Меню фан сайт ФК Енергетик
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 2«12
Форум » Чемпіонат прогнозів » VIІ Чемпіонат прогнозів (2010 рік) » 10 тур 7-го Чемпіонату прогнозів (Прийом ставок)
10 тур 7-го Чемпіонату прогнозів
ЯлюблюBMWДата: Четвер, 09.09.2010, 15:28 | Повідомлення # 16
Генерал-майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 115
[quote=FC_Dynamo]KOLOBOK- цеодин з адмінів , я небуду його викривати !!!!!!![/quote]

Це не адмін, а модератор колишній!

Додано (09.09.2010, 15:28)
---------------------------------------------
А інші хто???????????????Можна в ПРИВАТ!

 
lukaДата: Четвер, 09.09.2010, 15:39 | Повідомлення # 17
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
Quote (FC_Dynamo)
до речі як ви всі бачите , що в чемпіонаті все менше учасників , це все тому , ЩО БАГАТО ХТО СЕБЕ ПО ДЕКІЛЬКА РАЗ ЗАРЕЄСТРУВАВ це наприклад:

ти правильно пишеш. але ми вже колись цю проблему обговорювали. (про клонів). я не можу вичислити, хто чий клон. наприклад в мене видає одну айпішку в FC_Dynamo, Паша, Циля, Біл21 і ще декілька учасників. Звідки мені знати, хто реальний гравець, а хто клон? ІСКО ти пишеш клон. я можу пошукати, хто ще пише з тої айпішки, але що це мені дасть? Я, наприклад, забанений на футбол.спорт.уа. Тому що хтось з моєї айпі (нетгруп Івано-Франківськ) щось нахамив. Тому я ж не буду банити Біла21 хоча я його і не знаю...




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Четвер, 09.09.2010, 15:44 | Повідомлення # 18
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
тому хай залишається так як є....

що з того, що клон ІСКО, хоч я в цьому не впевнений... Він займає 30 місце... це я приблизно. Хтось міг би просто забити і грати вже собою...




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Четвер, 09.09.2010, 15:52 | Повідомлення # 19
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
До речі, на мою думку, є лиш один нормальний варіант боротьби з клонами!!!! Це зробити чемпіонат прогнозів приватним. Тобто за участь брати певне суму грошей. (наприклад 5 грн). Тоді я сумніваюсь, що хтось захоче створити ще два клона і дати в три рази більше. І призовий фонд тоді б збільшили. Але сумніваюсь, що хтось захоче за це щось платити...



---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
ЯлюблюBMWДата: Четвер, 09.09.2010, 15:55 | Повідомлення # 20
Генерал-майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 115
Я за! Куди оплачувати і як!
 
lukaДата: Четвер, 09.09.2010, 15:59 | Повідомлення # 21
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
Поки не буде позитивної відповіді від більшості учасників нема смислу його створювати... А гроші можна якось переводити...наприклад, на рахунок телефону.

Про внесок, то сума може бути іншою, але я думаю 5 грн небагато... одне пиво))))




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
Ozil_RonaldoДата: Четвер, 09.09.2010, 16:27 | Повідомлення # 22
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 33
Лука наскільки я поняв FC_Dynamo просто відписував мені а не називав мене клоном, клоном я не являюсь і ніколи небуду ним,я багато де зареєстрований під ніком ISCO от моя силка вконтакті де я зависаю кожний день http://vkontakte.ru/id22477445 думаю це доказ!!! можу навіть дати свою почту, але задопомогою емейлу ми робимо ставки, такшо робити я цього небуду.

