Меню фан сайт ФК Енергетик
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Чемпіонат прогнозів » VI Чемпіонат прогнозів (2010 рік) » 7 тур VI Чемпіонату прогнозів (останній тур. визначаються чемпіон і призери)
7 тур VI Чемпіонату прогнозів
lukaДата: Середа, 07.07.2010, 23:48 | Повідомлення # 1
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
7 тур
Скопіюйте вибрані матчі і замість знаків питання поставте свій прогноз. Удачі всім!
1. 09.07. 16:30 Зоря - Севастополь: 0-0
2. 09.07. 17:30 Арсенал Київ - Металург З: 1-0
3. 09.07. 18:00 Іллічівець - Металург Д: 1-1
4. 09.07. 20:00 Оболонь - Динамо К: 2-2
5. 10.07. 14:30 Волинь - Ворскла: 0-4 (бонусний матч)
6. 10.07. 16:30 Таврія - Металіст: 0-1
7. 10.07. 17:30 Дніпро - Карпати: 1-0
8. 10.07. 19:00 Шахтар - Кривбас: 2-0
9. 10.07. 21:30 Уругвай – Німеччина: 2-3
10. 11.07. 21:30 Нідерланди - Іспанія: ?-? (мінусовий матч)

Ставте ставку тут Ставки пізніше ми опублікуємо її після початку перших матчів.В полі імя бажано вказати нік, щоб було видно хто ставить. ДЯКУЮ!




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Пятниця, 09.07.2010, 16:03 | Повідомлення # 2
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
LF
1. 09.07. 16:30 Зоря - Севастополь: 2-1.............0
2. 09.07. 17:30 Арсенал Київ - Металург З: 1-2.............0
3. 09.07. 18:00 Іллічівець - Металург Д: 1-2.............0
4. 09.07. 20:00 Оболонь - Динамо К: 1-2.............0
5. 10.07. 14:30 Волинь - Ворскла: 2-1 (бонусний матч).............0
6. 10.07. 16:30 Таврія - Металіст: 1-2.............5
7. 10.07. 17:30 Дніпро - Карпати: 2-1.............5
8. 10.07. 19:00 Шахтар - Кривбас: 2-1.............3
9. 10.07. 21:30 Уругвай – Німеччина: 1-2.............5
10. 11.07. 21:30 Нідерланди - Іспанія: 2-1 (мінусовий матч)
Янік
2. 09.07. 17:30 Арсенал Київ - Металург З: 1-1.............0
3. 09.07. 18:00 Іллічівець - Металург Д: ?1-1.............9
4. 09.07. 20:00 Оболонь - Динамо К: 0-3.............0
5. 10.07. 14:30 Волинь - Ворскла: 1-2(бонусний матч).............6
6. 10.07. 16:30 Таврія - Металіст: 0-2.............3
7. 10.07. 17:30 Дніпро - Карпати: 2-0.............3
8. 10.07. 19:00 Шахтар - Кривбас: 3-0.............3
9. 10.07. 21:30 Уругвай – Німеччина: 1-2.............5
10. 11.07. 21:30 Нідерланди - Іспанія: 1-0
Футболіст
1. 09.07. 16:30 Зоря - Севастополь: 1-1.............5
2. 09.07. 17:30 Арсенал Київ - Металург З: 1-2.............0
3. 09.07. 18:00 Іллічівець - Металург Д: 0-2.............0
4. 09.07. 20:00 Оболонь - Динамо К: 1-3.............0
5. 10.07. 14:30 Волинь - Ворскла: 2-1 (бонусний матч).............0
6. 10.07. 16:30 Таврія - Металіст: 1-1.............0
7. 10.07. 17:30 Дніпро - Карпати: 2-2.............0
8. 10.07. 19:00 Шахтар - Кривбас: 3-0.............3
9. 10.07. 21:30 Уругвай – Німеччина: 1-1.............0
