Меню фан сайт ФК Енергетик
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Чемпіонат прогнозів » VIІ Чемпіонат прогнозів (2010 рік) » 7 тур 7-го Чемпіонату прогнозів (Прийом ставок)
7 тур 7-го Чемпіонату прогнозів
lukaДата: Пятниця, 20.08.2010, 10:33 | Повідомлення # 1
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
7 тур 7-го Чемпіонату прогнозів
Прийом ставок
Скопіюйте вибрані матчі і замість знаків питання поставте свій прогноз. Удачі всім!
1. 21.08. 19:00 Волинь - Шахтар: 0-1
2. 21.08. 21:00 Металург Д - Ворскла: 2-0 (бонусний матч)
3. 21.08. 21:45 Інтер – Рома: (кубок) 3-1
4. 22.08. 15:00 Динамо М – Локомотів: 3-0 (мінусовий матч)
5. 22.08. 16:00 Енергетик – Фенікс Іллічовець: 1-2
6. 22.08. 17:00 Нива Вінниця – ПФК Олександрія 2-2
7. 22.08. 19:00 Сталь Алчевськ – ФК Львів: 0-0
8. 22.08. 19:00 Таврія – Металург З: 2-0
9. 22.08. 20:15 Динамо К – Дніпро: 0-0
10. 22.08. 20:30 Карпати – Севастополь: 2-1

РЕЄСТРУЄМСЯ НА НОВОМУ САЙТІ. СКОРО ПРОВОДИТИ ЧП БУДЕМО ТАМ

Ставте ставку тут Ставки пізніше ми опублікуємо її після початку перших матчів.В полі імя бажано вказати нік, щоб було видно хто ставить. ДЯКУЮ!




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
russelДата: Пятниця, 20.08.2010, 12:17 | Повідомлення # 2
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 638
russel
ЯлюблюBMW
MAZAFAKA
Футболіст
paul
bil21
БЕХА
ISCO
demos
ЛЕВ
WRESTLING
Sana21
Vasjok
Романович
Барбоска
ігор
Вовчик
s ergiorio
Luka
Anatolij
Андрій!!!
Tanita
Fc_Dynamo
pasha
And_ij
Culja
Alex Fanat
Krishtiano


ДУДКА, ДУДКА - АТРИБУT УБЛЮДКА!!!!!

 
lukaДата: Субота, 21.08.2010, 19:18 | Повідомлення # 3
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
Fc_Dynamo
1. 21.08. 19:00 Волинь - Шахтар: 0-2.........3
2. 21.08. 21:00 Металург Д - Ворскла: 2-1 (бонусний матч).........6
3. 21.08. 21:45 Інтер – Рома: (кубок) 2-1.........3
4. 22.08. 15:00 Динамо М – Локомотів: 0-1 (мінусовий матч).........-9
5. 22.08. 16:00 Енергетик Фенікс Іллічовець: 2-1.........0
. 22.08. 17:00 Нива Вінниця – ПФК Олександрія 1-2.........0
7. 22.08. 19:00 Сталь Алчевськ – ФК Львів: 0-1.........0
8. 22.08. 19:00 Таврія – Металург З: 2-1.........3
9. 22.08. 20:15 Динамо К – Дніпро: 3-1.........0
10. 22.08. 20:30 Карпати – Севастополь: 2-1.........9
Pasha
1. 21.08. 19:00 Волинь - Шахтар: 1-3.........3
2. 21.08. 21:00 Металург Д - Ворскла: 1-1 (бонусний матч).........0
3. 21.08. 21:45 Інтер – Рома: (кубок) 1-0.........3
4. 22.08. 15:00 Динамо М – Локомотів: 1-2 (мінусовий.........-9
матч)
5. 22.08. 16:00 Енергетик – Фенікс Іллічовець: 1-0.........0
6. 22.08. 17:00 Нива Вінниця –ПФК Олександрія 1-3.........0
7. 22.08. 19:00 Сталь Алчевськ –ФК Львів: 1-2.........0
8. 22.08. 19:00 Таврія – Металург З: 2-0.........9
9. 22.08. 20:15 Динамо К – Дніпро: 2-0.........0
10. 22.08. 20:30 Карпати – Севастополь: 2-0.........3
And_ij
1. 21.08. 19:00 Волинь - Шахтар: 1-3.........3
2. 21.08. 21:00 Металург Д - Ворскла: 0-1 (бонусний матч).........0
