Меню фан сайт ФК Енергетик
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Чемпіонат прогнозів » Перший приватний чемпіонат прогнозів » 4 тур Першого Приватного Чемпіонату прогнозів (Прийом ставок)
4 тур Першого Приватного Чемпіонату прогнозів
lukaДата: Пятниця, 22.10.2010, 10:17 | Повідомлення # 1
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
4 тур Першого Приватного Чемпіонату прогнозів
Прийом ставок
Скопіюйте вибрані матчі і замість знаків питання поставте свій прогноз. Удачі всім!
1. 24.10. 13:10 ЦСКА М – Рубін: 0-0(бонусний матч)
2. 24.10. 15:30 ПСВ – Феєнорд: 10-0
3. 24.10. 16:00 Удінезе – Палермо: 2-1
4. 24.10. 18:00 Манчестер Сіті - Арсенал: 0-3(мінусовий матч)
5. 24.10. 22:00 Вільяреал – Атлетіко М: 2-0
6. 25.10. 21:45 Наполі – Мілан: 1-2
7. 27.10. 17:15 Динамо М – ЦСКА М: 0-0
8. 27.10. 18:00 ПФК Олександрія – Арсенал К(кубок): 1-2
9. 27.10. 19:00 Карпати – Ворскла(кубок): 3-0
10. 27.10. 19:30 Спартак – Зеніт: 1-0

Ставте ставку тут Ставки пізніше ми опублікуємо її після початку перших матчів.В полі імя бажано вказати нік, щоб було видно хто ставить. ДЯКУЮ!




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Неділя, 24.10.2010, 13:15 | Повідомлення # 2
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
russel
1. 24.10. 15:00 ЦСКА М – Рубін: 1-2(бонусний матч).........0
2. 24.10. 16:30 ПСВ – Феєнорд: 2-0.........3
3. 24.10. 17:00 Удінезе – Палермо: 0-1.........0
4. 24.10. 19:00 Манчестер Сіті - Арсенал: 1-0(мінусовий матч).........-9
5. 24.10. 23:00 Вільяреал – Атлетіко М: 1-0.........3
6. 25.10. 22:45 Наполі – Мілан: 0-0.........0
7. 27.10. 18:15 Динамо М – ЦСКА М: 0-2.........0
8. 27.10. 19:00 ПФК Олександрія – Арсенал К(кубок): 2-3.........5
9. 27.10. 20:00 Карпати – Ворскла(кубок): 1-0.........3
10. 27.10. 20:30 Спартак – Зеніт: 0-2.........0

Барбоска
1. 24.10. 15:00 ЦСКА М – Рубін: 2-3(бонусний матч).........0
2. 24.10. 16:30 ПСВ – Феєнорд: 1-2.........0
3. 24.10. 17:00 Удінезе – Палермо: 0-1.........0
4. 24.10. 19:00 Манчестер Сіті - Арсенал: 1-3(мінусовий матч).........3
5. 24.10. 23:00 Вільяреал – Атлетіко М: 2-1.........3
6. 25.10. 22:45 Наполі – Мілан: 1-2.........9
7. 27.10. 18:15 Динамо М – ЦСКА М: 3-1.........0
8. 27.10. 19:00 ПФК Олександрія – Арсенал К(кубок): 3-3.........0
9. 27.10. 20:00 Карпати – Ворскла(кубок): 1-0.........3
10. 27.10. 20:30 Спартак – Зеніт: 1-1.........0

bil21
1. 24.10. 15:00 ЦСКА М – Рубін: 2-1(бонусний матч).........0
2. 24.10. 16:30 ПСВ – Феєнорд: 1-0.........3
3. 24.10. 17:00 Удінезе – Палермо: 1-1.........0
4. 24.10. 19:00 Манчестер Сіті - Арсенал: 2-0(мінусовий матч).........-9
5. 24.10. 23:00 Вільяреал – Атлетіко М: 2-1.........3
6. 25.10. 22:45 Наполі – Мілан: 1-2.........9
7. 27.10. 18:15 Динамо М – ЦСКА М: 1-1.........5
8. 27.10. 19:00 ПФК Олександрія – Арсенал К(кубок): 0-1.........5
9. 27.10. 20:00 Карпати – Ворскла(кубок): 2-1.........3
10. 27.10. 20:30 Спартак – Зеніт: 1-2.........0

