Меню фан сайт ФК Енергетик
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Чемпіонат прогнозів » Другий приватний чемпіонат прогнозів » 11 тур ІІ Приватного Чемп. Прогнозів (передостанній) (Прийом ставок)
11 тур ІІ Приватного Чемп. Прогнозів (передостанній)
lukaДата: Понеділок, 18.04.2011, 00:31 | Повідомлення # 1
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
11 тур ІІ Приватного Чемп. Прогнозів (передостанній)

Прийом ставок
Скопіюйте вибрані матчі і замість знаків питання поставте свій прогноз. Удачі всім!

1. 20.04. 21:45 Тотенхем – Арсенал: 3-3
2. 20.04. 22:30 Барселона – Реал М (кубок): 0-0
3. 20.04. 22:30 Бенфіка – Порту: 1-3 (кубок)
4. 22.04. 17:00 Чорноморець – ПФК Олександрія: ?-? (бонусний матч)
5. 22.04. 19:00 Волинь – Оболонь: ?-? (мінусовий матч)
6. 23.04. 16:00 Інтер - Лаціо: ?-?
7. 23.04. 16:00 Зірка – Енергетик: ?-?
8. 23.04. 17:00 Шахтар – Металіст: ?-?
9. 24.04. 18:00 Севастополь – Іллічівець: ?-?
10. 24.04. 22:00 Севілья – Вільяреал: ?-?

Ставте ставку тут Ставки пізніше ми опублікуємо її після початку перших матчів. В полі імя бажано вказати нік, щоб було видно хто ставить. ДЯКУЮ!




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Середа, 20.04.2011, 21:35 | Повідомлення # 2
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
rusel
1. 20.04. 21:45 Тотенхем – Арсенал: 1-0
2. 20.04. 22:30 Барселона – Реал М (кубок): 1-0
3. 20.04. 22:30 Бенфіка – Порту:1-2 (кубок)
4. 22.04. 17:00 Чорноморець – ПФК Олександрія: 2-0 (бонусний матч)
5. 22.04. 19:00 Волинь – Оболонь: 1-2 (мінусовий матч)
6. 23.04. 16:00 Інтер - Лаціо: 1-0
7. 23.04. 16:00 Зірка – Енергетик: 0-1
8. 23.04. 17:00 Шахтар – Металіст: 0-1
9. 24.04. 18:00 Севастополь – Іллічівець:0-1
10. 24.04. 22:00 Севілья – Вільяреал: 1-0

СаньоК
1. 20.04. 21:45 Тотенхем – Арсенал: 2-0
2. 20.04. 22:30 Барселона – Реал М (кубок): 3-1
3. 20.04. 22:30 Бенфіка – Порту: 2-1 (кубок)
4. 22.04. 17:00 Чорноморець – ПФК Олександрія: 2-0 (бонусний матч)
5. 22.04. 19:00 Волинь – Оболонь: 2-0 (мінусовий матч)
6. 23.04. 16:00 Інтер - Лаціо: 3-1
7. 23.04. 16:00 Зірка – Енергетик: 1-1
8. 23.04. 17:00 Шахтар – Металіст: 2-1
9. 24.04. 18:00 Севастополь – Іллічівець: 2-0
10. 24.04. 22:00 Севілья – Вільяреал: 1-2

sm0ke
1. 20.04. 21:45 Тотенхем – Арсенал: 0-1
2. 20.04. 22:30 Барселона – Реал М (кубок): 3-1
3. 20.04. 22:30 Бенфіка – Порту: 0-2 (кубок)
4. 22.04. 17:00 Чорноморець – ПФК Олександрія: 2-0 (бонусний матч)
5. 22.04. 19:00 Волинь – Оболонь: 0-1 (мінусовий матч)
6. 23.04. 16:00 Інтер - Лаціо: 2-1
7. 23.04. 16:00 Зірка – Енергетик: 0-3
8. 23.04. 17:00 Шахтар – Металіст: 2-1
9. 24.04. 18:00 Севастополь – Іллічівець: 2-0
10. 24.04. 22:00 Севілья – Вільяреал: 0-2

luka
1. 20.04. 21:45 Тотенхем – Арсенал: 1-2
2. 20.04. 22:30 Барселона – Реал М (кубок): 2-1
3. 20.04. 22:30 Бенфіка – Порту: 1-2 (кубок)
4. 22.04. 17:00 Чорноморець – ПФК Олександрія: 2-1 (бонусний матч)
5. 22.04. 19:00 Волинь – Оболонь: 2-1 (мінусовий матч)
6. 23.04. 16:00 Інтер - Лаціо: 1-0
7. 23.04. 16:00 Зірка – Енергетик: 1-1
8. 23.04. 17:00 Шахтар – Металіст: 2-1
9. 24.04. 18:00 Севастополь – Іллічівець: 1-0
10. 24.04. 22:00 Севілья – Вільяреал: 0-1