3. 21.08. 21:45 Інтер – Рома: (кубок) 2-1.........3
4. 22.08. 15:00 Динамо М – Локомотів: 2-1 (мінусовий матч).........3
5. 22.08. 16:00 Енергетик – Фенікс Іллічовець: 1-0.........0
6. 22.08. 17:00 Нива Вінниця – ПФК Олександрія 1-2.........0
7. 22.08. 19:00 Сталь Алчевськ – ФК Львів: 0-1.........0
8. 22.08. 19:00 Таврія – Металург З: 2-1.........3
9. 22.08. 20:15 Динамо К – Дніпро: 1-0.........0
10. 22.08. 20:30 Карпати – Севастополь: 1-0.........5
Culja
1. 21.08. 19:00 Волинь - Шахтар: 1-3.........3
2. 21.08. 21:00 Металург Д - Ворскла: 2-1 (бонусний матч).........6
3. 21.08. 21:45 Інтер – Рома: (кубок) 2-1.........3
4. 22.08. 15:00 Динамо М – Локомотів: 2-2 (мінусовий матч).........-9
5. 22.08. 16:00 Енергетик – Фенікс Іллічовець: 2-1.........0
6. 22.08. 17:00 Нива Вінниця – ПФК Олександрія 1-2.........0
7. 22.08. 19:00 Сталь Алчевськ – ФК Львів: 1-2.........0
8. 22.08. 19:00 Таврія – Металург З: 2-1.........3
9. 22.08. 20:15 Динамо К – Дніпро: 1-0.........0
10. 22.08. 20:30 Карпати – Севастополь: 2-0.........3
Alex Fanat
1. 21.08. 19:00 Волинь - Шахтар: 0-2.........3
2. 21.08. 21:00 Металург Д - Ворскла: 2-1 (бонусний матч)........6
3. 21.08. 21:45 Інтер – Рома: (кубок) 1-0.........3
4. 22.08. 15:00 Динамо М – Локомотів: 0-0 (мінусовий матч).........-9
5. 22.08. 16:00 Енергетик – Фенікс Іллічовець: 1-0.........0
6. 22.08. 17:00 Нива Вінниця – ПФК Олександрія 0-2.........0
7. 22.08. 19:00 Сталь Алчевськ – ФК Львів: 1-1.........5
8. 22.08. 19:00 Таврія – Металург З: 1-0.........3
9. 22.08. 20:15 Динамо К – Дніпро: 1-0.........0
10. 22.08. 20:30 Карпати – Севастополь: 2-0.........3
Krishtiano
1. 21.08. 19:00 Волинь - Шахтар: 0-2.........3
2. 21.08. 21:00 Металург Д - Ворскла: 2-1 (бонусний матч).........6
3. 21.08. 21:45 Інтер – Рома: (кубок) 2-1.........3
4. 22.08. 15:00 Динамо М – Локомотів: 0-1 (мінусовий матч).........-9
5. 22.08. 16:00 Енергетик – Фенікс Іллічовець: 1-1.........0
6. 22.08. 17:00 Нива Вінниця – ПФК Олександрія 1-2.........0
7. 22.08. 19:00 Сталь Алчевськ – ФК Львів: 0-1.........0
8. 22.08. 19:00 Таврія – Металург З: 0-1.........0
9. 22.08. 20:15 Динамо К – Дніпро: 1-0.........0
10. 22.08. 20:30 Карпати – Севастополь: 1-0.........5




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Субота, 21.08.2010, 19:22 | Повідомлення # 4
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
tanita
1. 21.08. 19:00 Волинь - Шахтар: 0-2.........3
2. 21.08. 21:00 Металург Д - Ворскла: 2-1 (бонусний матч).........6
3. 21.08. 21:45 Інтер – Рома: (кубок) 2-1.........3
4. 22.08. 15:00 Динамо М – Локомотів: 2-1 (мінусовий матч).........3
5. 22.08. 16:00 Енергетик – Фенікс Іллічовець: 2-1.........0
6. 22.08. 17:00 Нива Вінниця – ПФК Олександрія 1-1.........5
7. 22.08. 19:00 Сталь Алчевськ – ФК Львів: 1-2.........0
8. 22.08. 19:00 Таврія – Металург З: 1-2.........0
9. 22.08. 20:15 Динамо К – Дніпро: 2-2.........5
10. 22.08. 20:30 Карпати – Севастополь: 2-0.........3
Андрій!!!
