Меню фан сайт ФК Енергетик
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Чемпіонат прогнозів » VIІ Чемпіонат прогнозів (2010 рік) » 5 тур 7-го Чемпіонату прогнозів (Прийом ставок)
5 тур 7-го Чемпіонату прогнозів
lukaДата: Вівторок, 10.08.2010, 15:55 | Повідомлення # 1
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
5 тур 7-го Чемпіонату прогнозів
Прийом ставок
Скопіюйте вибрані матчі і замість знаків питання поставте свій прогноз. Удачі всім!
1. 13.08. 17:00 Прикарпаття - Енергетик: 0-3 (бонусний матч)
2. 13.08. 19:00 Зоря - Іллічівець: 2-2
3. 14.08. 20:15 Кривбас – Таврія: 1-4
4. 14.08. 19:00 Буковина – Нива В: 1-0
5. 14.08. 20:15 Дніпро – Металіст: 0-1 (мінусовий матч)
6. 14.08. 21:00 Металург З - Оболонь: 1-2
7. 15.08. 13:00 Локомотив – Спартак М: 2-3
8. 15.08. 19:00 Арсенал - Волинь: 1-1
9. 15.08. 19:00 Шахтар – Карпати: 1-0
10. 15.08. 21:00 Севастополь – Металург Д: 0-1

Ставте ставку тут Ставки пізніше ми опублікуємо її після початку перших матчів.В полі імя бажано вказати нік, щоб було видно хто ставить. ДЯКУЮ!




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
russelДата: Вівторок, 10.08.2010, 19:56 | Повідомлення # 2
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 638
Demos
1. 13.08. 17:00 Прикарпаття - Енергетик: 2-1 (бонусний матч)............0
2. 13.08. 19:00 Зоря - Іллічівець: 1-0............0
3. 14.08. 20:15 Кривбас – Таврія: 1-1............0
4. 14.08. 19:00 Буковина – Нива В: 3-1............3
5. 14.08. 20:15 Дніпро – Металіст: 2-1 (мінусовий матч)............-9
6. 14.08. 21:00 Металург З - Оболонь: 2-1............0
7. 15.08. 13:00 Локомотив – Спартак М: 2-1............0
8. 15.08. 19:00 Арсенал - Волинь: 2-1............0
9. 15.08. 19:00 Шахтар – Карпати: 4-1............3
10. 15.08. 21:00 Севастополь – Металург Д: 1-2............5
Krishtiano
1. 13.08. 17:00 Прикарпаття - Енергетик: 1-2(бонусний матч)............6
2. 13.08. 19:00 Зоря - Іллічівець: 0-1............0
3. 14.08. 20:15 Кривбас – Таврія: 1-0............0
4. 14.08. 19:00 Буковина – Нива В: 2-1............5
5. 14.08. 20:15 Дніпро – Металіст: 1-1 (мінусовий матч)............-9
6. 14.08. 21:00 Металург З - Оболонь: 2-1............0
7. 15.08. 13:00 Локомотив – Спартак М: 1-0............0
8. 15.08. 19:00 Арсенал - Волинь: 2-1............0
9. 15.08. 19:00 Шахтар – Карпати: 2-1............5
10. 15.08. 21:00 Севастополь – Металург Д: 1-3............3
ISCO
1. 13.08. 17:00 Прикарпаття - Енергетик: 0-1 (бонусний матч)............6
2. 13.08. 19:00 Зоря - Іллічівець: 0-1............0
3. 14.08. 20:15 Кривбас – Таврія: 1-1............0
4. 14.08. 19:00 Буковина – Нива В: 3-1............3
5. 14.08. 20:15 Дніпро – Металіст: 2-1 (мінусовий матч)............-9
