Меню фан сайт ФК Енергетик
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Чемпіонат прогнозів » 10й Чемпіонат прогнозів (ІІІ приватний,2011 рік) » 3 тур 10-го чемпіонату прогнозів (Прийом ставок)
3 тур 10-го чемпіонату прогнозів
lukaДата: Пятниця, 23.09.2011, 10:03 | Повідомлення # 1
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
3 тур 10-го чемпіонату прогнозів

Прийом ставок
Скопіюйте вибрані матчі і замість знаків питання поставте свій прогноз. Удачі всім!


1. 24.09. 17:30 Металіст-Дніпро: 1-0 (бонусний матч)
2. 24.09. 19:00 Севілья-Валенсія: 1-0
3. 24.09. 20:00 Динамо Київ - Шахтар (мінусовий матч): 0-0
4. 25.09. 14:00 Зоря-Чорноморець: 0-2
5. 25.09. 16:15 ПФК Олександрія-Кривбас: 1-1
6. 25.09. 17:30 Локомотів - Рубін: 1-1
7. 25.09. 18:30 Оболонь -Арсенал: 0-1
8. 26.09. 19:45 Металург Д - Карпати: 2-1
9. 25.09 16.00 ФК Одеса - Металург З: 0-1
10. 25.09 16.00 Арсенал БЦ - Енергетик: 1-2

Ставки приймаються на адресу enerstavka@rambler.ru або на форум




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Субота, 24.09.2011, 17:29 | Повідомлення # 2
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
Vasjok
1. 24.09. 17:30 Металіст-Дніпро: 2-0 (бонусний матч)
2. 24.09. 19:00 Севілья-Валенсія:1-2
3. 24.09. 20:00 Динамо Київ - Шахтар (мінусовий матч): 3-1
4. 25.09. 14:00 Зоря-Чорноморець: 1-0
5. 25.09. 16:15 ПФК Олександрія-Кривбас: 0-2
6. 25.09. 17:30 Локомотів - Рубін: 1-1
7. 25.09. 18:30 Оболонь -Арсенал: ?0-3
8. 26.09. 19:45 Металург Д - Карпати: 0-1
9. 25.09 16.00 ФК Одеса - Металург З: 0-2
10. 25.09 16.00 Арсенал БЦ - Енергетик: 3-1

Svicha
1. 24.09. 17:30 Металіст-Дніпро: 2-1 (бонусний матч)
2. 24.09. 19:00 Севілья-Валенсія: 1-1
3. 24.09. 20:00 Динамо Київ - Шахтар (мінусовий матч): 0-1
4. 25.09. 14:00 Зоря-Чорноморець: 2-0
5. 25.09. 16:15 ПФК Олександрія-Кривбас: 1-2
6. 25.09. 17:30 Локомотів - Рубін: 0-1
7. 25.09. 18:30 Оболонь -Арсенал: 0-3
8. 26.09. 19:45 Металург Д - Карпати: 1-0
9. 25.09 16.00 ФК Одеса - Металург З: 1-3
10. 25.09 16.00 Арсенал БЦ - Енергетик: 1-0

LF
1. 24.09. 17:30 Металіст-Дніпро: 2-1 (бонусний матч)
2. 24.09. 19:00 Севілья-Валенсія: 2-1
3. 24.09. 20:00 Динамо Київ - Шахтар (мінусовий матч): 1-2
4. 25.09. 14:00 Зоря-Чорноморець: 1-2
5. 25.09. 16:15 ПФК Олександрія-Кривбас: 1-2
6. 25.09. 17:30 Локомотів - Рубін: 1-2
7. 25.09. 18:30 Оболонь -Арсенал: 1-2
8. 26.09. 19:45 Металург Д - Карпати: 1-2
9. 25.09 16.00 ФК Одеса - Металург З: 1-2
10. 25.09 16.00 Арсенал БЦ - Енергетик: 1-2

pasha
1. 24.09. 17:30 Металіст- Дніпро: 2-1 (бонусний матч)
2. 24.09. 19:00 Севілья- Валенсія: 1-2
3. 24.09. 20:00 Динамо Київ - Шахтар (мінусовий матч): 2-1
4. 25.09. 14:00 Зоря- Чорноморець: 2-0
5. 25.09. 16:15 ПФК Олександрі-Кривбас: 1-2
6. 25.09. 17:30 Локомотів - Рубін: 2-1
7. 25.09. 18:30 Оболонь - Арсенал: 1-2
8. 26.09. 19:45 Металург Д - Карпати: 2-2
9. 25.09 16.00 ФК Одеса - Металург З: 1-3
10. 25.09 16.00 Арсенал БЦ - Енергетик: 2-1

СаньоК
1. 24.09. 17:30 Металіст-Дніпро: 2-0 (бонусний матч)
2. 24.09. 19:00 Севілья-Валенсія: 1-1
3. 24.09. 20:00 Динамо Київ - Шахтар (мінусовий матч): 2-0
4. 25.09. 14:00 Зоря-Чорноморець: 1-2
5. 25.09. 16:15 ПФК Олександрія-Кривбас: 1-1
6. 25.09. 17:30 Локомотів - Рубін: 1-2
7. 25.09. 18:30 Оболонь -Арсенал: 2-0
8. 26.09. 19:45 Металург Д - Карпати: 1-2
9. 25.09 16.00 ФК Одеса - Металург З: 1-2
10. 25.09 16.00 Арсенал БЦ - Енергетик: 1-1