янік
1. 24.10. 15:00 ЦСКА М – Рубін: 2-0(бонусний матч).........0
2. 24.10. 16:30 ПСВ – Феєнорд: 3-1.........3
3. 24.10. 17:00 Удінезе – Палермо: 2-1.........9
4. 24.10. 19:00 Манчестер Сіті - Арсенал: 1-1(мінусовий матч).........-9
5. 24.10. 23:00 Вільяреал – Атлетіко М: 1-2.........0
6. 25.10. 22:45 Наполі – Мілан: 1-1.........0
7. 27.10. 18:15 Динамо М – ЦСКА М: 1-1.........5
8. 27.10. 19:00 ПФК Олександрія – Арсенал К(кубок): 0-0.........0
9. 27.10. 20:00 Карпати – Ворскла(кубок): 2-0.........3
10. 27.10. 20:30 Спартак – Зеніт: 0-0.........0




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Неділя, 24.10.2010, 13:17 | Повідомлення # 3
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
pasha
1. 24.10. 15:00 ЦСКА М – Рубін:1-0 (бонусний матч).........0
2. 24.10. 16:30 ПСВ – Феєнорд:2-0.........3
3. 24.10. 17:00 Удінезе –Палермо: 1-2.........0
4. 24.10. 19:00 Манчестер Сіті -Арсенал: 1-2(мінусовий матч).........3
5. 24.10. 23:00 Вільяреал –Атлетіко М: 1-2.........0
6. 25.10. 22:45 Наполі – Мілан:0-1.........5
7. 27.10. 18:15 Динамо М – ЦСКАМ: 1-3.........0
8. 27.10. 19:00 ПФК Олександрія– Арсенал К(кубок): 1-2.........9
9. 27.10. 20:00 Карпати –Ворскла(кубок): 2-0.........3
10. 27.10. 20:30 Спартак – Зеніт:1-2.........0

Vasjok
1. 24.10. 15:00 ЦСКА М – Рубін: 2-1(бонусний матч).........0
2. 24.10. 16:30 ПСВ – Феєнорд: 1-0.........3
3. 24.10. 17:00 Удінезе – Палермо: 2-1.........9
4. 24.10. 19:00 Манчестер Сіті - Арсенал: 1-1(мінусовий матч).........-9
5. 24.10. 23:00 Вільяреал – Атлетіко М: 0-1.........0
6. 25.10. 22:45 Наполі – Мілан: 1-3.........3
7. 27.10. 18:15 Динамо М – ЦСКА М: 1-2.........0
8. 27.10. 19:00 ПФК Олександрія – Арсенал К(кубок): 1-2.........9
9. 27.10. 20:00 Карпати – Ворскла(кубок): 1-0.........3
10. 27.10. 20:30 Спартак – Зеніт: 0-2.........0

СаньоК
1. 24.10. 15:00 ЦСКА М – Рубін:2-1(бонусний матч).........0
2. 24.10. 16:30 ПСВ – Феєнорд: 3-0.........3
3. 24.10. 17:00 Удінезе – Палермо: 1-1.........0
4. 24.10. 19:00 Манчестер Сіті - Арсенал: 1-2(мінусовий матч).........3
5. 24.10. 23:00 Вільяреал – Атлетіко М: 2-0.........9
6. 25.10. 22:45 Наполі – Мілан: 2-1.........0
7. 27.10. 18:15 Динамо М – ЦСКА М: 1-1.........5
8. 27.10. 19:00 ПФК Олександрія – Арсенал К(кубок):2-1.........0
9. 27.10. 20:00 Карпати – Ворскла(кубок): 3-1.........3
10. 27.10. 20:30 Спартак – Зеніт: 1-2.........0

ялюблюbmw
1. 24.10. 15:00 ЦСКА М – Рубін: 0-1(бонусний матч).........0
2. 24.10. 16:30 ПСВ – Феєнорд: 2-1.........3
3. 24.10. 17:00 Удінезе – Палермо: 0-2.........0
4. 24.10. 19:00 Манчестер Сіті - Арсенал: 1-2(мінусовий матч).........3
5. 24.10. 23:00 Вільяреал – Атлетіко М: 1-0.........3
6. 25.10. 22:45 Наполі – Мілан: 2-0.........0
7. 27.10. 18:15 Динамо М – ЦСКА М: 1-1.........5
8. 27.10. 19:00 ПФК Олександрія – Арсенал К(кубок): 1-2.........9
9. 27.10. 20:00 Карпати – Ворскла(кубок): 1-3.........0
10. 27.10. 20:30 Спартак – Зеніт: 0-1.........0

