Меню фан сайт ФК Енергетик
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Обговорення на сайті » Обговорення на сайті » Чи варто не показувати ставки гравців! (Обговорення!)
Чи варто не показувати ставки гравців!
ЯлюблюBMWДата: Середа, 12.05.2010, 10:26 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 115
Як на вашу думку - чи доцільно адміністрації сайту не висталяти ставки у чемпіонаті та кубку прогнозів на загальний показ. Зробити прийом ставок закритим - в темну. Хоча одразу виникають обурення, що велика імовірність піттасовки результатів з сторони адміністрації. Даю одразу відповідь, що адмінам сайту потрібно в першу чергу довіряти, а з іншої сторони необхідно збільшувати рейтинг відвідування сайту, тому при запідозрі фальшу з сторони адміністраці сайт буде втрачати своїх постійних прихильників та поціновувачів ставок.
Я вважаю, що таке нововведення має право на життя. Проте потрібно надати право вибору гравцям і виставити це питання на загальне обговорення. Можливо дати гравцю право обирати, чи він хоче щоб його ставку було видно чи ні.
Я підтримую таке нововедення у чемпіонаті прогнозів та кубку. Доречі - як будуть грати копіри в кубку прогнозів, коли не проглядається ставка суперника??? Одразу буде видно хто експерт! Ато скопіює - набере 1-2-3 бала більше в 1-му турі, а в 2-му скопіює, і пройшов далі! Треба з цим боротися!
Звертаюся до Адміністрації сайту з прохання створити опитування для голусування на дану тему!
Сайт для людей!
 
russelДата: Середа, 12.05.2010, 12:41 | Повідомлення # 2
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 638
цілком підтримує все вище сказане
ЯлюблюBMW можеш сам створити опитування, не обовязково, ми це маєм робити. Тоді побачим чи народ буде "за" чи "проти"


ДУДКА, ДУДКА - АТРИБУT УБЛЮДКА!!!!!

 
pashaДата: Середа, 12.05.2010, 13:10 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Перевірені
Повідомлень: 22
Давайте попробуєм , так і зробимо в наступному кубку чи чемпіонаті прогнозі ????????

9


«Футбол - проста гра. 22 людини ганяються за м'ячем 90 хвилин, а в кінці перемагають німці».
 
lukaДата: Середа, 12.05.2010, 14:28 | Повідомлення # 4
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1237
думаю всі гравці мають ставити закрито, щоб ніхто не списав, а адміни і модери відкрито, щоб урівняти шанси



---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
mokanДата: Середа, 12.05.2010, 14:55 | Повідомлення # 5
МЕТАЛІСТ
Група: Перевірені
Повідомлень: 61
Давно пора було таке зробити, а то багато хто чекає поки конкурент поставить свй прогноз
 
russelДата: Четвер, 13.05.2010, 19:58 | Повідомлення # 6
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 638
кароче Андрюха, всіх що ставки будуть виставлятись після закінчення туру, або після початку першого матчу... А на рахунок не довіри..... ти мою позицію в чп бачив, так шо нічо нікому я не дораховую...

ДУДКА, ДУДКА - АТРИБУT УБЛЮДКА!!!!!

 
lukaДата: Пятниця, 14.05.2010, 09:34 | Повідомлення # 7
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1237
Quote (And_ij)
Я думаю що це взагалі абсурд ставити закрито. Боротися з копірами можна просто, якщо в кубку, то заборонити людині, яка ставить після свого суперника ставити певну кількість однакових результатів. В противному випадку виключати таку людину, або зараховувати їй 0 очок. Ставити закрито неправильно бо це створює сумніви в чесності результатів.

Ми ще нічого не вирішили і ці обговорення для того, щоб зробити чемпіонат без всяких підмутів з сторони гравців чи адмінів. Тим більше, що ставки адмінів і модерів будуть відкритими...В нас просто були такі ситуації в кубку, коли твій суперник просто кладе схожі рахунки як ти...тобто я 1-0....суперник 2-1...я 3-1...суперник 2-0...я 1-1...суперник 0-0....а тут вже все вирішує фарт, хоча він може б і не поставив нічию, де поставив я....
Моя пропозиція:
1.ставити закрито, але після початку першого матчу прийом ставок закривається і всі ставки гравців опубліковуються зразу.... але тоді нам (адмінам) треба зробити жорсткі правила по викладенню ставок...наприклад за добу чи півтори, чі за дві доби....
2.ставити закрито, а хто не встиг перший матч, чи пару матчів може доставляти половину матчів лише.... і знов за жорстких правил викладення ставок....
3. я грав на спорт.ком.уа... там правила своєрідні, але мені сподобались правила бонусного матчу, коли вгаданий матч тобі ставка множиться на 2 і чорна мітка, коли за невгаданий результат, тобто коли ти ставиш на перемогу, а там нічия чи перемогла інша команда - тобі дають мінус...




