Меню фан сайт ФК Енергетик
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Форум » Чемпіонат прогнозів » Другий приватний чемпіонат прогнозів » 7 тур ІІ Приватного Чемп. прогнозів (Прийом ставок)
7 тур ІІ Приватного Чемп. прогнозів
lukaДата: Понеділок, 21.03.2011, 23:46 | Повідомлення # 1
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
7 тур ІІ Приватного Чемп. прогнозів

Прийом ставок
Скопіюйте вибрані матчі і замість знаків питання поставте свій прогноз. Удачі всім!

1. 25.03. 15:00 Енергетик – Прикарпаття: 1-1(бонусний матч)
2. 25.03. 21:30 Австрія – Бельгія:0-2
3. 25.03. 21:45 Словенія – Італія: 0-1
4. 26.03. 16:00 Нива Вінниця – Буковина: 1-1
5. 26.03. 16:00 Зірка – Львів: 3-0
6. 28.03. 19:00 Данія U21 - Україна U21: ?-?
7. 26.03. 18:45 Болгарія – Швейцарія: 0-0
8. 26.03. 20:15 Боснія – Румунія: 2-1
9. 26.03. 21:00 Норвегія – Данія: 1-1 (мінусовий матч)
10. 29.03. 21:45 Україна – Італія: 0-2

6. 26.03. 16:00 Геліос – Чорноморець: перенесено на травень
тому заміняєм його на матч
28.03. 19:00 Данія U21 - Україна U21: ?-?

Ставте ставку тут Ставки пізніше ми опублікуємо її після початку перших матчів. В полі імя бажано вказати нік, щоб було видно хто ставить. ДЯКУЮ!




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
RomarioДата: Вівторок, 22.03.2011, 16:51 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Перевірені
Повідомлень: 18
Що робити?Матч Геліос-Чорноморець перенесли на травень.
 
russelДата: Вівторок, 22.03.2011, 17:56 | Повідомлення # 3
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 638
нічо будем рахувати з 9! Бо то нема сенсу міняти цей матч!

ДУДКА, ДУДКА - АТРИБУT УБЛЮДКА!!!!!

 
ГаннібалДата: Вівторок, 22.03.2011, 19:35 | Повідомлення # 4
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 44
З точки зору чемпіонату заперечень нема жодних. Менше мордувати мозок, менше товкти клавіатуру, крім того з точки зору турнірної боротьби всі в одинакових умовах. А от якщо зважити на двораундову дуель в Кубку, то один матч за певних умов може все змінити...Тому пропоную залишити все як є (бо думаю же трохи люда вже встигло наробити прогозів і успішно їх відправити), себто рахувати з дев'яти. А для тих в кого в Кубку виникнуть спірні моменти. тобто різниця в дорогоцінних пойнтах буде меншою або рівною 9 (після закінчення всіх дев'яти матчів сьомого туру), внести один контрольний матч, який все розставить по місцях.
 
russelДата: Вівторок, 22.03.2011, 19:59 | Повідомлення # 5
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 638
цілком підтримую, думаю матч буде все таки додано після завершення туру!

ДУДКА, ДУДКА - АТРИБУT УБЛЮДКА!!!!!

 
lukaДата: Вівторок, 22.03.2011, 22:02 | Повідомлення # 6
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
26.03. 16:00 Геліос – Чорноморець: перенесено на травень
тому заміняєм його на матч
28.03. 19:00 Данія U21 - Україна U21: ?-?

оскільки до першого матчу часу ще багато, то пропоную всім хто поставив матч Геліос – Чорноморець кинути ще одну ставку додатково, в якій вказати прогноз на матч 28.03. 19:00 Данія U21 - Україна U21: ?-?

ставка на цей матч приймається до 26 березня 12.00




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
russelДата: Пятниця, 25.03.2011, 11:25 | Повідомлення # 7
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 638
Chikalovskiy
1. 25.03. 15:00 Енергетик – Прикарпаття: 2-1(бонусний матч)
2. 25.03. 21:30 Австрія – Бельгія:1-1
3. 25.03. 21:45 Словенія – Італія: 1-2............5
4. 26.03. 16:00 Нива Вінниця – Буковина: 0-2
5. 26.03. 16:00 Зірка – Львів: 0-1
6. 26.03. 16:00 Геліос – Чорноморець: 1-3
7. 26.03. 18:45 Болгарія – Швейцарія: 1-2
8. 26.03. 20:15 Боснія – Румунія: 0-2
9. 26.03. 21:00 Норвегія – Данія: 0-1 (мінусовий матч)
10. 29.03. 21:45 Україна – Італія: 0-1