ігор
1. 24.10. 15:00 ЦСКА М – Рубін: 1-0(бонусний матч).........0
2. 24.10. 16:30 ПСВ – Феєнорд: 3-1.........3
3. 24.10. 17:00 Удінезе – Палермо: 1-1.........0
4. 24.10. 19:00 Манчестер Сіті - Арсенал: 1-0(мінусовий матч).........-9
5. 24.10. 23:00 Вільяреал – Атлетіко М: 0-1.........0
6. 25.10. 22:45 Наполі – Мілан: 0-0.........0
7. 27.10. 18:15 Динамо М – ЦСКА М: 1-2.........0
8. 27.10. 19:00 ПФК Олександрія – Арсенал К(кубок): 1-0.........0
9. 27.10. 20:00 Карпати – Ворскла(кубок): 3-1.........3
10. 27.10. 20:30 Спартак – Зеніт: 2-2.........0

Hanniball
1. 24.10. 15:00 ЦСКА М – Рубін: 2-1 (бонусний матч).........0
2. 24.10. 16:30 ПСВ – Феєнорд: 2-0.........3
3. 24.10. 17:00 Удінезе – Палермо: 1-1.........0
4. 24.10. 19:00 Манчестер Сіті - Арсенал: 2-1 (мінусовий матч).........-9
5. 24.10. 23:00 Вільяреал – Атлетіко М: 0-1.........0
6. 25.10. 22:45 Наполі – Мілан: 1-2.........9
7. 27.10. 18:15 Динамо М – ЦСКА М: 1-1.........5
8. 27.10. 19:00 ПФК Олександрія – Арсенал К(кубок): 1-2.........9
9. 27.10. 20:00 Карпати – Ворскла(кубок): 1-0.........3
10. 27.10. 20:30 Спартак – Зеніт: 1-1.........0




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Неділя, 24.10.2010, 13:19 | Повідомлення # 4
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
Audi
1. 24.10. 15:00 ЦСКА М – Рубін: 2-1(бонусний матч).........0
2. 24.10. 16:30 ПСВ – Феєнорд: 3-1.........3
3. 24.10. 17:00 Удінезе – Палермо: 2-1.........9
4. 24.10. 19:00 Манчестер Сіті - Арсенал: 1-0(мінусовий матч).........-9
5. 24.10. 23:00 Вільяреал – Атлетіко М: 1-1.........0
6. 25.10. 22:45 Наполі – Мілан: 1-3.........3
7. 27.10. 18:15 Динамо М – ЦСКА М: 1-2.........0
8. 27.10. 19:00 ПФК Олександрія – Арсенал К(кубок): 1-2.........9
9. 27.10. 20:00 Карпати – Ворскла(кубок): 3-1.........3
10. 27.10. 20:30 Спартак – Зеніт: 1-2.........0

ЛЕВ
1. 24.10. 15:00 ЦСКА М – Рубін: 0-1(бонусний матч).........0
2. 24.10. 16:30 ПСВ – Феєнорд: 4-2.........3
3. 24.10. 17:00 Удінезе – Палермо: 0-1.........0
4. 24.10. 19:00 Манчестер Сіті - Арсенал: 0-0(мінусовий матч).........-9
5. 24.10. 23:00 Вільяреал – Атлетіко М: 0-1.........0
6. 25.10. 22:45 Наполі – Мілан: 2-2.........0
7. 27.10. 18:15 Динамо М – ЦСКА М: 2-1.........0
8. 27.10. 19:00 ПФК Олександрія – Арсенал К(кубок): 0-0.........0
9. 27.10. 20:00 Карпати – Ворскла(кубок): 1-1.........0
10. 27.10. 20:30 Спартак – Зеніт: 2-2.........0

