Меню фан сайт ФК Енергетик
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Футболіст  
Форум » Українська ЛІга » Перша Ліга » ФК Волинь (Віталій Кварцяний: "Нам би купити ногу Ібрагімовича")
ФК Волинь
russelДата: Четвер, 19.11.2009, 23:16 | Повідомлення # 1
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 638

Луцьку «Волинь» можна сміливо вважати головним відкриттям сезону. Команда з першої ліги вийшла у півфінал Кубка України. Цей успіх експерти пов'язують з тренерською роботою Віталія Кварцяного.

- Ваші підопічні пробилися у півфінал Кубка України. Чи реально повторити торішній подвиг «Ворскли», яка у фіналі виграла у «Шахтаря»?

- У футболі нічого нереального не буває. Я упевнений, що ніхто не вірив і в успіх «Ворскли». А полтавчани вийшли і показали всім, як потрібно грати у футбол. А чим ми гірші? У моїх хлопців горять очі і вони рвуться довести всім, що їх рано списувати з рахунків. Матчі в Лізі Європи — хороша стимул-реакція для нас.

- Але спочатку потрібно здолати «Таврію» в півфіналі. За рахунок чого це можна зробити?

- Потрібно проявити бійцівський характер. Головне, аби хлопці не перегоріли, та я цього і не допущу. Збираюся тримати їх в потрібному тонусі і постараюся добре підготувати.

- Кого з підопічних виділите на шляху до півфіналу?

- Задоволений багатьма хлопцями, але більше всіх вразили Кінаш, Карковський, Мостовий, Гошкодеря, Майкон і Ндоє. Ці хлопці доклали максимум зусиль.

- У вас у воротях стоїть сенегалець Ндоє. Вам подобається його стиль?

- Радий, що свого часу зупинив на ньому свій вибір. Це воротар високого рівня. Його сейви неодноразово виручали нас від неприємностей. Як на мене, покупка Ндоє — наш успіх на трансферному ринку. За ним вже зараз розпочали полювання багато клубів, але ми поки не плануємо його продавати.

- Чи плануються покупки нових гравців?

- Дуже б хотів, аби керівництво розщедрилося хоч би на ногу Златана Ібрагімовича (сміється). Якщо серйозно, то плануємо якісно попрацювати над посиленням. Найголовніше, аби люди не боялися їхати до Луцька. Хто б що про мене не говорив, але ще жоден футболіст не пошкодував, що грав у «Волині».

- Не хочете привезти до Луцька єврокубок?

- У нас команда з характером. Та й футбол у нас живий, з іскоркою. Інша справа, що раніше явно не вистачало економічного потенціалу, а останнім часом ситуація змінилася. І ось вам плоди дружної роботи тренерського штабу, президента і акціонерів «Волині».

- Боротьба за путівку в елітний дивізіон входить у ваші плани?

- Завдання сформульоване так: зіграти краще, ніж в минулому сезоні.

- Багато ваших колег по тренерському цеху визнають, що у «Волині» відчувається почерк хорошого фахівця. Не повірю, якщо скажете, що до вас не надходять пропозиції від серйозних клубів.

- Про мої пропозиції знає лише наш президент Василь Столяр. Все знає: хто запрошував, куди і скільки разів. Але я вам скажу наступне: якби нам у «Волині» все легко давалося, можливо, подумав би про зміну обстановки. Але ми в цей клуб надто багато зусиль вклали. А ще дали один одному чесне слово: я пообіцяв, що робитиму команду, а президент — що зробить все можливе для її процвітання. Ось так і йдемо вперед рука в руку. Хай область у нас невелика, але амбіції — величезні.

- Ви подарували футбольній Україні багато хороших гравців. Як вам удається з невідомих футболістів робити майстрів?

- Я легко знаходжу зі всіма взаєморозуміння. Головне, аби футболісти не відчували себе зірками і виконували всі установки. Я ніколи не боявся говорити людям правду в очі. Коли б не я, то навряд чи б хто-небудь почув про Хачеріді, Девіча, Папу Гуйє і багато інших.

- Важко було працювати з Хачеріді?

- А з ким легко? Щоправда, йому потрібно віддати належне, він старався. Радий, що з нього вийшов толк. Я йому говорив: старайся і станеш відомим футболістом. Добре, що він прислухався до моєї поради. Він ще багато чого може досягти. Головне, аби не знизив до себе вимоги і постійно працював над собою. Тоді його чекає відмінне майбутнє. Головне, аби він ніколи не піжонствував на полі.

- Чому його не ставив Сьомін?

- Важко відповісти. Як мовиться — чужа душа темрява. Юрій Павлович боявся ризикувати. Адже Женя адреналіновий. Йому мало гри, тренувань. Він не наїдається футболом і не визнає поразок. Людина-машина до мозку кісток. Але до нього треба знайти підхід. Дуже радий, що Газаєву це вдалося. Сподіваюся, мені не буде соромно, що я виховав такого футболіста.

www.fc.volyn.net

Прикріплення: 3645365.jpg (19.2 Kb)


ДУДКА, ДУДКА - АТРИБУT УБЛЮДКА!!!!!

 
Форум » Українська ЛІга » Перша Ліга » ФК Волинь (Віталій Кварцяний: "Нам би купити ногу Ібрагімовича")
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Made by Ярослав Бацала, Микола Бацала and Руслан Терлецький; 24.02.2009 - 2024