yulya_23
1. 25.03. 15:00 Енергетик – Прикарпаття: 2-0 (бонусний матч)
2. 25.03. 21:30 Австрія – Бельгія:1-1
3. 25.03. 21:45 Словенія – Італія: 1-3............3
4. 26.03. 16:00 Нива Вінниця – Буковина: 1-1............9
5. 26.03. 16:00 Зірка – Львів: 1-2
28.03. 19:00 Данія U21 - Україна U21: 0-2
7. 26.03. 18:45 Болгарія – Швейцарія: 0-2
8. 26.03. 20:15 Боснія – Румунія: 1-1
9. 26.03. 21:00 Норвегія – Данія: 0-1 (мінусовий матч)
10. 29.03. 21:45 Україна – Італія: 1-3

russel
1. 25.03. 15:00 Енергетик – Прикарпаття 2-1
(бонусний матч)
2. 25.03. 21:30 Австрія – Бельгія:1-0
3. 25.03. 21:45 Словенія – Італія: 1-2............5
4. 26.03. 16:00 Нива Вінниця – Буковина: 2-1
5. 26.03. 16:00 Зірка – Львів:1-1
6. 28.03. 19:00 Данія U21 - Україна U21: 0-1
7. 26.03. 18:45 Болгарія – Швейцарія: 0-1
8. 26.03. 20:15 Боснія – Румунія: 1-2
9. 26.03. 21:00 Норвегія – Данія: 0-1 (мінусовий матч)
10. 29.03. 21:45 Україна – Італія: 1-0

Vasjok
1. 25.03. 15:00 Енергетик – Прикарпаття: 2-1(бонусний матч)
2. 25.03. 21:30 Австрія – Бельгія:2-1
3. 25.03. 21:45 Словенія – Італія: 1-2............5
4. 26.03. 16:00 Нива Вінниця – Буковина: 1-2
5. 26.03. 16:00 Зірка – Львів: 0-1
28.03. 19:00 Данія U21 - Україна U21: 1-2
7. 26.03. 18:45 Болгарія – Швейцарія: 1-1............5
8. 26.03. 20:15 Боснія – Румунія: 1-2
9. 26.03. 21:00 Норвегія – Данія: 2-1 (мінусовий матч)
10. 29.03. 21:45 Україна – Італія: 1-0

Demkiv
1. 25.03. 15:00 Енергетик – Прикарпаття: 1-0(бонусний матч)
2. 25.03. 21:30 Австрія – Бельгія:2-1
3. 25.03. 21:45 Словенія – Італія: 1-0
4. 26.03. 16:00 Нива Вінниця – Буковина: 2-1
5. 26.03. 16:00 Зірка – Львів: 0-2
6. 28.03. 19:00 Данія U21 - Україна U21: 0-2
7. 26.03. 18:45 Болгарія – Швейцарія: 2-0
8. 26.03. 20:15 Боснія – Румунія: 2-0
9. 26.03. 21:00 Норвегія – Данія: 3-1 (мінусовий матч)
10. 29.03. 21:45 Україна – Італія: 0-0

MAZAFAKA
1. 25.03. 15:00 Енергетик – Прикарпаття: 2-1(бонусний матч)
2. 25.03. 21:30 Австрія – Бельгія:1-0
3. 25.03. 21:45 Словенія – Італія: 1-2............5
4. 26.03. 16:00 Нива Вінниця – Буковина: 2-1
5. 26.03. 16:00 Зірка – Львів: 1-1
6. 26.03. 16:00 Геліос – Чорноморець: 0-2
7. 26.03. 18:45 Болгарія – Швейцарія: 0-1
8. 26.03. 20:15 Боснія – Румунія: 1-2
9. 26.03. 21:00 Норвегія – Данія: 1-0 (мінусовий матч)
10. 29.03. 21:45 Україна – Італія: 1-1

ЛЕВ
1. 25.03. 15:00 Енергетик – Прикарпаття: 3-1(бонусний матч)
2. 25.03. 21:30 Австрія – Бельгія:3-1
3. 25.03. 21:45 Словенія – Італія: 2-3............5
4. 26.03. 16:00 Нива Вінниця – Буковина: 2-1
5. 26.03. 16:00 Зірка – Львів: 2-3
6. 26.03. 16:00 Геліос – Чорноморець: 1-1
7. 26.03. 18:45 Болгарія – Швейцарія: 2-2............5
8. 26.03. 20:15 Боснія – Румунія: 3-1
9. 26.03. 21:00 Норвегія – Данія: 2-2 (мінусовий матч)
10. 29.03. 21:45 Україна – Італія: 2-1 вірим в Україну!

