Меню фан сайт ФК Енергетик
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Чемпіонат прогнозів » Перший приватний чемпіонат прогнозів » 8 тур Першого Приватного Чемпіонату прогнозів (Прийом ставок)
8 тур Першого Приватного Чемпіонату прогнозів
lukaДата: Вівторок, 09.11.2010, 16:14 | Повідомлення # 1
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
8 тур Першого Приватного Чемпіонату прогнозів
Прийом ставок
Скопіюйте вибрані матчі і замість знаків питання поставте свій прогноз. Удачі всім!
1. 10.11.18:00 Зеніт – ЦСКА М: 1-3
2. 10.11.19:00 Карпати – Арсенал(кубок): 0-2
3. 10.11.22:00 Манчестер Сіті – Манчестер Ю: 0-0 (бонусний матч)
4. 12.11.14:00 Енергетик - ПФК Олександрія: 1-3
5. 12.11.19:00 Оболонь – Металург Д: 1-1
6. 12.11.21:30 Борусія Д – Гамбург: 2-0
6. 13.11.14:45 Астон Вілла – Манчестер Ю: 2-2
7. 13.11.14:00 Іллічівець – Ворскла: 2-6
8. 13.11.21:45 Ювентус – Рома: 1-1
9. 14.11.15:30 АЗ Алкмаар – Аякс: 2-0
10. 14.11.21:45 Інтер – Мілан: 0-1(мінусовий матч)

Ставте ставку тут Ставки пізніше ми опублікуємо її після початку перших матчів.В полі імя бажано вказати нік, щоб було видно хто ставить. ДЯКУЮ!




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Середа, 10.11.2010, 18:07 | Повідомлення # 2
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
russel
1. 10.11.18:00 Зеніт – ЦСКА М: 1-0.......0
2. 10.11.19:00 Карпати – Арсенал(кубок): 0-0.......0
3. 10.11.22:00 Манчестер Сіті – Манчестер Ю: 0-2 (бонусний матч).......0
4. 12.11.14:00 Енергетик - ПФК Олександрія: 0-2.......5
5. 12.11.19:00 Оболонь – Металург Д: 1-0.......0
6. 12.11.21:30 Борусія Д – Гамбург: 1-0.......3
6. 13.11.14:45 Астон Вілла – Манчестер Ю: 0-1.......0
7. 13.11.14:00 Іллічівець – Ворскла: 0-2.......3
8. 13.11.21:45 Ювентус – Рома: 1-0.......0
9. 14.11.15:30 АЗ Алкмаар – Аякс: 1-2
10. 14.11.21:45 Інтер – Мілан:1-0(мінусовий матч)

Вовчик
1. 10.11.18:00 Зеніт – ЦСКА М: 2-1.......0
2. 10.11.19:00 Карпати – Арсенал(кубок): 2-1.......0
3. 10.11.22:00 Манчестер Сіті – Манчестер Ю: 3-2 (бонусний матч).......0
4. 12.11.14:00 Енергетик - ПФК Олександрія: 0-1.......3
5. 12.11.19:00 Оболонь – Металург Д: 1-0.......0
6. 12.11.21:30 Борусія Д – Гамбург: 2-1.......3
6. 13.11.14:45 Астон Вілла – Манчестер Ю: 1-2.......0
7. 13.11.14:00 Іллічівець – Ворскла: 1-1.......0
8. 13.11.21:45 Ювентус – Рома: 1-1.......9
9. 14.11.15:30 АЗ Алкмаар – Аякс: 0-1
10. 14.11.21:45 Інтер – Мілан: 1-0(мінусовий матч)

