Меню фан сайт ФК Енергетик
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Чемпіонат прогнозів » VIІ Чемпіонат прогнозів (2010 рік) » 3 тур 7-го Чемпіонату прогнозів (Прийом ставок)
3 тур 7-го Чемпіонату прогнозів
lukaДата: Понеділок, 26.07.2010, 09:55 | Повідомлення # 1
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
3 тур 7-го Чемпіонату прогнозів
Прийом ставок
Скопіюйте вибрані матчі і замість знаків питання поставте свій прогноз. Удачі всім!
1. 27.07. 20:00 Динамо К – Гент (Бельгія): 3-0
2. 27.07. 20:30 Уніря (Румунія) - Зеніт: 0-0
3. 28.07. 2010 Карпати Яремче – Верес Рівне (кубок): 3-0
4. 29.07. 18:30 Спартак (Словаччина) – Дніпро: 2-1
5. 29.07. 19:15 Карпати – Зестафоні (Грузія): 1-0
6. 30.07. 19:00 Ворскла - Таврія: 0-0
7. 31.07. 13:00 Зеніт - Рубін: 2-0 (бонусний матч)
8. 31.07. 18:00 ПФК Олександрія – Енергетик: 2-0
9. 1.08. 17:30 Зоря – Карпати: 2-2
10. 1.08. 20:00 Металург Д- Металіст: 0-3 (мінусовий матч)

Ставте ставку тут Ставки пізніше ми опублікуємо її після початку перших матчів.В полі імя бажано вказати нік, щоб було видно хто ставить. ДЯКУЮ!




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Вівторок, 27.07.2010, 20:04 | Повідомлення # 2
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
Jlovebmw
1. 27.07. 20:00 Динамо К – Гент (Бельгія): 2-0.............3
2. 27.07. 20:30 Уніря (Румунія) - Зеніт: 0-2.............0
3. 28.07. 2010 Карпати Яремче – Верес Рівне (кубок): 1-3.............0
4. 29.07. 18:30 Спартак (Словаччина) – Дніпро: 1-3.............0
5. 29.07. 19:15 Карпати – Зестафоні (Грузія): 2-1.............5
6. 30.07. 19:00 Ворскла - Таврія: 2-1.............0
7. 31.07. 13:00 Зеніт - Рубін: 1-0 (бонусний матч).............6
8. 31.07. 18:00 ПФК Олександрія – Енергетик: 3-0.............3
9. 1.08. 17:30 Зоря – Карпати: 0-0.............5
10. 1.08. 20:00 Металург Д- Металіст: 0-1 (мінусовий матч).............3
Барбоска
1. 27.07. 20:00 Динамо К – Гент (Бельгія): 1-1.............0
2. 27.07. 20:30 Уніря (Румунія) - Зеніт: 1-2.............0
3. 28.07. 2010 Карпати Яремче – Верес Рівне (кубок): 1-3.............0
4. 29.07. 18:30 Спартак (Словаччина) – Дніпро: 0-2.............0
5. 29.07. 19:15 Карпати – Зестафоні (Грузія): 2-1.............5
6. 30.07. 19:00 Ворскла - Таврія: 1-2.............0
7. 31.07. 13:00 Зеніт - Рубін: 1-2(бонусний матч).............0
8. 31.07. 18:00 ПФК Олександрія – Енергетик: 2-2.............0
9. 1.08. 17:30 Зоря – Карпати: 1-2.............0
10. 1.08. 20:00 Металург Д- Металіст: 1-2 (мінусовий матч).............3
Luka
1. 27.07. 20:00 Динамо К – Гент (Бельгія): 3-1.............3
2. 27.07. 20:30 Уніря (Румунія) - Зеніт: 1-2.............0
3. 28.07. 2010 Карпати Яремче – Верес Рівне (кубок): 1-0.............3
4. 29.07. 18:30 Спартак (Словаччина) – Дніпро: 0-2.............0
5. 29.07. 19:15 Карпати – Зестафоні (Грузія): 2-0.............3
6. 30.07. 19:00 Ворскла - Таврія: 0-1.............0
7. 31.07. 13:00 Зеніт - Рубін: 1-1 (бонусний матч).............0