хотів зробити як краще, подати ідею а получилось що приписують клона
доречі я за то щоб чемпіонат був приватний готовий платити 10 гр

 
lukaДата: Четвер, 09.09.2010, 17:59 | Повідомлення # 23
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
ISCO, вибачаюсь, може я не так зрозумів, що мав на увазі Динамо, коли говорив про тебе.... я тебе клоном не вважаю і не вважав... в мене є підозри до деяких гравців, але хай вже грають... виграти не так вже й просто навіть клоном. бо не вірю, що ніхто не слідкує за ставками і не дивиться, щоб підмутів не було. Ми робимо все чесно, хіба помиляємся деколив підрахунках. А те що виграти можна переконались недавно і Мокан, і Біл21, Менсон та Ніко, які забили і колись Динамо вигравав...всіх і не згадаєш...

az




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
Ozil_RonaldoДата: Четвер, 09.09.2010, 18:42 | Повідомлення # 24
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 33
всьо ОК
 
russelДата: Четвер, 09.09.2010, 20:42 | Повідомлення # 25
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 638
Fc Dynamo , як ти так погано міг про адмінів подумати!))
Ти не бач на якій я позиції!?)
Толку мені з того клону!)
Ми проводимо чемпіонати заради ВАс, щоб Вам цікаво було!


ДУДКА, ДУДКА - АТРИБУT УБЛЮДКА!!!!!

 
russelДата: Пятниця, 10.09.2010, 07:38 | Повідомлення # 26
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 638
Username: Вовчик

Назва форми: Зворотній зв'язок
========================================
Ім`я відправника: sergiorio

Вова, це шо таке?))


ДУДКА, ДУДКА - АТРИБУT УБЛЮДКА!!!!!

 
russelДата: Пятниця, 10.09.2010, 21:27 | Повідомлення # 27
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 638
Vasjok

Текст повідомлення:
-----------------
1. 10.09. 16:00 Енергетик – Зірка: 2-1...........3
2. 10.09. 19:00 Волинь – Севастополь: 1-0 (бонусний матч)...........18
3. 11.09. 16:00 ПФК Олександрія - Чорноморець: 1-0 (мінусовий матч)..........5
4. 12.09. 19:00 Ворскла – Дніпро: 1-2
5. 14.09. 21:45 Баварія – Рома: 3-1
6. 15.09. 21:45 Шахтар – Партизан: 2-0
7. 16.09. 20:00 Динамо К – БАТЕ: 2-0
8. 16.09. 20:00 Лілль – Спортінг: 1-1
9. 16.09. 22:05 Деберцен – Металіст: 1-1
10. 16.09. 22:05 Карпати – Борусія: 1-1

bil21

Текст повідомлення:
-----------------
1. 10.09. 16:00 Енергетик – Зірка: 0-1...........0
2. 10.09. 19:00 Волинь – Севастополь: 1-1 (бонусний матч)...........0
3. 11.09. 16:00 ПФК Олександрія - Чорноморець: 2-1 (мінусовий матч)...........9
4. 12.09. 19:00 Ворскла – Дніпро: 1-2
5. 14.09. 21:45 Баварія – Рома: 3-1
6. 15.09. 21:45 Шахтар – Партизан: 2-0
7. 16.09. 20:00 Динамо К – БАТЕ: 3-1
8. 16.09. 20:00 Лілль – Спортінг: 2-1
9. 16.09. 22:05 Деберцен – Металіст: 0-1
10. 16.09. 22:05 Карпати – Борусія: 1-2

russel

Текст повідомлення:
-----------------
1. 10.09. 16:00 Енергетик – Зірка:2-0...........9
2. 10.09. 19:00 Волинь – Севастополь: 1-0 (бонусний матч)...........18
3. 11.09. 16:00 ПФК Олександрія - Чорноморець: 2-0(мінусовий матч)...........3
4. 12.09. 19:00 Ворскла – Дніпро: 1-2
5. 14.09. 21:45 Баварія – Рома: 2-1
6. 15.09. 21:45 Шахтар – Партизан: 3-1
7. 16.09. 20:00 Динамо К – БАТЕ: 1-0
8. 16.09. 20:00 Лілль – Спортінг: 1-0
9. 16.09. 22:05 Деберцен – Металіст: 1-2
10. 16.09. 22:05 Карпати – Борусія: 1-0