AlexFanat
1. 24.10. 15:00 ЦСКА М – Рубін: 1-1(бонусний матч).........10
2. 24.10. 16:30 ПСВ – Феєнорд: 2-1.........3
3. 24.10. 17:00 Удінезе – Палермо: 1-2.........0
4. 24.10. 19:00 Манчестер Сіті - Арсенал: 1-1(мінусовий матч).........-9
5. 24.10. 23:00 Вільяреал – Атлетіко М: 2-1.........3
6. 25.10. 22:45 Наполі – Мілан: 0-1.........5
7. 27.10. 18:15 Динамо М – ЦСКА М: 1-1.........5
8. 27.10. 19:00 ПФК Олександрія – Арсенал К(кубок): 0-2.........3
9. 27.10. 20:00 Карпати – Ворскла(кубок): 2-1.........3
10. 27.10. 20:30 Спартак – Зеніт: 0-0.........0

sergiorio
1. 24.10. 15:00 ЦСКА М – Рубін: 1-1(бонусний матч).........10
2. 24.10. 16:30 ПСВ – Феєнорд: 2-0.........3
3. 24.10. 17:00 Удінезе – Палермо: 1-0.........5
4. 24.10. 19:00 Манчестер Сіті - Арсенал: 2-2(мінусовий матч).........-9
5. 24.10. 23:00 Вільяреал – Атлетіко М: 2-1.........3
6. 25.10. 22:45 Наполі – Мілан: 1-2.........9
7. 27.10. 18:15 Динамо М – ЦСКА М: 2-1.........0
8. 27.10. 19:00 ПФК Олександрія – Арсенал К(кубок): 1-3.........3
9. 27.10. 20:00 Карпати – Ворскла(кубок): 2-1.........3
10. 27.10. 20:30 Спартак – Зеніт: 1-1.........0

MAZAFAKA
1. 24.10. 15:00 ЦСКА М – Рубін: 1-0(бонусний матч).........0
2. 24.10. 16:30 ПСВ – Феєнорд: 2-1.........3
3. 24.10. 17:00 Удінезе – Палермо: 1-2.........0
4. 24.10. 19:00 Манчестер Сіті - Арсенал: 1-0(мінусовий матч).........-9
5. 24.10. 23:00 Вільяреал – Атлетіко М: 0-1.........0
6. 25.10. 22:45 Наполі – Мілан: 1-2.........9
7. 27.10. 18:15 Динамо М – ЦСКА М: 2-1.........0
8. 27.10. 19:00 ПФК Олександрія – Арсенал К(кубок): 1-2.........9
9. 27.10. 20:00 Карпати – Ворскла(кубок): 1-0.........3
10. 27.10. 20:30 Спартак – Зеніт: 1-3.........0

Chikalovskij
1. 24.10. 15:00 ЦСКА М – Рубін: 2-1(бонусний матч).........0
2. 24.10. 16:30 ПСВ – Феєнорд: 1-1.........0
3. 24.10. 17:00 Удінезе – Палермо: 0-1.........0
4. 24.10. 19:00 Манчестер Сіті - Арсенал: 1-3(мінусовий матч).........3
5. 24.10. 23:00 Вільяреал – Атлетіко М: 0-1.........0
6. 25.10. 22:45 Наполі – Мілан: 0-1.........5
7. 27.10. 18:15 Динамо М – ЦСКА М: 2-2.........5
8. 27.10. 19:00 ПФК Олександрія – Арсенал К(кубок): 0-2.........3
9. 27.10. 20:00 Карпати – Ворскла(кубок): 1-0.........3
10. 27.10. 20:30 Спартак – Зеніт: 1-2.........0




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Неділя, 24.10.2010, 13:21 | Повідомлення # 5
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
luka
1. 24.10. 15:00 ЦСКА М – Рубін: 2-1(бонусний матч).........0
2. 24.10. 16:30 ПСВ – Феєнорд: 1-0.........3
3. 24.10. 17:00 Удінезе – Палермо: 1-2.........0
4. 24.10. 19:00 Манчестер Сіті - Арсенал: 1-0 (мінусовий матч).........-9
5. 24.10. 23:00 Вільяреал – Атлетіко М: 2-1.........3
6. 25.10. 22:45 Наполі – Мілан: 1-1.........0
7. 27.10. 18:15 Динамо М – ЦСКА М: 0-2.........0
8. 27.10. 19:00 ПФК Олександрія – Арсенал К(кубок): 1-2.........9
9. 27.10. 20:00 Карпати – Ворскла(кубок): 1-0.........3
10. 27.10. 20:30 Спартак – Зеніт: 1-2.........0

