Меню фан сайт ФК Енергетик
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: luka  
Форум » Чемпіонат прогнозів » V Чемпіонат прогнозів (2010 рік) » 9 тур чемпіонату прогнозів. (прийом ставок)
9 тур чемпіонату прогнозів.
lukaДата: Понеділок, 12.04.2010, 13:42 | Повідомлення # 1
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1237
9 тур чемпіонату прогнозів.
Скопіюйте вибрані 10 матчів і замість знаків питання поставте свій прогноз. Удачі всім!
1. 13.04. 17.00 Прикарпаття –ФК Львів: ?-?
2. 13.04. 21:00 АЗ Алкмаар – Твенте: ?-?
3. 13.04. 21:45 Фіорентина – Інтер (кубок): ?-?
4. 13.04. 22:45 Бенфіка – Спортінг: ?-?
5. 14.04. 19:00 Дніпро – Металлург З: ?-?
6. 14.04. 21:45 Астон Вілла – Евертон: ?-?
7. 15.04. 15:00 Арсенал Київ – Таврія: ?-?
8. 15.04. 16:00 Закарпаття – Чорноморець: ?-?
9. 15.04. 16:00 Зоря – Кривбас: ?-?
10. 15.04. 19:00 Карпати – Шахтар: ?-?




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
russelДата: Понеділок, 12.04.2010, 13:50 | Повідомлення # 2
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 638
1. 13.04. 17.00 Прикарпаття –ФК Львів: 0-3
2. 13.04. 21:00 АЗ Алкмаар – Твенте: 1-0
3. 13.04. 21:45 Фіорентина – Інтер (кубок): 1-2
4. 13.04. 22:45 Бенфіка – Спортінг: 2-0
5. 14.04. 19:00 Дніпро – Металлург З: 2-1
6. 14.04. 21:45 Астон Вілла – Евертон: 1-0
7. 15.04. 15:00 Арсенал Київ – Таврія: 1-0
8. 15.04. 16:00 Закарпаття – Чорноморець:1-1
9. 15.04. 16:00 Зоря – Кривбас: 2-0
10. 15.04. 19:00 Карпати – Шахтар: 1-2


ДУДКА, ДУДКА - АТРИБУT УБЛЮДКА!!!!!

 
kolaДата: Понеділок, 12.04.2010, 14:11 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Перевірені
Повідомлень: 33
1. 13.04. 17.00 Прикарпаття –ФК Львів: 1-2
2. 13.04. 21:00 АЗ Алкмаар – Твенте: 3-2
3. 13.04. 21:45 Фіорентина – Інтер (кубок): 2-1
4. 13.04. 22:45 Бенфіка – Спортінг: 2-0
5. 14.04. 19:00 Дніпро – Металлург З: 2-1
6. 14.04. 21:45 Астон Вілла – Евертон: 2-2
7. 15.04. 15:00 Арсенал Київ – Таврія: 1-1
8. 15.04. 16:00 Закарпаття – Чорноморець: 1-2
9. 15.04. 16:00 Зоря – Кривбас: 2-2
10. 15.04. 19:00 Карпати – Шахтар: 1-1
 
NikoДата: Понеділок, 12.04.2010, 15:22 | Повідомлення # 4
Кошовий Атаман НИКОЛА
Група: Перевірені
Повідомлень: 54
1. 13.04. 17.00 Прикарпаття –ФК Львів: 1-3
2. 13.04. 21:00 АЗ Алкмаар – Твенте: 0-1
3. 13.04. 21:45 Фіорентина – Інтер (кубок): 1-2
4. 13.04. 22:45 Бенфіка – Спортінг: 2-1
5. 14.04. 19:00 Дніпро – Металлург З: 1-0
6. 14.04. 21:45 Астон Вілла – Евертон: 3-2
7. 15.04. 15:00 Арсенал Київ – Таврія: 1-1
8. 15.04. 16:00 Закарпаття – Чорноморець: 1-0
9. 15.04. 16:00 Зоря – Кривбас: 0-0
10. 15.04. 19:00 Карпати – Шахтар: 0-2
 
LFДата: Понеділок, 12.04.2010, 15:23 | Повідомлення # 5
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 50
1. 13.04. 17.00 Прикарпаття –ФК Львів: 1-2
2. 13.04. 21:00 АЗ Алкмаар – Твенте: 1-2
3. 13.04. 21:45 Фіорентина – Інтер (кубок): 1-2
4. 13.04. 22:45 Бенфіка – Спортінг: 2-1
5. 14.04. 19:00 Дніпро – Металлург З: 2-1
6. 14.04. 21:45 Астон Вілла – Евертон: 2-1
7. 15.04. 15:00 Арсенал Київ – Таврія: 2-1
8. 15.04. 16:00 Закарпаття – Чорноморець: 2-1
9. 15.04. 16:00 Зоря – Кривбас: 1-2
10. 15.04. 19:00 Карпати – Шахтар: 1-2


Если ты когда нибудь найдёшь
когото лучше меня
купи себе золотую медаль
и подавись ею.
 