ISCO

Текст повідомлення:
-----------------
1. 10.09. 16:00 Енергетик – Зірка: 1:0...........3
2. 10.09. 19:00 Волинь – Севастополь: 2:1 (бонусний матч)...........10
3. 11.09. 16:00 ПФК Олександрія - Чорноморець: 2:1 (мінусовий матч)...........9
4. 12.09. 19:00 Ворскла – Дніпро: 1:2
5. 14.09. 21:45 Баварія – Рома: 2:0
6. 15.09. 21:45 Шахтар – Партизан: 2:1
7. 16.09. 20:00 Динамо К – БАТЕ: 1:0
8. 16.09. 20:00 Лілль – Спортінг: 1:1
9. 16.09. 22:05 Деберцен – Металіст: 1:2
10. 16.09. 22:05 Карпати – Борусія: 1:1

Футболіст

Текст повідомлення:
-----------------
1. 10.09. 16:00 Енергетик – Зірка: 2-0...........9
2. 10.09. 19:00 Волинь – Севастополь: 1-0 (бонусний матч)...........18
3. 11.09. 16:00 ПФК Олександрія - Чорноморець: 1-0 (мінусовий матч)...........5
4. 12.09. 19:00 Ворскла – Дніпро: 1-1
5. 14.09. 21:45 Баварія – Рома: 2-0
6. 15.09. 21:45 Шахтар – Партизан: 3-0
7. 16.09. 20:00 Динамо К – БАТЕ: 3-1
8. 16.09. 20:00 Лілль – Спортінг: 2-1
9. 16.09. 22:05 Деберцен – Металіст: 0-1
10. 16.09. 22:05 Карпати – Борусія: 1-1

Culja

Текст повідомлення:
-----------------
1. 10.09. 16:00 Енергетик – Зірка: 2-1...........3
2. 10.09. 19:00 Волинь – Севастополь: 2-1 (бонусний матч)...........10
3. 11.09. 16:00 ПФК Олександрія - Чорноморець: 2-1 (мінусовий матч)...........9
4. 12.09. 19:00 Ворскла – Дніпро: 0-1
5. 14.09. 21:45 Баварія – Рома: 2-1
6. 15.09. 21:45 Шахтар – Партизан: 2-0
7. 16.09. 20:00 Динамо К – БАТЕ: 2-0
8. 16.09. 20:00 Лілль – Спортінг: 2-0
9. 16.09. 22:05 Деберцен – Металіст: 0-1
10. 16.09. 22:05 Карпати – Борусія: 2-1

Sana21

Текст повідомлення:
-----------------
1. 10.09. 16:00 Енергетик – Зірка: 2:0...........9
2. 10.09. 19:00 Волинь – Севастополь: 1:1 (бонусний матч)...........0
3. 11.09. 16:00 ПФК Олександрія - Чорноморець: 1:1 (мінусовий матч)..........-9
4. 12.09. 19:00 Ворскла – Дніпро: 1:1
5. 14.09. 21:45 Баварія – Рома: 2:1
6. 15.09. 21:45 Шахтар – Партизан: 2:0
7. 16.09. 20:00 Динамо К – БАТЕ: 2:0
8. 16.09. 20:00 Лілль – Спортінг: 1:0
9. 16.09. 22:05 Деберцен – Металіст: 1:1
10. 16.09. 22:05 Карпати – Борусія: 1:1

ігор

Текст повідомлення:
-----------------
1. 10.09. 16:00 Енергетик – Зірка: 1-1...........0
2. 10.09. 19:00 Волинь – Севастополь: 1-0 (бонусний матч)...........18
3. 11.09. 16:00 ПФК Олександрія - Чорноморець: 0-0(мінусовий матч)...........-9
4. 12.09. 19:00 Ворскла – Дніпро: 0-0
5. 14.09. 21:45 Баварія – Рома: 1-1
6. 15.09. 21:45 Шахтар – Партизан: 2-1
7. 16.09. 20:00 Динамо К – БАТЕ: 0-0
8. 16.09. 20:00 Лілль – Спортінг: 0-1
9. 16.09. 22:05 Деберцен – Металіст: 3-1
10. 16.09. 22:05 Карпати – Борусія:0-3