mokan
1. 24.10. 15:00 ЦСКА М – Рубін: 1-0(бонусний матч).........0
2. 24.10. 16:30 ПСВ – Феєнорд: 2-1.........3
3. 24.10. 17:00 Удінезе – Палермо: 1-1.........0
4. 24.10. 19:00 Манчестер Сіті - Арсенал: 2-1(мінусовий матч).........-9
5. 24.10. 23:00 Вільяреал – Атлетіко М: 2-2.........0
6. 25.10. 22:45 Наполі – Мілан: 1-1.........0
7. 27.10. 18:15 Динамо М – ЦСКА М: 1-2.........0
8. 27.10. 19:00 ПФК Олександрія – Арсенал К(кубок): 1-3.........3
9. 27.10. 20:00 Карпати – Ворскла(кубок): 2-1.........3
10. 27.10. 20:30 Спартак – Зеніт: 0-0.........0

БЕХА
1. ЦСКА М – Рубін: 2-1.........0
2. ПСВ – Феєнорд: 3-0.........3
3. Удінезе – Палермо: 1-2.........0
4. Манчестер Сіті - Арсенал: 2-1.........-9
5. Вільяреал – Атлетіко М: 2-1.........3
6. Наполі – Мілан: 0-1.........5
7. Динамо М – ЦСКА М: 0-1.........0
8. ПФК Олександрія – Арсенал К: 1-0.........0
9. Карпати – Ворскла: 1-2.........0
10. Спартак – Зеніт: 1-2.........0

Fc_Dynamo
1. 24.10. 15:00 ЦСКА М – Рубін: 2-1(бонусний матч).........0
2. 24.10. 16:30 ПСВ – Феєнорд: 3-1.........3
3. 24.10. 17:00 Удінезе – Палермо: 1-2.........0
4. 24.10. 19:00 Манчестер Сіті - Арсенал: 1-2(мінусовий матч).........3
5. 24.10. 23:00 Вільяреал – Атлетіко М: 2-1.........3
6. 25.10. 22:45 Наполі – Мілан: 0-1.........5
7. 27.10. 18:15 Динамо М – ЦСКА М: 1-3.........0
8. 27.10. 19:00 ПФК Олександрія – Арсенал К(кубок): 1-2.........9
9. 27.10. 20:00 Карпати – Ворскла(кубок): 2-1.........3
10. 27.10. 20:30 Спартак – Зеніт: 1-2.........0

ISCO
1 ЦСКА М – Рубін: 2:1(бонусний матч).........0
2 ПСВ – Феєнорд: 2:0.........3
3 Удінезе – Палермо: 1:1.........0
4 Манчестер Сіті - Арсенал: 0:1(мінусовий матч).........3
5 Вільяреал – Атлетіко М: 0:1.........0
6 Наполі – Мілан: 1:2.........9
7 Динамо М – ЦСКА М: 0:1.........0
8 ПФК Олександрія – Арсенал К(кубок): 1:1.........0
9 Карпати – Ворскла(кубок): 2:1.........3
10 Спартак – Зеніт: 1:0.........9

demos
1. 24.10. 15:00 ЦСКА М – Рубін: 2-1(бонусний матч).........0
2. 24.10. 16:30 ПСВ – Феєнорд: 2-0.........3
3. 24.10. 17:00 Удінезе – Палермо: 2-1.........9
4. 24.10. 19:00 Манчестер Сіті - Арсенал: 2-1(мінусовий матч).........-9
5. 24.10. 23:00 Вільяреал – Атлетіко М: 1-0.........3
6. 25.10. 22:45 Наполі – Мілан: 1-2.........9
7. 27.10. 18:15 Динамо М – ЦСКА М: 0-1.........0
8. 27.10. 19:00 ПФК Олександрія – Арсенал К(кубок): 1-2.........9
9. 27.10. 20:00 Карпати – Ворскла(кубок): 1-0.........3
10. 27.10. 20:30 Спартак – Зеніт: 0-1.........0