1. 21.08. 19:00 Волинь - Шахтар: 0-3.........3
2. 21.08. 21:00 Металург Д - Ворскла: 1-0 (бонусний матч).........6
3. 21.08. 21:45 Інтер – Рома: (кубок) 2-1.........3
4. 22.08. 15:00 Динамо М – Локомотів: 1-1 (мінусовий матч).........-9
5. 22.08. 16:00 Енергетик – Фенікс Іллічовець: 1-0.........0
6. 22.08. 17:00 Нива Вінниця – ПФК Олександрія 0-2.........0
7. 22.08. 19:00 Сталь Алчевськ – ФК Львів: 1-3.........0
8. 22.08. 19:00 Таврія – Металург З: 1-1.........0
9. 22.08. 20:15 Динамо К – Дніпро: 1-0.........0
10. 22.08. 20:30 Карпати – Севастополь: 2-0.........3
Anatolij
1. 21.08. 19:00 Волинь - Шахтар: 0-2.........3
2. 21.08. 21:00 Металург Д - Ворскла: 1-1 (бонусний матч).........0
3. 21.08. 21:45 Інтер – Рома: (кубок) 2-1.........3
4. 22.08. 15:00 Динамо М – Локомотів: 1-1 (мінусовий матч).........-9
5. 22.08. 16:00 Енергетик – Фенікс Іллічовець: 2-2.........0
6. 22.08. 17:00 Нива Вінниця – ПФК Олександрія 2-1.........0
7. 22.08. 19:00 Сталь Алчевськ – ФК Львів: 1-0.........0
8. 22.08. 19:00 Таврія – Металург З: 1-0.........3
9. 22.08. 20:15 Динамо К – Дніпро: 2-1.........0
10. 22.08. 20:30 Карпати – Севастополь: 1-0.........5
Luka
1. 21.08. 19:00 Волинь - Шахтар: 1-3.........3
2. 21.08. 21:00 Металург Д - Ворскла: 2-1 (бонусний матч).........6
3. 21.08. 21:45 Інтер – Рома: (кубок) 3-1.........9
4. 22.08. 15:00 Динамо М – Локомотів: 2-1 (мінусовий матч).........3
5. 22.08. 16:00 Енергетик – Фенікс Іллічовець: 1-0.........0
6. 22.08. 17:00 Нива Вінниця – ПФК Олександрія 1-2.........0
7. 22.08. 19:00 Сталь Алчевськ – ФК Львів: 1-2.........0
8. 22.08. 19:00 Таврія – Металург З: 2-1.........3
9. 22.08. 20:15 Динамо К – Дніпро: 3-1.........0
10. 22.08. 20:30 Карпати – Севастополь: 1-0.........5
sergiorio
1. 21.08. 19:00 Волинь - Шахтар: 0-2.........3
2. 21.08. 21:00 Металург Д - Ворскла: 1-1 (бонусний матч).........0
3. 21.08. 21:45 Інтер – Рома: (кубок) 1-0.........3
4. 22.08. 15:00 Динамо М – Локомотів: 0-0 (мінусовий матч).........-9
5. 22.08. 16:00 Енергетик – Фенікс Іллічовець: 0-1.........5
6. 22.08. 17:00 Нива Вінниця – ПФК Олександрія 1-1.........5
7. 22.08. 19:00 Сталь Алчевськ – ФК Львів: 0-1.........0
8. 22.08. 19:00 Таврія – Металург З: 1-0.........3
9. 22.08. 20:15 Динамо К – Дніпро: 2-1.........0
10. 22.08. 20:30 Карпати – Севастополь: 1-0.........5
Вовчик
1. 21.08. 19:00 Волинь - Шахтар: 0-2.........3
2. 21.08. 21:00 Металург Д - Ворскла: 1-2 (бонусний матч).........0
3. 21.08. 21:45 Інтер – Рома: (кубок) 2-1.........3
4. 22.08. 15:00 Динамо М – Локомотів: 0-1 (мінусовий матч)........-9
5. 22.08. 16:00 Енергетик – Фенікс Іллічовець: 1-1.........0
6. 22.08. 17:00 Нива Вінниця – ПФК Олександрія 1-0.........0
