Меню фан сайт ФК Енергетик
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 3123»
Модератор форуму: luka 
Форум » Чемпіонат прогнозів » V Чемпіонат прогнозів (2010 рік) » 5 тур V чемпіонату прогнозів (прийом ставок)
5 тур V чемпіонату прогнозів
lukaДата: Неділя, 21.03.2010, 22:14 | Повідомлення # 1
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
5 тур V чемпіонату прогнозів.
Скопіюйте вибрані 10 матчів і замість знаків питання поставте свій прогноз. Удачі всім!!!
1. 24.03. 15:00 ФК Енергетик – Геліос Харків: ?-?
2. 24.03. 16:00 Волинь – Таврія (кубок): ?-?
3. 24.03. 18:00 Металург Д – Шахтар (кубок): ?-?
4. 27.03. 16:30 Баварія – Штутгарт: ?-?
5. 27.03. 17:30 Динамо М – Зеніт: ?-?
6. 27.03. 19:30 Баєр – Шальке: ?-?
7. 28.03. 13:00 Спартак М – Локомотив: ?-?
8. 28.03. 14:00 Динамо К – Металіст: ?-?
9. 28.03. 15:00 ФК Львів – ФК Енергетик: ?-?
10. 28.03. 17:00 Карпати – Дніпро: ?-?




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Неділя, 21.03.2010, 22:23 | Повідомлення # 2
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
1. 24.03. 15:00 ФК Енергетик – Геліос Харків: 1-0
2. 24.03. 16:00 Волинь – Таврія (кубок): 1-3
3. 24.03. 18:00 Металург Д – Шахтар (кубок): 0-2
4. 27.03. 16:30 Баварія – Штутгарт: 3-1
5. 27.03. 17:30 Динамо М – Зеніт: 1-1
6. 27.03. 19:30 Баєр – Шальке: 2-1
7. 28.03. 13:00 Спартак М – Локомотив: 1-1
8. 28.03. 14:00 Динамо К – Металіст: 1-1
9. 28.03. 15:00 ФК Львів – ФК Енергетик: 3-1
10. 28.03. 17:00 Карпати – Дніпро: 2-2




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
ВовчикДата: Неділя, 21.03.2010, 23:10 | Повідомлення # 3
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 40
1. 24.03. 15:00 ФК Енергетик – Геліос Харків: 1-0
2. 24.03. 16:00 Волинь – Таврія (кубок): 1-1
3. 24.03. 18:00 Металург Д – Шахтар (кубок): 1-2
4. 27.03. 16:30 Баварія – Штутгарт: 2-1
5. 27.03. 17:30 Динамо М – Зеніт: 2-1
6. 27.03. 19:30 Баєр – Шальке: 2-2
7. 28.03. 13:00 Спартак М – Локомотив: 1-2
8. 28.03. 14:00 Динамо К – Металіст: 1-3
9. 28.03. 15:00 ФК Львів – ФК Енергетик: 2-0
10. 28.03. 17:00 Карпати – Дніпро: 2-1
 
Tori-2442Дата: Неділя, 21.03.2010, 23:19 | Повідомлення # 4
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 26
1. 24.03. 15:00 ФК Енергетик – Геліос Харків: 0-1
2. 24.03. 16:00 Волинь – Таврія (кубок): 2-0
3. 24.03. 18:00 Металург Д – Шахтар (кубок): 0-3
4. 27.03. 16:30 Баварія – Штутгарт: 2-1
5. 27.03. 17:30 Динамо М – Зеніт: 3-1
6. 27.03. 19:30 Баєр – Шальке: 1-2
7. 28.03. 13:00 Спартак М – Локомотив: 0-1
8. 28.03. 14:00 Динамо К – Металіст: 2-1
9. 28.03. 15:00 ФК Львів – ФК Енергетик: 2-0
10. 28.03. 17:00 Карпати – Дніпро: 1-0
 
ЯлюблюBMWДата: Понеділок, 22.03.2010, 08:42 | Повідомлення # 5
Генерал-майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 115
1. 24.03. 15:00 ФК Енергетик – Геліос Харків: 1-0 9
2. 24.03. 16:00 Волинь – Таврія (кубок): 2-1
3. 24.03. 18:00 Металург Д – Шахтар (кубок): 1-3
4. 27.03. 16:30 Баварія – Штутгарт: 1-0
5. 27.03. 17:30 Динамо М – Зеніт: 2-0
6. 27.03. 19:30 Баєр – Шальке: 3-2
7. 28.03. 13:00 Спартак М – Локомотив: 1-2
8. 28.03. 14:00 Динамо К – Металіст: 1-1
9. 28.03. 15:00 ФК Львів – ФК Енергетик: 3-0 12 64
10. 28.03. 17:00 Карпати – Дніпро: 3-1
 