Ozil_Ronaldo
Тотенхем – Арсенал: 2-1
Барселона – Реал М (кубок): 1-2
Бенфіка – Порту: 1-2 (кубок)
Чорноморець – ПФК Олександрія: 1-1(бонусний матч)
Волинь – Оболонь: 1-0 (мінусовий матч)
Інтер - Лаціо: 2-0
Зірка – Енергетик: 0-1
Шахтар – Металіст: 1-1
Севастополь – Іллічівець: 2-0
Севілья – Вільяреал: 1-1

янік
1. 20.04. 21:45 Тотенхем – Арсенал:2-1
2. 20.04. 22:30 Барселона – Реал М (кубок): 2-0
3. 20.04. 22:30 Бенфіка – Порту:1-1 (кубок)
4. 22.04. 17:00 Чорноморець – ПФК Олександрія: 2-0(бонусний матч)
5. 22.04. 19:00 Волинь – Оболонь: 1-0 (мінусовий матч)
6. 23.04. 16:00 Інтер - Лаціо: 2-1
7. 23.04. 16:00 Зірка – Енергетик: 2-0
8. 23.04. 17:00 Шахтар – Металіст: 0-0
9. 24.04. 18:00 Севастополь – Іллічівець: 2-0
10. 24.04. 22:00 Севілья – Вільяреал: 2-0

yulya_23
1. 20.04. 21:45 Тотенхем – Арсенал: 2-2
2. 20.04. 22:30 Барселона – Реал М (кубок): 2-3
3. 20.04. 22:30 Бенфіка – Порту: 1-1 (кубок)
4. 22.04. 17:00 Чорноморець – ПФК Олександрія: 2-1 (бонусний матч)
5. 22.04. 19:00 Волинь – Оболонь: 1-0 (мінусовий матч)
6. 23.04. 16:00 Інтер - Лаціо: 1-0
7. 23.04. 16:00 Зірка – Енергетик: 1-1
8. 23.04. 17:00 Шахтар – Металіст: 3-2
9. 24.04. 18:00 Севастополь – Іллічівець: 2-2
10. 24.04. 22:00 Севілья – Вільяреал: 1-2

Demkiv
1. 20.04. 21:45 Тотенхем – Арсенал: 1-2
2. 20.04. 22:30 Барселона – Реал М (кубок): 4-1
3. 20.04. 22:30 Бенфіка – Порту: 1-3 (кубок)
4. 22.04. 17:00 Чорноморець – ПФК Олександрія: 2-0 (бонусний матч)
5. 22.04. 19:00 Волинь – Оболонь: 0-2 (мінусовий матч)
6. 23.04. 16:00 Інтер - Лаціо: 2-1
7. 23.04. 16:00 Зірка – Енергетик: 2-1
8. 23.04. 17:00 Шахтар – Металіст: 0-1
9. 24.04. 18:00 Севастополь – Іллічівець: 1-0
10. 24.04. 22:00 Севілья – Вільяреал: 3-2

Vasjok
1. 20.04. 21:45 Тотенхем – Арсенал: 1-2
2. 20.04. 22:30 Барселона – Реал М (кубок): 2-1
3. 20.04. 22:30 Бенфіка – Порту: 1-2 (кубок)
4. 22.04. 17:00 Чорноморець – ПФК Олександрія: 1-0 (бонусний матч)
5. 22.04. 19:00 Волинь – Оболонь: 1-2 (мінусовий матч)
6. 23.04. 16:00 Інтер - Лаціо: 2-1
7. 23.04. 16:00 Зірка – Енергетик: 2-1
8. 23.04. 17:00 Шахтар – Металіст: 1-0
9. 24.04. 18:00 Севастополь – Іллічівець: 2-0
10. 24.04. 22:00 Севілья – Вільяреал: 1-1