MAZAFAKA
1. 24.09. 17:30 Металіст-Дніпро: 2-1 (бонусний матч)
2. 24.09. 19:00 Севілья-Валенсія: 0-2
3. 24.09. 20:00 Динамо Київ - Шахтар (мінусовий матч): 1-0
4. 25.09. 14:00 Зоря-Чорноморець: 3-1
5. 25.09. 16:15 ПФК Олександрія-Кривбас: 1-2
6. 25.09. 17:30 Локомотів - Рубін: 0-1
7. 25.09. 18:30 Оболонь -Арсенал: 0-2
8. 26.09. 19:45 Металург Д - Карпати: 1-1
9. 25.09 16.00 ФК Одеса - Металург З: 1-2
10. 25.09 16.00 Арсенал БЦ - Енергетик: 1-1

Вовчик
1. 24.09. 17:30 Металіст-Дніпро: 2-1 (бонусний матч)
2. 24.09. 19:00 Севілья-Валенсія: 1-2
3. 24.09. 20:00 Динамо Київ - Шахтар (мінусовий матч): 2-1
4. 25.09. 14:00 Зоря-Чорноморець: 0-1
5. 25.09. 16:15 ПФК Олександрія-Кривбас: 1-2
6. 25.09. 17:30 Локомотів - Рубін: 2-1
7. 25.09. 18:30 Оболонь -Арсенал: 1-2
8. 26.09. 19:45 Металург Д - Карпати: 1-1
9. 25.09 16.00 ФК Одеса - Металург З: 0-2
10. 25.09 16.00 Арсенал БЦ - Енергетик: 2-1

Culja
1. 24.09. 17:30 Металіст-Дніпро: 2-1 (бонусний матч)
2. 24.09. 19:00 Севілья-Валенсія: 1-2
3. 24.09. 20:00 Динамо Київ - Шахтар (мінусовий матч): 2-1
4. 25.09. 14:00 Зоря-Чорноморець: 1-0
5. 25.09. 16:15 ПФК Олександрія-Кривбас: 1-2
6. 25.09. 17:30 Локомотів - Рубін: 2-1
7. 25.09. 18:30 Оболонь -Арсенал: 0-2
8. 26.09. 19:45 Металург Д - Карпати: 2-2
9. 25.09 16.00 ФК Одеса - Металург З: 1-1
10. 25.09 16.00 Арсенал БЦ - Енергетик: 3-1

ЛЕВ
1. 24.09. 17:30 Металіст-Дніпро: 1-0 (бонусний матч)
2. 24.09. 19:00 Севілья-Валенсія: 1-3
3. 24.09. 20:00 Динамо Київ - Шахтар (мінусовий матч): 0-0
4. 25.09. 14:00 Зоря-Чорноморець: 3-0
5. 25.09. 16:15 ПФК Олександрія-Кривбас: ?-?
6. 25.09. 17:30 Локомотів - Рубін: ?-?
7. 25.09. 18:30 Оболонь -Арсенал: 0-1
8. 26.09. 19:45 Металург Д - Карпати: 1-2
9. 25.09 16.00 ФК Одеса - Металург З: 1-0
10. 25.09 16.00 Арсенал БЦ - Енергетик: 1-1

krishtiano
1. 24.09. 17:30 Металіст-Дніпро: 2-1 (бонусний матч)
2. 24.09. 19:00 Севілья-Валенсія: 1-1
3. 24.09. 20:00 Динамо Київ - Шахтар (мінусовий матч): 2-1
4. 25.09. 14:00 Зоря-Чорноморець: 0-1
5. 25.09. 16:15 ПФК Олександрія-Кривбас: 1-2
6. 25.09. 17:30 Локомотів - Рубін: 1-0
7. 25.09. 18:30 Оболонь -Арсенал: 1-1
8. 26.09. 19:45 Металург Д - Карпати: 0-1
9. 25.09 16.00 ФК Одеса - Металург З: 1-1
10. 25.09 16.00 Арсенал БЦ - Енергетик: 3-1




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Субота, 24.09.2011, 17:30 | Повідомлення # 3
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
Янік
1. 24.09. 17:30 Металіст-Дніпро: 2-0(бонусний матч)
2. 24.09. 19:00 Севілья-Валенсія: 2-1
3. 24.09. 20:00 Динамо Київ - Шахтар (мінусовий матч): 0-0
4. 25.09. 14:00 Зоря-Чорноморець: 2-0
5. 25.09. 16:15 ПФК Олександрія-Кривбас: 1-2
6. 25.09. 17:30 Локомотів - Рубін: 1-1
7. 25.09. 18:30 Оболонь -Арсенал: 0-2
8. 26.09. 19:45 Металург Д - Карпати: 1-1
9. 25.09 16.00 ФК Одеса - Металург З: 0-2
10. 25.09 16.00 Арсенал БЦ - Енергетик: 1-1