Ozil_Ronaldo
1. 25.03. 15:00 Енергетик – Прикарпаття: 0-1(бонусний матч)
2. 25.03. 21:30 Австрія – Бельгія: 1-0
3. 25.03. 21:45 Словенія – Італія: 1-1
4. 26.03. 16:00 Нива Вінниця – Буковина: 1-1............9
5. 26.03. 16:00 Зірка – Львів: 1-3
28.03. 19:00 Данія U21 - Україна U21: 1-2
7. 26.03. 18:45 Болгарія – Швейцарія: 0-1
8. 26.03. 20:15 Боснія – Румунія: 1-1
9. 26.03. 21:00 Норвегія – Данія: 1-2 (мінусовий матч)
10. 29.03. 21:45 Україна – Італія: 2-0

БЕХА
1. 25.03. 15:00 Енергетик – Прикарпаття: 2-0
(бонусний матч)
2. 25.03. 21:30 Австрія – Бельгія:0-0
3. 25.03. 21:45 Словенія – Італія: 1-2............5
4. 26.03. 16:00 Нива Вінниця – Буковина: 1-0
5. 26.03. 16:00 Зірка – Львів: 1-1
6. 26.03. 16:00 Геліос – Чорноморець: ?-?
7. 26.03. 18:45 Болгарія – Швейцарія: 0-1
8. 26.03. 20:15 Боснія – Румунія: 1-1
9. 26.03. 21:00 Норвегія – Данія: 1-2 (мінусовий матч)
10. 29.03. 21:45 Україна – Італія: 0-2

ігор
1. 25.03. 15:00 Енергетик – Прикарпаття: 1-1(бонусний матч)............18
2. 25.03. 21:30 Австрія – Бельгія:1-0
3. 25.03. 21:45 Словенія – Італія: 1-1
4. 26.03. 16:00 Нива Вінниця – Буковина: 2-1
5. 26.03. 16:00 Зірка – Львів: 2-0............3
28.03. 19:00 Данія U21 - Україна U21: 2-1
7. 26.03. 18:45 Болгарія – Швейцарія: 1-2
8. 26.03. 20:15 Боснія – Румунія: 2-2
9. 26.03. 21:00 Норвегія – Данія: 0-0 (мінусовий матч)
10. 29.03. 21:45 Україна – Італія: 2-0

LFCFerrard
1. 25.03. 15:00 Енергетик – Прикарпаття: 3-1(бонусний
2. 25.03. 21:30 Австрія – Бельгія:1-2............3
3. 25.03. 21:45 Словенія – Італія: 1-2............5
4. 26.03. 16:00 Нива Вінниця – Буковина: 1-2
5. 26.03. 16:00 Зірка – Львів: 1-2
6. 26.03. 16:00 Геліос – Чорноморець: ?-?
28.03. 19:00 Данія U21 - Україна U21: 1-2
7. 26.03. 18:45 Болгарія – Швейцарія: 1-2
8. 26.03. 20:15 Боснія – Румунія:1-0
9. 26.03. 21:00 Норвегія – Данія: 2-1 (мінусовий матч)
10. 29.03. 21:45 Україна – Італія: 2-1

mostardini
1. 25.03. 15:00 Енергетик – Прикарпаття: 2-1(бонусний матч)
2. 25.03. 21:30 Австрія – Бельгія:1-0
3. 25.03. 21:45 Словенія – Італія: 0-2............3
4. 26.03. 16:00 Нива Вінниця – Буковина: 1-1............9
5. 26.03. 16:00 Зірка – Львів: 1-2
6. 28.03. 19:00 Данія U21 - Україна U21:1-3
7. 26.03. 18:45 Болгарія – Швейцарія: 0-1
8. 26.03. 20:15 Боснія – Румунія: 0-1
9. 26.03. 21:00 Норвегія – Данія: 0-0(мінусовий матч)
10. 29.03. 21:45 Україна – Італія: 1-2


