14 | Повідомлення # 38
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 304
Я тоже сваритись не збираюсь, і якщо вже я вилетів, то так тому і бути! Тепер буду настроюватись на чемпіонат,а ти Руслан якщо вже мене пройшов тепер повинен всіх порвати)))) Тепер я буду вболівати за тебе!)Бо через якийсь шарф я тоже сваритись не хочу, тим більше шо 1 в мене є!!! Буду чекати на другий кубок, можливо в ньому більше пощастить!!

 
MAZAFAKAДата: Середа, 21.10.2009, 21:15 | Повідомлення # 39
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 304
Доречі а коли буде 2 кубок?

 
russelДата: Пятниця, 23.10.2009, 09:30 | Повідомлення # 40
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 638
ОгоООООО Ігорович, всьо капєц після цих......ви бачили коли я виправив??? ше навіть першу дуель ми не починали грати!!!! Всьо тепер я точно не здамся!!!!! я про100 ше тоді виправив.....коли були пртензію в сторону адмінів на рахунок регламенту!!!! ВСьо начувайтесь!!!! Ви розбудили в мені ЗВІРА!))))

ДУДКА, ДУДКА - АТРИБУT УБЛЮДКА!!!!!

 
lukaДата: Пятниця, 23.10.2009, 09:40 | Повідомлення # 41
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1237
другий кубок буде коли стартує новий чемпіонат!!! Про це буде оголошено на головній!!!



---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Пятниця, 23.10.2009, 10:13 | Повідомлення # 42
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1237
Головна новина з Кубку прогнозів щодо півфіналу!!! Організатором турніру Лукою і ЯлюблюBMW досягнута домовленість про те, щоб не було суперечок хто грає проти ЯлюблюBMW, допустити двох гравців, що набрали порівно очок в 1/4 фіналу. Це дуже сміливо і головне благородно зі сторони колишнього чемпіона кинути такий виклик одразу двом!!! Респект від адміністрації!!! Рішення прийнято і не буде оскаржено...

ВИЗНАЮ, ЩО Я ПОМИЛИВСЯ З ПРАВИЛОМ "ХТО ШВИДШЕ ПОСТАВИТЬ", БО Я НЕ ВРАХУВАВ, ЩО ВСІ ВБОЛІВАЛЬНИКИ НЕ МАЮТЬ ОДНАКОВИЙ ДОСТУП ДО НЕТУ... ВОНО СКАСОВУЄТЬСЯ В ПОДАЛЬШОМУ І ПРОШУ ВИБАЧЕННЯ ЗА ЗМІНУ РЕГЛАМЕНТУ!!! ТЕПЕР КОЛИ ГРАВЦІ НАБИРАЮТЬ ПОРІВНО ОЧОК ДАЛІ ПРОХОДИТЬ ГРАВЕЦЬ, ЩО МАЄ БІЛЬШЕ ВГАДАНИХ РАХУНКІВ, А КОЛИ І ЦЕЙ ПОКАЗНИК РІВНИЙ, ТО ХТО МАЄ БІЛЬШЕ ОЧОК В ЧЕМПІОНАТІ!!!




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Пятниця, 23.10.2009, 10:21 | Повідомлення # 43
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1237
А тепер про пари 1/2 фіналу.

1. ЯлюблюBMW (33) проти admin (17) або MAZAFAKA (31)
Інтригою цієї пари є сміливість і благородність ЯлюблюBMW, який одночасно грає проти двох суперників, що набрали порівно очок... Чи зможе хоч хтось не дати йому пройти у фінал кубка???

2. Янік (11) - Ігор (20)
В цій парі зійшлися солідні за віком прогнозисти (старші 35 років)... Жоден з гравців не може похвалитись гарним результатом в першому раунді протистояння (7 турі). Перевагу перед матчем-відповіддю отримав Ігор.

До фіналу залишився всього один крок....




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
ЯлюблюBMWДата: Пятниця, 23.10.2009, 10:53 | Повідомлення # 44
Генерал-майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 115
Приймаю виклик від 2х, хто більше той виходить в фінал!!!
9
 
russelДата: Пятниця, 23.10.2009, 11:01 | Повідомлення # 45
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 638
такшо не треба з мене робити "нікого" я і не думав здаватись....треба було дивитись коли я виправив!!! а потім вже розказувати басні!

ДУДКА, ДУДКА - АТРИБУT УБЛЮДКА!!!!!

 
Форум » Чемпіонат прогнозів » IV Чемпіонат прогнозів (2009 рік) » ПЕРШИЙ КУБОК ПРОГНОЗУ (жеребкування раундів і їх підсумки)
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Made by Ярослав Бацала, Микола Бацала and Руслан Терлецький; 24.02.2009 - 2024