Меню фан сайт ФК Енергетик
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Чемпіонат прогнозів » VIІ Чемпіонат прогнозів (2010 рік) » Регламент VIІ чемпіонату прогнозів (Регламент VIІ чемпіонату прогнозів)
Регламент VIІ чемпіонату прогнозів
lukaДата: Середа, 14.07.2010, 15:25 | Повідомлення # 1
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1237
Регламент.
VIІ чемпіонат прогнозів серед вболівальників буде проводитись з 17-го червня 2010 року і триватиме до 11 вересня 2010 року. Кількість турів – 12. (8 турів – чемпіонат України та інші матчі, а ще 4 тури – єврокубки)

За вгаданий результат основного часу кожного з матчів нараховується 9 балів, за вгадану різницю і переможця - 5 балів, за вгаданого переможця - 3 очка). За вгадану нічию без вгаданого рахунку нараховується 5 балів, оскільки вгадана різниця м’ячів. Результатом вважається рахунок основого часу (без додаткового часу чи пенальті).
В кожному з турів буде виділятися 2 топ матчі:
1. бонусний матч (вгаданий результат множиться на 2), наприклад, вгадав рахунок 18 балів, різницю 10 балів, переможця 6 балів)
2. мінусовий матч, коли гравцю якщо він не набере за цей матч жодних очок відмінусовується 9 очок.
Взяти участь в чемпіонаті можна з будь-якого туру всім зареєстрованим користувачам.
Якщо гравці набирають рівну кількість очок, то вищу позицію отримує гравець що:
1. вгадав більше рахунків
2. має кращий рейтинг за 6 чемпіонатів
Призовий фонд рози (шарфіки ФК «Динамо» Київ, «Арсенал» Лондон і літній варіант рози збірної Голандії. При бажанні можна обміняти розу на пивний бокал. Переможець має перше право вибору шарфа і тд.

Ставки будуть ставитись закрито, тобто ви ставите її, щоб ніхто не бачив до початку матчу, а після початку матчу всі ставки виставляються адмінами. Якщо гравець не встиг поставити декілька матчів з туру він може класти тільки половину матчів, бо бачить вже всі матчі решти учасників.
Бажаємо удачі всім учасникам!

Командний чемпіонат
Командний чемпіонат немає призового фонду і переможцям буде лише підвищено статуси на сайті. Для участі в командному чемпіонаті потрібно зареєструвати свою команду на форумі в розділі «Командний чемпіонат прогнозів». Під час реєстрації потрібно вказати назву своєї команди і трьох гравців, які будуть грати разом. Очки кожній команді будуть нараховуватись так:
- кожного туру будуть братися очки двох учасників з команди, які в даному турі набрали більше очок. Результат третього найгіршого результату гравця команди буде відкидатися. Очки двох сумуються і отримуємо результат команди за тур.
Реєстрація в командному чемпіонаті є не обовязковою. Це додатковий рейтинг на зразок Формули-1. В одну команду можна запрошувати гравців, які не зареєстровані в інших командах, а також запрошувати друзів, які не грають, але хотіли би випробувати себе в якості прогнозиста. Щоб запобігти об'єднання гравців в кінці чемпіонату, коли відомо результати, реєстрація гравців в команди дозволяється перших 3 тури. Після 3-го туру очки команді будуть нараховуватись з дати реєстрації, тобто досягення гравців за попередні тури для команди не зараховуються.

IV кубок прогнозів

Крім чемпіонату прогнозів буде проводитись IV кубок прогнозів, а його переможець отримає пивний бокал. Для реєстрації в кубку потрібно написати слово «Реєстрація» в темі «IV кубок прогнозів». Гравці, які минулий чемпіонат брали участь в всіх турах можуть не реєструватись і вже зараховані автоматично. IV кубок прогнозів буде проводитись по олімпійській системі на виліт і створений для зацікавлення гравців в прогнозуванні та буде проводитися параллельно чемпіонату прогнозів (тобто ставка ставиться раз в тур в чемпіонаті, а її результат також враховується в кубку). Кожен тур учасникам чемпіонату буде пропонуватися 10 матчів різного рангу (Ліга Чемпіонів, Ліга Європи, Чемпіонат України Прем’єр-ліга і перша ліга, матчі іноземних чемпіонатів) За вгаданий результат основного часу кожного з матчів нараховується 9 балів, за вгадану різницю і переможця - 5 балів, за вгаданого переможця - 3 очка). За вгадану нічию без вгаданого рахунку нараховується 5 балів, оскільки вгадана різниця м’ячів. Кожен раунд плей-офф буде проводитись в 2 тури і в наступний раунд проходить гравець, який набрав більше балів за 2 тури. Якщо гравець пропускає тур, то він автоматично вилітає з Кубка. Якщо гравці за підсумками двох матчів набирають рівну кількість очок, то проходить дальше гравець що набрав більше очок в матчі-відповіді. Плей-офф починається з стадії 1/32 фіналу і пари будуть складатися автоматично згідно сумарної кількості очок гравцями після 2х турів. Якщо кількість очок рівна, то перевага в гравця з більшою кількістю вгаданих результатів. Якщо і цей показник кращий, то перевага надається гравцю з кращим рейтингом в минулому чемпіонаті.
1/32 фіналу
1-64
2-63
3-62
….
32-33
Якщо кількість гравців в таблиці після 6 туру чемпіонату прогнозів буде менша за 64, то учасники, які знаходяться на верху таблиці автоматично проходять в наступний етап. Це правило діятиме і для інших етапів. Жеребкування наступного раунду плей-офф також буде проведено автоматично за підсумками рейтигу гравців після 4-го, і-го туру і тд.. Якщо гравець не брав участі в чемпіонаті до 2-го туру, але хоче прийняти участь в кубку, то він повинен в даній темі написати слово «Реєстрація».
Забороняється ставити в кілька заходів. Ставка зараховується тільки та, яка в першому повідомленні, за винятком коли це в турі повідомлено адмінами.

Прикріплення: 3340583.jpg(15.3 Kb)
---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Середа, 14.07.2010, 15:56 | Повідомлення # 2
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1237
Прикріплення: 8706536.jpg(20.3 Kb)
---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Середа, 14.07.2010, 16:05 | Повідомлення # 3
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1237
Прикріплення: 4451411.jpg(16.3 Kb)
---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
ЯлюблюBMWДата: Пятниця, 16.07.2010, 12:22 | Повідомлення # 4
Генерал-майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 115
А м'ячик з автографами гравців ФК ЕНЕРГЕТИК - можна замовити!
 
Форум » Чемпіонат прогнозів » VIІ Чемпіонат прогнозів (2010 рік) » Регламент VIІ чемпіонату прогнозів (Регламент VIІ чемпіонату прогнозів)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Made by Ярослав Бацала, Микола Бацала and Руслан Терлецький; 24.02.2009 - 2018