Меню фан сайт ФК Енергетик
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Футболіст  
Форум » Українська ЛІга » Перша Ліга » Нас чекають нові вибори президента ПФЛ (ПФЛ)
Нас чекають нові вибори президента ПФЛ
russelДата: Середа, 09.12.2009, 13:16 | Повідомлення # 1
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 638
Сьогодні на засіданні Центральної Ради ПФЛ, представники клубів першої та другої ліг наблизилися до обрання нового президента ПФЛ.

turnir.com.ua сьогодні уже повідомляв про звинувачення поки що чинного президента ПФЛ Святославав Сироти у махінаціях з коштами. Так за 4 місяці він "перевиконав" бюджет, себто нецілово потратив 2 мільйони 880 тисяч гривень. Власне це і стало головною причиною і головним питанням сьогоднішнього засідання.

За його підсумками прийняли рішення відсторонити Святослава Сироту від виконання обов'язків президента ПФЛ до проведення нової звітно-виборчої конференції. А також дати час Сироті до 23 грудня надати свої пояснення тій ситуації, яка склалася. Втім, навдячи чи пан Сирота це робитиме. Адже за словами в.о. президента ПФЛ, президента ПФК "Олександрія" Миколи Лавренка, Сироту дуже наполегливо запрошували прийти на сьогоднішнє засідання. "Він так і не з'явився, а на телефонні дзвінки відповідає дружина. Вона говорить, що Святослав лежить в лікарні у кардіологічному відділенні. Ми з'ясували у якій лікарні, зателефонували туди, там нам повідомили, що кардіологічного відділення у них взагалі не має, а пацієнта Сироти Святослава Анатолійовича в будь-якому іншому відділенні теж", - розповів Микола Лавренко.

Таким чином стає зрозумілим, що час перебування Сироти на посаді президента ПФЛ (тепер уже суто формальний) - недовгий. Орієнтовною датою проведення позачергової звітно-виборчої конференції делегати назвали кінець січня-лютий місяць наступного року.


ДУДКА, ДУДКА - АТРИБУT УБЛЮДКА!!!!!

 
Форум » Українська ЛІга » Перша Ліга » Нас чекають нові вибори президента ПФЛ (ПФЛ)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Made by Ярослав Бацала, Микола Бацала and Руслан Терлецький; 24.02.2009 - 2018