LFДата: Понеділок, 22.03.2010, 08:43 | Повідомлення # 6
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 50
1. 24.03. 15:00 ФК Енергетик – Геліос Харків: 1-2
2. 24.03. 16:00 Волинь – Таврія (кубок): 1-2
3. 24.03. 18:00 Металург Д – Шахтар (кубок): 1-2
4. 27.03. 16:30 Баварія – Штутгарт: 2-1
5. 27.03. 17:30 Динамо М – Зеніт: 1-2
6. 27.03. 19:30 Баєр – Шальке: 2-1
7. 28.03. 13:00 Спартак М – Локомотив: 1-2
8. 28.03. 14:00 Динамо К – Металіст: 2-1
9. 28.03. 15:00 ФК Львів – ФК Енергетик: 2-1
10. 28.03. 17:00 Карпати – Дніпро: 1-2


Если ты когда нибудь найдёшь
когото лучше меня
купи себе золотую медаль
и подавись ею.
 
russelДата: Понеділок, 22.03.2010, 10:38 | Повідомлення # 7
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 638
1. 24.03. 15:00 ФК Енергетик – Геліос Харків: 1-0
2. 24.03. 16:00 Волинь – Таврія (кубок): 1-2
3. 24.03. 18:00 Металург Д – Шахтар (кубок): 0-3
4. 27.03. 16:30 Баварія – Штутгарт: 2-1
5. 27.03. 17:30 Динамо М – Зеніт: 1-1
6. 27.03. 19:30 Баєр – Шальке: 1-3
7. 28.03. 13:00 Спартак М – Локомотив: 1-2
8. 28.03. 14:00 Динамо К – Металіст: 0-2
9. 28.03. 15:00 ФК Львів – ФК Енергетик: 1-1
10. 28.03. 17:00 Карпати – Дніпро: 3-2


ДУДКА, ДУДКА - АТРИБУT УБЛЮДКА!!!!!

 
ВасильДата: Понеділок, 22.03.2010, 11:22 | Повідомлення # 8
Головний технолог
Група: Перевірені
Повідомлень: 52
1. 24.03. 15:00 ФК Енергетик – Геліос Харків: 1-0
2. 24.03. 16:00 Волинь – Таврія (кубок): 1-2
3. 24.03. 18:00 Металург Д – Шахтар (кубок): 0-3
4. 27.03. 16:30 Баварія – Штутгарт: 2-1
5. 27.03. 17:30 Динамо М – Зеніт: 1-2
6. 27.03. 19:30 Баєр – Шальке: 1-3
7. 28.03. 13:00 Спартак М – Локомотив: 1-2
8. 28.03. 14:00 Динамо К – Металіст: 1-0
9. 28.03. 15:00 ФК Львів – ФК Енергетик: 2-1
10. 28.03. 17:00 Карпати – Дніпро: 2-1
 
ЛЕВДата: Понеділок, 22.03.2010, 12:23 | Повідомлення # 9
Оберст лейтенант
Група: Перевірені
Повідомлень: 36
1. 24.03. 15:00 ФК Енергетик – Геліос Харків: 3-0
2. 24.03. 16:00 Волинь – Таврія (кубок): 0-3
3. 24.03. 18:00 Металург Д – Шахтар (кубок): 2-2
4. 27.03. 16:30 Баварія – Штутгарт: 2-0
5. 27.03. 17:30 Динамо М – Зеніт: 1-1
6. 27.03. 19:30 Баєр – Шальке: 3-1
7. 28.03. 13:00 Спартак М – Локомотив: 1-2
8. 28.03. 14:00 Динамо К – Металіст: 2-3
9. 28.03. 15:00 ФК Львів – ФК Енергетик: 3-0
10. 28.03. 17:00 Карпати – Дніпро: 1-1


Я не розумію чому Бурштинці не вірять в успіх своєї команди!!!!!
 
AnatolijДата: Понеділок, 22.03.2010, 12:52 | Повідомлення # 10
Лейтенант
Група: Перевірені
Повідомлень: 18
1. 24.03. 15:00 ФК Енергетик – Геліос Харків:1-0
2. 24.03. 16:00 Волинь – Таврія (кубок):0-2
3. 24.03. 18:00 Металург Д – Шахтар (кубок):1-1
4. 27.03. 16:30 Баварія – Штутгарт:2-0
5. 27.03. 17:30 Динамо М – Зеніт: 1-1
6. 27.03. 19:30 Баєр – Шальке:2-1
7. 28.03. 13:00 Спартак М – Локомотив: 1-2
8. 28.03. 14:00 Динамо К – Металіст:1-0
9. 28.03. 15:00 ФК Львів – ФК Енергетик:2-0
10. 28.03. 17:00 Карпати – Дніпро:2-2
 
