Меню фан сайт ФК Енергетик
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Чемпіонат прогнозів » Другий приватний чемпіонат прогнозів » 6 тур ІІ Приватного Чемп. прогнозів (Прийом ставок)
6 тур ІІ Приватного Чемп. прогнозів
lukaДата: Пятниця, 18.03.2011, 10:49 | Повідомлення # 1
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
6 тур ІІ Приватного Чемп. прогнозів

Прийом ставок
Скопіюйте вибрані матчі і замість знаків питання поставте свій прогноз. Удачі всім!

1. 19.03. 13:30 Зоря – Оболонь: 1-0
2. 19.03. 16:00 Cевастополь – Карпати:3-1
3. 19.03. 19:00 Чорноморець – Енергетик: 4-0
4. 19.03. 23:00 Атлетіко М – Реал М: 1-2
5. 20.03. 13:30 Фіорентина – Рома: 2-2
6. 20.03. 15:00 Дніпро – Динамо К: 1-0 (бонусний матч)
7. 20.03. 16:30 Баєр – Шальке: 2-0
8. 20.03. 18:00 Челсі – Манчестер Сіті: 2-0
9. 20.03. 22:00 Валенсія – Севілья: 0-1
10. 21.03. 15:00 Прикарпаття – Дністер: 2-2 (мінусовий матч)

Ставте ставку тут Ставки пізніше ми опублікуємо її після початку перших матчів. В полі імя бажано вказати нік, щоб було видно хто ставить. ДЯКУЮ!




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
ГаннібалДата: Пятниця, 18.03.2011, 17:44 | Повідомлення # 2
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 44
Ну геть чисте вар'ятство! Після кількох тижнів елітного футболу відкриваєш форум, а там... Зоря-Оболонь!!!!! Але тим цікавіше 4 !
 
russelДата: Субота, 19.03.2011, 13:19 | Повідомлення # 3
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 638
russel
1. 19.03. 13:30 Зоря – Оболонь: 0-1
2. 19.03. 16:00 Cевастополь – Карпати:0-1
3. 19.03. 19:00 Чорноморець – Енергетик: 0-1
4. 19.03. 23:00 Атлетіко М – Реал М: 0-1............5
5. 20.03. 13:30 Фіорентина – Рома: 0-1
6. 20.03. 15:00 Дніпро – Динамо К: 0-1 (бонусний матч)
7. 20.03. 16:30 Баєр – Шальке: 1-0............3
8. 20.03. 18:00 Челсі – Манчестер Сіті: 1-0............3
9. 20.03. 22:00 Валенсія – Севілья: 1-0
10. 21.03. 15:00 Прикарпаття – Дністер: 0-1 (мінусовий матч)

luka
1. 19.03. 13:30 Зоря – Оболонь: 1-1
2. 19.03. 16:00 Cевастополь – Карпати:1-2
3. 19.03. 19:00 Чорноморець – Енергетик: 1-1
4. 19.03. 23:00 Атлетіко М – Реал М: 1-2...........9
5. 20.03. 13:30 Фіорентина – Рома: 1-1............5
6. 20.03. 15:00 Дніпро – Динамо К: 1-2 (бонусний матч)
7. 20.03. 16:30 Баєр – Шальке: 2-1............3
8. 20.03. 18:00 Челсі – Манчестер Сіті: 1-0............3
9. 20.03. 22:00 Валенсія – Севілья: 2-1
10. 21.03. 15:00 Прикарпаття – Дністер: 0-1 (мінусовий матч)

bil21
1. 19.03. 13:30 Зоря – Оболонь: 2-1.......5
2. 19.03. 16:00 Cевастополь – Карпати:0-1
3. 19.03. 19:00 Чорноморець – Енергетик: 2-0............3
4. 19.03. 23:00 Атлетіко М – Реал М: 1-2............9
5. 20.03. 13:30 Фіорентина – Рома: 2-1
6. 20.03. 15:00 Дніпро – Динамо К: 1-2 (бонусний матч)
7. 20.03. 16:30 Баєр – Шальке: 3-1............5
8. 20.03. 18:00 Челсі – Манчестер Сіті: 2-1............3
9. 20.03. 22:00 Валенсія – Севілья: 1-1
10. 21.03. 15:00 Прикарпаття – Дністер: 1-0 (мінусовий матч)