sergiorio
1. 10.11.18:00 Зеніт – ЦСКА М: 1-0.......0
2. 10.11.19:00 Карпати – Арсенал(кубок): 2-1.......0
3. 10.11.22:00 Манчестер Сіті – Манчестер Ю: 1-1 (бонусний матч).......10
4. 12.11.14:00 Енергетик - ПФК Олександрія: 1-2......3
5. 12.11.19:00 Оболонь – Металург Д: 1-0.......0
6. 12.11.21:30 Борусія Д – Гамбург: 1-0.......3
6. 13.11.14:45 Астон Вілла – Манчестер Ю: 0-2.......0
7. 13.11.14:00 Іллічівець – Ворскла: 1-2.......3
8. 13.11.21:45 Ювентус – Рома: 2-1.......0
9. 14.11.15:30 АЗ Алкмаар – Аякс: 1-2
10. 14.11.21:45 Інтер – Мілан: 2-1(мінусовий матч)

pasha
1. 10.11.18:00 Зеніт – ЦСКА М:2-1.......0
2. 10.11.19:00 Карпати –Арсенал(кубок): 2-1.......0
3. 10.11.22:00 Манчестер Сіті –Манчестер Ю: 1-2 (бонусний.......0
матч)
4. 12.11.14:00 Енергетик - ПФКОлександрія: 1-3.......9
5. 12.11.19:00 Оболонь –Металург Д: 2-1.......0
6. 12.11.21:30 Борусія Д –Гамбург: 2-0.......9
6. 13.11.14:45 Астон Вілла –Манчестер Ю: 1-3.......0
7. 13.11.14:00 Іллічівець –Ворскла: 1-2.......3
8. 13.11.21:45 Ювентус – Рома:2-1.......0
9. 14.11.15:30 АЗ Алкмаар –Аякс: 1-2
10. 14.11.21:45 Інтер – Мілан:2-1(мінусовий матч)

mokan
1. 10.11.18:00 Зеніт – ЦСКА М: 0-0.......0
2. 10.11.19:00 Карпати – Арсенал(кубок): 2-0.......0
3. 10.11.22:00 Манчестер Сіті – Манчестер Ю: 0-1 (бонусний матч).......0
4. 12.11.14:00 Енергетик - ПФК Олександрія: 1-3.......9
5. 12.11.19:00 Оболонь – Металург Д: 2-2.......5
6. 12.11.21:30 Борусія Д – Гамбург: 2-1.......3
6. 13.11.14:45 Астон Вілла – Манчестер Ю: 1-2.......0
7. 13.11.14:00 Іллічівець – Ворскла: 1-1.......0
8. 13.11.21:45 Ювентус – Рома: 1-1.......9
9. 14.11.15:30 АЗ Алкмаар – Аякс: 2-2
10. 14.11.21:45 Інтер – Мілан: 1-0(мінусовий матч)




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Середа, 10.11.2010, 18:09 | Повідомлення # 3
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
bil21
1. 10.11.18:00 Зеніт – ЦСКА М: 2-1.......0
2. 10.11.19:00 Карпати – Арсенал(кубок): 2-1.......0
3. 10.11.22:00 Манчестер Сіті – Манчестер Ю: 0-1 (бонусний матч).......0
4. 12.11.14:00 Енергетик - ПФК Олександрія: 0-2.......5
5. 12.11.19:00 Оболонь – Металург Д: 1-2.......0
6. 12.11.21:30 Борусія Д – Гамбург: 3-1.......5
6. 13.11.14:45 Астон Вілла – Манчестер Ю: 1-3.......0
7. 13.11.14:00 Іллічівець – Ворскла: 1-2.......3
8. 13.11.21:45 Ювентус – Рома: 1-1.......9
9. 14.11.15:30 АЗ Алкмаар – Аякс: 1-2
10. 14.11.21:45 Інтер – Мілан: 2-1(мінусовий матч)