ДУДКА, ДУДКА - АТРИБУT УБЛЮДКА!!!!!

 
russelДата: Пятниця, 10.09.2010, 21:33 | Повідомлення # 28
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 638
And_ij

Текст повідомлення:
-----------------
1. 10.09. 16:00 Енергетик – Зірка: 0-1...........0
2. 10.09. 19:00 Волинь – Севастополь: 0-1 (бонусний матч)...........0
3. 11.09. 16:00 ПФК Олександрія - Чорноморець: 1-0 (мінусовий матч)...........5
4. 12.09. 19:00 Ворскла – Дніпро: 1-2
5. 14.09. 21:45 Баварія – Рома: 1-0
6. 15.09. 21:45 Шахтар – Партизан: 2-0
7. 16.09. 20:00 Динамо К – БАТЕ: 3-1
8. 16.09. 20:00 Лілль – Спортінг: 0-1
9. 16.09. 22:05 Деберцен – Металіст: 0-1
10. 16.09. 22:05 Карпати – Борусія: 1-0

Senik

Текст повідомлення:
-----------------
1. 10.09. 16:00 Енергетик – Зірка: 0-1...........0
2. 10.09. 19:00 Волинь – Севастополь: 2-0 (бонусний матч)...........6
3. 11.09. 16:00 ПФК Олександрія - Чорноморець: 0-1 (мінусовий матч)...........-9
4. 12.09. 19:00 Ворскла – Дніпро: 1-1
5. 14.09. 21:45 Баварія – Рома: 2-0
6. 15.09. 21:45 Шахтар – Партизан: 3-0
7. 16.09. 20:00 Динамо К – БАТЕ: 0-1
8. 16.09. 20:00 Лілль – Спортінг: 2-0
9. 16.09. 22:05 Деберцен – Металіст: 0-1
10. 16.09. 22:05 Карпати – Борусія: 1-1
-----------------

pasha

Текст повідомлення:
-----------------
1. 10.09. 16:00 Енергетик – Зірка: 2-1...........3
2. 10.09. 19:00 Волинь – Севастополь: 1-0 (бонусний матч)...........18
3. 11.09. 16:00 ПФК Олександрія - Чорноморець: 2-1 (мінусовий матч)...........9
4. 12.09. 19:00 Ворскла – Дніпро: 1-1
5. 14.09. 21:45 Баварія – Рома: 2-1
6. 15.09. 21:45 Шахтар – Партизан: 3-1
7. 16.09. 20:00 Динамо К – БАТЕ: 2-0
8. 16.09. 20:00 Лілль – Спортінг: 1-0
9. 16.09. 22:05 Деберцен – Металіст: 0-1
10. 16.09. 22:05 Карпати – Борусія: 1-1

Fc_Dynamo

Текст повідомлення:
-----------------
1. 10.09. 16:00 Енергетик – Зірка: 2-1...........3
2. 10.09. 19:00 Волинь – Севастополь: 2-1 (бонусний матч)...........10
3. 11.09. 16:00 ПФК Олександрія - Чорноморець: 2-1 (мінусовий матч)...........9
4. 12.09. 19:00 Ворскла – Дніпро:1-2
5. 14.09. 21:45 Баварія – Рома: 2-1
6. 15.09. 21:45 Шахтар – Партизан: 3-1
7. 16.09. 20:00 Динамо К – БАТЕ: 2-1
8. 16.09. 20:00 Лілль – Спортінг: 1-2
9. 16.09. 22:05 Деберцен – Металіст: 0-1
10. 16.09. 22:05 Карпати – Борусія: 2-1

Alex Fanat

Текст повідомлення:
-----------------
1. 10.09. 16:00 Енергетик – Зірка: 1-0...........3
2. 10.09. 19:00 Волинь – Севастополь: 1-1 (бонусний матч)...........0
3. 11.09. 16:00 ПФК Олександрія - Чорноморець: 1-1 (мінусовий матч)...........-9
4. 12.09. 19:00 Ворскла – Дніпро: 1-2
5. 14.09. 21:45 Баварія – Рома: 2-0
6. 15.09. 21:45 Шахтар – Партизан: 2-0
7. 16.09. 20:00 Динамо К – БАТЕ: 2-0
8. 16.09. 20:00 Лілль – Спортінг: 1-1
9. 16.09. 22:05 Деберцен – Металіст: 0-1
10. 16.09. 22:05 Карпати – Борусія: 1-1

