Меню фан сайт ФК Енергетик
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: luka  
Форум » Чемпіонат прогнозів » V Чемпіонат прогнозів (2010 рік) » 5 тур V чемпіонату прогнозів (прийом ставок)
5 тур V чемпіонату прогнозів
kolaДата: Понеділок, 22.03.2010, 19:24 | Повідомлення # 16
Сержант
Група: Перевірені
Повідомлень: 33
1. 24.03. 15:00 ФК Енергетик – Геліос Харків: 2-1
2. 24.03. 16:00 Волинь – Таврія (кубок): 2-1
3. 24.03. 18:00 Металург Д – Шахтар (кубок): 0-3
4. 27.03. 16:30 Баварія – Штутгарт: 2-1
5. 27.03. 17:30 Динамо М – Зеніт: 2-1
6. 27.03. 19:30 Баєр – Шальке: 2-1
7. 28.03. 13:00 Спартак М – Локомотив: 2-1
8. 28.03. 14:00 Динамо К – Металіст: 2-1
9. 28.03. 15:00 ФК Львів – ФК Енергетик: 2-1
10. 28.03. 17:00 Карпати – Дніпро: 2-2
 
ЯнікДата: Понеділок, 22.03.2010, 19:52 | Повідомлення # 17
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 64
1. 24.03. 15:00 ФК Енергетик – Геліос Харків: 1-2
2. 24.03. 16:00 Волинь – Таврія (кубок):1-3
3. 24.03. 18:00 Металург Д – Шахтар (кубок): 2-1
4. 27.03. 16:30 Баварія – Штутгарт: 3-1
5. 27.03. 17:30 Динамо М – Зеніт: 1-1
6. 27.03. 19:30 Баєр – Шальке: 2-0
7. 28.03. 13:00 Спартак М – Локомотив: 1-2
8. 28.03. 14:00 Динамо К – Металіст: 2-0
9. 28.03. 15:00 ФК Львів – ФК Енергетик: 2-0
10. 28.03. 17:00 Карпати – Дніпро: 0-0
 
VasjokДата: Понеділок, 22.03.2010, 21:33 | Повідомлення # 18
::Отець Василь::
Група: Перевірені
Повідомлень: 74
1. 24.03. 15:00 ФК Енергетик – Геліос Харків: 1-1
2. 24.03. 16:00 Волинь – Таврія (кубок): 2-2
3. 24.03. 18:00 Металург Д – Шахтар (кубок): 1-3
4. 27.03. 16:30 Баварія – Штутгарт: 2-0
5. 27.03. 17:30 Динамо М – Зеніт: 1-1
6. 27.03. 19:30 Баєр – Шальке: 2-2
7. 28.03. 13:00 Спартак М – Локомотив: 1-1
8. 28.03. 14:00 Динамо К – Металіст: 1-2
9. 28.03. 15:00 ФК Львів – ФК Енергетик: 3-0
10. 28.03. 17:00 Карпати – Дніпро: 2-2


Життя-футбол!!!
 
ФутболістДата: Понеділок, 22.03.2010, 23:09 | Повідомлення # 19
ФК КАРПАТИ ЯРЕМЧЕ
Група: Модератори
Повідомлень: 84
1. 24.03. 15:00 ФК Енергетик – Геліос Харків: 1-1
2. 24.03. 16:00 Волинь – Таврія (кубок): 1-1
3. 24.03. 18:00 Металург Д – Шахтар (кубок): 1-2
4. 27.03. 16:30 Баварія – Штутгарт: 2-0
5. 27.03. 17:30 Динамо М – Зеніт: 1-0
6. 27.03. 19:30 Баєр – Шальке: 2-1
7. 28.03. 13:00 Спартак М – Локомотив: 1-2
8. 28.03. 14:00 Динамо К – Металіст: 2-0
9. 28.03. 15:00 ФК Львів – ФК Енергетик: 3-1
10. 28.03. 17:00 Карпати – Дніпро: 2-1


 
CuljaДата: Вівторок, 23.03.2010, 13:59 | Повідомлення # 20
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 80
1. 24.03. 15:00 ФК Енергетик – Геліос Харків: 2-1
2. 24.03. 16:00 Волинь – Таврія (кубок): 2-1
3. 24.03. 18:00 Металург Д – Шахтар (кубок): 1-2
4. 27.03. 16:30 Баварія – Штутгарт: 3-2
5. 27.03. 17:30 Динамо М – Зеніт: 2-2
6. 27.03. 19:30 Баєр – Шальке: 2-1
7. 28.03. 13:00 Спартак М – Локомотив: 2-1
8. 28.03. 14:00 Динамо К – Металіст: 2-1
9. 28.03. 15:00 ФК Львів – ФК Енергетик: 3-1
10. 28.03. 17:00 Карпати – Дніпро: 3-2
 