СаньоК
1. 10.11.18:00 Зеніт – ЦСКА М: 1-1.......0
2. 10.11.19:00 Карпати – Арсенал(кубок): 3-1.......0
3. 10.11.22:00 Манчестер Сіті – Манчестер Ю:2-1 (бонусний матч).......0
4. 12.11.14:00 Енергетик - ПФК Олександрія: 1-3.......9
5. 12.11.19:00 Оболонь – Металург Д: 2-0.......0
6. 12.11.21:30 Борусія Д – Гамбург: 3-1......5
6. 13.11.14:45 Астон Вілла – Манчестер Ю: 1-3.......0
7. 13.11.14:00 Іллічівець – Ворскла: 1-1.......0
8. 13.11.21:45 Ювентус – Рома: 2-0.......0
9. 14.11.15:30 АЗ Алкмаар – Аякс: 3-1
10. 14.11.21:45 Інтер – Мілан: 2-1(мінусовий матч)

Chikalovskiy
1. 10.11.18:00 Зеніт – ЦСКА М: 0-0.......0
2. 10.11.19:00 Карпати – Арсенал(кубок): 2-0.......0
3. 10.11.22:00 Манчестер Сіті – Манчестер Ю: 0-1 (бонусний матч).......0
4. 12.11.14:00 Енергетик - ПФК Олександрія: 1-3.......9
5. 12.11.19:00 Оболонь – Металург Д: 1-0.......0
6. 12.11.21:30 Борусія Д – Гамбург: 2-0.......9
6. 13.11.14:45 Астон Вілла – Манчестер Ю: 1-3.......0
7. 13.11.14:00 Іллічівець – Ворскла: 1-2.......3
8. 13.11.21:45 Ювентус – Рома: 1-0.......0
9. 14.11.15:30 АЗ Алкмаар – Аякс: 0-2
10. 14.11.21:45 Інтер – Мілан: 3-1(мінусовий матч)

янік
1. 10.11.18:00 Зеніт – ЦСКА М: 2-0.......0
2. 10.11.19:00 Карпати – Арсенал(кубок): 2-0.......0
3. 10.11.22:00 Манчестер Сіті – Манчестер Ю: 1-2 (бонусний матч).......0
4. 12.11.14:00 Енергетик - ПФК Олександрія: 0-2.......5
5. 12.11.19:00 Оболонь – Металург Д: 1-1.......9
6. 12.11.21:30 Борусія Д – Гамбург: 3-1.......5
6. 13.11.14:45 Астон Вілла – Манчестер Ю: 0-2.......0
7. 13.11.14:00 Іллічівець – Ворскла: 0-0.......0
8. 13.11.21:45 Ювентус – Рома: 2-0.......0
9. 14.11.15:30 АЗ Алкмаар – Аякс: 0-1
10. 14.11.21:45 Інтер – Мілан: 2-0(мінусовий матч)

БЕХА
1. 10.11.18:00 Зеніт – ЦСКА М: 1-0.......0
2. 10.11.19:00 Карпати – Арсенал(кубок): 2-1.......0
3. 10.11.22:00 Манчестер Сіті – Манчестер Ю: 0-1 (бонусний матч).......0
4. 12.11.14:00 Енергетик - ПФК Олександрія: 1-2.......3
5. 12.11.19:00 Оболонь – Металург Д: 2-1.......0
6. 12.11.21:30 Борусія Д – Гамбург: 1-0.......3
6. 13.11.14:45 Астон Вілла – Манчестер Ю: 0-2.......0
7. 13.11.14:00 Іллічівець – Ворскла: 1-2.......3
8. 13.11.21:45 Ювентус – Рома: 1-0.......0
9. 14.11.15:30 АЗ Алкмаар – Аякс: 1-3
10. 14.11.21:45 Інтер – Мілан: 0-1(мінусовий матч)

MAZAFAKA
1. 10.11.18:00 Зеніт – ЦСКА М: 1-0.......0
2. 10.11.19:00 Карпати – Арсенал(кубок): 2-1.......0
3. 10.11.22:00 Манчестер Сіті – Манчестер Ю: 0-1 (бонусний матч).......0
4. 12.11.14:00 Енергетик - ПФК Олександрія: 0-2.......5
5. 12.11.19:00 Оболонь – Металург Д: 1-2.......0
6. 12.11.21:30 Борусія Д – Гамбург: 2-1.......3
6. 13.11.14:45 Астон Вілла – Манчестер Ю: 0-1.......0
7. 13.11.14:00 Іллічівець – Ворскла: 0-1.......3
8. 13.11.21:45 Ювентус – Рома: 1-0.......0
9. 14.11.15:30 АЗ Алкмаар – Аякс: 0-2
10. 14.11.21:45 Інтер – Мілан: 0-1(мінусовий матч)