БЕХА

Текст повідомлення:
-----------------
1. 10.09. 16:00 Енергетик – Зірка: 1-0...........3
2. 10.09. 19:00 Волинь – Севастополь: 0-0...........0
3. 11.09. 16:00 ПФК Олександрія - Чорноморець: 2-1...........9
4. 12.09. 19:00 Ворскла – Дніпро: 1-3
5. 14.09. 21:45 Баварія – Рома: 2-1
6. 15.09. 21:45 Шахтар – Партизан: 2-0
7. 16.09. 20:00 Динамо К – БАТЕ: 3-1
8. 16.09. 20:00 Лілль – Спортінг: 0-1
9. 16.09. 22:05 Деберцен – Металіст: 0-1
10. 16.09. 22:05 Карпати – Борусія: 1-2

Anatolij

Текст повідомлення:
-----------------
1. 10.09. 16:00 Енергетик – Зірка: 2-0...........9
2. 10.09. 19:00 Волинь – Севастополь: 1-0(бонусний матч)...........18
3. 11.09. 16:00 ПФК Олександрія - Чорноморець: 1-1(мінусовий матч)..........-9
4. 12.09. 19:00 Ворскла – Дніпро: 0-0
5. 14.09. 21:45 Баварія – Рома: 2-1
6. 15.09. 21:45 Шахтар – Партизан: 2-0
7. 16.09. 20:00 Динамо К – БАТЕ: 3-1
8. 16.09. 20:00 Лілль – Спортінг: 2-1
9. 16.09. 22:05 Деберцен – Металіст: 1-2
10. 16.09. 22:05 Карпати – Борусія: 1-1

Вовчик

Текст повідомлення:
-----------------
1. 10.09. 16:00 Енергетик – Зірка: 1-0...........3
2. 10.09. 19:00 Волинь – Севастополь: 1-0 (бонусний матч)...........18
3. 11.09. 16:00 ПФК Олександрія - Чорноморець: 1-1 (мінусовий матч)...........-9
4. 12.09. 19:00 Ворскла – Дніпро: 1-1
5. 14.09. 21:45 Баварія – Рома: 2-0
6. 15.09. 21:45 Шахтар – Партизан: 3-0
7. 16.09. 20:00 Динамо К – БАТЕ: 2-1
8. 16.09. 20:00 Лілль – Спортінг: 2-1
9. 16.09. 22:05 Деберцен – Металіст: 1-1
10. 16.09. 22:05 Карпати – Борусія: 2-1

paul

Текст повідомлення:
-----------------
1. 10.09. 16:00 Енергетик – Зірка: 4-1...........3
2. 10.09. 19:00 Волинь – Севастополь: 1-2 (бонусний матч)...........0
3. 11.09. 16:00 ПФК Олександрія - Чорноморець: 2-3 (мінусовий матч)...........-9
4. 12.09. 19:00 Ворскла – Дніпро: 3-1
5. 14.09. 21:45 Баварія – Рома: 1-1
6. 15.09. 21:45 Шахтар – Партизан: 4-1
7. 16.09. 20:00 Динамо К – БАТЕ: 3-2
8. 16.09. 20:00 Лілль – Спортінг: 2-3
9. 16.09. 22:05 Деберцен – Металіст: 3-1
10. 16.09. 22:05 Карпати – Борусія: 2-0

sergiorio

Текст повідомлення:
-----------------
1. 10.09. 16:00 Енергетик – Зірка: 0-0...........0
2. 10.09. 19:00 Волинь – Севастополь: 2-1 (бонусний матч)...........10
3. 11.09. 16:00 ПФК Олександрія - Чорноморець: 2-1 (мінусовий матч)...........9
4. 12.09. 19:00 Ворскла – Дніпро: 1-2
5. 14.09. 21:45 Баварія – Рома: 2-1
6. 15.09. 21:45 Шахтар – Партизан: 3-1
7. 16.09. 20:00 Динамо К – БАТЕ: 2-1
8. 16.09. 20:00 Лілль – Спортінг: 2-1
9. 16.09. 22:05 Деберцен – Металіст: 1-1
10. 16.09. 22:05 Карпати – Борусія: 2-1