8. 31.07. 18:00 ПФК Олександрія – Енергетик: 4-1.............3
9. 1.08. 17:30 Зоря – Карпати: 1-1............5
10. 1.08. 20:00 Металург Д- Металіст: 1-2 (мінусовий матч).............3
Russel
1. 27.07. 20:00 Динамо К – Гент (Бельгія): 2-0.............3
2. 27.07. 20:30 Уніря (Румунія) - Зеніт: 1-2.............0
3. 28.07. 2010 Карпати Яремче – Верес Рівне (кубок): 2-1.............3
4. 29.07. 18:30 Спартак (Словаччина) – Дніпро: 1-2.............0
5. 29.07. 19:15 Карпати – Зестафоні (Грузія): 1-0.............9
6. 30.07. 19:00 Ворскла - Таврія: 1-3.............0
7. 31.07. 13:00 Зеніт - Рубін: 1-2 (бонусний матч).............0
8. 31.07. 18:00 ПФК Олександрія – Енергетик: 2-0.............9
9. 1.08. 17:30 Зоря – Карпати: 0-1.............0
10. 1.08. 20:00 Металург Д- Металіст: 1-3 (мінусовий матч).............3
Alex Fanat
1. 27.07. 20:00 Динамо К – Гент (Бельгія): 2-0.............3
2. 27.07. 20:30 Уніря (Румунія) - Зеніт: 0-0.............9
3. 28.07. 2010 Карпати Яремче – Верес Рівне (кубок): 1-0.............3
4. 29.07. 18:30 Спартак (Словаччина) – Дніпро: 0-2.............0
5. 29.07. 19:15 Карпати – Зестафоні (Грузія): 2-0.............3
6. 30.07. 19:00 Ворскла - Таврія: 0-1.............0
7. 31.07. 13:00 Зеніт - Рубін: 2-1(бонусний матч).............6
8. 31.07. 18:00 ПФК Олександрія – Енергетик: 4-0.............3
9. 1.08. 17:30 Зоря – Карпати: 0-0............5
10. 1.08. 20:00 Металург Д- Металіст: 1-2 (мінусовий матч).............3
MAZAFAKA
1. 27.07. 20:00 Динамо К – Гент (Бельгія): 1-0.............3
2. 27.07. 20:30 Уніря (Румунія) - Зеніт: 1-3.............0
3. 28.07. 2010 Карпати Яремче – Верес Рівне (кубок): 1-2.............0
4. 29.07. 18:30 Спартак (Словаччина) – Дніпро: 1-2.............0
5. 29.07. 19:15 Карпати – Зестафоні (Грузія): 1-1.............0
6. 30.07. 19:00 Ворскла - Таврія: 2-1.............0
7. 31.07. 13:00 Зеніт - Рубін: 2-1 (бонусний матч).............6
8. 31.07. 18:00 ПФК Олександрія – Енергетик: 3-0.............3
9. 1.08. 17:30 Зоря – Карпати: 1-2.............0
10. 1.08. 20:00 Металург Д- Металіст: 1-2 (мінусовий матч).............3
Футболіст
1. 27.07. 20:00 Динамо К – Гент (Бельгія): 3-0.............9
2. 27.07. 20:30 Уніря (Румунія) - Зеніт: 1-1.............5
3. 28.07. 2010 Карпати Яремче – Верес Рівне (кубок): 2-1.............3
4. 29.07. 18:30 Спартак (Словаччина) – Дніпро: 1-4.............0
5. 29.07. 19:15 Карпати – Зестафоні (Грузія): 3-1.............3
6. 30.07. 19:00 Ворскла - Таврія: 1-1.............5
7. 31.07. 13:00 Зеніт - Рубін: 1-2(бонусний матч).............0
8. 31.07. 18:00 ПФК Олександрія – Енергетик: 2-0.............9
9. 1.08. 17:30 Зоря – Карпати: 1-2.............0
10. 1.08. 20:00 Металург Д- Металіст:1-2 (мінусовий матч).............3
bil21
1. 27.07. 20:00 Динамо К – Гент (Бельгія): 3-1.............3
2. 27.07. 20:30 Уніря (Румунія) - Зеніт: 1-1.............5
3. 28.07. 2010 Карпати Яремче – Верес Рівне (кубок): 0-0.............0
4. 29.07. 18:30 Спартак (Словаччина) – Дніпро: 0-1.............0