10. 11.07. 21:30 Нідерланди - Іспанія: 1-2 (мінусовий матч)
ISCO
1. 09.07. 16:30 Зоря - Севастополь: 1-1.............5
2. 09.07. 17:30 Арсенал Київ - Металург З: 1-0.............9
3. 09.07. 18:00 Іллічівець - Металург Д: 1-2.............0
4. 09.07. 20:00 Оболонь - Динамо К: 0-2.............0
5. 10.07. 14:30 Волинь - Ворскла: 1-0 (бонусний матч).............0
6. 10.07. 16:30 Таврія - Металіст: 1-1.............0
7. 10.07. 17:30 Дніпро - Карпати: 1-1.............0
8. 10.07. 19:00 Шахтар - Кривбас: 4-0.............3
9. 10.07. 21:30 Уругвай – Німеччина: 1-3.............3
10. 11.07. 21:30 Нідерланди - Іспанія: 1-1 (мінусовий матч)
bil21
1. 09.07. 16:30 Зоря - Севастополь: 1-1.............5
2. 09.07. 17:30 Арсенал Київ - Металург З: 2-1.............5
3. 09.07. 18:00 Іллічівець - Металург Д: 1-3.............0
4. 09.07. 20:00 Оболонь - Динамо К: 0-2.............0
5. 10.07. 14:30 Волинь - Ворскла: 2-1 (бонусний матч).............0
6. 10.07. 16:30 Таврія - Металіст: 0-1.............9
7. 10.07. 17:30 Дніпро - Карпати: 2-1.............5
8. 10.07. 19:00 Шахтар - Кривбас: 3-0.............3
9. 10.07. 21:30 Уругвай – Німеччина: 1-2.............5
10. 11.07. 21:30 Нідерланди - Іспанія: 1-2 (мінусовий матч)
Sana21
1. 09.07. 16:30 Зоря - Севастополь: 2:0.............0
2. 09.07. 17:30 Арсенал Київ - Металург З: 2:0.............3
3. 09.07. 18:00 Іллічівець - Металург Д: 0:1.............0
4. 09.07. 20:00 Оболонь - Динамо К: 0:2.............0
5. 10.07. 14:30 Волинь - Ворскла: 1:1 (бонусний матч).............0
6. 10.07. 16:30 Таврія - Металіст: 1:2.............5
7. 10.07. 17:30 Дніпро - Карпати: 2:1.............5
8. 10.07. 19:00 Шахтар - Кривбас: 4:0.............3
9. 10.07. 21:30 Уругвай – Німеччина: 1:3.............3
10. 11.07. 21:30 Нідерланди - Іспанія: 1:2 (мінусовий матч)
KOLEMIN
1. 09.07. 16:30 Зоря - Севастополь: 1-1.............5
2. 09.07. 17:30 Арсенал Київ - Металург З: 2-1.............5
3. 09.07. 18:00 Іллічівець - Металург Д: 0-0.............5
4. 09.07. 20:00 Оболонь - Динамо К: 1-4.............0
5. 10.07. 14:30 Волинь - Ворскла: 2-2 (бонусний матч).............0
6. 10.07. 16:30 Таврія - Металіст: 0-2.............3
7. 10.07. 17:30 Дніпро - Карпати: 1-1.............0
8. 10.07. 19:00 Шахтар - Кривбас: 3-0.............3
9. 10.07. 21:30 Уругвай – Німеччина: 1-3.............3
10. 11.07. 21:30 Нідерланди - Іспанія: 2-1 (мінусовий матч)
Mokan
1. 09.07. 16:30 Зоря - Севастополь: 1-1.............5
2. 09.07. 17:30 Арсенал Київ - Металург З: 2-1.............5
3. 09.07. 18:00 Іллічівець - Металург Д: 2-2.............5
4. 09.07. 20:00 Оболонь - Динамо К: 0-2.............0
5. 10.07. 14:30 Волинь - Ворскла: 1-1(бонусний матч)
6. 10.07. 16:30 Таврія - Металіст: 1-2.............5
7. 10.07. 17:30 Дніпро - Карпати: 1-1.............0
8. 10.07. 19:00 Шахтар - Кривбас: 2-0.............3
