Меню фан сайт ФК Енергетик
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Футболіст  
Форум » Українська ЛІга » Премєр Ліга » Денис Олійник: «Поки динамівцям не забивав» (Інтерв'ю нападника "Металіста")
Денис Олійник: «Поки динамівцям не забивав»
ФутболістДата: Субота, 24.07.2010, 16:51 | Повідомлення # 1
ФК КАРПАТИ ЯРЕМЧЕ
Група: Модератори
Повідомлень: 84
Напередодні центрального матчу 3-го туру Епіцентр Чемпіонату України «Металіст» − «Динамо» прес-служба Прем’єр-ліги зв’язалася з провідним півзахисником харків’ян Денисом Олійником.

− Денисе, наскільки тебе та твоїх партнерів задовольнив старт «Металіста»?
− Перша гра з «Таврією» не дала приводів засумувати. А ось у другому турі і результат, і якість показаного нами футболу залишали бажати кращого. Не можу все списати на спеку, але за такої погоди важко навіть ходити − не те що бігати 90 хвилин. Тим не менше винуватити маємо лише себе. Можливо, початок сезону не дозволяє грати нам на повну потужність. Потрібно зібратися і зрозуміти, що не слід виправдовуватись − варто знову віднайти свою гру.

− «Металіст» поки не пропускав, але забив лише одного разу (цей м’яч на рахунку Олійника − авт.). Існують проблеми в атаці?
− Якщо дивитися на статистику, то, напевно, так. Втім, можна зробити знижку на те, що Андрій Воробєй − нова людина в команді і лише пристосовується до нового стилю гри. Джексон Коельо пропустив міжсезонні збори, тому також не може грати на повну потужність. Тільки зараз з’явився у команді новачок − Клейтон Хавьєр. Але його ми ще не бачили в іграх хорошого рівня.

− Досить несподіваним було рішення провести напередодні матчу з «Динамо» товариську зустріч. Мирон Маркевич не пояснював, для чого була потрібна ця гра з аматорським колективом (9:0 на користь «Металіста» − авт.)?
− Думаю, лише для того, щоб у ділі поспостерігати за Клейтоном і Папою Гуйє та визначитись, чи можна на них розраховувати у матчі проти «Динамо». Звичайно, на тлі обласної команди обидва вони виглядали перспективно. Але лише наставник знає, кого він випустить сьогодні у стартовому складі.

− Денисе, ти вихованець «Динамо». Яке твоє ставлення до київської команди сьогодні?
− Я завжди казав, що «Динамо» я вдячний за те, що цей клуб мене виховав, годував, лікував, одягав, тренував. Саме там я виріс як футболіст. Тож коли динамівці грають не проти нас, завжди переймаюся за свій колишній клуб. В моєму серці залишилась частинка «Динамо».

− Якою тобі бачиться найближча гра проти киян?
− Цікавою. Наші ігри з «динамівцями» завжди викликають підвищений інтерес. Буде багато боротьби. Особливо у центрі поля. Хто виграє середину, той і переможе. Думаю, буде на що подивитись.

− Як складались для тебе попередні ігри проти «Динамо»?
− Зіграв чотири матчі проти колишньої команди. У Кубку УЄФА поділили перемоги з киянами, а минулого сезону двічі поступились. Не скажу, що однаково провів ці зустрічі. Були більш та менш вдалі поєдинки. Поки що не забивав «динамівцям». Дуже хотілося б змінити такий стан речей.


 
Форум » Українська ЛІга » Премєр Ліга » Денис Олійник: «Поки динамівцям не забивав» (Інтерв'ю нападника "Металіста")
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Made by Ярослав Бацала, Микола Бацала and Руслан Терлецький; 24.02.2009 - 2024