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
And_ijДата: Пятниця, 14.05.2010, 11:20 | Повідомлення # 8
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 42
Я підтримую ідею коли ставимо закрито, а після початку першого матчу ставки відкриваються. І ідея за плюси і мінуси тоже непогана.
 
ЯлюблюBMWДата: Пятниця, 14.05.2010, 11:24 | Повідомлення # 9
Генерал-майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 115
Так щоб Андміністрація думу гадала!!!!!!!!!

Потрібно створити програму. яка матиме захист від несанкціонованого виправлення даних на протязі прийому ставок та буде приймати ставки і автоматично виставляти їх після початку матча. Зробити так щоб програма виставляла тільки той матч, який розпочався в даний момент, бо виникає підозра - коли виставляти усі матчі - суперник подумає: "Краще я пропущу один матч, а потім подивлюся на ставки суперника і собі, щось напишу". Можна також зробити жорсткіші правила - подани вище (певний час на прийом ставок 1 день 2...).

 
lukaДата: Пятниця, 14.05.2010, 11:32 | Повідомлення # 10
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1237
ага...програму) а потім звірятко завертає шоколад у фольгу... якщо б я міг таке створити, то вже давно би було так....і обрахунок би зробили автоматично.... а то часу багато займає) а я не хакер такий на жаль)

то який з тих перших двох пунктів запропонований вище є кращим?




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
ЯлюблюBMWДата: Пятниця, 14.05.2010, 11:38 | Повідомлення # 11
Генерал-майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 115
Про жорсткіші правила!
 
russelДата: Пятниця, 14.05.2010, 18:04 | Повідомлення # 12
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 638
ребята) я підтримую 2е
Quote
1.ставити закрито, але після початку першого матчу прийом ставок закривається і всі ставки гравців опубліковуються зразу.... але тоді нам (адмінам) треба зробити жорсткі правила по викладенню ставок...наприклад за добу чи півтори, чі за дві доби....

не поставив один матч.. дальше ставка не зараховується.... і ніхто не буде чекати один матч а потом доставляти... на мою думку це нормальний варінт.... часу буде вдосталь для того щоб поставити матчі.... ТАК шо я ЗА

Славік я б казав з чм і бонусними матчами не робити, ти собі роботи більше приплюсовуєш

А на рахунок програми.. укоз нажаль не підтримує таких функці!


ДУДКА, ДУДКА - АТРИБУT УБЛЮДКА!!!!!

 
demosДата: Пятниця, 14.05.2010, 23:35 | Повідомлення # 13
А Р >< I /\/\ E D
Група: Перевірені
Повідомлень: 234
Як на мене, то це занадто жорстке правило.... бо не в усіх є змога заходити в інтернет кожного дня! Крім того, як показує практика, на тиждень буває по 2 тури і не так багато часу для того, щоб зробити свій прогноз.....

"Деякі вважають, що футбол – діло життя і смерті. Вони помиляються: футбол набагато важливіше!
 
lukaДата: Субота, 15.05.2010, 12:41 | Повідомлення # 14
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1237
ставки будуть закритими, але з початком першого матчу ми будем їх відкривати, щоб не було підозри, що щось підмутили...
якщо хтось не встиг на перший матч то хай ставить половину матчів... часу ми будемо давати 2 доби на то щоб поставили... тому проблем з тим теж не малоб бути! остаточний регламент буде виставлено по закінченні кубку.




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
БЕХАДата: Субота, 15.05.2010, 13:49 | Повідомлення # 15
ПРЕС-АТАШЕ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 452
На мою думку, не варто показувати інші ставки взагалі! Вони для організаторів чемпіонату!!!! Правильно? А кому цікаво як поставив наприклад я, то нехай пише мені в особисті повідомлення!!! Я йому обовязково відпишу! А так як в мене було в цьому чемпіонаті, що я пару разів ставив не на всі матчі, то закривати ставки після початку першого матчу неправильно... az
 
Форум » Обговорення на сайті » Обговорення на сайті » Чи варто не показувати ставки гравців! (Обговорення!)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Made by Ярослав Бацала, Микола Бацала and Руслан Терлецький; 24.02.2009 - 2024