Demkiv
1. 19.03. 13:30 Зоря – Оболонь: 1-1
2. 19.03. 16:00 Cевастополь – Карпати:0-2
3. 19.03. 19:00 Чорноморець – Енергетик: 3-1............3
4. 19.03. 23:00 Атлетіко М – Реал М: 0-2............3
5. 20.03. 13:30 Фіорентина – Рома: 1-2
6. 20.03. 15:00 Дніпро – Динамо К: 0-1 (бонусний матч)
7. 20.03. 16:30 Баєр – Шальке: 3-0............3
8. 20.03. 18:00 Челсі – Манчестер Сіті: 1-1
9. 20.03. 22:00 Валенсія – Севілья: 3-1
10. 21.03. 15:00 Прикарпаття – Дністер: 0-2 (мінусовий матч)

Vasjok
1. 19.03. 13:30 Зоря – Оболонь: 3-1.......3
2. 19.03. 16:00 Cевастополь – Карпати:0-1
3. 19.03. 19:00 Чорноморець – Енергетик: 3-1............3
4. 19.03. 23:00 Атлетіко М – Реал М: 1-3............3
5. 20.03. 13:30 Фіорентина – Рома: 1-0
6. 20.03. 15:00 Дніпро – Динамо К: 0-1 (бонусний матч)
7. 20.03. 16:30 Баєр – Шальке: 2-0............9
8. 20.03. 18:00 Челсі – Манчестер Сіті: 1-1
9. 20.03. 22:00 Валенсія – Севілья: 2-1
10. 21.03. 15:00 Прикарпаття – Дністер: 2-1 (мінусовий матч)

ігор
1. 19.03. 13:30 Зоря – Оболонь: 1-0.......9
2. 19.03. 16:00 Cевастополь – Карпати:2-1.......3
3. 19.03. 19:00 Чорноморець – Енергетик: 3-0............3
4. 19.03. 23:00 Атлетіко М – Реал М: 2-1
5. 20.03. 13:30 Фіорентина – Рома: 1-0
6. 20.03. 15:00 Дніпро – Динамо К:1-0(бонусний матч)............18
7. 20.03. 16:30 Баєр – Шальке: 2-1............3
8. 20.03. 18:00 Челсі – Манчестер Сіті: 1-1
9. 20.03. 22:00 Валенсія – Севілья: 2-0
10. 21.03. 15:00 Прикарпаття – Дністер: 3-1(мінусовий матч)

Chikalovskiy
1. 19.03. 13:30 Зоря – Оболонь: 2-1.......5
2. 19.03. 16:00 Cевастополь – Карпати:0-2
3. 19.03. 19:00 Чорноморець – Енергетик: 3-1............3
4. 19.03. 23:00 Атлетіко М – Реал М: 0-1............5
5. 20.03. 13:30 Фіорентина – Рома: 1-2
6. 20.03. 15:00 Дніпро – Динамо К: 3-2 (бонусний матч)............10
7. 20.03. 16:30 Баєр – Шальке: 2-0............9
8. 20.03. 18:00 Челсі – Манчестер Сіті: 0-1
9. 20.03. 22:00 Валенсія – Севілья: 2-0
10. 21.03. 15:00 Прикарпаття – Дністер: 1-0(мінусовий матч)

ялюблюbmw
1. 19.03. 13:30 Зоря – Оболонь: 0-1
2. 19.03. 16:00 Cевастополь – Карпати:0-1
3. 19.03. 19:00 Чорноморець – Енергетик: 2-1............3
4. 19.03. 23:00 Атлетіко М – Реал М: 0-2............3
5. 20.03. 13:30 Фіорентина – Рома: 2-1
6. 20.03. 15:00 Дніпро – Динамо К: 0-2 (бонусний матч)
7. 20.03. 16:30 Баєр – Шальке: 2-1............3
8. 20.03. 18:00 Челсі – Манчестер Сіті: 1-0............3
9. 20.03. 22:00 Валенсія – Севілья: 2-0
10. 21.03. 15:00 Прикарпаття – Дністер: 0-2 (мінусовий матч)