9. 10.07. 21:30 Уругвай – Німеччина: 1-3.............3
10. 11.07. 21:30 Нідерланди - Іспанія: 1-1 (мінусовий матч)
Russel
1. 09.07. 16:30 Зоря - Севастополь: 1-0.............0
2. 09.07. 17:30 Арсенал Київ - Металург З: 1-0.............9
3. 09.07. 18:00 Іллічівець - Металург Д: 0-2.............0
4. 09.07. 20:00 Оболонь - Динамо К: 1-3.............0
5. 10.07. 14:30 Волинь - Ворскла: 1-0(бонусний матч).............0
6. 10.07. 16:30 Таврія - Металіст: 1-2.............5
7. 10.07. 17:30 Дніпро - Карпати: 0-1.............0
8. 10.07. 19:00 Шахтар - Кривбас: 4-0.............3
9. 10.07. 21:30 Уругвай – Німеччина: 2-2.............0
10. 11.07. 21:30 Нідерланди - Іспанія: 1-0(мінусовий матч)
Ігор
1. 09.07. 16:30 Зоря - Севастополь: 1-1.............5
2. 09.07. 17:30 Арсенал Київ - Металург З: 0-2.............0
3. 09.07. 18:00 Іллічівець - Металург Д: 0-3.............0
4. 09.07. 20:00 Оболонь - Динамо К: 1-4.............0
5. 10.07. 14:30 Волинь - Ворскла: 6-2 (бонусний матч).............0
6. 10.07. 16:30 Таврія - Металіст: 2-1.............0
7. 10.07. 17:30 Дніпро - Карпати: 3-0.............3
8. 10.07. 19:00 Шахтар - Кривбас: 2-0.............9
9. 10.07. 21:30 Уругвай – Німеччина: 2-1.............0
10. 11.07. 21:30 Нідерланди - Іспанія: 0-0 (мінусовий матч)
Krishtiano
1. 09.07. 16:30 Зоря - Севастополь: 2-0.............0
2. 09.07. 17:30 Арсенал Київ - Металург З: 2-1.............5
3. 09.07. 18:00 Іллічівець - Металург Д: 0-1.............0
4. 09.07. 20:00 Оболонь - Динамо К: 0-3.............0
5. 10.07. 14:30 Волинь - Ворскла: 2-1 (бонусний матч).............0
6. 10.07. 16:30 Таврія - Металіст: 1-1.............0
7. 10.07. 17:30 Дніпро - Карпати: 2-2.............0
8. 10.07. 19:00 Шахтар - Кривбас: 3-0.............3
9. 10.07. 21:30 Уругвай – Німеччина: 1-2.............5
10. 11.07. 21:30 Нідерланди - Іспанія: 1-2 (мінусовий матч)




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Пятниця, 09.07.2010, 16:03 | Повідомлення # 3
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
Vasjok
1. 09.07. 16:30 Зоря - Севастополь: 1-1.............5
2. 09.07. 17:30 Арсенал Київ - Металург З: 2-1.............5
3. 09.07. 18:00 Іллічівець - Металург Д: 0-2.............0
4. 09.07. 20:00 Оболонь - Динамо К: 0-3.............0
5. 10.07. 14:30 Волинь - Ворскла: 1-0 (бонусний матч).............0
6. 10.07. 16:30 Таврія - Металіст: 1-3.............3
7. 10.07. 17:30 Дніпро - Карпати: 2-2.............0
8. 10.07. 19:00 Шахтар - Кривбас: 4-0.............3
9. 10.07. 21:30 Уругвай – Німеччина: 0-2.............3
10. 11.07. 21:30 Нідерланди - Іспанія: 0-1 (мінусовий матч)
SuperVlad
1. 09.07. 16:30 Зоря - Севастополь: 2-0.............0
2. 09.07. 17:30 Арсенал Київ - Металург З: 1-0.............9
3. 09.07. 18:00 Іллічівець - Металург Д: 1-3.............0
4. 09.07. 20:00 Оболонь - Динамо К: 0-3.............0