7. 22.08. 19:00 Сталь Алчевськ – ФК Львів: 1-2.........0
8. 22.08. 19:00 Таврія – Металург З: 2-1.........3
9. 22.08. 20:15 Динамо К – Дніпро: 1-1.........5
10. 22.08. 20:30 Карпати – Севастополь: 2-0.........3




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Субота, 21.08.2010, 19:26 | Повідомлення # 5
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
ігор
1. 21.08. 19:00 Волинь - Шахтар: 0-0.........0
2. 21.08. 21:00 Металург Д - Ворскла: 1-0(бонусний матч).........6
3. 21.08. 21:45 Інтер – Рома: (кубок) 2-1.........3
4. 22.08. 15:00 Динамо М – Локомотів: 1-1 (мінусовий матч).........-9
5. 22.08. 16:00 Енергетик – Фенікс Іллічовець: 2-0.........0
6. 22.08. 17:00 Нива Вінниця – ПФК Олександрія 0-3.........0
7. 22.08. 19:00 Сталь Алчевськ – ФК Львів: 2-0.........0
8. 22.08. 19:00 Таврія – Металург З: 2-1.........3
9. 22.08. 20:15 Динамо К – Дніпро: 2-0.........0
10. 22.08. 20:30 Карпати – Севастополь: 1-0.........5
Барбоска
1. 21.08. 19:00 Волинь - Шахтар: 2-2........0
2. 21.08. 21:00 Металург Д - Ворскла: 1-0 (бонусний матч).........6
3. 21.08. 21:45 Інтер – Рома: (кубок) 2-0.........5
4. 22.08. 15:00 Динамо М – Локомотів:1-2 (мінусовий матч).........-9
5. 22.08. 16:00 Енергетик – Фенікс Іллічовець: 2-1.........0
6. 22.08. 17:00 Нива Вінниця – ПФК Олександрія 0-2.........0
7. 22.08. 19:00 Сталь Алчевськ – ФК Львів: 1-1.........5
8. 22.08. 19:00 Таврія – Металург З: 0-2.........0
9. 22.08. 20:15 Динамо К – Дніпро: 2-1.........0
10. 22.08. 20:30 Карпати – Севастополь: 2-1.........9
Романович
1. 21.08. 19:00 Волинь - Шахтар: 0-2.........3
2. 21.08. 21:00 Металург Д - Ворскла: 1-1(бонусний матч).........0
3. 21.08. 21:45 Інтер – Рома: (кубок) 2-0.........5
4. 22.08. 15:00 Динамо М – Локомотів: 1-0 (мінусовий матч).........3
5. 22.08. 16:00 Енергетик – Фенікс Іллічовець: 2-1.........0
6. 22.08. 17:00 Нива Вінниця – ПФК Олександрія 1-2.........0
7. 22.08. 19:00 Сталь Алчевськ – ФК Львів: 0-1.........0
8. 22.08. 19:00 Таврія – Металург З: 2-0.........9
9. 22.08. 20:15 Динамо К – Дніпро: 2-1.........0
10. 22.08. 20:30 Карпати – Севастополь: 3-1.........3
Vasjok
1. 21.08. 19:00 Волинь - Шахтар: 1-3.........3
2. 21.08. 21:00 Металург Д - Ворскла: 1-1 (бонусний матч).........0
3. 21.08. 21:45 Інтер – Рома: (кубок) 1-0.........3
4. 22.08. 15:00 Динамо М – Локомотів: 1-2 (мінусовий матч).........-9
5. 22.08. 16:00 Енергетик – Фенікс Іллічовець: 2-1.........0
6. 22.08. 17:00 Нива Вінниця – ПФК Олександрія 1-3.........0
7. 22.08. 19:00 Сталь Алчевськ – ФК Львів: 1-0.........0
8. 22.08. 19:00 Таврія – Металург З: 1-0.........3
9. 22.08. 20:15 Динамо К – Дніпро: 2-1.........0