yulya_23
1. 19.03. 13:30 Зоря – Оболонь: 0-1
2. 19.03. 16:00 Cевастополь – Карпати:1-3
3. 19.03. 19:00 Чорноморець – Енергетик: 2-0............3
4. 19.03. 23:00 Атлетіко М – Реал М: 0-3............3
5. 20.03. 13:30 Фіорентина – Рома: 1-1............5
6. 20.03. 15:00 Дніпро – Динамо К: 1-2 (бонусний матч)
7. 20.03. 16:30 Баєр – Шальке: 1-1
8. 20.03. 18:00 Челсі – Манчестер Сіті: 1-0............3
9. 20.03. 22:00 Валенсія – Севілья: 2-2
10. 21.03. 15:00 Прикарпаття – Дністер: 1-1 (мінусовий матч)

mokan
1. 19.03. 13:30 Зоря – Оболонь: 2-2
2. 19.03. 16:00 Cевастополь – Карпати:1-1
3. 19.03. 19:00 Чорноморець – Енергетик: 2-0............3
4. 19.03. 23:00 Атлетіко М – Реал М: 1-1
5. 20.03. 13:30 Фіорентина – Рома: 1-2
6. 20.03. 15:00 Дніпро – Динамо К: 1-2 (бонусний матч)
7. 20.03. 16:30 Баєр – Шальке: 3-1............5
8. 20.03. 18:00 Челсі – Манчестер Сіті: 1-1
9. 20.03. 22:00 Валенсія – Севілья: 2-2
10. 21.03. 15:00 Прикарпаття – Дністер: 1-1 (мінусовий матч)


ДУДКА, ДУДКА - АТРИБУT УБЛЮДКА!!!!!

 
russelДата: Субота, 19.03.2011, 13:20 | Повідомлення # 4
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 638
MAZAFAKA
1. 19.03. 13:30 Зоря – Оболонь: 1-2
2. 19.03. 16:00 Cевастополь – Карпати:0-1
3. 19.03. 19:00 Чорноморець – Енергетик: 1-1
4. 19.03. 23:00 Атлетіко М – Реал М: 1-3............3
5. 20.03. 13:30 Фіорентина – Рома: 1-1............5
6. 20.03. 15:00 Дніпро – Динамо К: 1-2 (бонусний матч)
7. 20.03. 16:30 Баєр – Шальке: 2-0............9
8. 20.03. 18:00 Челсі – Манчестер Сіті: 2-1............3
9. 20.03. 22:00 Валенсія – Севілья: 3-2
10. 21.03. 15:00 Прикарпаття – Дністер: 1-2(мінусовий матч)

Anatolij
1. 19.03. 13:30 Зоря – Оболонь: 2-1.......5
2. 19.03. 16:00 Cевастополь – Карпати:0-1
3. 19.03. 19:00 Чорноморець – Енергетик: 2-0............3
4. 19.03. 23:00 Атлетіко М – Реал М: 1-3............3
5. 20.03. 13:30 Фіорентина – Рома: 2-1
6. 20.03. 15:00 Дніпро – Динамо К: 1-1 (бонусний матч)
7. 20.03. 16:30 Баєр – Шальке: 2-1............3
8. 20.03. 18:00 Челсі – Манчестер Сіті: 1-0............3
9. 20.03. 22:00 Валенсія – Севілья: 2-2
10. 21.03. 15:00 Прикарпаття – Дністер: 1-2 (мінусовий матч)

Ozil_Ronaldo
1. 19.03. 13:30 Зоря – Оболонь: 1-0.......9
2. 19.03. 16:00 Cевастополь – Карпати:0-3
3. 19.03. 19:00 Чорноморець – Енергетик: 3-1............3
4. 19.03. 23:00 Атлетіко М – Реал М: 2-2
5. 20.03. 13:30 Фіорентина – Рома: 1-3
6. 20.03. 15:00 Дніпро – Динамо К: 2-1 (бонусний матч)............10
7. 20.03. 16:30 Баєр – Шальке: 3-1............5
8. 20.03. 18:00 Челсі – Манчестер Сіті: 1-1
9. 20.03. 22:00 Валенсія – Севілья: 2-1
10. 21.03. 15:00 Прикарпаття – Дністер: 1-2 (мінусовий матч)

LFCGerrard
1. 19.03. 13:30 Зоря – Оболонь: 1-2
2. 19.03. 16:00 Cевастополь – Карпати:1-2
3. 19.03. 19:00 Чорноморець – Енергетик: 2-1............3
4. 19.03. 23:00 Атлетіко М – Реал М:1-2............9
5. 20.03. 13:30 Фіорентина – Рома: 1-2
6. 20.03. 15:00 Дніпро – Динамо К: 1-3 (бонусний матч)
7. 20.03. 16:30 Баєр – Шальке: 2-1............3
8. 20.03. 18:00 Челсі – Манчестер Сіті: 3-2............3
9. 20.03. 22:00 Валенсія – Севілья 2-1
10. 21.03. 15:00 Прикарпаття – Дністер 1-1 (мінусовий матч)