6. 14.08. 21:00 Металург З - Оболонь: 1-0............0
7. 15.08. 13:00 Локомотив – Спартак М: 2-1............0
8. 15.08. 19:00 Арсенал - Волинь: 0-0............5
9. 15.08. 19:00 Шахтар – Карпати: 2-0............3
10. 15.08. 21:00 Севастополь – Металург Д: 0-2............3
Senik
1. 13.08. 17:00 Прикарпаття - Енергетик: 2-0 (бонусний матч)............0
2. 13.08. 19:00 Зоря - Іллічівець: 2-0............0
3. 14.08. 20:15 Кривбас – Таврія: 2-0............0
4. 14.08. 19:00 Буковина – Нива В: 2-0............3
5. 14.08. 20:15 Дніпро – Металіст: 2-0 (мінусовий матч)............-9
6. 14.08. 21:00 Металург З - Оболонь: 1-0............0
7. 15.08. 13:00 Локомотив – Спартак М: 2-1............0
8. 15.08. 19:00 Арсенал - Волинь: 2-0............0
9. 15.08. 19:00 Шахтар – Карпати: 3-0............3
10. 15.08. 21:00 Севастополь – Металург Д: 1-1............0
Luka
1. 13.08. 17:00 Прикарпаття - Енергетик: 1-2 (бонусний матч)............6
2. 13.08. 19:00 Зоря - Іллічівець: 1-1............5
3. 14.08. 20:15 Кривбас – Таврія: 1-2............3
4. 14.08. 19:00 Буковина – Нива В: 1-0............9
5. 14.08. 20:15 Дніпро – Металіст: 0-0 (мінусовий матч)...........-9
6. 14.08. 21:00 Металург З - Оболонь: 2-1............0
7. 15.08. 13:00 Локомотив – Спартак М: 2-1............0
8. 15.08. 19:00 Арсенал - Волинь: 2-1............0
9. 15.08. 19:00 Шахтар – Карпати: 3-1............3
10. 15.08. 21:00 Севастополь – Металург Д: 1-2............5
БЕХА
1. 13.08. 17:00 Прикарпаття - Енергетик: 0-1 (бонусний матч)............6
2. 13.08. 19:00 Зоря - Іллічівець: 1-1............5
3. 14.08. 20:15 Кривбас – Таврія: 0-1............3
4. 14.08. 19:00 Буковина – Нива В: 1-0............9
5. 14.08. 20:15 Дніпро – Металіст: 2-1 (мінусовий матч)............-9
6. 14.08. 21:00 Металург З - Оболонь: 2-0............0
7. 15.08. 13:00 Локомотив – Спартак М: 2-0............0
8. 15.08. 19:00 Арсенал - Волинь: 2-0............0
9. 15.08. 19:00 Шахтар – Карпати: 3-1............3
10. 15.08. 21:00 Севастополь – Металург Д: 0-0............0
Paul
1. 13.08. 17:00 Прикарпаття - Енергетик: 0-0 (бонусний матч)............0
2. 13.08. 19:00 Зоря - Іллічівець: 2-1............0
3. 14.08. 20:15 Кривбас – Таврія: 1-2............3
4. 14.08. 19:00 Буковина – Нива В: 1-2............0
5. 14.08. 20:15 Дніпро – Металіст: 1-2 (мінусовий матч)............5
6. 14.08. 21:00 Металург З - Оболонь: 1-1............0
7. 15.08. 13:00 Локомотив – Спартак М: 0-0............0
8. 15.08. 19:00 Арсенал - Волинь: 3-2............0
9. 15.08. 19:00 Шахтар – Карпати: 4-0............3
10. 15.08. 21:00 Севастополь – Металург Д: 1-0............0


ДУДКА, ДУДКА - АТРИБУT УБЛЮДКА!!!!!