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Середа, 10.11.2010, 18:12 | Повідомлення # 4
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
Барбоска
1. 10.11.18:00 Зеніт – ЦСКА М: 3-1.......0
2. 10.11.19:00 Карпати – Арсенал(кубок): 2-1.......0
3. 10.11.22:00 Манчестер Сіті – Манчестер Ю: 2-2 (бонусний матч).......10
4. 12.11.14:00 Енергетик - ПФК Олександрія: 2-3.......3
5. 12.11.19:00 Оболонь – Металург Д: 0-2.......0
6. 12.11.21:30 Борусія Д – Гамбург: 2-2.......0
6. 13.11.14:45 Астон Вілла – Манчестер Ю: 1-2.......0
7. 13.11.14:00 Іллічівець – Ворскла: 2-1.......0
8. 13.11.21:45 Ювентус – Рома: 1-0.......0
9. 14.11.15:30 АЗ Алкмаар – Аякс: 1-1
10. 14.11.21:45 Інтер – Мілан: 1-0(мінусовий матч)

Hanniball
1. 10.11.18:00 Зеніт – ЦСКА М: 2-0.......0
2. 10.11.19:00 Карпати – Арсенал(кубок): 2-1.......0
3. 10.11.22:00 Манчестер Сіті – Манчестер Ю: 2-0 (бонусний матч).......0
4. 12.11.14:00 Енергетик - ПФК Олександрія: 0-2.......5
5. 12.11.19:00 Оболонь – Металург Д: 1-2.......0
6. 12.11.21:30 Борусія Д – Гамбург: 1-0.......3
6. 13.11.14:45 Астон Вілла – Манчестер Ю: 0-1.......0
7. 13.11.14:00 Іллічівець – Ворскла: 1-1.......0
8. 13.11.21:45 Ювентус – Рома: 2-1.......0
9. 14.11.15:30 АЗ Алкмаар – Аякс: 1-3
10. 14.11.21:45 Інтер – Мілан: 1-3(мінусовий матч)

ялюблюbmw
1. 10.11.18:00 Зеніт – ЦСКА М: 0-0.......0
2. 10.11.19:00 Карпати – Арсенал(кубок): 3-0.......0
3. 10.11.22:00 Манчестер Сіті – Манчестер Ю: 1-2 (бонусний матч).......0
4. 12.11.14:00 Енергетик - ПФК Олександрія: 0-1.......3
5. 12.11.19:00 Оболонь – Металург Д: 1-2.......0
6. 12.11.21:30 Борусія Д – Гамбург: 2-0.......9
6. 13.11.14:45 Астон Вілла – Манчестер Ю: 0-1.......0
7. 13.11.14:00 Іллічівець – Ворскла: 1-0.......0
8. 13.11.21:45 Ювентус – Рома: 1-0.......0
9. 14.11.15:30 АЗ Алкмаар – Аякс: 1-2
10. 14.11.21:45 Інтер – Мілан: 1-1(мінусовий матч)

ostap
1. 10.11.18:00 Зеніт – ЦСКА М:1-2.......0
2. 10.11.19:00 Карпати –Арсенал(кубок): 0-2.......0
3. 10.11.22:00 Манчестер Сіті –Манчестер Ю: 0-1 (бонусний.......0
матч)
4. 12.11.14:00 Енергетик - ПФКОлександрія: 0-1......3
5. 12.11.19:00 Оболонь –Металург Д: 1-1.......9
6. 12.11.21:30 Борусія Д –Гамбург: 1-0.......3
6. 13.11.14:45 Астон Вілла –Манчестер Ю: 0-1.......0
7. 13.11.14:00 Іллічівець –Ворскла: 0-1.......3
8. 13.11.21:45 Ювентус – Рома:2-1.......0
9. 14.11.15:30 АЗ Алкмаар –Аякс: 2-2
10. 14.11.21:45 Інтер – Мілан:2-1(мінусовий матч)