ДУДКА, ДУДКА - АТРИБУT УБЛЮДКА!!!!!

 
russelДата: Пятниця, 25.03.2011, 11:25 | Повідомлення # 8
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 638
Anatolij
1. 25.03. 15:00 Енергетик – Прикарпаття: 2-1(бонусний матч)
2. 25.03. 21:30 Австрія – Бельгія:1-0
3. 25.03. 21:45 Словенія – Італія: 1-1
4. 26.03. 16:00 Нива Вінниця – Буковина: 3-1
5. 26.03. 16:00 Зірка – Львів: 1-0............5
6. 28.03. 19:00 Данія U21 - Україна U21: 2-2
7. 26.03. 18:45 Болгарія – Швейцарія: 1-0
8. 26.03. 20:15 Боснія – Румунія: 1-0
9. 26.03. 21:00 Норвегія – Данія: 1-2 (мінусовий матч)
10. 29.03. 21:45 Україна – Італія: 1-1

sm0ke
1. 25.03. 15:00 Енергетик – Прикарпаття: 2-0(бонусний матч)
2. 25.03. 21:30 Австрія – Бельгія:1-0
3. 25.03. 21:45 Словенія – Італія: 0-2............3
4. 26.03. 16:00 Нива Вінниця – Буковина: 1-0
5. 26.03. 16:00 Зірка – Львів: 0-2
6. 28.03. 19:00 Данія U21 - Україна U21: 1-3
7. 26.03. 18:45 Болгарія – Швейцарія: 0-2
8. 26.03. 20:15 Боснія – Румунія: 0-0
9. 26.03. 21:00 Норвегія – Данія: 0-1 (мінусовий матч)
10. 29.03. 21:45 Україна – Італія: 2-1

vvb
1. 25.03. 15:00 Енергетик – Прикарпаття:3-2(бонусний матч)
2. 25.03. 21:30 Австрія – Бельгія:2-1
3. 25.03. 21:45 Словенія – Італія: 2-3............5
4. 26.03. 16:00 Нива Вінниця – Буковина: 1-1............9
5. 26.03. 16:00 Зірка – Львів: 2-1............5
6. 28.03. 19:00 Данія U21 - Україна U21: 3-0
7. 26.03. 18:45 Болгарія – Швейцарія: 2-0
8. 26.03. 20:15 Боснія – Румунія: 1-0
9. 26.03. 21:00 Норвегія – Данія: 2-3 (мінусовий матч)
10. 29.03. 21:45 Україна – Італія: 3-2

bil21
1. 25.03. 15:00 Енергетик – Прикарпаття: 2-1(бонусний матч)
2. 25.03. 21:30 Австрія – Бельгія:1-2............3
3. 25.03. 21:45 Словенія – Італія: 0-1............9
4. 26.03. 16:00 Нива Вінниця – Буковина: 1-2
5. 26.03. 16:00 Зірка – Львів: 3-1............3
6. 28.03. 19:00 Данія U21 - Україна U21: 2-1
7. 26.03. 18:45 Болгарія – Швейцарія: 1-1............5
8. 26.03. 20:15 Боснія – Румунія: 0-1
9. 26.03. 21:00 Норвегія – Данія: 2-1 (мінусовий матч)
10. 29.03. 21:45 Україна – Італія: 1-2

СаньоК
1. 25.03. 15:00 Енергетик – Прикарпаття: 1-0(бонусний матч)
2. 25.03. 21:30 Австрія – Бельгія:2-0
3. 25.03. 21:45 Словенія – Італія: 0-1............9
4. 26.03. 16:00 Нива Вінниця – Буковина: 2-1
5. 26.03. 16:00 Зірка – Львів: 2-0............3
6. 28.03. 19:00 Данія U21 - Україна U21: 1-2
7. 26.03. 18:45 Болгарія – Швейцарія: 1-1............5
8. 26.03. 20:15 Боснія – Румунія: 1-2
9. 26.03. 21:00 Норвегія – Данія: 1-1 (мінусовий матч)
10. 29.03. 21:45 Україна – Італія: 1-0