 
lukaДата: Пятниця, 13.08.2010, 17:02 | Повідомлення # 3
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
Culja
1. 13.08. 17:00 Прикарпаття - Енергетик: 1-1 (бонусний матч)............0
2. 13.08. 19:00 Зоря - Іллічівець: 2-0............0
3. 14.08. 20:15 Кривбас – Таврія: 1-1............0
4. 14.08. 19:00 Буковина – Нива В: 3-2............5
5. 14.08. 20:15 Дніпро – Металіст: 2-1 (мінусовий матч)............-9
6. 14.08. 21:00 Металург З - Оболонь: 2-0............0
7. 15.08. 13:00 Локомотив – Спартак М: 2-1............0
8. 15.08. 19:00 Арсенал - Волинь: 2-0............0
9. 15.08. 19:00 Шахтар – Карпати: 3-1............3
10. 15.08. 21:00 Севастополь – Металург Д: 1-2...........5
Mokan
1. 13.08. 17:00 Прикарпаття - Енергетик: 1-1 (бонусний матч)............0
2. 13.08. 19:00 Зоря - Іллічівець: 1-1............5
3. 14.08. 20:15 Кривбас – Таврія: 2-1............0
4. 14.08. 19:00 Буковина – Нива В: 2-1............5
5. 14.08. 20:15 Дніпро – Металіст: 1-1 (мінусовий матч)............-9
6. 14.08. 21:00 Металург З - Оболонь: 2-1............0
7. 15.08. 13:00 Локомотив – Спартак М: 2-1............0
8. 15.08. 19:00 Арсенал - Волинь: 2-0............0
9. 15.08. 19:00 Шахтар – Карпати: 2-0............3
10. 15.08. 21:00 Севастополь – Металург Д: 1-2...........5
Sana21
1. 13.08. 17:00 Прикарпаття - Енергетик: 1:0 (бонусний матч)............0
2. 13.08. 19:00 Зоря - Іллічівець: 1:0............0
3. 14.08. 20:15 Кривбас – Таврія: 0:1............3
4. 14.08. 19:00 Буковина – Нива В: 2:0............3
5. 14.08. 20:15 Дніпро – Металіст: 2:1 (мінусовий матч)...........-9
6. 14.08. 21:00 Металург З - Оболонь: 1:0............0
7. 15.08. 13:00 Локомотив – Спартак М: 1:2............5
8. 15.08. 19:00 Арсенал - Волинь: 1:0............0
9. 15.08. 19:00 Шахтар – Карпати: 2:0............3
10. 15.08. 21:00 Севастополь – Металург Д: 0:2...........3
MAZAFAKA
1. 13.08. 17:00 Прикарпаття - Енергетик: 1-2 (бонусний матч)............6
2. 13.08. 19:00 Зоря - Іллічівець: 1-0............0
3. 14.08. 20:15 Кривбас – Таврія: 0-1............3
4. 14.08. 19:00 Буковина – Нива В: 2-1............5
5. 14.08. 20:15 Дніпро – Металіст: 1-0 (мінусовий матч)............-9
6. 14.08. 21:00 Металург З - Оболонь: 1-2............9
7. 15.08. 13:00 Локомотив – Спартак М: 2-0............0
8. 15.08. 19:00 Арсенал - Волинь: 1-0............0
9. 15.08. 19:00 Шахтар – Карпати: 3-1............3
10. 15.08. 21:00 Севастополь – Металург Д: 1-1...........0
ALEX FANAT
1. 13.08. 17:00 Прикарпаття - Енергетик: 2-1 (бонусний матч)............0
2. 13.08. 19:00 Зоря - Іллічівець: 1-0............0
3. 14.08. 20:15 Кривбас – Таврія: 0-1............3
4. 14.08. 19:00 Буковина – Нива В: 2-1............5
5. 14.08. 20:15 Дніпро – Металіст: 1-1 (мінусовий матч)............-9
6. 14.08. 21:00 Металург З - Оболонь: 0-0............0