AlexFanat
1. 10.11.18:00 Зеніт – ЦСКА М: 2-1.......0
2. 10.11.19:00 Карпати – Арсенал(кубок): 1-1.......0
3. 10.11.22:00 Манчестер Сіті – Манчестер Ю: 0-0 (бонусний матч).......18
4. 12.11.14:00 Енергетик - ПФК Олександрія: 0-1.......3
5. 12.11.19:00 Оболонь – Металург Д: 2-0.......0
6. 12.11.21:30 Борусія Д – Гамбург: 2-1.......3
6. 13.11.14:45 Астон Вілла – Манчестер Ю: 0-1.......0
7. 13.11.14:00 Іллічівець – Ворскла: 0-0.......0
8. 13.11.21:45 Ювентус – Рома: 1-1.......9
9. 14.11.15:30 АЗ Алкмаар – Аякс: 1-3
10. 14.11.21:45 Інтер – Мілан: 1-1(мінусовий матч)

krishtiano
1. 10.11.18:00 Зеніт – ЦСКА М: 2-1.......0
2. 10.11.19:00 Карпати – Арсенал(кубок): 3-1.......0
3. 10.11.22:00 Манчестер Сіті – Манчестер Ю: 2-1 (бонусний матч).......0
4. 12.11.14:00 Енергетик - ПФК Олександрія: 0-1.......3
5. 12.11.19:00 Оболонь – Металург Д: 1-2.......0
6. 12.11.21:30 Борусія Д – Гамбург: 3-2.......3
6. 13.11.14:45 Астон Вілла – Манчестер Ю: 1-2.......0
7. 13.11.14:00 Іллічівець – Ворскла: 1-2.......3
8. 13.11.21:45 Ювентус – Рома: 1-0.......0
9. 14.11.15:30 АЗ Алкмаар – Аякс: 2-3
10. 14.11.21:45 Інтер – Мілан: 1-1(мінусовий матч)




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Середа, 10.11.2010, 18:15 | Повідомлення # 5
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
Culja
1. 10.11.18:00 Зеніт – ЦСКА М: 2-1.......0
2. 10.11.19:00 Карпати – Арсенал(кубок): 1-0.......0
3. 10.11.22:00 Манчестер Сіті – Манчестер Ю: 1-2 (бонусний матч).......0
4. 12.11.14:00 Енергетик - ПФК Олександрія: 1-2.......3
5. 12.11.19:00 Оболонь – Металург Д: 1-1.......9
6. 12.11.21:30 Борусія Д – Гамбург: 3-1.......5
6. 13.11.14:45 Астон Вілла – Манчестер Ю: 1-2.......0
7. 13.11.14:00 Іллічівець – Ворскла: 0-1.......3
8. 13.11.21:45 Ювентус – Рома: 2-1.......0
9. 14.11.15:30 АЗ Алкмаар – Аякс: 0-1
10. 14.11.21:45 Інтер – Мілан: 1-2 (мінусовий матч)

Fc_Dynamo
1. 10.11.18:00 Зеніт – ЦСКА М: 2-1.......0
2. 10.11.19:00 Карпати – Арсенал(кубок): 2-1.......0
3. 10.11.22:00 Манчестер Сіті – Манчестер Ю: 1-2 (бонусний матч).......0
4. 12.11.14:00 Енергетик - ПФК Олександрія: 1-3.......9
5. 12.11.19:00 Оболонь – Металург Д: 2-1.......0
6. 12.11.21:30 Борусія Д – Гамбург: 2-1.......3
6. 13.11.14:45 Астон Вілла – Манчестер Ю: 1-2.......0
7. 13.11.14:00 Іллічівець – Ворскла: 1-2.......3
8. 13.11.21:45 Ювентус – Рома: 1-2.......0
9. 14.11.15:30 АЗ Алкмаар – Аякс: 1-2
10. 14.11.21:45 Інтер – Мілан: 2-1(мінусовий матч)