10. 22.08. 20:30 Карпати – Севастополь: ?2-0.........3
Sana21
1. 21.08. 19:00 Волинь - Шахтар: 0:2.........3
2. 21.08. 21:00 Металург Д - Ворскла: 1:0 (бонусний матч).........6
3. 21.08. 21:45 Інтер – Рома: (кубок) 2:1.........3
4. 22.08. 15:00 Динамо М – Локомотів: 2:1 (мінусовий матч).........3
5. 22.08. 16:00 Енергетик – Фенікс Іллічовець: 1:0.........0
6. 22.08. 17:00 Нива Вінниця – ПФК Олександрія 1:2.........0
7. 22.08. 19:00 Сталь Алчевськ – ФК Львів: 1:1.........5
8. 22.08. 19:00 Таврія – Металург З: 2:0.........9
9. 22.08. 20:15 Динамо К – Дніпро: 2:1.........0
10. 22.08. 20:30 Карпати – Севастополь: 2:0.........3
WRESTLING
1. 21.08. 19:00 Волинь - Шахтар: 1-2.........5
2. 21.08. 21:00 Металург Д - Ворскла: 1-0 (бонусний матч).........6
3. 21.08. 21:45 Інтер – Рома: (кубок) 1-1.........0
4. 22.08. 15:00 Динамо М – Локомотів: 0-2 (мінусовий матч).........-9
5. 22.08. 16:00 Енергетик – Фенікс Іллічовець: 0-0.........0
6. 22.08. 17:00 Нива Вінниця – ПФК Олександрія 0-2.........0
7. 22.08. 19:00 Сталь Алчевськ – ФК Львів: 0-1.........0
8. 22.08. 19:00 Таврія – Металург З: 2-0.........9
9. 22.08. 20:15 Динамо К – Дніпро: 2-0.........0
10. 22.08. 20:30 Карпати – Севастополь: 2-0.........3
ЛЕВ
1. 21.08. 19:00 Волинь - Шахтар: 1-3.........3
2. 21.08. 21:00 Металург Д - Ворскла: 1-3 (бонусний матч).........0
3. 21.08. 21:45 Інтер – Рома: (кубок) 2-2.........0
4. 22.08. 15:00 Динамо М – Локомотів: 1-3 (мінусовий матч).........-9
5. 22.08. 16:00 Енергетик – Фенікс Іллічовець: 2-0.........0
6. 22.08. 17:00 Нива Вінниця – ПФК Олександрія 0-1.........0
7. 22.08. 19:00 Сталь Алчевськ – ФК Львів: 0-2.........0
8. 22.08. 19:00 Таврія – Металург З: 3-0.........3
9. 22.08. 20:15 Динамо К – Дніпро: 2-0.........0
10. 22.08. 20:30 Карпати – Севастополь: 1-0.........5
demos
1. 21.08. 19:00 Волинь - Шахтар: 0-3.........3
2. 21.08. 21:00 Металург Д - Ворскла: 2-1 (бонусний матч).........6
3. 21.08. 21:45 Інтер – Рома: (кубок) 3-1.........9
4. 22.08. 15:00 Динамо М – Локомотів: 2-1 (мінусовий матч).........3
5. 22.08. 16:00 Енергетик – Фенікс Іллічовець: 1-1.........0
6. 22.08. 17:00 Нива Вінниця – ПФК Олександрія 1-2.........0
7. 22.08. 19:00 Сталь Алчевськ – ФК Львів: 2-1.........0
8. 22.08. 19:00 Таврія – Металург З: 3-1.........5
9. 22.08. 20:15 Динамо К – Дніпро: 2-1.........0
10. 22.08. 20:30 Карпати – Севастополь: 2-0.........3




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Субота, 21.08.2010, 19:34 | Повідомлення # 6
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
ISCO
1. 21.08. 19:00 Волинь - Шахтар: 0-1.........9
2. 21.08. 21:00 Металург Д - Ворскла: 0-0(бонусний матч).........0
3. 21.08. 21:45 Інтер – Рома: (кубок) 1-1.........0