7. 15.08. 13:00 Локомотив – Спартак М: 0-1............5
8. 15.08. 19:00 Арсенал - Волинь: 2-1............0
9. 15.08. 19:00 Шахтар – Карпати: 2-0............3
10. 15.08. 21:00 Севастополь – Металург Д: 0-2...........3
Sergiorio
1. 13.08. 17:00 Прикарпаття - Енергетик: 1-1 (бонусний матч)............0
2. 13.08. 19:00 Зоря - Іллічівець: 2-0............0
3. 14.08. 20:15 Кривбас – Таврія: 1-1............0
4. 14.08. 19:00 Буковина – Нива В: 1-0............9
5. 14.08. 20:15 Дніпро – Металіст: 2-1 (мінусовий матч)............-9
6. 14.08. 21:00 Металург З - Оболонь: 3-1............0
7. 15.08. 13:00 Локомотив – Спартак М: 2-1............0
8. 15.08. 19:00 Арсенал - Волинь: 3-0............0
9. 15.08. 19:00 Шахтар – Карпати: 2-0............3
10. 15.08. 21:00 Севастополь – Металург Д: 0-2...........3
Вовчик
1. 13.08. 17:00 Прикарпаття - Енергетик: 1-0 (бонусний матч)............0
2. 13.08. 19:00 Зоря - Іллічівець: 2-1............0
3. 14.08. 20:15 Кривбас – Таврія: 1-2............3
4. 14.08. 19:00 Буковина – Нива В: 1-0............9
5. 14.08. 20:15 Дніпро – Металіст: 2-2 (мінусовий матч)...........-9
6. 14.08. 21:00 Металург З - Оболонь: 2-0............0
7. 15.08. 13:00 Локомотив – Спартак М: 1-0............0
8. 15.08. 19:00 Арсенал - Волинь: 2-1............0
9. 15.08. 19:00 Шахтар – Карпати: 1-1............0
10. 15.08. 21:00 Севастополь – Металург Д: 1-2...........5
Ялюблюbmw
1. 13.08. 17:00 Прикарпаття - Енергетик: 0-1 (бонусний матч)............6
2. 13.08. 19:00 Зоря - Іллічівець: 0-0............5
3. 14.08. 20:15 Кривбас – Таврія: 1-1............0
4. 14.08. 19:00 Буковина – Нива В: 2-0............3
5. 14.08. 20:15 Дніпро – Металіст: 1-0 (мінусовий матч)............-9
6. 14.08. 21:00 Металург З - Оболонь: 2-1............0
7. 15.08. 13:00 Локомотив – Спартак М: 2-0 (Цей матч можуть знову перенести)............0
8. 15.08. 19:00 Арсенал - Волинь: 3-1............0
9. 15.08. 19:00 Шахтар – Карпати: 2-0............3
10. 15.08. 21:00 Севастополь – Металург Д: 0-1...........9




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Пятниця, 13.08.2010, 17:02 | Повідомлення # 4
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
WRESTLING
1. 13.08. 17:00 Прикарпаття - Енергетик:2-1(бонусний матч)............0
2. 13.08. 19:00 Зоря - Іллічівець: 0-1............0
3. 14.08. 20:15 Кривбас – Таврія: 1-2............3
4. 14.08. 19:00 Буковина – Нива В: 1-1............0
5. 14.08. 20:15 Дніпро – Металіст: 1-1 (мінусовий матч)............-9
6. 14.08. 21:00 Металург З - Оболонь: 1-0............0
7. 15.08. 13:00 Локомотив – Спартак М: 1-2............5
8. 15.08. 19:00 Арсенал - Волинь: 1-0............0
9. 15.08. 19:00 Шахтар – Карпати: 1-0............9
10. 15.08. 21:00 Севастополь – Металург Д:0-2...........3
Андрій!!!