5. 29.07. 19:15 Карпати – Зестафоні (Грузія): 2-0.............3
6. 30.07. 19:00 Ворскла - Таврія: 2-2.............5
7. 31.07. 13:00 Зеніт - Рубін: 2-1 (бонусний матч).............6
8. 31.07. 18:00 ПФК Олександрія – Енергетик: 2-1.............3
9. 1.08. 17:30 Зоря – Карпати: 0-1.............0
10. 1.08. 20:00 Металург Д- Металіст: 1-2 (мінусовий матч).............3
Янік
1. 27.07. 20:00 Динамо К – Гент (Бельгія): 2-0.............3
2. 27.07. 20:30 Уніря (Румунія) - Зеніт: 1-2.............0
3. 28.07. 2010 Карпати Яремче – Верес Рівне (кубок): 2-0.............3
4. 29.07. 18:30 Спартак (Словаччина) – Дніпро: 0-1.............0
5. 29.07. 19:15 Карпати – Зестафоні (Грузія): 3-0............3
6. 30.07. 19:00 Ворскла - Таврія: 2-0.............0
7. 31.07. 13:00 Зеніт - Рубін: 2-0 (бонусний матч).............18
8. 31.07. 18:00 ПФК Олександрія – Енергетик: 2-0.............9
9. 1.08. 17:30 Зоря – Карпати: 1-1.............5
10. 1.08. 20:00 Металург Д- Металіст: 1-1 (мінусовий матч).............-9
БЕХА
1. 27.07. 20:00 Динамо К – Гент (Бельгія): 2-0.............3
2. 27.07. 20:30 Уніря (Румунія) - Зеніт: 1-2.............0
3. 28.07. 2010 Карпати Яремче – Верес Рівне (кубок): 1-0.............3
4. 29.07. 18:30 Спартак (Словаччина) – Дніпро: 0-1.............0
5. 29.07. 19:15 Карпати – Зестафоні (Грузія): 3-1.............3
6. 30.07. 19:00 Ворскла - Таврія: 0-0.............9
7. 31.07. 13:00 Зеніт - Рубін: 1-2 (бонусний матч).............0
8. 31.07. 18:00 ПФК Олександрія – Енергетик: 3-0.............3
9. 1.08. 17:30 Зоря – Карпати: 0-1.............0
10. 1.08. 20:00 Металург Д- Металіст: 1-2 (мінусовий матч).............3




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Вівторок, 27.07.2010, 20:04 | Повідомлення # 3
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
Culja
1. 27.07. 20:00 Динамо К – Гент (Бельгія): 3-1.............3
2. 27.07. 20:30 Уніря (Румунія) - Зеніт: 1-2.............0
3. 28.07. 2010 Карпати Яремче – Верес Рівне (кубок): 2-1.............3
4. 29.07. 18:30 Спартак (Словаччина) – Дніпро: 1-2.............0
5. 29.07. 19:15 Карпати – Зестафоні (Грузія): 3-1.............3
6. 30.07. 19:00 Ворскла - Таврія: 2-1.............0
7. 31.07. 13:00 Зеніт - Рубін: 1-2 (бонусний матч).............0
8. 31.07. 18:00 ПФК Олександрія – Енергетик: 3-1.............5
9. 1.08. 17:30 Зоря – Карпати: 1-2.............0
10. 1.08. 20:00 Металург Д- Металіст: 1-2 (мінусовий матч).............3
FC_Dynamo
1. 27.07. 20:00 Динамо К – Гент (Бельгія): 3-1.............3
2. 27.07. 20:30 Уніря (Румунія) - Зеніт: 1-2.............0
3. 28.07. 2010 Карпати Яремче – Верес Рівне (кубок): 3-2.............3
4. 29.07. 18:30 Спартак (Словаччина) – Дніпро: 0-1.............0
5. 29.07. 19:15 Карпати – Зестафоні (Грузія): 2-1.............5
6. 30.07. 19:00 Ворскла - Таврія: 2-1.............0
7. 31.07. 13:00 Зеніт - Рубін: 2-1 (бонусний матч).............6
8. 31.07. 18:00 ПФК Олександрія – Енергетик: 2-1.............3