GladiatorДата: Вівторок, 23.03.2010, 14:23 | Повідомлення # 21
Група: Видалені
У вас




1. 24.03. 15:00 ФК Енергетик – Геліос Харків: 1-3
2. 24.03. 16:00 Волинь – Таврія (кубок): 1-2
3. 24.03. 18:00 Металург Д – Шахтар (кубок): 1-3
4. 27.03. 16:30 Баварія – Штутгарт: 2-0
5. 27.03. 17:30 Динамо М – Зеніт: 2-1
6. 27.03. 19:30 Баєр – Шальке: 2-2
7. 28.03. 13:00 Спартак М – Локомотив: 2-1
8. 28.03. 14:00 Динамо К – Металіст: 1-0
9. 28.03. 15:00 ФК Львів – ФК Енергетик: 2-0
10. 28.03. 17:00 Карпати – Дніпро: 0-1
 
NikoДата: Вівторок, 23.03.2010, 14:27 | Повідомлення # 22
Кошовий Атаман НИКОЛА
Група: Перевірені
Повідомлень: 54
1. 24.03. 15:00 ФК Енергетик – Геліос Харків: 1-0
2. 24.03. 16:00 Волинь – Таврія (кубок): 0-2
3. 24.03. 18:00 Металург Д – Шахтар (кубок): 0-1
4. 27.03. 16:30 Баварія – Штутгарт: 2-1
5. 27.03. 17:30 Динамо М – Зеніт: 1-2
6. 27.03. 19:30 Баєр – Шальке: 2-1
7. 28.03. 13:00 Спартак М – Локомотив: 1-1
8. 28.03. 14:00 Динамо К – Металіст: 2-1
9. 28.03. 15:00 ФК Львів – ФК Енергетик: 3-0
10. 28.03. 17:00 Карпати – Дніпро: 1-1
 
ostapДата: Вівторок, 23.03.2010, 16:38 | Повідомлення # 23
Рядовий
Група: Перевірені
Повідомлень: 12
1. 24.03. 15:00 ФК Енергетик – Геліос Харків: 2-1
2. 24.03. 16:00 Волинь – Таврія (кубок): 2-3
3. 24.03. 18:00 Металург Д – Шахтар (кубок): 0-2
4. 27.03. 16:30 Баварія – Штутгарт: 1-1
5. 27.03. 17:30 Динамо М – Зеніт: 0-2
6. 27.03. 19:30 Баєр – Шальке: 1-0
7. 28.03. 13:00 Спартак М – Локомотив: 2-3
8. 28.03. 14:00 Динамо К – Металіст: 1-2
9. 28.03. 15:00 ФК Львів – ФК Енергетик: 1-2
10. 28.03. 17:00 Карпати – Дніпро: 1-3
 
FC_DynamoДата: Вівторок, 23.03.2010, 16:49 | Повідомлення # 24
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 84
[color=gray]
1. 24.03. 15:00 ФК Енергетик – Геліос Харків: 1-2
2. 24.03. 16:00 Волинь – Таврія (кубок): 1 - 2
3. 24.03. 18:00 Металург Д – Шахтар (кубок): 1-2
4. 27.03. 16:30 Баварія – Штутгарт: 2-1
5. 27.03. 17:30 Динамо М – Зеніт: 1-2
6. 27.03. 19:30 Баєр – Шальке: 2-1
7. 28.03. 13:00 Спартак М – Локомотив: 2-0
8. 28.03. 14:00 Динамо К – Металіст: 2-1
9. 28.03. 15:00 ФК Львів – ФК Енергетик: 3-1
10. 28.03. 17:00 Карпати – Дніпро: 2-1


Я не впевнений , що секс можна порівняти з чемпіонатом світу , не тому , що секс не такий хороший , але чемпіонат світу буває тільки раз на чотири роки , а секс ні
 
kolobokДата: Вівторок, 23.03.2010, 19:03 | Повідомлення # 25
Сержант
Група: Перевірені
Повідомлень: 28
1. 24.03. 15:00 ФК Енергетик – Геліос Харків: 0-1
2. 24.03. 16:00 Волинь – Таврія (кубок): 1-1
3. 24.03. 18:00 Металург Д – Шахтар (кубок): 1-2
4. 27.03. 16:30 Баварія – Штутгарт: 2-0
5. 27.03. 17:30 Динамо М – Зеніт: 1-1
6. 27.03. 19:30 Баєр – Шальке: 2-0
7. 28.03. 13:00 Спартак М – Локомотив: 1-2
8. 28.03. 14:00 Динамо К – Металіст: 2-1
9. 28.03. 15:00 ФК Львів – ФК Енергетик: 2-0
10. 28.03. 17:00 Карпати – Дніпро: 1-1