4. 22.08. 15:00 Динамо М – Локомотів: 1-2 (мінусовий матч).........-9
5. 22.08. 16:00 Енергетик – Фенікс Іллічовець: 1-1.........0
6. 22.08. 17:00 Нива Вінниця – ПФК Олександрія 0-2.........0
7. 22.08. 19:00 Сталь Алчевськ – ФК Львів: 0-1.........0
8. 22.08. 19:00 Таврія – Металург З: 0-1.........0
9. 22.08. 20:15 Динамо К – Дніпро: 1-1.........5
10. 22.08. 20:30 Карпати – Севастополь: 1-0.........5
БЕХА
1. 21.08. 19:00 Волинь - Шахтар: 0-3.........3
2. 21.08. 21:00 Металург Д - Ворскла: 1-1 (бонусний матч).........0
3. 21.08. 21:45 Інтер – Рома: (кубок) 2-1.........3
4. 22.08. 15:00 Динамо М – Локомотів: 1-2 (мінусовий матч).........-9
5. 22.08. 16:00 Енергетик – Фенікс Іллічовець: 3-0.........0
6. 22.08. 17:00 Нива Вінниця – ПФК Олександрія 1-2.........0
7. 22.08. 19:00 Сталь Алчевськ – ФК Львів: 2-0.........0
8. 22.08. 19:00 Таврія – Металург З: 2-0.........9
9. 22.08. 20:15 Динамо К – Дніпро: 2-0.........0
10. 22.08. 20:30 Карпати – Севастополь: 2-0.........3
bil21
1. 21.08. 19:00 Волинь - Шахтар: 0-2.........3
2. 21.08. 21:00 Металург Д - Ворскла: 1-1 (бонусний матч).........0
3. 21.08. 21:45 Інтер – Рома: (кубок) 1-0.........3
4. 22.08. 15:00 Динамо М – Локомотів: 0-1 (мінусовий матч).........-9
5. 22.08. 16:00 Енергетик – Фенікс Іллічовець: 0-1.........5
6. 22.08. 17:00 Нива Вінниця – ПФК Олександрія 2-1.........0
7. 22.08. 19:00 Сталь Алчевськ – ФК Львів: 0-0.........9
8. 22.08. 19:00 Таврія – Металург З: 2-0.........9
9. 22.08. 20:15 Динамо К – Дніпро: 1-0.........0
10. 22.08. 20:30 Карпати – Севастополь: 2-0.........3
paul
1. 21.08. 19:00 Волинь - Шахтар: 0-2.........3
2. 21.08. 21:00 Металург Д - Ворскла: 2-0 (бонусний матч).........18
3. 21.08. 21:45 Інтер – Рома: (кубок) 2-1.........3
4. 22.08. 15:00 Динамо М – Локомотів: 2-1 (мінусовий матч)........3
5. 22.08. 16:00 Енергетик – Фенікс Іллічовець: 2-1.........0
6. 22.08. 17:00 Нива Вінниця – ПФК Олександрія 0-2.........0
7. 22.08. 19:00 Сталь Алчевськ – ФК Львів: 1-0.........0
8. 22.08. 19:00 Таврія – Металург З: 3-2.........3
9. 22.08. 20:15 Динамо К – Дніпро: 1-2.........0
10. 22.08. 20:30 Карпати – Севастополь: 0-0.........0




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Субота, 21.08.2010, 19:50 | Повідомлення # 7
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
Футболіст
1. 21.08. 19:00 Волинь - Шахтар: 1-4.........3
2. 21.08. 21:00 Металург Д - Ворскла: 1-1 (бонусний матч).........0
3. 21.08. 21:45 Інтер – Рома: (кубок) 2-0.........5
4. 22.08. 15:00 Динамо М – Локомотів: 1-1 (мінусовий матч).........-9
5. 22.08. 16:00 Енергетик – Фенікс Іллічовець: 2-1.........0
6. 22.08. 17:00 Нива Вінниця – ПФК Олександрія 1-1.........5