1. 13.08. 17:00 Прикарпаття - Енергетик: 2-1 (бонусний матч)............0
2. 13.08. 19:00 Зоря - Іллічівець: 1 :1............5
3. 14.08. 20:15 Кривбас – Таврія: 0-1............3
4. 14.08. 19:00 Буковина – Нива В: 2-0............3
5. 14.08. 20:15 Дніпро – Металіст: 3-2 (мінусовий матч)...........-9
6. 14.08. 21:00 Металург З - Оболонь: 1-1............0
7. 15.08. 13:00 Локомотив – Спартак М: 2-............0
8. 15.08. 19:00 Арсенал - Волинь: 1-0............0
9. 15.08. 19:00 Шахтар – Карпати: 3-1............3
10. 15.08. 21:00 Севастополь – Металург Д: 0-2...........3
СаньоК
1. 13.08. 17:00 Прикарпаття - Енергетик: 1-1 (бонусний матч)............0
2. 13.08. 19:00 Зоря - Іллічівець: 1-2............0
3. 14.08. 20:15 Кривбас – Таврія: 2-1............0
4. 14.08. 19:00 Буковина – Нива В: 3-1............3
5. 14.08. 20:15 Дніпро – Металіст: 1-1 (мінусовий матч)............-9
6. 14.08. 21:00 Металург З - Оболонь: 2-0............0
7. 15.08. 13:00 Локомотив – Спартак М: 3-1............0
8. 15.08. 19:00 Арсенал - Волинь: 2-0............0
9. 15.08. 19:00 Шахтар – Карпати: 1-1............0
10. 15.08. 21:00 Севастополь – Металург Д: 1-1...........0
Янік
1. 13.08. 17:00 Прикарпаття - Енергетик: 2-0 (бонусний матч)............0
2. 13.08. 19:00 Зоря - Іллічівець: 1-1............5
3. 14.08. 20:15 Кривбас – Таврія: 2-0............0
4. 14.08. 19:00 Буковина – Нива В: 2-1............5
5. 14.08. 20:15 Дніпро – Металіст: 0-0 (мінусовий матч)............-9
6. 14.08. 21:00 Металург З - Оболонь: 1-0............0
7. 15.08. 13:00 Локомотив – Спартак М: 2-1............0
8. 15.08. 19:00 Арсенал - Волинь: 2-0............0
9. 15.08. 19:00 Шахтар – Карпати:3-0............3
10. 15.08. 21:00 Севастополь – Металург Д: 0-2...........3
Fc_Dynamo
1. 13.08. 17:00 Прикарпаття - Енергетик: 1-1 (бонусний матч)............0
2. 13.08. 19:00 Зоря - Іллічівець: 2-1............0
3. 14.08. 20:15 Кривбас – Таврія: 1-0............0
4. 14.08. 19:00 Буковина – Нива В: 3-1............3
5. 14.08. 20:15 Дніпро – Металіст: 1-2 (мінусовий матч)............5
6. 14.08. 21:00 Металург З - Оболонь: 2-1............0
7. 15.08. 13:00 Локомотив – Спартак М: 2-1............0
8. 15.08. 19:00 Арсенал - Волинь: 2-1............0
9. 15.08. 19:00 Шахтар – Карпати: 3-1............3
10. 15.08. 21:00 Севастополь – Металург Д: 1-2...........5
Audi
1. 13.08. 17:00 Прикарпаття -Енергетик: 1-0 (бонусний матч)............0
2. 13.08. 19:00 Зоря -Іллічівець: 3-0............0
3. 14.08. 20:15 Кривбас –Таврія:0-1............3
4. 14.08. 19:00 Буковина – НиваВ: 0-1............0
5. 14.08. 20:15 Дніпро –Металіст: 0-2 (мінусовий матч)...........3
6. 14.08. 21:00 Металург З -Оболонь: 2-0............0
7. 15.08. 13:00 Локомотив –Спартак М: 1-0............0
8. 15.08. 19:00 Арсенал -Волинь: 1-1............9
9. 15.08. 19:00 Шахтар –Карпати: 3-2............5
10. 15.08. 21:00 Севастополь –Металург Д: 1-2...........5
Pasha
1. 13.08. 17:00 Прикарпаття - Енергетик: 1-0 (бонусний матч)............0
2. 13.08. 19:00 Зоря - Іллічівець: 1-0............0
3. 14.08. 20:15 Кривбас – Таврія: 2-1............0
4. 14.08. 19:00 Буковина – Нива В: 2-1............5
5. 14.08. 20:15 Дніпро – Металіст: 1-0 (мінусовий матч)............-9
6. 14.08. 21:00 Металург З - Оболонь: 2-1............0
7. 15.08. 13:00 Локомотив – Спартак М: 2-1............0