футбол
 
MAZAFAKAДата: Вівторок, 23.03.2010, 19:11 | Повідомлення # 26
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 304
1. 24.03. 15:00 ФК Енергетик – Геліос Харків: 1-1
2. 24.03. 16:00 Волинь – Таврія (кубок): 1-2
3. 24.03. 18:00 Металург Д – Шахтар (кубок): 0-1
4. 27.03. 16:30 Баварія – Штутгарт: 3-2
5. 27.03. 17:30 Динамо М – Зеніт: 1-2
6. 27.03. 19:30 Баєр – Шальке: 2-1
7. 28.03. 13:00 Спартак М – Локомотив: 1-2
8. 28.03. 14:00 Динамо К – Металіст: 2-1
9. 28.03. 15:00 ФК Львів – ФК Енергетик: 1-2
10. 28.03. 17:00 Карпати – Дніпро: 1-1


 
FantomДата: Вівторок, 23.03.2010, 19:45 | Повідомлення # 27
Принцеса
Група: Перевірені
Повідомлень: 65
1. 24.03. 15:00 ФК Енергетик – Геліос Харків: 1-0
2. 24.03. 16:00 Волинь – Таврія (кубок): 2-1
3. 24.03. 18:00 Металург Д – Шахтар (кубок): 1-3
4. 27.03. 16:30 Баварія – Штутгарт: 2-1
5. 27.03. 17:30 Динамо М – Зеніт: 1-2
6. 27.03. 19:30 Баєр – Шальке: 1-1
7. 28.03. 13:00 Спартак М – Локомотив: 1-0
8. 28.03. 14:00 Динамо К – Металіст: 2-1
9. 28.03. 15:00 ФК Львів – ФК Енергетик: 3-2
10. 28.03. 17:00 Карпати – Дніпро: 2-1
 
krishtianoДата: Вівторок, 23.03.2010, 19:47 | Повідомлення # 28
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 19
1. 24.03. 15:00 ФК Енергетик – Геліос Харків: 0-1
2. 24.03. 16:00 Волинь – Таврія (кубок): 2-1
3. 24.03. 18:00 Металург Д – Шахтар (кубок): 1-2
4. 27.03. 16:30 Баварія – Штутгарт: 2-1
5. 27.03. 17:30 Динамо М – Зеніт: 2-1
6. 27.03. 19:30 Баєр – Шальке: 3-1
7. 28.03. 13:00 Спартак М – Локомотив: 0-1
8. 28.03. 14:00 Динамо К – Металіст: 2-1
9. 28.03. 15:00 ФК Львів – ФК Енергетик: 2-0
10. 28.03. 17:00 Карпати – Дніпро: 2-2
 
Sana21Дата: Вівторок, 23.03.2010, 20:19 | Повідомлення # 29
Лейтенант
Група: Перевірені
Повідомлень: 45
1. 24.03. 15:00 ФК Енергетик – Геліос Харків: 0:2
2. 24.03. 16:00 Волинь – Таврія (кубок): 0:2
3. 24.03. 18:00 Металург Д – Шахтар (кубок): 1:2
4. 27.03. 16:30 Баварія – Штутгарт: 2:1
5. 27.03. 17:30 Динамо М – Зеніт: 1:1
6. 27.03. 19:30 Баєр – Шальке: 2:1
7. 28.03. 13:00 Спартак М – Локомотив: 2:2
8. 28.03. 14:00 Динамо К – Металіст: 2:0
9. 28.03. 15:00 ФК Львів – ФК Енергетик: 3:0
10. 28.03. 17:00 Карпати – Дніпро: 2:1


Ник.Ник
 
SuperVladДата: Вівторок, 23.03.2010, 22:31 | Повідомлення # 30
Лейтенант
Група: Перевірені
Повідомлень: 25
1. 24.03. 15:00 ФК Енергетик – Геліос Харків: 0:2
2. 24.03. 16:00 Волинь – Таврія (кубок): 1:2
3. 24.03. 18:00 Металург Д – Шахтар (кубок): 1:2
4. 27.03. 16:30 Баварія – Штутгарт: 4:2
5. 27.03. 17:30 Динамо М – Зеніт: 1:2
6. 27.03. 19:30 Баєр – Шальке: 3:2
7. 28.03. 13:00 Спартак М – Локомотив: 2:1
8. 28.03. 14:00 Динамо К – Металіст: 3:1
9. 28.03. 15:00 ФК Львів – ФК Енергетик: 2:0
10. 28.03. 17:00 Карпати – Дніпро: 3:1
 
Форум » Чемпіонат прогнозів » V Чемпіонат прогнозів (2010 рік) » 5 тур V чемпіонату прогнозів (прийом ставок)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Made by Ярослав Бацала, Микола Бацала and Руслан Терлецький; 24.02.2009 - 2021