vasjok
1. 10.11.18:00 Зеніт – ЦСКА М: 1-0.......0
2. 10.11.19:00 Карпати – Арсенал(кубок): 2-1.......0
3. 10.11.22:00 Манчестер Сіті – Манчестер Ю: 2-1 (бонусний матч).......0
4. 12.11.14:00 Енергетик - ПФК Олександрія: 1-3.......9
5. 12.11.19:00 Оболонь – Металург Д: 1-0.......0
6. 12.11.21:30 Борусія Д – Гамбург: 2-0.......9
6. 13.11.14:45 Астон Вілла – Манчестер Ю: 1-2.......0
7. 13.11.14:00 Іллічівець – Ворскла: 0-0.......0
8. 13.11.21:45 Ювентус – Рома: 1-0.......0
9. 14.11.15:30 АЗ Алкмаар – Аякс: 1-2
10. 14.11.21:45 Інтер – Мілан: 1-1(мінусовий матч)

Kakao
1. 10.11.18:00 Зеніт – ЦСКА М: ?-?.......0
2. 10.11.19:00 Карпати – Арсенал(кубок): 2-0.......0
3. 10.11.22:00 Манчестер Сіті – Манчестер Ю: 2-3 (бонусний матч).......0
4. 12.11.14:00 Енергетик - ПФК Олександрія: 1-3.......9
5. 12.11.19:00 Оболонь – Металург Д: 2-1.......0
6. 12.11.21:30 Борусія Д – Гамбург: 2-0.......9
6. 13.11.14:45 Астон Вілла – Манчестер Ю: 1-2.......0
7. 13.11.14:00 Іллічівець – Ворскла: 0-2.......3
8. 13.11.21:45 Ювентус – Рома: 2-1.......0
9. 14.11.15:30 АЗ Алкмаар – Аякс: 1-3
10. 14.11.21:45 Інтер – Мілан: 0-1(мінусовий матч)

demos
1. 10.11.18:00 Зеніт – ЦСКА М: 2-1.......0
2. 10.11.19:00 Карпати – Арсенал(кубок): 3-1.......0
3. 10.11.22:00 Манчестер Сіті – Манчестер Ю: 1-2 (бонусний матч).......0
4. 12.11.14:00 Енергетик - ПФК Олександрія: 1-2.......3
5. 12.11.19:00 Оболонь – Металург Д: 1-0.......0
6. 12.11.21:30 Борусія Д – Гамбург: 2-0.......9
6. 13.11.14:45 Астон Вілла – Манчестер Ю: 1-3.......0
7. 13.11.14:00 Іллічівець – Ворскла: 1-2.......3
8. 13.11.21:45 Ювентус – Рома: 2-1.......0
9. 14.11.15:30 АЗ Алкмаар – Аякс: 2-1
10. 14.11.21:45 Інтер – Мілан: 2-1(мінусовий матч)

Luka
1. 10.11.18:00 Зеніт – ЦСКА М: 2-0.......0
2. 10.11.19:00 Карпати – Арсенал(кубок): 2-1.......0
3. 10.11.22:00 Манчестер Сіті – Манчестер Ю: 0-1 (бонусний матч).......0
4. 12.11.14:00 Енергетик - ПФК Олександрія: 1-2.......3
5. 12.11.19:00 Оболонь – Металург Д: 1-2.......0
6. 12.11.21:30 Борусія Д – Гамбург: 1-1.......0
6. 13.11.14:45 Астон Вілла – Манчестер Ю: 1-3.......0
7. 13.11.14:00 Іллічівець – Ворскла: 0-1.......3
8. 13.11.21:45 Ювентус – Рома: 2-1.......0
9. 14.11.15:30 АЗ Алкмаар – Аякс: 1-3
10. 14.11.21:45 Інтер – Мілан: 2-1(мінусовий матч)

