Culja
1. 6.11. 14:00 Буковина – Енергетик: 2-1.............9
2. 6.11. 14:00 Чорноморець – Закарпаття: 2-1.............0
3. 7.11. 16:00 Лаціо – Рома: 1-2.............3
4. 7.11. 18:00 Ліверпуль - Челсі: 1-3.............0
5. 7.11. 18:30 Штутгарт – Вердер: 2-3.............0
6. 7.11. 20:00 Карпати – Дніпро: 2-1 (бонусний матч).............0
7. 7.11. 22:00 ПСЖ – Марсель: 0-1
8. 7.11. 22:15 Порту –Бенфіка: 2-1
9. 8.11. 18:00 Рубін –Спартак М: 1-0
10. 8.11. 22:30 Севілья – Валенсія: 1-0 (мінусовий матч) sergiorio
1. 6.11. 14:00 Буковина – Енергетик: 1-2.............0
2. 6.11. 14:00 Чорноморець – Закарпаття: 1-0.............0
3. 7.11. 16:00 Лаціо – Рома: 2-1.............0
4. 7.11. 18:00 Ліверпуль - Челсі: 1-0.............3
5. 7.11. 18:30 Штутгарт – Вердер: 2-1.............3
6. 7.11. 20:00 Карпати – Дніпро: 1-2 (бонусний матч).............0
7. 7.11. 22:00 ПСЖ – Марсель: 0-0
8. 7.11. 22:15 Порту –Бенфіка: 2-1
9. 8.11. 18:00 Рубін –Спартак М: 2-1
10. 8.11. 22:30 Севілья – Валенсія: 2-3 (мінусовий матч)
Вовчик
1. 6.11. 14:00 Буковина – Енергетик: 1-0.............5
2. 6.11. 14:00 Чорноморець – Закарпаття: 1-0.............0
3. 7.11. 16:00 Лаціо – Рома: 2-1.............0
4. 7.11. 18:00 Ліверпуль - Челсі: 1-1.............0
5. 7.11. 18:30 Штутгарт – Вердер: 2-1.............3
6. 7.11. 20:00 Карпати – Дніпро: 0-2 (бонусний матч).............0
7. 7.11. 22:00 ПСЖ – Марсель: 1-2
8. 7.11. 22:15 Порту –Бенфіка: 2-1
9. 8.11. 18:00 Рубін –Спартак М: 2-1
10. 8.11. 22:30 Севілья – Валенсія: 1-2 (мінусовий матч)
Барбоска
1. 6.11. 14:00 Буковина – Енергетик: 2-1.............9
2. 6.11. 14:00 Чорноморець – Закарпаття: 2-1.............0
3. 7.11. 16:00 Лаціо – Рома: 1-2.............3
4. 7.11. 18:00 Ліверпуль - Челсі: 1-2.............0
5. 7.11. 18:30 Штутгарт – Вердер: 2-1.............3
6. 7.11. 20:00 Карпати – Дніпро: 1-2 (бонусний матч).............0
7. 7.11. 22:00 ПСЖ – Марсель: 1-2
8. 7.11. 22:15 Порту –Бенфіка: 1-1
9. 8.11. 18:00 Рубін –Спартак М: 2-1
10. 8.11. 22:30 Севілья – Валенсія: 2-1 (мінусовий матч)
Fc_Dynamo
1. 6.11. 14:00 Буковина –Енергетик: 2-1.............9
2. 6.11. 14:00 Чорноморець –Закарпаття: 2-1.............0
3. 7.11. 16:00 Лаціо – Рома: 2-1.............0
4. 7.11. 18:00 Ліверпуль - Челсі:1-2.............0
5. 7.11. 18:30 Штутгарт –Вердер: 0-1.............0
6. 7.11. 20:00 Карпати – Дніпро:0-1 (бонусний матч).............0
7. 7.11. 22:00 ПСЖ – Марсель:1-2
8. 7.11. 22:15 Порту –Бенфіка:2-0
9. 8.11. 18:00 Рубін –Спартак М:0-0
10. 8.11. 22:30 Севілья –Валенсія: 1-2 (мінусовий матч)
demos
1. 6.11. 14:00 Буковина – Енергетик: 2-0.............3
2. 6.11. 14:00 Чорноморець – Закарпаття: 1-1.............9
3. 7.11. 16:00 Лаціо – Рома: 2-1.............0
4. 7.11. 18:00 Ліверпуль - Челсі: 1-2.............0
5. 7.11. 18:30 Штутгарт – Вердер: 1-2.............0
6. 7.11. 20:00 Карпати – Дніпро: 1-2 (бонусний матч).............0
7. 7.11. 22:00 ПСЖ – Марсель: 1-2
8. 7.11. 22:15 Порту – Бенфіка: 2-0
9. 8.11. 18:00 Рубін – Спартак М: 1-0
10. 8.11. 22:30 Севілья – Валенсія: 2-1 (мінусовий матч)
AlexFanat
1. 6.11. 14:00 Буковина – Енергетик: 2-1.............9
2. 6.11. 14:00 Чорноморець – Закарпаття: 1-1.............9
3. 7.11. 16:00 Лаціо – Рома: 2-1.............0
4. 7.11. 18:00 Ліверпуль - Челсі: 0-1.............0
5. 7.11. 18:30 Штутгарт – Вердер: 2-2.............0
6. 7.11. 20:00 Карпати – Дніпро: 0-2 (бонусний матч).............0
7. 7.11. 22:00 ПСЖ – Марсель: 0-0
8. 7.11. 22:15 Порту –Бенфіка: 2-1
9. 8.11. 18:00 Рубін –Спартак М: 0-0
10. 8.11. 22:30 Севілья – Валенсія: 1-1 (мінусовий матч)
hanniball
1. 6.11. 14:00 Буковина – Енергетик: 2-0.............3
2. 6.11. 14:00 Чорноморець – Закарпаття: 1-0.............0
3. 7.11. 16:00 Лаціо – Рома: 1-1.............0
4. 7.11. 18:00 Ліверпуль - Челсі: 1-1.............0
5. 7.11. 18:30 Штутгарт – Вердер: 1-1.............0
6. 7.11. 20:00 Карпати – Дніпро: 0-2 (бонусний матч).............0
7. 7.11. 22:00 ПСЖ – Марсель: 2-1
8. 7.11. 22:15 Порту –Бенфіка: 2-0
9. 8.11. 18:00 Рубін –Спартак М: 1-0
10. 8.11. 22:30 Севілья – Валенсія: 1-1 (мінусовий матч)