9. 1.08. 17:30 Зоря – Карпати: 0-1.............0
10. 1.08. 20:00 Металург Д- Металіст: 1-2 (мінусовий матч).............3
Anatolij
1. 27.07. 20:00 Динамо К – Гент (Бельгія): 3-1.............3
2. 27.07. 20:30 Уніря (Румунія) - Зеніт: 1-1.............5
3. 28.07. 2010 Карпати Яремче – Верес Рівне (кубок): 1-3.............0
4. 29.07. 18:30 Спартак (Словаччина) – Дніпро: 1-2.............0
5. 29.07. 19:15 Карпати – Зестафоні (Грузія): 1-0.............9
6. 30.07. 19:00 Ворскла - Таврія: 1-1.............5
7. 31.07. 13:00 Зеніт - Рубін: ?-? (бонусний матч) 1-0............6
8. 31.07. 18:00 ПФК Олександрія – Енергетик: 3-0.............3
9. 1.08. 17:30 Зоря – Карпати: 1-1.............5
10. 1.08. 20:00 Металург Д- Металіст: 0-1 (мінусовий матч).............3
Ігор
1. 27.07. 20:00 Динамо К – Гент (Бельгія): 3-1.............3
2. 27.07. 20:30 Уніря (Румунія) - Зеніт: 1-0.............0
3. 28.07. 2010 Карпати Яремче – Верес Рівне (кубок): 3-0(технічна перемога).............9
4. 29.07. 18:30 Спартак (Словаччина) – Дніпро: 2-2.............0
5. 29.07. 19:15 Карпати – Зестафоні (Грузія): 4-2.............3
6. 30.07. 19:00 Ворскла - Таврія: 1-1............5
7. 31.07. 13:00 Зеніт - Рубін: 3-0(бонусний матч)............6
8. 31.07. 18:00 ПФК Олександрія – Енергетик: 5-0.............3
9. 1.08. 17:30 Зоря – Карпати: 1-0.............0
10. 1.08. 20:00 Металург Д- Металіст: 2-1(мінусовий матч).............-9
Sergiorio
1. 27.07. 20:00 Динамо К – Гент (Бельгія): 3-0.............9
2. 27.07. 20:30 Уніря (Румунія) - Зеніт: 1-2.............0
3. 28.07. 2010 Карпати Яремче – Верес Рівне (кубок): 1-2.............0
4. 29.07. 18:30 Спартак (Словаччина) – Дніпро: 0-1.............0
5. 29.07. 19:15 Карпати – Зестафоні (Грузія): 2-0.............3
6. 30.07. 19:00 Ворскла - Таврія: 1-1.............5
7. 31.07. 13:00 Зеніт - Рубін: 1-1 (бонусний матч).............0
8. 31.07. 18:00 ПФК Олександрія – Енергетик: 2-0.............9
9. 1.08. 17:30 Зоря – Карпати: 1-2.............0
10. 1.08. 20:00 Металург Д- Металіст: 1-2 (мінусовий матч).............3
Senik
1. 27.07. 20:00 Динамо К – Гент (Бельгія): 2-0.............3
2. 27.07. 20:30 Уніря (Румунія) - Зеніт: 0-2.............0
3. 28.07. 2010 Карпати Яремче – Верес Рівне (кубок): 1-1.............0
4. 29.07. 18:30 Спартак (Словаччина) – Дніпро: 1-2.............0
5. 29.07. 19:15 Карпати – Зестафоні (Грузія): 3-0.............3
6. 30.07. 19:00 Ворскла - Таврія: 2-1.............0
7. 31.07. 13:00 Зеніт - Рубін: 2-0 (бонусний матч)............18
8. 31.07. 18:00 ПФК Олександрія – Енергетик: 4-0.............3
9. 1.08. 17:30 Зоря – Карпати: 0-1.............0
10. 1.08. 20:00 Металург Д- Металіст: 1-1 (мінусовий матч).............-9
Vasjok
1. 27.07. 20:00 Динамо К – Гент (Бельгія): 2-0.............3
2. 27.07. 20:30 Уніря (Румунія) - Зеніт: 2-1.............0
3. 28.07. 2010 Карпати Яремче – Верес Рівне (кубок): 1-2.............0
4. 29.07. 18:30 Спартак (Словаччина) – Дніпро: 1-3.............0