Romario
Зоря-Оболонь:2-1,.......5
Cевастополь-Карпати:0-1,
Чорноморець-Енергетик:2-0,............3
Атлетіко-Реал:1-2,............9
Фіорентіна-Рома:1-1,............5
Дніпро-Динамо:1-2,
Баєр-Шальке:3-1 ,............5
Челсі-МанчестерСіті:1-0,............3
Валенсія-Севілья:1-1,
Прикарпаття-Дністер:0-2.

СаньоК
1. 19.03. 13:30 Зоря – Оболонь: 2-0.......3
2. 19.03. 16:00 Cевастополь – Карпати:1-2
3. 19.03. 19:00 Чорноморець – Енергетик: 3-0............3
4. 19.03. 23:00 Атлетіко М – Реал М: 1-3............3
5. 20.03. 13:30 Фіорентина – Рома: 2-0
6. 20.03. 15:00 Дніпро – Динамо К: 1-2 (бонусний матч)
7. 20.03. 16:30 Баєр – Шальке: 3-1............5
8. 20.03. 18:00 Челсі – Манчестер Сіті: 2-0............9
9. 20.03. 22:00 Валенсія – Севілья: 2-1
10. 21.03. 15:00 Прикарпаття – Дністер: 1-1 (мінусовий матч)

янік
1. 19.03. 13:30 Зоря – Оболонь: 0-0
2. 19.03. 16:00 Cевастополь – Карпати:2-1.......3
3. 19.03. 19:00 Чорноморець – Енергетик: 2-0............3
4. 19.03. 23:00 Атлетіко М – Реал М: 2-1
5. 20.03. 13:30 Фіорентина – Рома: 2-0
6. 20.03. 15:00 Дніпро – Динамо К: 0-0(бонусний матч)
7. 20.03. 16:30 Баєр – Шальке: 2-0............9
8. 20.03. 18:00 Челсі – Манчестер Сіті: 2-0............9
9. 20.03. 22:00 Валенсія – Севілья: 2-0
10. 21.03. 15:00 Прикарпаття – Дністер: 0-0(мінусовий матч)

Мishanya
19.03. 13:30 Зоря – Оболонь: 2-1.......5
2. 19.03. 16:00 Cевастополь – Карпати:1-1
3. 19.03. 19:00 Чорноморець – Енергетик: 2-1............3
4. 19.03. 23:00 Атлетіко М – Реал М: 1-2............9
5. 20.03. 13:30 Фіорентина – Рома: 1-1............5
6. 20.03. 15:00 Дніпро – Динамо К: 2-1 (бонусний матч)............10
7. 20.03. 16:30 Баєр – Шальке: 1-0............3
8. 20.03. 18:00 Челсі – Манчестер Сіті: 2-1............3
9. 20.03. 22:00 Валенсія – Севілья: 2-0
10. 21.03. 15:00 Прикарпаття – Дністер: 2-1 (мінусовий матч)

mostardini
1. 19.03. 13:30 Зоря – Оболонь: 0-0
2. 19.03. 16:00 Cевастополь – Карпати:0-1
3. 19.03. 19:00 Чорноморець – Енергетик: 1-0............3
4. 19.03. 23:00 Атлетіко М – Реал М: 0-2............3
5. 20.03. 13:30 Фіорентина – Рома: 1-1............5
6. 20.03. 15:00 Дніпро – Динамо К: 1-1 (бонусний матч)
7. 20.03. 16:30 Баєр – Шальке: 2-1............3
8. 20.03. 18:00 Челсі – Манчестер Сіті: 1-0............3
9. 20.03. 22:00 Валенсія – Севілья: 1-1
10. 21.03. 15:00 Прикарпаття – Дністер: 0-3 (мінусовий матч)