Krishtiano

Текст повідомлення:
-----------------
1. 10.09. 16:00 Енергетик – Зірка: 2-1...........3
2. 10.09. 19:00 Волинь – Севастополь: 2-1 (бонусний матч)...........10
3. 11.09. 16:00 ПФК Олександрія - Чорноморець: 1-0 (мінусовий матч)...........5
4. 12.09. 19:00 Ворскла – Дніпро: 1-2
5. 14.09. 21:45 Баварія – Рома: 1-0
6. 15.09. 21:45 Шахтар – Партизан: 2-0
7. 16.09. 20:00 Динамо К – БАТЕ: 3-1
8. 16.09. 20:00 Лілль – Спортінг: 1-1
9. 16.09. 22:05 Деберцен – Металіст: 0-1
10. 16.09. 22:05 Карпати – Борусія: 1-1

Chikalovskij

Текст повідомлення:
-----------------
1. 10.09. 16:00 Енергетик – Зірка: 1-0...........3
2. 10.09. 19:00 Волинь – Севастополь: 2-1 (бонусний матч)...........10
3. 11.09. 16:00 ПФК Олександрія - Чорноморець: 0-1 (мінусовий матч)...........-9
4. 12.09. 19:00 Ворскла – Дніпро: 2-1
5. 14.09. 21:45 Баварія – Рома: 2-0
6. 15.09. 21:45 Шахтар – Партизан: 2-0
7. 16.09. 20:00 Динамо К – БАТЕ: 1-1
8. 16.09. 20:00 Лілль – Спортінг: 0-0
9. 16.09. 22:05 Деберцен – Металіст: 0-1
10. 16.09. 22:05 Карпати – Борусія: 1-0

ялюблюbmw

Текст повідомлення:
-----------------
1. 10.09. 16:00 Енергетик – Зірка: 2-0...........9
2. 10.09. 19:00 Волинь – Севастополь: 0-0 (бонусний матч)...........0
3. 11.09. 16:00 ПФК Олександрія - Чорноморець: 1-0 (мінусовий матч)...........5
4. 12.09. 19:00 Ворскла – Дніпро: 2-1
5. 14.09. 21:45 Баварія – Рома: 3-1
6. 15.09. 21:45 Шахтар – Партизан: 3-0
7. 16.09. 20:00 Динамо К – БАТЕ: 3-0
8. 16.09. 20:00 Лілль – Спортінг: 2-1
9. 16.09. 22:05 Деберцен – Металіст: 0-1
10. 16.09. 22:05 Карпати – Борусія: 1-0

Лука

Текст повідомлення:
-----------------
1. 10.09. 16:00 Енергетик – Зірка: 2-1...........3
2. 10.09. 19:00 Волинь – Севастополь: 1-0 (бонусний матч)...........18
3. 11.09. 16:00 ПФК Олександрія - Чорноморець: 1-0 (мінусовий матч)...........5
4. 12.09. 19:00 Ворскла – Дніпро: 0-1
5. 14.09. 21:45 Баварія – Рома: 3-1
6. 15.09. 21:45 Шахтар – Партизан: 3-1
7. 16.09. 20:00 Динамо К – БАТЕ: 4-1
8. 16.09. 20:00 Лілль – Спортінг: 1-1
9. 16.09. 22:05 Деберцен – Металіст: 1-2
10. 16.09. 22:05 Карпати – Борусія: 1-1