Мishanya
25.03. 15:00 Енергетик – Прикарпаття: 1-1(бонусний матч)............18
2. 25.03. 21:30 Австрія – Бельгія:2-1
3. 25.03. 21:45 Словенія – Італія: 0-2............3
4. 26.03. 16:00 Нива Вінниця – Буковина: 2-1
5. 26.03. 16:00 Зірка – Львів: 2-1............5
6. 28.03. 19:00 Данія U21 - Україна U21: 2-1
7. 26.03. 18:45 Болгарія – Швейцарія: 0-1
8. 26.03. 20:15 Боснія – Румунія: 1-1
9. 26.03. 21:00 Норвегія – Данія: 2-0 (мінусовий матч)
10. 29.03. 21:45 Україна – Італія: 1-1

янік
1. 25.03. 15:00 Енергетик – Прикарпаття: 2-0(бонусний матч)
2. 25.03. 21:30 Австрія – Бельгія:1-0
3. 25.03. 21:45 Словенія – Італія: 1-1
4. 26.03. 16:00 Нива Вінниця – Буковина: 2-0
5. 26.03. 16:00 Зірка – Львів: 1-2
6. 28.03. 19:00 Данія U21 - Україна U21: 1-0
7. 26.03. 18:45 Болгарія – Швейцарія: 2-1
8. 26.03. 20:15 Боснія – Румунія: 2-1
9. 26.03. 21:00 Норвегія – Данія: 2-0 (мінусовий матч)
10. 29.03. 21:45 Україна – Італія: 0-0

pasha
1. 25.03. 15:00 Енергетик –Прикарпаття: 2-1(бонусний
2. 25.03. 21:30 Австрія –Бельгія:2-1
3. 25.03. 21:45 Словенія –Італія: 0-2............3
4. 26.03. 16:00 Нива Вінниця –Буковина: 1-1............9
5. 26.03. 16:00 Зірка – Львів: 0-1
6. 28.03. 19:00 Данія U21 -Україна U21: 1-2
7. 26.03. 18:45 Болгарія –Швейцарія: 0-1
8. 26.03. 20:15 Боснія –Румунія: 1-2
9. 26.03. 21:00 Норвегія –Данія: 2-0 (мінусовий матч)
10. 29.03. 21:45 Україна –Італія: 2-2

Culja
1. 25.03. 15:00 Енергетик – Прикарпаття: 2-1 (бонусний матч)
2. 25.03. 21:30 Австрія – Бельгія: 2-1
3. 25.03. 21:45 Словенія – Італія: 1-2............5
4. 26.03. 16:00 Нива Вінниця – Буковина: 1-1............9
5. 26.03. 16:00 Зірка – Львів: 0-3
6. 28.03. 19:00 Данія U21 - Україна U21: 0-2
7. 26.03. 18:45 Болгарія – Швейцарія: 1-2
8. 26.03. 20:15 Боснія – Румунія: 2-1
9. 26.03. 21:00 Норвегія – Данія: 2-1 (мінусовий матч)
10. 29.03. 21:45 Україна – Італія: 2-1

mokan
1. 25.03. 15:00 Енергетик – Прикарпаття: 2-2(бонусний матч)............10
2. 25.03. 21:30 Австрія – Бельгія:1-2............3
3. 25.03. 21:45 Словенія – Італія: 1-0
4. 26.03. 16:00 Нива Вінниця – Буковина: 2-1
5. 26.03. 16:00 Зірка – Львів: 1-3
6. 28.03. 19:00 Данія U21 - Україна U21: 1-2
7. 26.03. 18:45 Болгарія – Швейцарія: 1-2
8. 26.03. 20:15 Боснія – Румунія: 2-2
9. 26.03. 21:00 Норвегія – Данія: 2-2 (мінусовий матч)
10. 29.03. 21:45 Україна – Італія: 1-2

Вовчик
1. 25.03. 15:00 Енергетик – Прикарпаття: 1-1(бонусний матч)............18
2. 25.03. 21:30 Австрія – Бельгія:1-2............3
3. 25.03. 21:45 Словенія – Італія: 1-2............5
4. 26.03. 16:00 Нива Вінниця – Буковина: 0-0............5
5. 26.03. 16:00 Зірка – Львів: 0-2
6. 28.03. 19:00 Данія U21 - Україна U21: 2-2
7. 26.03. 18:45 Болгарія – Швейцарія: 0-1
8. 26.03. 20:15 Боснія – Румунія: 1-1
9. 26.03. 21:00 Норвегія – Данія: 2-1 (мінусовий матч)
10. 29.03. 21:45 Україна – Італія: 2-1

tanita
1. 25.03. 15:00 Енергетик – Прикарпаття: 2-1(бонусний матч)
2. 25.03. 21:30 Австрія – Бельгія:2-1
3. 25.03. 21:45 Словенія – Італія: 1-2............5
4. 26.03. 16:00 Нива Вінниця – Буковина: 1-1............9
5. 26.03. 16:00 Зірка – Львів: 1-1
6. 28.03. 19:00 Данія U21 - Україна U21:1-2
7. 26.03. 18:45 Болгарія – Швейцарія: 1-2
8. 26.03. 20:15 Боснія – Румунія: 1-1
9. 26.03. 21:00 Норвегія – Данія:2-0 (мінусовий матч)
10. 29.03. 21:45 Україна – Італія: 1-3