5. 29.07. 19:15 Карпати – Зестафоні (Грузія): 3-1.............3
6. 30.07. 19:00 Ворскла - Таврія: 1-1.............5
7. 31.07. 13:00 Зеніт - Рубін: 2-2 (бонусний матч).............0
8. 31.07. 18:00 ПФК Олександрія – Енергетик: 3-1.............5
9. 1.08. 17:30 Зоря – Карпати: 1-2.............0
10. 1.08. 20:00 Металург Д- Металіст: 0-1 (мінусовий матч).............3
ЛЕВ
1. 27.07. 20:00 Динамо К – Гент (Бельгія): 2-0.............3
2. 27.07. 20:30 Уніря (Румунія) - Зеніт: 1-2.............0
3. 28.07. 2010 Карпати Яремче – Верес Рівне (кубок): 1-3.............0
4. 29.07. 18:30 Спартак (Словаччина) – Дніпро: 1-2.............0
5. 29.07. 19:15 Карпати – Зестафоні (Грузія): 2-0.............3
6. 30.07. 19:00 Ворскла - Таврія: 1-1............5
7. 31.07. 13:00 Зеніт - Рубін: 0-0 (бонусний матч).............0
8. 31.07. 18:00 ПФК Олександрія – Енергетик: 1-2.............0
9. 1.08. 17:30 Зоря – Карпати: 1-3.............0
10. 1.08. 20:00 Металург Д- Металіст: 1-2 (мінусовий матч).............3




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Вівторок, 27.07.2010, 20:05 | Повідомлення # 4
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
СаньоК
1. 27.07. 20:00 Динамо К – Гент (Бельгія): 2-0.............3
2. 27.07. 20:30 Уніря (Румунія) - Зеніт: 0-2.............0
3. 28.07. 2010 Карпати Яремче – Верес Рівне (кубок): 2-1.............3
4. 29.07. 18:30 Спартак (Словаччина) – Дніпро: 1-2.............0
5. 29.07. 19:15 Карпати – Зестафоні (Грузія): 3-1.............3
6. 30.07. 19:00 Ворскла - Таврія: 2-0.............0
7. 31.07. 13:00 Зеніт - Рубін: 2-1 (бонусний матч).............6
8. 31.07. 18:00 ПФК Олександрія – Енергетик: 2-0.............9
9. 1.08. 17:30 Зоря – Карпати: 1-1.............5
10. 1.08. 20:00 Металург Д- Металіст: 1-3 (мінусовий матч).............3
Mokan
1. 27.07. 20:00 Динамо К – Гент (Бельгія): 3-1.............3
2. 27.07. 20:30 Уніря (Румунія) - Зеніт: 1-1.............5
3. 28.07. 2010 Карпати Яремче – Верес Рівне (кубок): 1-2.............0
4. 29.07. 18:30 Спартак (Словаччина) – Дніпро: 2-2.............0
5. 29.07. 19:15 Карпати – Зестафоні (Грузія): 3-1............3
6. 30.07. 19:00 Ворскла - Таврія: 1-1.............5
7. 31.07. 13:00 Зеніт - Рубін: 1-1 (бонусний матч).............0
8. 31.07. 18:00 ПФК Олександрія – Енергетик: 3-1.............5
9. 1.08. 17:30 Зоря – Карпати: 1-2.............0
10. 1.08. 20:00 Металург Д- Металіст: 1-2 (мінусовий матч).............3
Paul
1. 27.07. 20:00 Динамо К – Гент (Бельгія): 2-3.............0
2. 27.07. 20:30 Уніря (Румунія) - Зеніт: 2-0.............0
3. 28.07. 2010 Карпати Яремче – Верес Рівне (кубок): 1-2.............0
4. 29.07. 18:30 Спартак (Словаччина) – Дніпро: 3-1............3
5. 29.07. 19:15 Карпати – Зестафоні (Грузія): 2-1.............5
6. 30.07. 19:00 Ворскла - Таврія: 1-0.............0
7. 31.07. 13:00 Зеніт - Рубін: 3-1 (бонусний матч).............10
8. 31.07. 18:00 ПФК Олександрія – Енергетик: 2-0.............9
9. 1.08. 17:30 Зоря – Карпати: 2-2.............9