8. 15.08. 19:00 Арсенал - Волинь: 2- 1............0
9. 15.08. 19:00 Шахтар – Карпати: 3-1............3
10. 15.08. 21:00 Севастополь – Металург Д: 1-1...........0
Tanita
1. 13.08. 17:00 Прикарпаття - Енергетик: 1-2(бонусний матч)............6
2. 13.08. 19:00 Зоря - Іллічівець: 1-0............0
3. 14.08. 20:15 Кривбас – Таврія: 2-1............0
4. 14.08. 19:00 Буковина – Нива В: 1-1............0
5. 14.08. 20:15 Дніпро – Металіст: 0-0 (мінусовий матч)............-9
6. 14.08. 21:00 Металург З - Оболонь: 1-0............0
7. 15.08. 13:00 Локомотив – Спартак М: 2-0............0
8. 15.08. 19:00 Арсенал - Волинь: 1-2............0
9. 15.08. 19:00 Шахтар – Карпати: 2-0............3
10. 15.08. 21:00 Севастополь – Металург Д: 0-1...........9




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Пятниця, 13.08.2010, 17:02 | Повідомлення # 5
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
Anatolij
1. 13.08. 17:00 Прикарпаття - Енергетик: 2-1(бонусний матч)............0
2. 13.08. 19:00 Зоря - Іллічівець: 2-2............9
3. 14.08. 20:15 Кривбас – Таврія: 1-0............0
4. 14.08. 19:00 Буковина – Нива В: 2-1............5
5. 14.08. 20:15 Дніпро – Металіст: 1-1(мінусовий матч)............-9
6. 14.08. 21:00 Металург З - Оболонь: 0-0............0
7. 15.08. 13:00 Локомотив – Спартак М: 2-1............0
8. 15.08. 19:00 Арсенал - Волинь:0-0............5
9. 15.08. 19:00 Шахтар – Карпати: 2-1............5
10. 15.08. 21:00 Севастополь – Металург Д: 0-1...........9
Russel
1. 13.08. 17:00 Прикарпаття - Енергетик: 0-2 (бонусний матч)............6
2. 13.08. 19:00 Зоря - Іллічівець: 1-1............5
3. 14.08. 20:15 Кривбас – Таврія: 1-2............3
4. 14.08. 19:00 Буковина – Нива В: 2-0............3
5. 14.08. 20:15 Дніпро – Металіст: 1-2 (мінусовий матч)............5
6. 14.08. 21:00 Металург З - Оболонь: 1-2............9
7. 15.08. 13:00 Локомотив – Спартак М: 0-1............5
8. 15.08. 19:00 Арсенал - Волинь: 2-1............0
9. 15.08. 19:00 Шахтар – Карпати: 4-0............3
10. 15.08. 21:00 Севастополь – Металург Д: 1-2...........5
Vasjok
1. 13.08. 17:00 Прикарпаття - Енергетик: 2-1 (бонусний матч)............0
2. 13.08. 19:00 Зоря - Іллічівець: 1-0............0
3. 14.08. 20:15 Кривбас – Таврія: 1-1............0
4. 14.08. 19:00 Буковина – Нива В: 2-1............5
5. 14.08. 20:15 Дніпро – Металіст: 2-1 (мінусовий матч)............-9
6. 14.08. 21:00 Металург З - Оболонь: 1-0............0
7. 15.08. 13:00 Локомотив – Спартак М: 2-2............0
8. 15.08. 19:00 Арсенал - Волинь: 2-0............0
9. 15.08. 19:00 Шахтар – Карпати: 3-1............3
10. 15.08. 21:00 Севастополь – Металург Д: 1-2...........5
Ігор
1. 13.08. 17:00 Прикарпаття - Енергетик: 3-0(бонусний матч)............0
2. 13.08. 19:00 Зоря - Іллічівець: 0-0............5
3. 14.08. 20:15 Кривбас – Таврія: 0-0............0
4. 14.08. 19:00 Буковина – Нива В: 2-0............3
5. 14.08. 20:15 Дніпро – Металіст: 0-1 (мінусовий матч)............9
6. 14.08. 21:00 Металург З - Оболонь: 0-1............5
7. 15.08. 13:00 Локомотив – Спартак М: 1-0............0
8. 15.08. 19:00 Арсенал - Волинь: 0-1............0
9. 15.08. 19:00 Шахтар – Карпати: 1-0............9
10. 15.08. 21:00 Севастополь – Металург Д: 0-0..........0
Футболіст
1. 13.08. 17:00 Прикарпаття - Енергетик: 2-1 (бонусний матч)............0
2. 13.08. 19:00 Зоря - Іллічівець: 1-0............0