5. 10.07. 14:30 Волинь - Ворскла: 0-2 (бонусний матч).............6
6. 10.07. 16:30 Таврія - Металіст: 1-2.............5
7. 10.07. 17:30 Дніпро - Карпати: 2-1.............5
8. 10.07. 19:00 Шахтар - Кривбас: 4-1.............3
9. 10.07. 21:30 Уругвай – Німеччина: 1-3.............3
10. 11.07. 21:30 Нідерланди - Іспанія: 1-3 (мінусовий матч)
Барбоска
1. 09.07. 16:30 Зоря - Севастополь: 2-0.............0
2. 09.07. 17:30 Арсенал Київ - Металург З: 1-2.............0
3. 09.07. 18:00 Іллічівець - Металург Д: 2-1.............0
4. 09.07. 20:00 Оболонь - Динамо К: 0-2.............0
5. 10.07. 14:30 Волинь - Ворскла: 2-2 (бонусний матч).............0
6. 10.07. 16:30 Таврія - Металіст: 0-1.............9
7. 10.07. 17:30 Дніпро - Карпати: 1-2.............0
8. 10.07. 19:00 Шахтар - Кривбас: 3-0.............3
9. 10.07. 21:30 Уругвай – Німеччина: 1-2.............5
10. 11.07. 21:30 Нідерланди - Іспанія: 1-2 (мінусовий матч)
MAZAFAKA
1. 09.07. 16:30 Зоря - Севастополь: 1-0.............0
2. 09.07. 17:30 Арсенал Київ - Металург З: 2-1.............5
3. 09.07. 18:00 Іллічівець - Металург Д: 1-2.............0
4. 09.07. 20:00 Оболонь - Динамо К: 0-4.............0
5. 10.07. 14:30 Волинь - Ворскла: 0-1 (бонусний матч).............6
6. 10.07. 16:30 Таврія - Металіст: 1-2
7. 10.07. 17:30 Дніпро - Карпати: 1-1
8. 10.07. 19:00 Шахтар - Кривбас: 4-1
9. 10.07. 21:30 Уругвай – Німеччина: 1-3
10. 11.07. 21:30 Нідерланди - Іспанія: 2-1 (мінусовий матч)
Вовчик
1. 09.07. 16:30 Зоря - Севастополь: 1-0.............0
2. 09.07. 17:30 Арсенал Київ - Металург З: 2-1.............5
3. 09.07. 18:00 Іллічівець - Металург Д: 1-2.............0
4. 09.07. 20:00 Оболонь - Динамо К: 1-3.............0
5. 10.07. 14:30 Волинь - Ворскла: 1-2 (бонусний матч).............6
6. 10.07. 16:30 Таврія - Металіст: 1-2.............5
7. 10.07. 17:30 Дніпро - Карпати: 1-1.............0
8. 10.07. 19:00 Шахтар - Кривбас: 2-0.............9
9. 10.07. 21:30 Уругвай – Німеччина: 1-3.............3
10. 11.07. 21:30 Нідерланди - Іспанія: 1-2 (мінусовий матч)
Ялюблюbmw
1. 09.07. 16:30 Зоря - Севастополь: 2-0.............0
2. 09.07. 17:30 Арсенал Київ - Металург З: 1-1.............0
3. 09.07. 18:00 Іллічівець - Металург Д: 1-2.............0
4. 09.07. 20:00 Оболонь - Динамо К: 0-3.............0
5. 10.07. 14:30 Волинь - Ворскла: 1-2 (бонусний матч).............6
6. 10.07. 16:30 Таврія - Металіст: 0-1.............9
7. 10.07. 17:30 Дніпро - Карпати: 0-0.............0
8. 10.07. 19:00 Шахтар - Кривбас: 3-0.............3
9. 10.07. 21:30 Уругвай – Німеччина: 1-3.............3
10. 11.07. 21:30 Нідерланди - Іспанія: 1-1 (мінусовий матч)
Chikalovskiy
1. 09.07. 16:30 Зоря - Севастополь: 0-1.............0
2. 09.07. 17:30 Арсенал Київ - Металург З: 1-2.............0
3. 09.07. 18:00 Іллічівець - Металург Д: 0-2.............0
4. 09.07. 20:00 Оболонь - Динамо К:0-2.............0
