Меню фан сайт ФК Енергетик
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Обговорення на сайті » Обговорення на сайті » Оновлення (1)
Оновлення
russelДата: Середа, 12.05.2010, 15:29 | Повідомлення # 1
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 638
Шановні користувачі в меню добавлено категорію в якій ви будете ставити свої ставки, тобто відправляти листа, пізніше ознайомитесь... Всьо це буде проводитись анонімно! На імя користувача на сайті буде відправлятись приватне повідомлення чи його ставка успішно прибула))) щоб не виникало непорозумінь.. ніби я ставку кинув, а ти адмін її не виставив..
Після завершення туру в підменю фан прогноз буде виставлятись ставки всіх користувачів, щоб вони могли подивитись , чи адміни правильно зарахували їхні ставки


ДУДКА, ДУДКА - АТРИБУT УБЛЮДКА!!!!!

 
russelДата: Середа, 12.05.2010, 15:31 | Повідомлення # 2
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 638
прошу прокоментувати, чи одобрюєте ви таке рішення! Можливо якісь питання є!?)

ДУДКА, ДУДКА - АТРИБУT УБЛЮДКА!!!!!

 
russelДата: Пятниця, 14.05.2010, 18:14 | Повідомлення # 3
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 638
кароче умнік ти мене вже захарив, мені не довіряєш... я який в турнірній таблиці, нафік мені комусь шось накручувати, ше за кріштіано роздув трагедію, ... я адмін поставив закрито і буде закрито, не хочеш не грай... перебємся якось без твоєї ставки.... тим більше всі ставки користувачів будуть виставлятись на форумі після початку першого матчу, і тоді забороняється доставляти матчі, я з лукою це узгодив, він напише в нвому регламенті....

p.s)) я тут стараюсь позакривати ставки , аби вони не плакали шо копіюють матчі, це тоже їм не подобається....)


ДУДКА, ДУДКА - АТРИБУT УБЛЮДКА!!!!!

 
demosДата: Пятниця, 14.05.2010, 23:20 | Повідомлення # 4
А Р >< I /\/\ E D
Група: Перевірені
Повідомлень: 234
Андрію, ти вроді як розумний пацан, а якусь фігню пишеш!!! Нехай кожен хто робить ставку зберігає її у себе на комп"ютері, а потім, коли виставляться ставки усіх на тур, звіряє з тією шо ставив на сайті! Але я думаю, що жодних підстав для підстав для цього немає!
Руслан добре каже і я його підтримую, бо ніхто нікого не заставляє ставити ставки!


"Деякі вважають, що футбол – діло життя і смерті. Вони помиляються: футбол набагато важливіше!
 
Форум » Обговорення на сайті » Обговорення на сайті » Оновлення (1)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Made by Ярослав Бацала, Микола Бацала and Руслан Терлецький; 24.02.2009 - 2024