bil21
1. 20.04. 21:45 Тотенхем – Арсенал: 2-1
2. 20.04. 22:30 Барселона – Реал М (кубок): 2-1
3. 20.04. 22:30 Бенфіка – Порту: 1-0 (кубок)
4. 22.04. 17:00 Чорноморець – ПФК Олександрія: 1-0 (бонусний матч)
5. 22.04. 19:00 Волинь – Оболонь: 2-1 (мінусовий матч)
6. 23.04. 16:00 Інтер - Лаціо: 3-1
7. 23.04. 16:00 Зірка – Енергетик: 2-0
8. 23.04. 17:00 Шахтар – Металіст: 2-1
9. 24.04. 18:00 Севастополь – Іллічівець: 2-0
10. 24.04. 22:00 Севілья – Вільяреал: 2-1

Mishanya
20.04. 21:45 Тотенхем – Арсенал: 1-1
2. 20.04. 22:30 Барселона – Реал М (кубок): 1-2
3. 20.04. 22:30 Бенфіка – Порту: 1-1 (кубок)
4. 22.04. 17:00 Чорноморець – ПФК Олександрія: 2-0 (бонусний матч)
5. 22.04. 19:00 Волинь – Оболонь: 1-1 (мінусовий матч)
6. 23.04. 16:00 Інтер - Лаціо: 0-0
7. 23.04. 16:00 Зірка – Енергетик: 2-1
8. 23.04. 17:00 Шахтар – Металіст: 1-1
9. 24.04. 18:00 Севастополь – Іллічівець: 2-1
10. 24.04. 22:00 Севілья – Вільяреал: 3-1

ігор
1. 20.04. 21:45 Тотенхем – Арсенал: 1-0
2. 20.04. 22:30 Барселона – Реал М (кубок): 0-0
3. 20.04. 22:30 Бенфіка – Порту: 0-1 (кубок)
4. 22.04. 17:00 Чорноморець – ПФК Олександрія: 2-0 (бонусний матч)
5. 22.04. 19:00 Волинь – Оболонь: 1-0 (мінусовий матч)
6. 23.04. 16:00 Інтер - Лаціо: 1-1
7. 23.04. 16:00 Зірка – Енергетик: 2-1
8. 23.04. 17:00 Шахтар – Металіст: 2-1
9. 24.04. 18:00 Севастополь – Іллічівець: 2-1
10. 24.04. 22:00 Севілья – Вільяреал: 1-0

Chikalovskiy
1. 20.04. 21:45 Тотенхем – Арсенал: 1-2
2. 20.04. 22:30 Барселона – Реал М (кубок): 1-0
3. 20.04. 22:30 Бенфіка – Порту: 1-3 (кубок)
4. 22.04. 17:00 Чорноморець – ПФК Олександрія: 1-0 (бонусний матч)
5. 22.04. 19:00 Волинь – Оболонь: 1-3 (мінусовий матч)
6. 23.04. 16:00 Інтер - Лаціо: 0-2
7. 23.04. 16:00 Зірка – Енергетик: 1-2
8. 23.04. 17:00 Шахтар – Металіст: 1-0
9. 24.04. 18:00 Севастополь – Іллічівець: 2-1
10. 24.04. 22:00 Севілья – Вільяреал: 2-2

mokan
1. 20.04. 21:45 Тотенхем – Арсенал: 1-1
2. 20.04. 22:30 Барселона – Реал М (кубок): 2-0
3. 20.04. 22:30 Бенфіка – Порту: 1-1 (кубок)
4. 22.04. 17:00 Чорноморець – ПФК Олександрія: 2-1 (бонусний матч)
5. 22.04. 19:00 Волинь – Оболонь: 2-1 (мінусовий матч)
6. 23.04. 16:00 Інтер - Лаціо: 2-1
7. 23.04. 16:00 Зірка – Енергетик: 1-1
8. 23.04. 17:00 Шахтар – Металіст: 3-1
9. 24.04. 18:00 Севастополь – Іллічівець: 2-2
10. 24.04. 22:00 Севілья – Вільяреал: 2-1

