Меню фан сайт ФК Енергетик
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Чемпіонат прогнозів » Другий приватний чемпіонат прогнозів » Регламент (правила гри)
Регламент
lukaДата: Вівторок, 01.02.2011, 20:05 | Повідомлення # 1
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1237
15 лютого стартує "Другий приватний чемпіонат прогнозів" ... Призів стає ще більше...

Регламент.

"Другий приватний чемпіонат прогнозів" серед вболівальників буде проводитись з 15-го лютого 2011 року і триватиме 12 турів.
Головним призами стане атрибутика "Енергетика" (шарфики і плануємо футболку за головний приз)
За друге і третє місце переможці точно отримають шарфи "Енергетика".

Передбачено також шарфи за 4-5 місця (Баварія і збірна Німеччини) та плакати за 6-7 місця (Мессі та Кірштіано Роналдо). Для участі в чемпіонаті потрібно зареєструватися і зробити невеликий грошовий внесок в призовий фонд, що було обговорено учасниками попереднього турніру. Внески унеможливлять гру клонів. Сума внеску – 10 гривень. Зробити внесок можна зустрівшись з адміністраторами Лукою чи Русланом (при знайомстві) або перевівши на мобільний рахунок 0971806221 суму 10 грн та вказавши свій нік. Весь призовий фонд буде потрачено на призи і крім того адміністрація своїм коштом його підвищить.
За вгаданий результат основного часу кожного з матчів нараховується 9 балів, за вгадану різницю і переможця - 5 балів, за вгаданого переможця - 3 очка). За вгадану нічию без вгаданого рахунку нараховується 5 балів, оскільки вгадана різниця м’ячів. Результатом вважається рахунок основого часу (без додаткового часу чи пенальті).
В кожному з турів буде виділятися 2 топ матчі:
1. бонусний матч (вгаданий результат множиться на 2), наприклад, вгадав рахунок 18 балів, різницю 10 балів, переможця 6 балів)
2. мінусовий матч, коли гравцю якщо він не набере за цей матч жодних очок відмінусовується 9 очок.
Взяти участь в чемпіонаті можна з будь-якого туру всім зареєстрованим користувачам.
Якщо гравці набирають рівну кількість очок, то вищу позицію отримує гравець що:
1. вгадав більше рахунків
2. більше очок за останній тур
Реєструватися в «Приватному чемпіонаті прогнозів» можна лише до 17 лютого 2010 року 21:21. Хто не встигне зареєструватися буде автоматично грати без внеску в 9-му чемпіонаті прогнозів, де очки будуть рахуватися всім учасникам, які роблять ставки, тобто і учасникам Приватного чемпіонату, які зробили внесок і гравцям, які участвують без внеску, але за перше місце переможець отримає лише футбольний шарф запропонований адмінами. Ставки будуть ставитись закрито, тобто ви ставите її, щоб ніхто не бачив до початку матчу, а після початку матчу всі ставки виставляються адмінами. Якщо гравець не встиг поставити декілька матчів з туру він може класти тільки сім матчів, бо бачить вже всі матчі решти учасників. Якщо матч, який був в переліку не відбувся протягом трьох днів, то його вилучають з ставки і не враховують. Якщо дата матчу неспівпадає, але початок пізніше від початку першого матчу і швидше від останнього, то це не впливає на зарахування матчу.
Бажаємо удачі всім учасникам!

Командний чемпіонат
Для участі в командному чемпіонаті потрібно зареєструвати свою команду на форумі в розділі «Командний чемпіонат прогнозів». Під час реєстрації потрібно вказати назву своєї команди і трьох гравців, які будуть грати разом. Очки кожній команді будуть нараховуватись так:
- кожного туру будуть братися очки двох учасників з команди, які в даному турі набрали більше очок. Результат третього найгіршого результату гравця команди буде відкидатися. Очки двох сумуються і отримуємо результат команди за тур.
Реєстрація в командному чемпіонаті є не обовязковою. Це додатковий рейтинг на зразок Формули-1. В одну команду можна запрошувати гравців, які не зареєстровані в інших командах, а також запрошувати друзів, які не грають, але хотіли би випробувати себе в якості прогнозиста. Щоб запобігти об'єднання гравців в кінці чемпіонату, коли відомо результати, реєстрація гравців в команди дозволяється перших 3 тури. Після 3-го туру очки команді будуть нараховуватись з дати реєстрації, тобто досягення гравців за попередні тури для команди не зараховуються.
Гравці, команда яких переможе отримають по літрі пива чи соку.
---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
Форум » Чемпіонат прогнозів » Другий приватний чемпіонат прогнозів » Регламент (правила гри)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Made by Ярослав Бацала, Микола Бацала and Руслан Терлецький; 24.02.2009 - 2020