Hanniball
1. 25.03. 15:00 Енергетик – Прикарпаття: 1-0(бонусний матч)
2. 25.03. 21:30 Австрія – Бельгія:1-0
3. 25.03. 21:45 Словенія – Італія: 0-1............9
4. 26.03. 16:00 Нива Вінниця – Буковина: 1-1............9
5. 26.03. 16:00 Зірка – Львів: 3-1............3
6. 28.03. 19:00 Данія U21 - Україна U21: 1-1
7. 26.03. 18:45 Болгарія – Швейцарія: 1-2
8. 26.03. 20:15 Боснія – Румунія: 2-0
9. 26.03. 21:00 Норвегія – Данія: 1-1 (мінусовий матч)
10. 29.03. 21:45 Україна – Італія: 2-1

luka
1. 25.03. 15:00 Енергетик – Прикарпаття: 1-0(бонусний матч)
2. 25.03. 21:30 Австрія – Бельгія:2-1
3. 25.03. 21:45 Словенія – Італія: 0-2............3
4. 26.03. 16:00 Нива Вінниця – Буковина: 2-1
5. 26.03. 16:00 Зірка – Львів: 1-1
6. 28.03. 19:00 Данія U21 - Україна U21: 2-1
7. 26.03. 18:45 Болгарія – Швейцарія: 0-1
8. 26.03. 20:15 Боснія – Румунія: 1-1
9. 26.03. 21:00 Норвегія – Данія: 1-0 (мінусовий матч)
10. 29.03. 21:45 Україна – Італія: 1-2

Romario
Енергетик-Прикарпаття:2-1,
Австрія-Бельгія:3-2,
Словенія-Італія:0-2,............3
НиваВ-Буковина:3-1,
Зірка-Львів:1-0,............5
ДаніяU21-УкраінаU21:1-1,
Б олгарія-Швейцарія:0-1,
Боснія-Румунія:1-1,
Норвегія-Данія:2-1,
Украіна-Італія:1-2.

ялюблюbmw
1. 25.03. 15:00 Енергетик – Прикарпаття: 2-0(бонусний матч)
2. 25.03. 21:30 Австрія – Бельгія:2-1
3. 25.03. 21:45 Словенія – Італія: 0-1............9
4. 26.03. 16:00 Нива Вінниця – Буковина: 2-2............5
5. 26.03. 16:00 Зірка – Львів: 0-1
6. 28.03. 19:00 Данія U21 - Україна U21: 1-2
7. 26.03. 18:45 Болгарія – Швейцарія: 1-0
8. 26.03. 20:15 Боснія – Румунія: 1-0
9. 26.03. 21:00 Норвегія – Данія: 1-0 (мінусовий матч)
10. 29.03. 21:45 Україна – Італія: 2-2

Audi
1. 25.03. 15:00 Енергетик – Прикарпаття: 1-2(бонусний матч)
2. 25.03. 21:30 Австрія – Бельгія:1-0
3. 25.03. 21:45 Словенія – Італія: 0-2............3
4. 26.03. 16:00 Нива Вінниця – Буковина: 2-1
5. 26.03. 16:00 Зірка – Львів: 1-3
6. 28.03. 19:00 Данія U21 - Україна U21: 0-1
7. 26.03. 18:45 Болгарія – Швейцарія: 1-3
8. 26.03. 20:15 Боснія – Румунія: 2-1
9. 26.03. 21:00 Норвегія – Данія: 1-1 (мінусовий матч)
10. 29.03. 21:45 Україна – Італія: 3-2

ostap
1. 25.03. 15:00 Енергетик –Прикарпаття: 2-0(бонусний
2. 25.03. 21:30 Австрія –Бельгія:1-0
3. 25.03. 21:45 Словенія –Італія: 1-3............3
4. 26.03. 16:00 Нива Вінниця –
Буковина: 2-1
5. 26.03. 16:00 Зірка – Львів: 0-3
6. 28.03. 19:00 Данія U21 -
Україна U21: 1-3
7. 26.03. 18:45 Болгарія –
Швейцарія: 1-2
8. 26.03. 20:15 Боснія –
Румунія: 0-1
9. 26.03. 21:00 Норвегія –
Данія: 2-1 (мінусовий матч)
10. 29.03. 21:45 Україна –
Італія: 1-2