Culja
1. 20.04. 21:45 Тотенхем – Арсенал: 2-1
2. 20.04. 22:30 Барселона – Реал М (кубок): 1-2
3. 20.04. 22:30 Бенфіка – Порту: 1-2 (кубок)
4. 22.04. 17:00 Чорноморець–ПФК Олександрія: 2-1 (бонусний матч)
5. 22.04. 19:00 Волинь–Оболонь: 1-2 (мінусовий матч)
6. 23.04. 16:00 Інтер - Лаціо: 2-1
7. 23.04. 16:00 Зірка – Енергетик: 1-2
8. 23.04. 17:00 Шахтар – Металіст: 2-1
9. 24.04. 18:00 Севастополь – Іллічівець: 3-1
10. 24.04. 22:00 Севілья – Вільяреал: 2-1

Audi
1. 20.04. 21:45 Тотенхем – Арсенал: 2-1
2. 20.04. 22:30 Барселона – Реал М (кубок): 2-1
3. 20.04. 22:30 Бенфіка – Порту: 1-2 (кубок)
4. 22.04. 17:00 Чорноморець – ПФК Олександрія: 1-2 (бонусний матч)
5. 22.04. 19:00 Волинь – Оболонь: 1-2 (мінусовий матч)
6. 23.04. 16:00 Інтер - Лаціо: 2-0
7. 23.04. 16:00 Зірка – Енергетик: 1-0
8. 23.04. 17:00 Шахтар – Металіст: 3-1
9. 24.04. 18:00 Севастополь – Іллічівець: 2-1
10. 24.04. 22:00 Севілья – Вільяреал: 1-2

tanita
1. 20.04. 21:45 Тотенхем – Арсенал: 1-2
2. 20.04. 22:30 Барселона – Реал М (кубок): 2-1
3. 20.04. 22:30 Бенфіка – Порту: 1-2 (кубок)
4. 22.04. 17:00 Чорноморець – ПФК Олександрія: 1-0 (бонусний матч)
5. 22.04. 19:00 Волинь – Оболонь: 1-1 (мінусовий матч)
6. 23.04. 16:00 Інтер - Лаціо: 2-1
7. 23.04. 16:00 Зірка – Енергетик: 2-0
8. 23.04. 17:00 Шахтар – Металіст: 2-0
9. 24.04. 18:00 Севастополь – Іллічівець: 1-1
10. 24.04. 22:00 Севілья – Вільяреал: 1-2

БЕХА

Текст повідомлення:
-----------------
1. 20.04. 21:45 Тотенхем – Арсенал: 1-1
2. 20.04. 22:30 Барселона – Реал М (кубок): 2-0
3. 20.04. 22:30 Бенфіка – Порту: 1-2 (кубок)
4. 22.04. 17:00 Чорноморець – ПФК Олександрія: 3-1 (бонусний матч)
5. 22.04. 19:00 Волинь – Оболонь: 0-1 (мінусовий матч)
6. 23.04. 16:00 Інтер - Лаціо: 2-0
7. 23.04. 16:00 Зірка – Енергетик: 2-0
8. 23.04. 17:00 Шахтар – Металіст: 2-1
9. 24.04. 18:00 Севастополь – Іллічівець: 1-1
10. 24.04. 22:00 Севілья – Вільяреал: 1-2

Anatolij
1. 20.04. 21:45 Тотенхем – Арсенал: 2-1
2. 20.04. 22:30 Барселона – Реал М (кубок): 1-0
3. 20.04. 22:30 Бенфіка – Порту: 2-1 (кубок)
4. 22.04. 17:00 Чорноморець – ПФК Олександрія:3-1 (бонусний матч)
5. 22.04. 19:00 Волинь – Оболонь: 1-0 (мінусовий матч)
6. 23.04. 16:00 Інтер - Лаціо: 2-1
7. 23.04. 16:00 Зірка – Енергетик: 2-0
8. 23.04. 17:00 Шахтар – Металіст: 3-1
9. 24.04. 18:00 Севастополь – Іллічівець: 2-1
10. 24.04. 22:00 Севілья – Вільяреал: 1-2

LFCGerrard
1. 20.04. 21:45 Тотенхем – Арсенал: 1-2
2. 20.04. 22:30 Барселона – Реал М (кубок):3-1
3. 20.04. 22:30 Бенфіка – Порту: 1-2 (кубок)
4. 22.04. 17:00 Чорноморець–ПФКОлександрія 2-1
(бонусний матч)
5. 22.04. 19:00 Волинь – Оболонь: 2-1 (мінусовий матч)
6. 23.04. 16:00 Інтер - Лаціо: 2-1
7. 23.04. 16:00 Зірка – Енергетик: 2-1
8. 23.04. 17:00 Шахтар – Металіст: 3-1
9. 24.04. 18:00 Севастополь – Іллічівець: 2-0
10. 24.04. 22:00 Севілья – Вільяреал: 1-0