10. 1.08. 20:00 Металург Д- Металіст: 1-0 (мінусовий матч).............-9
Sana21
1. 27.07. 20:00 Динамо К – Гент (Бельгія): 2:0.............3
2. 27.07. 20:30 Уніря (Румунія) - Зеніт: 1:2.............0
3. 28.07. 2010 Карпати Яремче – Верес Рівне (кубок): 1:0.............3
4. 29.07. 18:30 Спартак (Словаччина) – Дніпро: 0:1.............0
5. 29.07. 19:15 Карпати – Зестафоні (Грузія): 3:0.............3
6. 30.07. 19:00 Ворскла - Таврія: 1:1.............5
7. 31.07. 13:00 Зеніт - Рубін: 2:1 (бонусний матч)............6
8. 31.07. 18:00 ПФК Олександрія – Енергетик: 3:0............3
9. 1.08. 17:30 Зоря – Карпати: 0:1.............0
10. 1.08. 20:00 Металург Д- Металіст: 1:1 (мінусовий матч).............-9
And_ij
1. 27.07. 20:00 Динамо К – Гент (Бельгія): 2-0.............3
2. 27.07. 20:30 Уніря (Румунія) - Зеніт: 0-1.............0
3. 28.07. 2010 Карпати Яремче – Верес Рівне (кубок): 0-1.............0
4. 29.07. 18:30 Спартак (Словаччина) – Дніпро: 1-2.............0
5. 29.07. 19:15 Карпати – Зестафоні (Грузія): 2-0.............3
6. 30.07. 19:00 Ворскла - Таврія: 1-0.............0
7. 31.07. 13:00 Зеніт - Рубін: 1-0 (бонусний матч).............6
8. 31.07. 18:00 ПФК Олександрія – Енергетик: 2-1.............3
9. 1.08. 17:30 Зоря – Карпати: 0-1.............0
10. 1.08. 20:00 Металург Д- Металіст: 1-2 (мінусовий матч).............3
Krishtiano
1. 27.07. 20:00 Динамо К – Гент (Бельгія): 3-1.............3
2. 27.07. 20:30 Уніря (Румунія) - Зеніт: 1-2.............0
3. 28.07. 2010 Карпати Яремче – Верес Рівне (кубок): 2-1.............3
4. 29.07. 18:30 Спартак (Словаччина) – Дніпро: 1-2.............0
5. 29.07. 19:15 Карпати – Зестафоні (Грузія): 2-0.............3
6. 30.07. 19:00 Ворскла - Таврія: 1-1............5
7. 31.07. 13:00 Зеніт - Рубін: 1-1 (бонусний матч).............0
8. 31.07. 18:00 ПФК Олександрія – Енергетик: 3-1.............5
9. 1.08. 17:30 Зоря – Карпати: 1-1.............5
10. 1.08. 20:00 Металург Д- Металіст: 1-2 (мінусовий матч).............3
WRESTLING
1. 27.07. 20:00 Динамо К – Гент (Бельгія): 2-1.............3
2. 27.07. 20:30 Уніря (Румунія) - Зеніт: 0-0.............9
3. 28.07. 2010 Карпати Яремче – Верес Рівне (кубок): 1-0.............3
4. 29.07. 18:30 Спартак (Словаччина) – Дніпро: 0-2.............0
5. 29.07. 19:15 Карпати – Зестафоні (Грузія): 1-1.............0
6. 30.07. 19:00 Ворскла - Таврія: 0-2.............0
7. 31.07. 13:00 Зеніт - Рубін: 1-1 (бонусний матч).............0
8. 31.07. 18:00 ПФК Олександрія – Енергетик: 2-1.............3
9. 1.08. 17:30 Зоря – Карпати: 0-2.............0
10. 1.08. 20:00 Металург Д- Металіст: 1-3 (мінусовий матч).............3
ISCO
1. 27.07. 20:00 Динамо К – Гент (Бельгія): 2-1.............3
2. 27.07. 20:30 Уніря (Румунія) - Зеніт: 0-2.............0
3. 28.07. 2010 Карпати Яремче – Верес Рівне (кубок): 2-1.............3
4. 29.07. 18:30 Спартак (Словаччина) – Дніпро: 1-3.............0
5. 29.07. 19:15 Карпати – Зестафоні (Грузія): 2-0.............3