WRESTLINGДата: Понеділок, 12.04.2010, 15:37 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Перевірені
Повідомлень: 10
1. 13.04. 17.00 Прикарпаття –ФК Львів: 0-2
2. 13.04. 21:00 АЗ Алкмаар – Твенте: 2-0
3. 13.04. 21:45 Фіорентина – Інтер (кубок): 1-2
4. 13.04. 22:45 Бенфіка – Спортінг: 2-1
5. 14.04. 19:00 Дніпро – Металлург З: 3-1
6. 14.04. 21:45 Астон Вілла – Евертон: 2-1
7. 15.04. 15:00 Арсенал Київ – Таврія: 1-0
8. 15.04. 16:00 Закарпаття – Чорноморець: 1-2
9. 15.04. 16:00 Зоря – Кривбас: 1-1
10. 15.04. 19:00 Карпати – Шахтар: 0-2


WREs
 
ChikalovskiyДата: Понеділок, 12.04.2010, 16:19 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Перевірені
Повідомлень: 12
1. 13.04. 17.00 Прикарпаття –ФК Львів: 0-3
2. 13.04. 21:00 АЗ Алкмаар – Твенте: 2-1
3. 13.04. 21:45 Фіорентина – Інтер (кубок): 0-1
4. 13.04. 22:45 Бенфіка – Спортінг: 1-0
5. 14.04. 19:00 Дніпро – Металлург З: 2-0
6. 14.04. 21:45 Астон Вілла – Евертон: 1-1
7. 15.04. 15:00 Арсенал Київ – Таврія: 2-1
8. 15.04. 16:00 Закарпаття – Чорноморець: 0-1
9. 15.04. 16:00 Зоря – Кривбас: 1-2
10. 15.04. 19:00 Карпати – Шахтар: 1-2
 
bil21Дата: Понеділок, 12.04.2010, 16:35 | Повідомлення # 8
Лейтенант
Група: Перевірені
Повідомлень: 15
1. 13.04. 17.00 Прикарпаття –ФК Львів: 0-2
2. 13.04. 21:00 АЗ Алкмаар – Твенте: 2-1
3. 13.04. 21:45 Фіорентина – Інтер (кубок): 1-3
4. 13.04. 22:45 Бенфіка – Спортінг: 1-1
5. 14.04. 19:00 Дніпро – Металлург З: 2-0
6. 14.04. 21:45 Астон Вілла – Евертон: 1-0
7. 15.04. 15:00 Арсенал Київ – Таврія: 1-2
8. 15.04. 16:00 Закарпаття – Чорноморець: 0-2
9. 15.04. 16:00 Зоря – Кривбас: 0-1
10. 15.04. 19:00 Карпати – Шахтар: 1-1
 
Sm0keДата: Понеділок, 12.04.2010, 18:12 | Повідомлення # 9
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 72
1. 13.04. 17.00 Прикарпаття –ФК Львів: 0-3
2. 13.04. 21:00 АЗ Алкмаар – Твенте: 2-2
3. 13.04. 21:45 Фіорентина – Інтер (кубок): 0-2
4. 13.04. 22:45 Бенфіка – Спортінг:3-1
5. 14.04. 19:00 Дніпро – Металлург З: 2-0
6. 14.04. 21:45 Астон Вілла – Евертон: 1-1
7. 15.04. 15:00 Арсенал Київ – Таврія: 0-2
8. 15.04. 16:00 Закарпаття – Чорноморець: 2-0
9. 15.04. 16:00 Зоря – Кривбас: 1-0
10. 15.04. 19:00 Карпати – Шахтар: 2-1


^_^Бурштин до Бою Я з Тобою^_^
 
KOLEMINДата: Понеділок, 12.04.2010, 18:32 | Повідомлення # 10
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 54
1. 13.04. 17.00 Прикарпаття –ФК Львів: 2-0
2. 13.04. 21:00 АЗ Алкмаар – Твенте: 1-1
3. 13.04. 21:45 Фіорентина – Інтер (кубок): 1-1
4. 13.04. 22:45 Бенфіка – Спортінг: 2-0
5. 14.04. 19:00 Дніпро – Металлург З: 3-0
6. 14.04. 21:45 Астон Вілла – Евертон: 0-1
7. 15.04. 15:00 Арсенал Київ – Таврія: 1-1
8. 15.04. 16:00 Закарпаття – Чорноморець: 0-2
9. 15.04. 16:00 Зоря – Кривбас: 0-0
10. 15.04. 19:00 Карпати – Шахтар: 2-1
 