dimon06
1. 10.11.18:00 Зеніт – ЦСКА М: 1-1.......0
2. 10.11.19:00 Карпати – Арсенал(кубок): 1-0.......0
3. 10.11.22:00 Манчестер Сіті – Манчестер Ю: 0-2 (бонусний матч).......0
4. 12.11.14:00 Енергетик - ПФК Олександрія: 2-3.......3
5. 12.11.19:00 Оболонь – Металург Д: 2-1.......0
6. 12.11.21:30 Борусія Д – Гамбург:2-0......9
6. 13.11.14:45 Астон Вілла – Манчестер Ю: 1-2.......0
7. 13.11.14:00 Іллічівець – Ворскла: 0-1.......3
8. 13.11.21:45 Ювентус – Рома: 1-1.......9
9. 14.11.15:30 АЗ Алкмаар – Аякс: 2-0
10. 14.11.21:45 Інтер – Мілан: 1-0(мінусовий матч)

ISCO
Зеніт – ЦСКА М: 1:1.......0
Карпати – Арсенал(кубок): 2:1.......0
Манчестер Сіті – Манчестер Ю: 2:1 (бонусний матч).......0
Енергетик - ПФК Олександрія: 0:2.......5
Оболонь – Металург Д: 1:2.......0
Борусія Д – Гамбург: 2:0.......9
Астон Вілла – Манчестер Ю: 1:1.......5
Іллічівець – Ворскла: 0:1.......3
Ювентус – Рома: 1:1.......9
АЗ Алкмаар – Аякс: 0:2
Інтер – Мілан: 0:1 (мінусовий матч)

ігор
4. 12.11.14:00 Енергетик - ПФК Олександрія: 0-1.......3
5. 12.11.19:00 Оболонь – Металург Д: 1-0.......0
6. 12.11.21:30 Борусія Д – Гамбург: 2-1.......3
6. 13.11.14:45 Астон Вілла – Манчестер Ю: 0-1.......0
7. 13.11.14:00 Іллічівець – Ворскла: 2-1.......0
8. 13.11.21:45 Ювентус – Рома: 1-1.......9
9. 14.11.15:30 АЗ Алкмаар – Аякс: 0-2
10. 14.11.21:45 Інтер – Мілан: 0-0(мінусовий матч)




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
russelДата: Четвер, 11.11.2010, 08:43 | Повідомлення # 6
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 638
чергова порція нулів!

ДУДКА, ДУДКА - АТРИБУT УБЛЮДКА!!!!!

 
lukaДата: Четвер, 11.11.2010, 23:13 | Повідомлення # 7
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
Audi
4. 12.11.14:00 Енергетик - ПФК Олександрія: 1-1.......0
5. 12.11.19:00 Оболонь – Металург Д: 2-1.......0
6. 12.11.21:30 Борусія Д – Гамбург: 2-0.......9
6. 13.11.14:45 Астон Вілла – Манчестер Ю: 1-2.......0
7. 13.11.14:00 Іллічівець – Ворскла: 0-1.......3
8. 13.11.21:45 Ювентус – Рома: 1-2.......0
9. 14.11.15:30 АЗ Алкмар – Аякс: 1-0
10. 14.11.21:45 Інтер – Мілан: 1-0 (мінусовий матч)




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Понеділок, 15.11.2010, 16:56 | Повідомлення # 8
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
бл...тільки що додивився....замість 10х матчів поставив 11...((((
і як винагороду набрав -3((((
12




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
Форум » Чемпіонат прогнозів » Перший приватний чемпіонат прогнозів » 8 тур Першого Приватного Чемпіонату прогнозів (Прийом ставок)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Made by Ярослав Бацала, Микола Бацала and Руслан Терлецький; 24.02.2009 - 2017