ялюблюbmw
1. 20.04. 21:45 Тотенхем – Арсенал: 0-1
2. 20.04. 22:30 Барселона – Реал М (кубок): 3-0
3. 20.04. 22:30 Бенфіка – Порту: 0-2 (кубок)
4. 22.04. 17:00 Чорноморець – ПФК Олександрія: 2-1 (бонусний матч)
5. 22.04. 19:00 Волинь – Оболонь: 2-1 (мінусовий матч)
6. 23.04. 16:00 Інтер - Лаціо: 2-0
7. 23.04. 16:00 Зірка – Енергетик: 3-0
8. 23.04. 17:00 Шахтар – Металіст: 1-0
9. 24.04. 18:00 Севастополь – Іллічівець: 3-1
10. 24.04. 22:00 Севілья – Вільяреал: 1-0




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Середа, 20.04.2011, 21:38 | Повідомлення # 3
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
ostap

Текст повідомлення:
-----------------
1. 20.04. 21:45 Тотенхем –
Арсенал: 1-0
2. 20.04. 22:30 Барселона –
Реал М (кубок): 3-1
3. 20.04. 22:30 Бенфіка –
Порту: 1-2 (кубок)
4. 22.04. 17:00 Чорноморець –
ПФК Олександрія: 2-0
(бонусний матч)
5. 22.04. 19:00 Волинь –
Оболонь: 2-1 (мінусовий
матч)
6. 23.04. 16:00 Інтер - Лаціо: 3-2
7. 23.04. 16:00 Зірка –
Енергетик: 2-2
8. 23.04. 17:00 Шахтар –
Металіст: 0-1
9. 24.04. 18:00 Севастополь –
Іллічівець: 3-1
10. 24.04. 22:00 Севілья –
Вільяреал: 1-1

Fc_Dynamo

Текст повідомлення:
-----------------
1. 20.04. 21:45 Тотенхем –
Арсенал: 1-2
2. 20.04. 22:30 Барселона –
Реал М (кубок): 2-1
3. 20.04. 22:30 Бенфіка –
Порту: 1-2 (кубок)
4. 22.04. 17:00 Чорноморець –
ПФК Олександрія: 1-0
(бонусний матч)
5. 22.04. 19:00 Волинь –
Оболонь: 2-1(мінусовий
матч)
6. 23.04. 16:00 Інтер - Лаціо: 2-1
7. 23.04. 16:00 Зірка –
Енергетик: 2-1
8. 23.04. 17:00 Шахтар –
Металіст: 2-0
9. 24.04. 18:00 Севастополь –
Іллічівець: 3-1
10. 24.04. 22:00 Севілья –
Вільяреал: 0-1

pasha

Текст повідомлення:
-----------------
1. 20.04. 21:45 Тотенхем –
Арсенал: 0-1
2. 20.04. 22:30 Барселона –
Реал М (кубок): 2-1
3. 20.04. 22:30 Бенфіка –
Порту: 1-2 (кубок)
4. 22.04. 17:00 Чорноморець –
ПФК Олександрія: 2-0
(бонусний матч)
5. 22.04. 19:00 Волинь –
Оболонь: 1-0(мінусовий
матч)
6. 23.04. 16:00 Інтер - Лаціо: 2-0
7. 23.04. 16:00 Зірка –
Енергетик: 1-0
8. 23.04. 17:00 Шахтар –
Металіст: 2-1
9. 24.04. 18:00 Севастополь –
Іллічівець: 2-1
10. 24.04. 22:00 Севілья –
Вільяреал: 1-1

Romario
Тотенхем-Арсенал:1-0,Барселона-РеалМ:2-1,Бенфіка-Порту:1-2,Чорноморець-ПФК Олександрія:2-1,Волинь-Оболонь:1-2,Інтер-Лаціо:1-1,Зірка-Енергетик:2-0,Шахтар-Металіст:1-1,Севастополь-Іллічівець:3-1,Севілья-Вільярреал:1-0 .