dimon06
1. 24.10. 15:00 ЦСКА М – Рубін: 2-0(бонусний матч).........0
2. 24.10. 16:30 ПСВ – Феєнорд:2-0.........3
3. 24.10. 17:00 Удінезе – Палермо: 0-1.........0
4. 24.10. 19:00 Манчестер Сіті - Арсенал: 2-1(мінусовий матч).........-9
5. 24.10. 23:00 Вільяреал – Атлетіко М: 1-0.........3
6. 25.10. 22:45 Наполі – Мілан:1-2.........9
7. 27.10. 18:15 Динамо М – ЦСКА М: 0-2.........0
8. 27.10. 19:00 ПФК Олександрія – Арсенал К(кубок): 1-1.........0
9. 27.10. 20:00 Карпати – Ворскла(кубок): 0-1.........0
10. 27.10. 20:30 Спартак – Зеніт: 1-2.........0

krishtiano
1. 24.10. 13:10 ЦСКА М – Рубін: 1-0(бонусний матч).........0
2. 24.10. 16:30 ПСВ – Феєнорд: 3-1.........3
3. 24.10. 17:00 Удінезе – Палермо: 1-1.........0
4. 24.10. 19:00 Манчестер Сіті - Арсенал: 1-1(мінусовий матч).........-9
5. 24.10. 23:00 Вільяреал – Атлетіко М: 2-1.........3
6. 25.10. 22:45 Наполі – Мілан: 0-1.........5
7. 27.10. 18:15 Динамо М – ЦСКА М: 0-1.........0
8. 27.10. 19:00 ПФК Олександрія – Арсенал К(кубок): 1-2.........9
9. 27.10. 20:00 Карпати – Ворскла(кубок): 1-0.........3
10. 27.10. 20:30 Спартак – Зеніт: 1-1.........0




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Неділя, 24.10.2010, 20:13 | Повідомлення # 6
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
Culja
6. 25.10. 22:45 Наполі – Мілан: 2-3.........5
7. 27.10. 18:15 Динамо М – ЦСКА М: 1-2.........0
8. 27.10. 19:00 ПФК Олександрія – Арсенал К(кубок):2-2.........0
9. 27.10. 20:00 Карпати – Ворскла(кубок): 3-0.........9
10. 27.10. 20:30 Спартак – Зеніт: 1-3.........0

Kakao
5. 24.10. 22:00 Вільяреал – Атлетіко М: 1-2.........0
6. 25.10. 21:45 Наполі – Мілан: 1-1.........0
7. 27.10. 17:15 Динамо М – ЦСКА М: 2-0.........0
8. 27.10. 18:00 ПФК Олександрія – Арсенал К(кубок): 1-2.........9
9. 27.10. 19:00 Карпати – Ворскла(кубок): 2-0.........3
10. 27.10. 19:30 Спартак – Зеніт: 1-2.........0




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Неділя, 24.10.2010, 20:35 | Повідомлення # 7
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
хто не поставив перші 4 матчі нічого не втратив) більшість в мінус пішло) бонусний вгадало тільки двоє, а мінусовий 0-3 хіба повезло, хто вірив в Арсенал. а про ПСВ 10-0, то взагалі космос) 12



---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Понеділок, 25.10.2010, 17:22 | Повідомлення # 8
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
ostap
6. 25.10. 21:45 Наполі – Мілан: 1-2.........9
7. 27.10. 17:15 Динамо М – ЦСКА М: 1-2.........0
8. 27.10. 18:00 ПФК Олександрія – Арсенал К(кубок): 2-1.........0
9. 27.10. 19:00 Карпати – Ворскла(кубок): 2-1.........3
10. 27.10. 19:30 Спартак – Зеніт: 1-2.........0




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Вівторок, 26.10.2010, 21:16 | Повідомлення # 9
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
Вовчик
7. 27.10. 18:15 Динамо М – ЦСКА М: 1-2.........0
8. 27.10. 19:00 ПФК Олександрія – Арсенал К(кубок): 1-3.........3
9. 27.10. 20:00 Карпати – Ворскла(кубок): 2-1.........3
10. 27.10. 20:30 Спартак – Зеніт: 1-1.........0




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
Форум » Чемпіонат прогнозів » Перший приватний чемпіонат прогнозів » 4 тур Першого Приватного Чемпіонату прогнозів (Прийом ставок)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Made by Ярослав Бацала, Микола Бацала and Руслан Терлецький; 24.02.2009 - 2017