Барбоска

Текст повідомлення:
-----------------
1. 10.09. 16:00 Енергетик – Зірка: 0-0...........0
2. 10.09. 19:00 Волинь – Севастополь: 1-0 (бонусний матч)...........18
3. 11.09. 16:00 ПФК Олександрія - Чорноморець: 1-1 (мінусовий матч)..........-9
4. 12.09. 19:00 Ворскла – Дніпро: 2-1
5. 14.09. 21:45 Баварія – Рома: 2-3
6. 15.09. 21:45 Шахтар – Партизан: 4-0
7. 16.09. 20:00 Динамо К – БАТЕ: 5-2
8. 16.09. 20:00 Лілль – Спортінг: 2-3
9. 16.09. 22:05 Деберцен – Металіст: 2-2
10. 16.09. 22:05 Карпати – Борусія: 1-0

mokan

Текст повідомлення:
-----------------
1. 10.09. 16:00 Енергетик – Зірка: 2-1...........3
2. 10.09. 19:00 Волинь – Севастополь: 1-1 (бонусний матч)...........0
3. 11.09. 16:00 ПФК Олександрія - Чорноморець: 0-0 (мінусовий матч)..........-9
4. 12.09. 19:00 Ворскла – Дніпро: 2-2
5. 14.09. 21:45 Баварія – Рома: 3-1
6. 15.09. 21:45 Шахтар – Партизан: 2-0
7. 16.09. 20:00 Динамо К – БАТЕ: 2-1
8. 16.09. 20:00 Лілль – Спортінг: 2-1
9. 16.09. 22:05 Деберцен – Металіст: 1-2
10. 16.09. 22:05 Карпати – Борусія: 2-1

MAZAFAKA

Текст повідомлення:
-----------------
1. 10.09. 16:00 Енергетик – Зірка: 1-0...........3
2. 10.09. 19:00 Волинь – Севастополь: 1-2 (бонусний матч)...........0
3. 11.09. 16:00 ПФК Олександрія - Чорноморець:1-0 (мінусовий матч)...........5
4. 12.09. 19:00 Ворскла – Дніпро: 0-1
5. 14.09. 21:45 Баварія – Рома: 3-2
6. 15.09. 21:45 Шахтар – Партизан: 2-1
7. 16.09. 20:00 Динамо К – БАТЕ: 2-1
8. 16.09. 20:00 Лілль – Спортінг: 1-0
9. 16.09. 22:05 Деберцен – Металіст: 1-2
10. 16.09. 22:05 Карпати – Борусія: 1-2

янік

Текст повідомлення:
-----------------
1. 10.09. 16:00 Енергетик – Зірка: 2-0...........9
2. 10.09. 19:00 Волинь – Севастополь: 0-0 (бонусний матч)...........0
3. 11.09. 16:00 ПФК Олександрія - Чорноморець: 1-1(мінусовий матч).........-9
4. 12.09. 19:00 Ворскла – Дніпро: 0-1ё
5. 14.09. 21:45 Баварія – Рома: 2-0
6. 15.09. 21:45 Шахтар – Партизан: 3-1
7. 16.09. 20:00 Динамо К – БАТЕ: 2-0
8. 16.09. 20:00 Лілль – Спортінг: 1-1
9. 16.09. 22:05 Деберцен – Металіст: 0-2
10. 16.09. 22:05 Карпати – Борусія: 1-1

demos

Текст повідомлення:
-----------------
1. 10.09. 16:00 Енергетик – Зірка: 3-1...........5
2. 10.09. 19:00 Волинь – Севастополь: 2-1 (бонусний матч)...........10
3. 11.09. 16:00 ПФК Олександрія - Чорноморець: 1-2 (мінусовий матч)..........-9
4. 12.09. 19:00 Ворскла – Дніпро: 1-3
5. 14.09. 21:45 Баварія – Рома: 2-0
6. 15.09. 21:45 Шахтар – Партизан: 3-1
7. 16.09. 20:00 Динамо К – БАТЕ: 2-0
8. 16.09. 20:00 Лілль – Спортінг: 2-1
9. 16.09. 22:05 Деберцен – Металіст: 1-2
10. 16.09. 22:05 Карпати – Борусія: 1-1