5. 10.07. 14:30 Волинь - Ворскла: 1-2 (бонусний матч).............6
6. 10.07. 16:30 Таврія - Металіст: 0-1.............9
7. 10.07. 17:30 Дніпро - Карпати: 3-2.............5
8. 10.07. 19:00 Шахтар - Кривбас: 3-0.............3
9. 10.07. 21:30 Уругвай – Німеччина: 0-2.............3
10. 11.07. 21:30 Нідерланди - Іспанія: 1-2 (мінусовий матч)
Fc_Dynamo
1. 09.07. 16:30 Зоря - Севастополь: 2-1.............0
2. 09.07. 17:30 Арсенал Київ - Металург З: 2-1.............5
3. 09.07. 18:00 Іллічівець - Металург Д: 1-2.............0
4. 09.07. 20:00 Оболонь - Динамо К: 0-3.............0
5. 10.07. 14:30 Волинь - Ворскла: 2-1(бонусний матч).............0
6. 10.07. 16:30 Таврія - Металіст: 1-2.............5
7. 10.07. 17:30 Дніпро - Карпати: 2-1.............5
8. 10.07. 19:00 Шахтар - Кривбас: 3-0.............3
9. 10.07. 21:30 Уругвай – Німеччина: 1-2.............5
10. 11.07. 21:30 Нідерланди - Іспанія: 0-1
Pasha
1. 09.07. 16:30 Зоря - Севастополь: 0-1.............0
2. 09.07. 17:30 Арсенал Київ - Металург З: 2-1.............5
3. 09.07. 18:00 Іллічівець - Металург Д: 0-1.............0
4. 09.07. 20:00 Оболонь - Динамо К: 0-2.............0
5. 10.07. 14:30 Волинь - Ворскла: 1-2(бонусний матч).............6
6. 10.07. 16:30 Таврія - Металіст: 2-3.............5
7. 10.07. 17:30 Дніпро - Карпати: 1-1.............0
8. 10.07. 19:00 Шахтар - Кривбас: 3-0.............3
9. 10.07. 21:30 Уругвай – Німеччина: 1-2.............5
10. 11.07. 21:30 Нідерланди - Іспанія: 1-2
And_ij
1. 09.07. 16:30 Зоря - Севастополь: 2-1.............0
2. 09.07. 17:30 Арсенал Київ - Металург З: 1-0.............9
3. 09.07. 18:00 Іллічівець - Металург Д: 0-2.............0
4. 09.07. 20:00 Оболонь - Динамо К: 0-2.............0
5. 10.07. 14:30 Волинь - Ворскла: 0-1 (бонусний матч).............6
6. 10.07. 16:30 Таврія - Металіст: 0-1.............9
7. 10.07. 17:30 Дніпро - Карпати: 1-0.............9
8. 10.07. 19:00 Шахтар - Кривбас: 2-0.............9
9. 10.07. 21:30 Уругвай – Німеччина: 0-1.............5
10. 11.07. 21:30 Нідерланди - Іспанія: 1-0 (мінусовий матч)




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Пятниця, 09.07.2010, 16:04 | Повідомлення # 4
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
ЛЕВ
1. 09.07. 16:30 Зоря - Севастополь: 0-1.............0
2. 09.07. 17:30 Арсенал Київ - Металург З: 2-1.............5
3. 09.07. 18:00 Іллічівець - Металург Д: 0-2.............0
4. 09.07. 20:00 Оболонь - Динамо К: 0-3.............0
5. 10.07. 14:30 Волинь - Ворскла: 2-1 (бонусний матч).............0
6. 10.07. 16:30 Таврія - Металіст: 1-3.............3
7. 10.07. 17:30 Дніпро - Карпати: 0-1.............0
8. 10.07. 19:00 Шахтар - Кривбас: 4-0.............3
9. 10.07. 21:30 Уругвай – Німеччина: 1-3.............3
10. 11.07. 21:30 Нідерланди - Іспанія: 0-2 (мінусовий матч)
Culja