tanita
1. 19.03. 13:30 Зоря – Оболонь: 2-1.......5
2. 19.03. 16:00 Cевастополь – Карпати:1-2
3. 19.03. 19:00 Чорноморець – Енергетик: 1-1
4. 19.03. 23:00 Атлетіко М – Реал М: 1-2............9
5. 20.03. 13:30 Фіорентина – Рома: 1-2
6. 20.03. 15:00 Дніпро – Динамо К: 1-2 (бонусний матч)
7. 20.03. 16:30 Баєр – Шальке: 2-0............9
8. 20.03. 18:00 Челсі – Манчестер Сіті: 1-1
9. 20.03. 22:00 Валенсія – Севілья: 2-0
10. 21.03. 15:00 Прикарпаття – Дністер: 0-2 (мінусовий матч)

vvb
1. 19.03. 13:30 Зоря – Оболонь: 2-1.......5
2. 19.03. 16:00 Cевастополь – Карпати: 2-3
3. 19.03. 19:00 Чорноморець – Енергетик: 4-2............3
4. 19.03. 23:00 Атлетіко М – Реал М: 1-4............3
5. 20.03. 13:30 Фіорентина – Рома: 0-2
6. 20.03. 15:00 Дніпро – Динамо К: 1-1 (бонусний матч)
7. 20.03. 16:30 Баєр – Шальке: 1-0............3
8. 20.03. 18:00 Челсі – Манчестер Сіті: 1-1
9. 20.03. 22:00 Валенсія – Севілья: 3-0
10. 21.03. 15:00 Прикарпаття – Дністер: 1-1 (мінусовий матч)

Вовчик
1. 19.03. 13:30 Зоря – Оболонь: 1-0.......9
2. 19.03. 16:00 Cевастополь – Карпати:1-2
3. 19.03. 19:00 Чорноморець – Енергетик: 1-1
4. 19.03. 23:00 Атлетіко М – Реал М: 2-3............5
5. 20.03. 13:30 Фіорентина – Рома: 1-1............5
6. 20.03. 15:00 Дніпро – Динамо К: 2-1 (бонусний матч)............10
7. 20.03. 16:30 Баєр – Шальке: 2-1............3
8. 20.03. 18:00 Челсі – Манчестер Сіті: 2-0............9
9. 20.03. 22:00 Валенсія – Севілья: 2-1
10. 21.03. 15:00 Прикарпаття – Дністер: 0-1 (мінусовий матч)

ЛЕВ
1. 19.03. 13:30 Зоря – Оболонь: 0-2
2. 19.03. 16:00 Cевастополь – Карпати:1-1
3. 19.03. 19:00 Чорноморець – Енергетик: 0-0
4. 19.03. 23:00 Атлетіко М – Реал М: 0-0
5. 20.03. 13:30 Фіорентина – Рома: 2-3
6. 20.03. 15:00 Дніпро – Динамо К: 3-3 (бонусний матч)
7. 20.03. 16:30 Баєр – Шальке: 2-2
8. 20.03. 18:00 Челсі – Манчестер Сіті: 2-0............9
9. 20.03. 22:00 Валенсія – Севілья: 0-0
10. 21.03. 15:00 Прикарпаття – Дністер: 1-2 (мінусовий матч)


ДУДКА, ДУДКА - АТРИБУT УБЛЮДКА!!!!!

 
russelДата: Субота, 19.03.2011, 13:24 | Повідомлення # 5
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 638
Culja
1. 19.03. 13:30 Зоря – Оболонь: 1-1
2. 19.03. 16:00 Cевастополь – Карпати: 0-2
3. 19.03. 19:00 Чорноморець – Енергетик: 2-1............3
4. 19.03. 23:00 Атлетіко М – Реал М: 1-2............9
5. 20.03. 13:30 Фіорентина – Рома: 2-2............9
6. 20.03. 15:00 Дніпро – Динамо К: 2-3 (бонусний матч)
7. 20.03. 16:30 Баєр – Шальке: 2-1............3
8. 20.03. 18:00 Челсі – Манчестер Сіті: 2-1............3
9. 20.03. 22:00 Валенсія – Севілья: 2-1
10. 21.03. 15:00 Прикарпаття – Дністер: 0-1 (мінусовий матч)

sm0ke
1. 19.03. 13:30 Зоря – Оболонь: 1-2
2. 19.03. 16:00 Cевастополь – Карпати:0-2
3. 19.03. 19:00 Чорноморець – Енергетик: 0-1
4. 19.03. 23:00 Атлетіко М – Реал М: 0-3............3
5. 20.03. 13:30 Фіорентина – Рома: 1-2
6. 20.03. 15:00 Дніпро – Динамо К: 1-2 (бонусний матч)
7. 20.03. 16:30 Баєр – Шальке: 2-0............9
8. 20.03. 18:00 Челсі – Манчестер Сіті: 1-0............3
9. 20.03. 22:00 Валенсія – Севілья: 1-1
10. 21.03. 15:00 Прикарпаття – Дністер: 0-0 (мінусовий матч)