ДУДКА, ДУДКА - АТРИБУT УБЛЮДКА!!!!!

 
russelДата: Пятниця, 25.03.2011, 11:31 | Повідомлення # 9
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 638
Fc_Dynamo

Текст повідомлення:
-----------------
1. 25.03. 15:00 Енергетик –
Прикарпаття: 2-1(бонусний
матч)
2. 25.03. 21:30 Австрія –
Бельгія:2-1
3. 25.03. 21:45 Словенія –
Італія: 0-2............3
4. 26.03. 16:00 Нива Вінниця –
Буковина: 1-0
5. 26.03. 16:00 Зірка – Львів: 1-3
6. 28.03. 19:00 Данія U21 -
Україна U21: 1-2
7. 26.03. 18:45 Болгарія –
Швейцарія: 1-2
8. 26.03. 20:15 Боснія –
Румунія: 0-1
9. 26.03. 21:00 Норвегія –
Данія: 2-1 (мінусовий матч)
10. 29.03. 21:45 Україна –
Італія: 2-1


ДУДКА, ДУДКА - АТРИБУT УБЛЮДКА!!!!!

 
lukaДата: Пятниця, 25.03.2011, 23:10 | Повідомлення # 10
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
krishtiano

Текст повідомлення:
-----------------
1. 25.03. 15:00 Енергетик – Прикарпаття: 3-1(бонусний матч)
2. 25.03. 21:30 Австрія – Бельгія:1-1
3. 25.03. 21:45 Словенія – Італія: 1-2............5
4. 26.03. 16:00 Нива Вінниця – Буковина: 1-0
5. 26.03. 16:00 Зірка – Львів: 1-3
6. 28.03. 19:00 Данія U21 - Україна U21: 1-2
7. 26.03. 18:45 Болгарія – Швейцарія: 0-0
8. 26.03. 20:15 Боснія – Румунія: 2-1
9. 26.03. 21:00 Норвегія – Данія: 1-0 (мінусовий матч)
10. 29.03. 21:45 Україна – Італія: 2-1

Kakao

Текст повідомлення:
-----------------
6. 28.03. 19:00 Данія U21 - Україна U21: 1-3

10. 29.03. 21:45 Україна – Італія: 2-1




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
RomarioДата: Неділя, 27.03.2011, 09:49 | Повідомлення # 11
Сержант
Група: Перевірені
Повідомлень: 18
Виправте будьласка бали за матч Зірка-Львів мені,а також гравцям vvb,Mishanya,Anatoliy.
 
russelДата: Неділя, 27.03.2011, 10:26 | Повідомлення # 12
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 638
Я вчора ввечері додавав і помилився! В таблиці все буде добре, не переживайте)

ДУДКА, ДУДКА - АТРИБУT УБЛЮДКА!!!!!

 
lukaДата: Неділя, 27.03.2011, 17:03 | Повідомлення # 13
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
страшне не хотів тур з збірними ставити, бо я на збірних завжди мало набираю)))) але цього разу результати перевершили мої очікування...як завжди, сильно на збірних зіграв СаньоК, а Ганібалл вже серйозно розійшовся))) коло претендентів зменшується...



---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
russelДата: Неділя, 27.03.2011, 17:44 | Повідомлення # 14
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 638
Ганібала треба забанити!))

ДУДКА, ДУДКА - АТРИБУT УБЛЮДКА!!!!!

 
ГаннібалДата: Неділя, 27.03.2011, 19:50 | Повідомлення # 15
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 44
Я Вас прекрасно розумію, мій юний друже. Барселону теж багато хто вимагає забанити)))
 
Форум » Чемпіонат прогнозів » Другий приватний чемпіонат прогнозів » 7 тур ІІ Приватного Чемп. прогнозів (Прийом ставок)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

Made by Jaroslav Batsala and Ruslan Terleckii; 24.02.2009 - 2017