7. 22.08. 19:00 Сталь Алчевськ – ФК Львів: 0-1.........0
8. 22.08. 19:00 Таврія – Металург З: 3-1.........5
9. 22.08. 20:15 Динамо К – Дніпро: 2-0.........0
10. 22.08. 20:30 Карпати – Севастополь: 3-0.........3
MAZAFAKA
1. 21.08. 19:00 Волинь - Шахтар: 0-2.........3
2. 21.08. 21:00 Металург Д - Ворскла: 1-2 (бонусний матч).........0
3. 21.08. 21:45 Інтер – Рома: (кубок) 1-0.........3
4. 22.08. 15:00 Динамо М – Локомотів: 2-1 (мінусовий матч).........3
5. 22.08. 16:00 Енергетик – Фенікс Іллічовець: 1-0.........0
6. 22.08. 17:00 Нива Вінниця – ПФК Олександрія 1-2.........0
7. 22.08. 19:00 Сталь Алчевськ – ФК Львів: 0-2.........0
8. 22.08. 19:00 Таврія – Металург З: 2-1.........3
9. 22.08. 20:15 Динамо К – Дніпро: 1-0.........0
10. 22.08. 20:30 Карпати – Севастополь: 2-1.........9
ЯлюблюBMW
1. 21.08. 19:00 Волинь - Шахтар: 0-2.........3
2. 21.08. 21:00 Металург Д - Ворскла: 1-2 (бонусний матч).........0
3. 21.08. 21:45 Інтер – Рома: (кубок) 1-0.........3
4. 22.08. 15:00 Динамо М – Локомотів: 0-1 (мінусовий матч).........-9
5. 22.08. 16:00 Енергетик – Фенікс Іллічовець: 1-0.........0
6. 22.08. 17:00 Нива Вінниця – ПФК Олександрія 1-2.........0
7. 22.08. 19:00 Сталь Алчевськ – ФК Львів: 2-1.........0
8. 22.08. 19:00 Таврія – Металург З: 2-0.........9
9. 22.08. 20:15 Динамо К – Дніпро: 2-1.........0
10. 22.08. 20:30 Карпати – Севастополь: 1-0.........5
russel
1. 21.08. 19:00 Волинь - Шахтар: 0-4.........3
2. 21.08. 21:00 Металург Д - Ворскла: 0-2 (бонусний матч).........0
3. 21.08. 21:45 Інтер – Рома: (кубок) 1-0.........3
4. 22.08. 15:00 Динамо М – Локомотів: 0-1 (мінусовий матч).........-9
5. 22.08. 16:00 Енергетик – Фенікс Іллічовець: 2-0.........0
6. 22.08. 17:00 Нива Вінниця – ПФК Олександрія 1-3.........0
7. 22.08. 19:00 Сталь Алчевськ – ФК Львів: 1-0.........0
8. 22.08. 19:00 Таврія – Металург З: 1-2.........0
9. 22.08. 20:15 Динамо К – Дніпро: 2-0.........0
10. 22.08. 20:30 Карпати – Севастополь: 3-1.........3




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Понеділок, 23.08.2010, 10:45 | Повідомлення # 8
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
Audi
10. 22.08. 20:30 Карпати – Севастополь: 2-0.........3




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Понеділок, 23.08.2010, 11:00 | Повідомлення # 9
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
Прикріплення: 2372894.jpg(132Kb)




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
Форум » Чемпіонат прогнозів » VIІ Чемпіонат прогнозів (2010 рік) » 7 тур 7-го Чемпіонату прогнозів (Прийом ставок)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Made by Jaroslav Batsala and Ruslan Terleckii; 24.02.2009 - 2017