Audi
1. 19.03. 13:30 Зоря – Оболонь: 0-1
2. 19.03. 16:00 Cевастополь – Карпати:1-0.......3
3. 19.03. 19:00 Чорноморець – Енергетик: 1-2
4. 19.03. 23:00 Атлетіко М – Реал М: 1-2............9
5. 20.03. 13:30 Фіорентина – Рома: 2-1
6. 20.03. 15:00 Дніпро – Динамо К: 2-3 (бонусний матч)
7. 20.03. 16:30 Баєр – Шальке: 2-1............3
8. 20.03. 18:00 Челсі – Манчестер Сіті: 3-2............3
9. 20.03. 22:00 Валенсія – Севілья: 1-1
10. 21.03. 15:00 Прикарпаття – Дністер: 1-2 (мінусовий матч)

БЕХА
1. 19.03. 13:30 Зоря – Оболонь: 0-1
2. 19.03. 16:00 Cевастополь – Карпати: 0-2
3. 19.03. 19:00 Чорноморець – Енергетик: 0-0
4. 19.03. 23:00 Атлетіко М – Реал М: 1-2............9
5. 20.03. 13:30 Фіорентина – Рома: 1-0
6. 20.03. 15:00 Дніпро – Динамо К: 1-0 (бонусний матч)............18
7. 20.03. 16:30 Баєр – Шальке: 1-0............3
8. 20.03. 18:00 Челсі – Манчестер Сіті: 2-1............3
9. 20.03. 22:00 Валенсія – Севілья: 1-2
10. 21.03. 15:00 Прикарпаття – Дністер: 0-1 (мінусовий матч)

Hanniball
1. 19.03. 13:30 Зоря – Оболонь: 2-1.......5
2. 19.03. 16:00 Cевастополь – Карпати:1-3
3. 19.03. 19:00 Чорноморець – Енергетик: 2-0............3
4. 19.03. 23:00 Атлетіко М – Реал М: 1-2............9
5. 20.03. 13:30 Фіорентина – Рома: 0-1
6. 20.03. 15:00 Дніпро – Динамо К: 1-2 (бонусний матч)
7. 20.03. 16:30 Баєр – Шальке: 2-0............9
8. 20.03. 18:00 Челсі – Манчестер Сіті: 2-0............9
9. 20.03. 22:00 Валенсія – Севілья: 1-1
10. 21.03. 15:00 Прикарпаття – Дністер: 1-1 (мінусовий матч)

krishtiano
1. 19.03. 13:30 Зоря – Оболонь: 1-1
2. 19.03. 16:00 Cевастополь – Карпати:0-1
3. 19.03. 19:00 Чорноморець – Енергетик:2-0............3
4. 19.03. 23:00 Атлетіко М – Реал М:1-1
5. 20.03. 13:30 Фіорентина – Рома:1-0
6. 20.03. 15:00 Дніпро – Динамо К:1-2
7. 20.03. 16:30 Баєр – Шальке:2-1............3
8. 20.03. 18:00 Челсі – Манчестер Сіті:2-0............9
9. 20.03. 22:00 Валенсія – Севілья1-1
10. 21.03. 15:00 Прикарпаття – Дністер:1-2

Fc_Dynamo
4. 19.03. 23:00 Атлетіко М –Реал М: 1-3
5. 20.03. 13:30 Фіорентина –Рома: 1-2
6. 20.03. 15:00 Дніпро – ДинамоК: 1-2 (бонусний матч)
7. 20.03. 16:30 Баєр –Шальке: 2-1............3
8. 20.03. 18:00 Челсі –Манчестер Сіті: 2-1............3
9. 20.03. 22:00 Валенсія –Севілья: 2-1
10. 21.03. 15:00 Прикарпаття –Дністер: 1-2 (мінусовий матч)

pasha
4. 19.03. 23:00 Атлетіко М –Реал М: 0-2
5. 20.03. 13:30 Фіорентина –Рома: 1-1............5
6. 20.03. 15:00 Дніпро – ДинамоК: 0-1 (бонусний матч)
7. 20.03. 16:30 Баєр –Шальке: 2-1............3
8. 20.03. 18:00 Челсі –Манчестер Сіті: 2-0............9
9. 20.03. 22:00 Валенсія –Севілья: 1-0
10. 21.03. 15:00 Прикарпаття –Дністер: 0-2 (мінусовий матч)