6. 30.07. 19:00 Ворскла - Таврія: 1-1.............5
7. 31.07. 13:00 Зеніт - Рубін: 0-0 (бонусний матч).............0
8. 31.07. 18:00 ПФК Олександрія – Енергетик: 3-1.............5
10. 1.08. 20:00 Металург Д- Металіст: 1-1 (мінусовий матч).............-9




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Середа, 28.07.2010, 20:57 | Повідомлення # 5
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
Audi
6. 30.07. 19:00 Ворскла - Таврія: 3-1.............0
7. 31.07. 13:00 Зеніт - Рубін: 3-1 (бонусний матч)............10
8. 31.07. 18:00 ПФК Олександрія – Енергетик: 0-1.............0
9. 1.08. 17:30 Зоря – Карпати: 1-2
10. 1.08. 20:00 Металург Д- Металіст: 0-1 (мінусовий матч).............3
demos
6. 30.07. 19:00 Ворскла - Таврія: 1-0.............0
7. 31.07. 13:00 Зеніт - Рубін: 1-1 (бонусний матч).............0
8. 31.07. 18:00 ПФК Олександрія – Енергетик: 2-0.............9
9. 1.08. 17:30 Зоря – Карпати: 1-2.............0
10. 1.08. 20:00 Металург Д- Металіст: 1-2 (мінусовий матч).............3
Вовчик
6. 30.07. 19:00 Ворскла - Таврія: 1-1.............5
7. 31.07. 13:00 Зеніт - Рубін: 3-0(бонусний матч).............6
8. 31.07. 18:00 ПФК Олександрія – Енергетик: 5-0.............3
9. 1.08. 17:30 Зоря – Карпати: 1-0.............0
10. 1.08. 20:00 Металург Д- Металіст: 2-1(мінусовий матч).............-9
tanita
6. 30.07. 19:00 Ворскла - Таврія:2-2.............5
7. 31.07. 13:00 Зеніт - Рубін: 1-0 (бонусний матч).............6
8. 31.07. 18:00 ПФК Олександрія – Енергетик: 3-0.............3
9. 1.08. 17:30 Зоря – Карпати: 2-1.............0
10. 1.08. 20:00 Металург Д- Металіст: 2-1(мінусовий матч).............-9

SuperVlad
7. 31.07. 13:00 Зеніт - Рубін: 3-1 (бонусний матч) .............10
8. 31.07. 18:00 ПФК Олександрія – Енергетик: 2-0 .............9
9. 1.08. 17:30 Зоря – Карпати: 1-2.............0
10. 1.08. 20:00 Металург Д- Металіст: 1-2 (мінусовий матч).............3

Majorno
6. 30.07. 19:00 Ворскла - Таврія: 1-2 .............0
7. 31.07. 13:00 Зеніт - Рубін: 1-1 (бонусний матч) .............0
8. 31.07. 18:00 ПФК Олександрія – Енергетик: 1-0.............3
9. 1.08. 17:30 Зоря – Карпати: 1-2.............0
10. 1.08. 20:00 Металург Д- Металіст: 1-2 (мінусовий матч).............3

Надіюсь, хто запізнився памятає, шо можна поставити тільки половину матчів...




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
ЯнікДата: Неділя, 01.08.2010, 21:10 | Повідомлення # 6
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 64
Перерахуйте "Зеніт" -"Рубін". Бонусний матч.Рахунок2-0. А ви даєте 9 0чок.
 
lukaДата: Понеділок, 02.08.2010, 12:36 | Повідомлення # 7
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
Прикріплення: 3539922.jpg(77Kb)




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
Форум » Чемпіонат прогнозів » VIІ Чемпіонат прогнозів (2010 рік) » 3 тур 7-го Чемпіонату прогнозів (Прийом ставок)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Made by Jaroslav Batsala and Ruslan Terleckii; 24.02.2009 - 2017