tanitaДата: Понеділок, 22.03.2010, 14:27 | Повідомлення # 11
Лейтенант
Група: Перевірені
Повідомлень: 14
1. 24.03. 15:00 ФК Енергетик – Геліос Харків: 0-2
2. 24.03. 16:00 Волинь – Таврія (кубок): 1-1
3. 24.03. 18:00 Металург Д – Шахтар (кубок): 1-2
4. 27.03. 16:30 Баварія – Штутгарт: 2-1
5. 27.03. 17:30 Динамо М – Зеніт: 1-1
6. 27.03. 19:30 Баєр – Шальке: 2-1
7. 28.03. 13:00 Спартак М – Локомотив: 1-2
8. 28.03. 14:00 Динамо К – Металіст: 1-1
9. 28.03. 15:00 ФК Львів – ФК Енергетик: 2-0
10. 28.03. 17:00 Карпати – Дніпро: 2-2
 
СаньоКДата: Понеділок, 22.03.2010, 14:38 | Повідомлення # 12
::ФК Динамо::
Група: Перевірені
Повідомлень: 73
1. 24.03. 15:00 ФК Енергетик – Геліос Харків: 1-0
2. 24.03. 16:00 Волинь – Таврія (кубок): 1-1
3. 24.03. 18:00 Металург Д – Шахтар (кубок): 0-2
4. 27.03. 16:30 Баварія – Штутгарт: 3-1
5. 27.03. 17:30 Динамо М – Зеніт: 1-2
6. 27.03. 19:30 Баєр – Шальке: 2-0
7. 28.03. 13:00 Спартак М – Локомотив: 2-2
8. 28.03. 14:00 Динамо К – Металіст: 2-0
9. 28.03. 15:00 ФК Львів – ФК Енергетик: 2-0
10. 28.03. 17:00 Карпати – Дніпро: 2-1
 
ChikalovskiyДата: Понеділок, 22.03.2010, 15:35 | Повідомлення # 13
Рядовий
Група: Перевірені
Повідомлень: 12
1. 24.03. 15:00 ФК Енергетик – Геліос Харків: 0-2
2. 24.03. 16:00 Волинь – Таврія (кубок): 1-2
3. 24.03. 18:00 Металург Д – Шахтар (кубок): 0-2
4. 27.03. 16:30 Баварія – Штутгарт: 3-2
5. 27.03. 17:30 Динамо М – Зеніт: 1-1
6. 27.03. 19:30 Баєр – Шальке: 0-0
7. 28.03. 13:00 Спартак М – Локомотив: 1-2
8. 28.03. 14:00 Динамо К – Металіст: 0-2
9. 28.03. 15:00 ФК Львів – ФК Енергетик: 2-1
10. 28.03. 17:00 Карпати – Дніпро: 3-2
 
KOLEMINДата: Понеділок, 22.03.2010, 15:36 | Повідомлення # 14
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 54
1. 24.03. 15:00 ФК Енергетик – Геліос Харків: 2-2
2. 24.03. 16:00 Волинь – Таврія (кубок): 1-0
3. 24.03. 18:00 Металург Д – Шахтар (кубок): 1-3
4. 27.03. 16:30 Баварія – Штутгарт: 1-1
5. 27.03. 17:30 Динамо М – Зеніт: 1-2
6. 27.03. 19:30 Баєр – Шальке: 2-0
7. 28.03. 13:00 Спартак М – Локомотив: 2-2
8. 28.03. 14:00 Динамо К – Металіст: 1-2
9. 28.03. 15:00 ФК Львів – ФК Енергетик: 2-1
10. 28.03. 17:00 Карпати – Дніпро: 0-0
 
ігорДата: Понеділок, 22.03.2010, 18:06 | Повідомлення # 15
Лейтенант
Група: Перевірені
Повідомлень: 60
1. 24.03. 15:00 ФК Енергетик – Геліос Харків: 1-0
2. 24.03. 16:00 Волинь – Таврія (кубок): 1-0
3. 24.03. 18:00 Металург Д – Шахтар (кубок): 0-1
4. 27.03. 16:30 Баварія – Штутгарт: 3-1
5. 27.03. 17:30 Динамо М – Зеніт: 1-0
6. 27.03. 19:30 Баєр – Шальке: 1-0
7. 28.03. 13:00 Спартак М – Локомотив: 1-0
8. 28.03. 14:00 Динамо К – Металіст: 2-0
9. 28.03. 15:00 ФК Львів – ФК Енергетик: 3-0
10. 28.03. 17:00 Карпати – Дніпро: 1-2
 
Форум » Чемпіонат прогнозів » V Чемпіонат прогнозів (2010 рік) » 5 тур V чемпіонату прогнозів (прийом ставок)
Сторінка 1 з 3123»
Пошук:

Made by Jaroslav Batsala and Ruslan Terleckii; 24.02.2009 - 2017