3. 14.08. 20:15 Кривбас – Таврія: 1-3............3
4. 14.08. 19:00 Буковина – Нива В: 2-0............3
5. 14.08. 20:15 Дніпро – Металіст: 1-1(мінусовий матч)............-9
6. 14.08. 21:00 Металург З - Оболонь: 0-2............3
7. 15.08. 13:00 Локомотив – Спартак М: 3-1............0
8. 15.08. 19:00 Арсенал - Волинь: 1-1............9
9. 15.08. 19:00 Шахтар – Карпати: 1-1............0
10. 15.08. 21:00 Севастополь – Металург Д:2-1...........0
bil21
1. 13.08. 17:00 Прикарпаття - Енергетик: 2-0 (бонусний матч)............0
2. 13.08. 19:00 Зоря - Іллічівець: 1-1............5
3. 14.08. 20:15 Кривбас – Таврія: 1-2............3
4. 14.08. 19:00 Буковина – Нива В: 0-0............0
5. 14.08. 20:15 Дніпро – Металіст: 1-0 (мінусовий матч)............-9
6. 14.08. 21:00 Металург З - Оболонь: 2-1............0
7. 15.08. 13:00 Локомотив – Спартак М: 2-1............0
8. 15.08. 19:00 Арсенал - Волинь: 1-0............0
9. 15.08. 19:00 Шахтар – Карпати: 3-1............3
10. 15.08. 21:00 Севастополь – Металург Д: 0-2...........3
And_ij
1. 13.08. 17:00 Прикарпаття - Енергетик: 0-1 (бонусний матч)............6
2. 13.08. 19:00 Зоря - Іллічівець: 1-0............0
3. 14.08. 20:15 Кривбас – Таврія: 0-1............3
4. 14.08. 19:00 Буковина – Нива В: 0-1............0
5. 14.08. 20:15 Дніпро – Металіст: 1-0 (мінусовий матч)............-9
6. 14.08. 21:00 Металург З - Оболонь: 1-0............0
7. 15.08. 13:00 Локомотив – Спартак М: 0-1............5
8. 15.08. 19:00 Арсенал - Волинь: 2-1............0
9. 15.08. 19:00 Шахтар – Карпати: 2-1............5
10. 15.08. 21:00 Севастополь – Металург Д: 1-2...........5




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Субота, 14.08.2010, 14:44 | Повідомлення # 6
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
треба було пріка-енергетик мінусовий матч зробити)))) я щось не повірив, що скільки захочуть на Прикарпаття поставити)



---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
russelДата: Неділя, 15.08.2010, 10:53 | Повідомлення # 7
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 638
та і так нормальний мінусовий зробив!))

ДУДКА, ДУДКА - АТРИБУT УБЛЮДКА!!!!!

 
lukaДата: Неділя, 15.08.2010, 11:40 | Повідомлення # 8
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
vish
6. 14.08. 21:00 Металург З - Оболонь: 2-0...........0
7. 15.08. 13:00 Локомотив – Спартак М: 2-1............0
8. 15.08. 19:00 Арсенал - Волинь: 3-2............0
9. 15.08. 19:00 Шахтар – Карпати: 3-0............3
10. 15.08. 21:00 Севастополь – Металург Д: 1-2...........5
Ваня
6. 14.08. 21:00 Металург З - Оболонь: 1-0 ...........0
7. 15.08. 13:00 Локомотив – Спартак М: 2-0 ...........0
8. 15.08. 19:00 Арсенал - Волинь: 2-0 ...........0
9. 15.08. 19:00 Шахтар – Карпати: 3-0 ...........3
10. 15.08. 21:00 Севастополь – Металург Д: 1-2...........5




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Неділя, 15.08.2010, 23:31 | Повідомлення # 9
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
Прикріплення: 1442237.jpg(114Kb)




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
Форум » Чемпіонат прогнозів » VIІ Чемпіонат прогнозів (2010 рік) » 5 тур 7-го Чемпіонату прогнозів (Прийом ставок)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Made by Ярослав Бацала, Микола Бацала and Руслан Терлецький; 24.02.2009 - 2017