Kakao

Текст повідомлення:
-----------------
1. 20.04. 21:45 Тотенхем – Арсенал: 2-1
2. 20.04. 22:30 Барселона – Реал М (кубок): 3-1
3. 20.04. 22:30 Бенфіка – Порту: 1-2 (кубок)
4. 22.04. 17:00 Чорноморець – ПФК Олександрія: 2-1 (бонусний матч)
5. 22.04. 19:00 Волинь – Оболонь: 2-3 (мінусовий матч)
6. 23.04. 16:00 Інтер - Лаціо: 1-2
7. 23.04. 16:00 Зірка – Енергетик: 2-2
8. 23.04. 17:00 Шахтар – Металіст: 2-2
9. 24.04. 18:00 Севастополь – Іллічівець: 1-2
10. 24.04. 22:00 Севілья – Вільяреал: 2-0

MAZAFAKA

Текст повідомлення:
-----------------
1. 20.04. 21:45 Тотенхем – Арсенал: 0-1
2. 20.04. 22:30 Барселона – Реал М (кубок): 0-1
3. 20.04. 22:30 Бенфіка – Порту: 1-2 (кубок)
4. 22.04. 17:00 Чорноморець – ПФК Олександрія: 1-2 (бонусний матч)
5. 22.04. 19:00 Волинь – Оболонь: 0-1 (мінусовий матч)
6. 23.04. 16:00 Інтер - Лаціо: 2-0
7. 23.04. 16:00 Зірка – Енергетик: 0-0
8. 23.04. 17:00 Шахтар – Металіст: 3-1
9. 24.04. 18:00 Севастополь – Іллічівець: 1-0
10. 24.04. 22:00 Севілья – Вільяреал: 1-1

Вовчик

Текст повідомлення:
-----------------
1. 20.04. 21:45 Тотенхем – Арсенал: 1-2
2. 20.04. 22:30 Барселона – Реал М (кубок): 1-0
3. 20.04. 22:30 Бенфіка – Порту: 2-2 (кубок)
4. 22.04. 17:00 Чорноморець – ПФК Олександрія: 2-1 (бонусний матч)
5. 22.04. 19:00 Волинь – Оболонь: 2-1 (мінусовий матч)
6. 23.04. 16:00 Інтер - Лаціо: 2-1
7. 23.04. 16:00 Зірка – Енергетик: 1-1
8. 23.04. 17:00 Шахтар – Металіст: 2-2
9. 24.04. 18:00 Севастополь – Іллічівець: 3-0
10. 24.04. 22:00 Севілья – Вільяреал: 1-1

Hanniball

Текст повідомлення:
-----------------
1. 20.04. 21:45 Тотенхем – Арсенал: 1-1
2. 20.04. 22:30 Барселона – Реал М (кубок): 2-0
3. 20.04. 22:30 Бенфіка – Порту: 1-3 (кубок)
4. 22.04. 17:00 Чорноморець – ПФК Олександрія: 2-1 (бонусний матч)
5. 22.04. 19:00 Волинь – Оболонь: 2-0 (мінусовий матч)
6. 23.04. 16:00 Інтер - Лаціо: 2-1
7. 23.04. 16:00 Зірка – Енергетик: 3-1
8. 23.04. 17:00 Шахтар – Металіст: 2-1
9. 24.04. 18:00 Севастополь – Іллічівець: 2-0
10. 24.04. 22:00 Севілья – Вільяреал: 1-2

Krishtiano
1. 0-1
2. 3-1
3. 1-1
4. 1-0
5. 2-1
6. 2-1
7. 1-1
8. 1-2
9. 2-1
10. 2-1




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Середа, 20.04.2011, 21:43 | Повідомлення # 4
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
Починаєм)




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
ГаннібалДата: Середа, 20.04.2011, 22:04 | Повідомлення # 5
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 44
Не починаєм, а продовжуєм). І ще довго будем продовжувати). Ще два рази!
 
lukaДата: Середа, 20.04.2011, 23:03 | Повідомлення # 6
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
починаємо тур) 7



---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Четвер, 21.04.2011, 09:41 | Повідомлення # 7
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
Прикріплення: 4668558.jpg(132Kb)




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
Форум » Чемпіонат прогнозів » Другий приватний чемпіонат прогнозів » 11 тур ІІ Приватного Чемп. Прогнозів (передостанній) (Прийом ставок)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Made by Ярослав Бацала, Микола Бацала and Руслан Терлецький; 24.02.2009 - 2017