СаньоК

Текст повідомлення:
-----------------
1. 10.09. 16:00 Енергетик – Зірка: 2-0...........9
2. 10.09. 19:00 Волинь – Севастополь: 2-0 (бонусний матч)...........6
3. 11.09. 16:00 ПФК Олександрія - Чорноморець: 1-1 (мінусовий матч)...........-9
4. 12.09. 19:00 Ворскла – Дніпро: 2-1
5. 14.09. 21:45 Баварія – Рома: 1-1
6. 15.09. 21:45 Шахтар – Партизан: 2-0
7. 16.09. 20:00 Динамо К – БАТЕ: 3-0
8. 16.09. 20:00 Лілль – Спортінг: 1-1
9. 16.09. 22:05 Деберцен – Металіст: 1-2
10. 16.09. 22:05 Карпати – Борусія: 2-1

tanita

Текст повідомлення:
-----------------
1. 10.09. 16:00 Енергетик – Зірка: 0-1...........0
2. 10.09. 19:00 Волинь – Севастополь: 2-2 (бонусний матч)...........0
3. 11.09. 16:00 ПФК Олександрія - Чорноморець: 1-2 (мінусовий матч)...........-9
4. 12.09. 19:00 Ворскла – Дніпро: 1-2
5. 14.09. 21:45 Баварія – Рома: 2-1
6. 15.09. 21:45 Шахтар – Партизан: 2-1
7. 16.09. 20:00 Динамо К – БАТЕ: 1-1
8. 16.09. 20:00 Лілль – Спортінг: 1-1
9. 16.09. 22:05 Деберцен – Металіст: 1-2
10. 16.09. 22:05 Карпати – Борусія: 1-1

WRESTLING

Текст повідомлення:
-----------------
1. 10.09. 16:00 Енергетик – Зірка: 2-1...........3
2. 10.09. 19:00 Волинь – Севастополь: 2-1 (бонусний матч)...........10
3. 11.09. 16:00 ПФК Олександрія - Чорноморець: 0-2 (мінусовий матч)...........-9
4. 12.09. 19:00 Ворскла – Дніпро: 1-3
5. 14.09. 21:45 Баварія – Рома: 1-1
6. 15.09. 21:45 Шахтар – Партизан: 2-0
7. 16.09. 20:00 Динамо К – БАТЕ: 2-0
8. 16.09. 20:00 Лілль – Спортінг: 2-2
9. 16.09. 22:05 Деберцен – Металіст: 1-1
10. 16.09. 22:05 Карпати – Борусія: 0-2

Majorno
6. 15.09. 21:45 Шахтар – Партизан: 3-1
7. 16.09. 20:00 Динамо К – БАТЕ: 2-1
8. 16.09. 20:00 Лілль – Спортінг: 1-1
9. 16.09. 22:05 Деберцен – Металіст: 1-1
10. 16.09. 22:05 Карпати – Борусія: 1-1

Audi
6. 15.09. 21:45 Шахтар – Партизан: 4-1
7. 16.09. 20:00 Динамо К – БАТЕ: 3-0
8. 16.09. 20:00 Лілль – Спортінг: 1-2
9. 16.09. 22:05 Деберцен – Металіст: 1-2
10. 16.09. 22:05 Карпати – Борусія: 1-0


ДУДКА, ДУДКА - АТРИБУT УБЛЮДКА!!!!!

 
ВовчикДата: Субота, 11.09.2010, 00:05 | Повідомлення # 29
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 40
це нік мого брата, він диктує, а я ставлю, ну і просто забув вийти зі свого аккунту і зайти на його, тому так получилось)))
 
lukaДата: Пятниця, 17.09.2010, 08:40 | Повідомлення # 30
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
Прикріплення: 8615379.jpg(165Kb)




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
Форум » Чемпіонат прогнозів » VIІ Чемпіонат прогнозів (2010 рік) » 10 тур 7-го Чемпіонату прогнозів (Прийом ставок)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

Made by Jaroslav Batsala and Ruslan Terleckii; 24.02.2009 - 2017