Kakao
4. 19.03. 23:00 Атлетіко М – Реал М: 1-2
5. 20.03. 13:30 Фіорентина – Рома: 3-1
6. 20.03. 15:00 Дніпро – Динамо К: 1-2 (бонусний матч)
7. 20.03. 16:30 Баєр – Шальке: 2-0............9
8. 20.03. 18:00 Челсі – Манчестер Сіті: 2-0............9
9. 20.03. 22:00 Валенсія – Севілья: 2-1
10. 21.03. 15:00 Прикарпаття – Дністер: 0-1 (мінусовий матч)


ДУДКА, ДУДКА - АТРИБУT УБЛЮДКА!!!!!

 
lukaДата: Субота, 19.03.2011, 17:49 | Повідомлення # 6
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
от тобі і Карпати.... 12



---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
ГаннібалДата: Субота, 19.03.2011, 20:13 | Повідомлення # 7
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 44
Як спывали брати Гадюкіни: "Карпати програли в футбол!" 12
 
russelДата: Субота, 19.03.2011, 22:09 | Повідомлення # 8
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 638
3дали, а не програли=)

ДУДКА, ДУДКА - АТРИБУT УБЛЮДКА!!!!!

 
lukaДата: Неділя, 20.03.2011, 17:22 | Повідомлення # 9
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
ostap
5. 20.03. 13:30 Фіорентина –
Рома: 1-2
6. 20.03. 15:00 Дніпро – Динамо
К: 1-2 (бонусний матч)
7. 20.03. 16:30 Баєр –
Шальке: 2-0............9
8. 20.03. 18:00 Челсі –
Манчестер Сіті: 2-1............3
9. 20.03. 22:00 Валенсія –
Севілья: 1-0
10. 21.03. 15:00 Прикарпаття –
Дністер: 1-1 (мінусовий матч)




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Понеділок, 21.03.2011, 10:25 | Повідомлення # 10
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
Чекаєм сьогодні на битву аутсайдерів за виживання Прикарпаття-Дністер.
Цікавий тур.... Динамо програло, перемогу Севільї вгадав лиш БЕХА, дурне Челсі на останній хвилині забило 2й гол і не дало мені вийти на 2-ге місце)))))




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
demosДата: Понеділок, 21.03.2011, 17:55 | Повідомлення # 11
А Р >< I /\/\ E D
Група: Перевірені
Повідомлень: 234
О це так мені пофартило в кубку!))) Це ж треба так... не поставивши жодного матчу в турі лідирувати після першого раунду в кубку прогнозистів!))

"Деякі вважають, що футбол – діло життя і смерті. Вони помиляються: футбол набагато важливіше!
 
ГаннібалДата: Понеділок, 21.03.2011, 20:43 | Повідомлення # 12
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 44
О це так мені пофартило в кубку!))) Це ж треба так... не поставивши жодного матчу в турі лідирувати після першого раунду в кубку прогнозистів!))
Я перепрошую, але з чого Ви це взяли?
 
LFCGerrardДата: Понеділок, 21.03.2011, 21:11 | Повідомлення # 13
Сержант
Група: Перевірені
Повідомлень: 25
а коли обновите таблиці???

Liverpool The Best
 
lukaДата: Понеділок, 21.03.2011, 22:07 | Повідомлення # 14
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
Турнірна таблиця після 6-го туру



---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Понеділок, 21.03.2011, 22:09 | Повідомлення # 15
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
Quote (demos)
О це так мені пофартило в кубку!))) Це ж треба так... не поставивши жодного матчу в турі лідирувати після першого раунду в кубку прогнозистів!))

на жаль, згідно регламенту вже не перший раз "Якщо гравець пропускає тур, то він автоматично вилітає з Кубка"




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
Форум » Чемпіонат прогнозів » Другий приватний чемпіонат прогнозів » 6 тур ІІ Приватного Чемп. прогнозів (Прийом ставок)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Made by Ярослав Бацала, Микола Бацала and Руслан Терлецький; 24.02.2009 - 2017