ігорДата: Понеділок, 12.04.2010, 19:08 | Повідомлення # 11
Лейтенант
Група: Перевірені
Повідомлень: 60
1. 13.04. 17.00 Прикарпаття –ФК Львів: 0-1
2. 13.04. 21:00 АЗ Алкмаар – Твенте: 2-1
3. 13.04. 21:45 Фіорентина – Інтер (кубок): 0-1
4. 13.04. 22:45 Бенфіка – Спортінг:1-1
5. 14.04. 19:00 Дніпро – Металлург З: 1-0
6. 14.04. 21:45 Астон Вілла – Евертон: 1-0
7. 15.04. 15:00 Арсенал Київ – Таврія: 2-2
8. 15.04. 16:00 Закарпаття – Чорноморець: 1-0
9. 15.04. 16:00 Зоря – Кривбас: 1-2
10. 15.04. 19:00 Карпати – Шахтар: 0-1
 
СаньоКДата: Понеділок, 12.04.2010, 20:17 | Повідомлення # 12
::ФК Динамо::
Група: Перевірені
Повідомлень: 73
1. 13.04. 17.00 Прикарпаття –ФК Львів: 0-2
2. 13.04. 21:00 АЗ Алкмаар – Твенте: 3-1
3. 13.04. 21:45 Фіорентина – Інтер (кубок): 1-2
4. 13.04. 22:45 Бенфіка – Спортінг: 3-1
5. 14.04. 19:00 Дніпро – Металлург З: 2-0
6. 14.04. 21:45 Астон Вілла – Евертон: 2-0
7. 15.04. 15:00 Арсенал Київ – Таврія: 2-1
8. 15.04. 16:00 Закарпаття – Чорноморець: 0-0
9. 15.04. 16:00 Зоря – Кривбас: 2-0
10. 15.04. 19:00 Карпати – Шахтар: 1-1
 
ЯнікДата: Понеділок, 12.04.2010, 20:33 | Повідомлення # 13
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 64
1. 13.04. 17.00 Прикарпаття –ФК Львів: 1-3
2. 13.04. 21:00 АЗ Алкмаар – Твенте: 2-1
3. 13.04. 21:45 Фіорентина – Інтер (кубок): 2-1
4. 13.04. 22:45 Бенфіка – Спортінг: 1-0
5. 14.04. 19:00 Дніпро – Металлург 3-0
6. 14.04. 21:45 Астон Вілла – Евертон: 1-1
7. 15.04. 15:00 Арсенал Київ – Таврія: 1-1
8. 15.04. 16:00 Закарпаття – Чорноморець: 2-1
9. 15.04. 16:00 Зоря – Кривбас: 2-0
10. 15.04. 19:00 Карпати – Шахтар: 0-2
 
tanitaДата: Понеділок, 12.04.2010, 20:58 | Повідомлення # 14
Лейтенант
Група: Перевірені
Повідомлень: 14
1. 13.04. 17.00 Прикарпаття –ФК Львів: 0-2
2. 13.04. 21:00 АЗ Алкмаар – Твенте: 0-2
3. 13.04. 21:45 Фіорентина – Інтер (кубок): 1-2
4. 13.04. 22:45 Бенфіка – Спортінг: 1-2
5. 14.04. 19:00 Дніпро – Металлург З: 2-1
6. 14.04. 21:45 Астон Вілла – Евертон: 2-1
7. 15.04. 15:00 Арсенал Київ – Таврія: 2-2
8. 15.04. 16:00 Закарпаття – Чорноморець: 1-1
9. 15.04. 16:00 Зоря – Кривбас: 2-0
10. 15.04. 19:00 Карпати – Шахтар: 1-2
 
ВасильДата: Понеділок, 12.04.2010, 21:23 | Повідомлення # 15
Головний технолог
Група: Перевірені
Повідомлень: 52
1. 13.04. 17.00 Прикарпаття –ФК Львів: 0-2
2. 13.04. 21:00 АЗ Алкмаар – Твенте: 1-1
3. 13.04. 21:45 Фіорентина – Інтер (кубок): 0-1
4. 13.04. 22:45 Бенфіка – Спортінг: 2-1
5. 14.04. 19:00 Дніпро – Металлург З: 1-0
6. 14.04. 21:45 Астон Вілла – Евертон: 1-1
7. 15.04. 15:00 Арсенал Київ – Таврія: 0-0
8. 15.04. 16:00 Закарпаття – Чорноморець: 1-0
9. 15.04. 16:00 Зоря – Кривбас: 0-0
10. 15.04. 19:00 Карпати – Шахтар: 2-2
 
Форум » Чемпіонат прогнозів » V Чемпіонат прогнозів (2010 рік) » 9 тур чемпіонату прогнозів. (прийом ставок)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Made by Ярослав Бацала, Микола Бацала and Руслан Терлецький; 24.02.2009 - 2021