1. 09.07. 16:30 Зоря - Севастополь: 1-2.............0
2. 09.07. 17:30 Арсенал Київ - Металург З: 3-2.............5
3. 09.07. 18:00 Іллічівець - Металург Д: 1-3.............0
4. 09.07. 20:00 Оболонь - Динамо К: 0-2.............0
5. 10.07. 14:30 Волинь - Ворскла: 2-1 (бонусний матч).............0
6. 10.07. 16:30 Таврія - Металіст: 1-2.............5
7. 10.07. 17:30 Дніпро - Карпати: 2-1.............5
8. 10.07. 19:00 Шахтар - Кривбас: 3-0.............3
9. 10.07. 21:30 Уругвай – Німеччина: 1-2.............5
10. 11.07. 21:30 Нідерланди - Іспанія: 1-2 (мінусовий матч)
Luka
1. 09.07. 16:30 Зоря - Севастополь: 1-2.............0
2. 09.07. 17:30 Арсенал Київ - Металург З: 1-1.............0
3. 09.07. 18:00 Іллічівець - Металург Д: 1-2.............0
4. 09.07. 20:00 Оболонь - Динамо К: 0-4.............0
5. 10.07. 14:30 Волинь - Ворскла: 1-1 (бонусний матч).............0
6. 10.07. 16:30 Таврія - Металіст: 0-1.............9
7. 10.07. 17:30 Дніпро - Карпати: 2-1.............5
8. 10.07. 19:00 Шахтар - Кривбас: 2-0.............9
9. 10.07. 21:30 Уругвай – Німеччина: 1-3.............3
10. 11.07. 21:30 Нідерланди - Іспанія: 1-2 (мінусовий матч)




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Пятниця, 09.07.2010, 17:24 | Повідомлення # 5
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
Audi
6. 10.07. 16:30 Таврія - Металіст: 1-2.............5
7. 10.07. 17:30 Дніпро - Карпати: 1-1.............0
8. 10.07. 19:00 Шахтар - Кривбас: 3-0.............3
9. 10.07. 21:30 Уругвай – Німеччина: 2-4.............3
10. 11.07. 21:30 Нідерланди - Іспанія: 1-3 (мінусовий матч)

Саньок
6. 10.07. 16:30 Таврія - Металіст: 1-1.............0
7. 10.07. 17:30 Дніпро - Карпати: 2-0.............3
8. 10.07. 19:00 Шахтар - Кривбас: 5-0.............3
9. 10.07. 21:30 Уругвай – Німеччина: 1-1.............0
10. 11.07. 21:30 Нідерланди - Іспанія: 1-1(мінусовий матч)

Anatolij
6. 10.07. 16:30 Таврія - Металіст: 1-1.............0
7. 10.07. 17:30 Дніпро - Карпати: 2-1.............5
8. 10.07. 19:00 Шахтар - Кривбас: 2-0.............9
9. 10.07. 21:30 Уругвай – Німеччина: 1-3.............3
10. 11.07. 21:30 Нідерланди - Іспанія: 1-1(мінусовий матч)

tanita
6. 10.07. 16:30 Таврія - Металіст: 2-2.............0
7. 10.07. 17:30 Дніпро - Карпати: 2-2.............0
8. 10.07. 19:00 Шахтар - Кривбас: 4-1.............3
9. 10.07. 21:30 Уругвай – Німеччина: 1-1.............0
10. 11.07. 21:30 Нідерланди - Іспанія: 0-1 (мінусовий матч)

WRESTLING
10. 11.07. 21:30 Нідерланди - Іспанія: 2-1 (мінусовий матч)




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
Форум » Чемпіонат прогнозів » VI Чемпіонат прогнозів (2010 рік) » 7 тур VI Чемпіонату прогнозів (останній тур. визначаються чемпіон і призери)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Made by Ярослав Бацала, Микола Бацала and Руслан Терлецький; 24.02.2009 - 2017