Chikalovskij
1. 24.09. 17:30 Металіст-Дніпро: 2-2 (бонусний матч)
2. 24.09. 19:00 Севілья-Валенсія:0-1
3. 24.09. 20:00 Динамо Київ - Шахтар (мінусовий матч): 1-1
4. 25.09. 14:00 Зоря-Чорноморець: 1-0
5. 25.09. 16:15 ПФК Олександрія-Кривбас: 0-2
6. 25.09. 17:30 Локомотів - Рубін: 1-2
7. 25.09. 18:30 Оболонь -Арсенал:0-1
8. 26.09. 19:45 Металург Д - Карпати: 1-2
9. 25.09 16.00 ФК Одеса - Металург З: 0-2
10. 25.09 16.00 Арсенал БЦ - Енергетик:3-1

mokan
1. 24.09. 17:30 Металіст-Дніпро: 2-1 (бонусний матч)
2. 24.09. 19:00 Севілья-Валенсія: 0-0
3. 24.09. 20:00 Динамо Київ - Шахтар (мінусовий матч): 1-2
4. 25.09. 14:00 Зоря-Чорноморець: 2-1
5. 25.09. 16:15 ПФК Олександрія-Кривбас: 2-2
6. 25.09. 17:30 Локомотів - Рубін: 2-1
7. 25.09. 18:30 Оболонь -Арсенал: 1-1
8. 26.09. 19:45 Металург Д - Карпати: 2-1
9. 25.09 16.00 ФК Одеса - Металург З: 1-3
10. 25.09 16.00 Арсенал БЦ - Енергетик: 2-0

Demos
1. 24.09. 17:30 Металіст-Дніпро (бонусний матч): 1-0
2. 24.09. 19:00 Севілья-Валенсія: 2-0
3. 24.09. 20:00 Динамо Київ - Шахтар (мінусовий матч): 0-2
4. 25.09. 14:00 Зоря-Чорноморець: 0-1
5. 25.09. 16:15 ПФК Олександрія-Кривбас: 1-1
6. 25.09. 17:30 Локомотів - Рубін: 1-1
7. 25.09. 18:30 Оболонь -Арсенал: 1-1
8. 26.09. 19:45 Металург Д - Карпати: 1-0
9. 25.09 16.00 ФК Одеса - Металург З: 0-2
10. 25.09 16.00 Арсенал БЦ - Енергетик: 2-1

jlovebmw
1. 24.09. 17:30 Металіст-Дніпро: 1-0 (бонусний матч)
2. 24.09. 19:00 Севілья-Валенсія: 0-1
3. 24.09. 20:00 Динамо Київ - Шахтар (мінусовий матч): 0-2
4. 25.09. 14:00 Зоря-Чорноморець: 1-0
5. 25.09. 16:15 ПФК Олександрія-Кривбас: 1-2
6. 25.09. 17:30 Локомотів - Рубін: 0-1
7. 25.09. 18:30 Оболонь -Арсенал: 0-3
8. 26.09. 19:45 Металург Д - Карпати: 0-0
9. 25.09 16.00 ФК Одеса - Металург З: 1-2
10. 25.09 16.00 Арсенал БЦ - Енергетик: 1-0

Ігор
1. 24.09. 17:30 Металіст-Дніпро: 2-2(бонусний матч)
2. 24.09. 19:00 Севілья-Валенсія: 2-2
3. 24.09. 20:00 Динамо Київ - Шахтар (мінусовий матч): 1-4
4. 25.09. 14:00 Зоря-Чорноморець: 1-2
5. 25.09. 16:15 ПФК Олександрія-Кривбас: 0-0
6. 25.09. 17:30 Локомотів - Рубін: 2-1
7. 25.09. 18:30 Оболонь -Арсенал: 1-0
8. 26.09. 19:45 Металург Д - Карпати: 2-1
9. 25.09 16.00 ФК Одеса - Металург З: 0-2
10. 25.09 16.00 Арсенал БЦ - Енергетик: 2-1

Mishanya
24.09. 17:30 Металіст-Дніпро: 1-1 (бонусний матч)
2. 24.09. 19:00 Севілья-Валенсія: 1-1
3. 24.09. 20:00 Динамо Київ - Шахтар (мінусовий матч): 2-1
4. 25.09. 14:00 Зоря-Чорноморець: 2-0
5. 25.09. 16:15 ПФК Олександрія-Кривбас: 1-2
6. 25.09. 17:30 Локомотів - Рубін: 2-1
7. 25.09. 18:30 Оболонь -Арсенал: 1-1
8. 26.09. 19:45 Металург Д - Карпати: 2-1
9. 25.09 16.00 ФК Одеса - Металург З: 1-2
10. 25.09 16.00 Арсенал БЦ - Енергетик: 3-0

russel
1. 24.09. 17:30 Металіст-Дніпро: 2-0 (бонусний матч)
2. 24.09. 19:00 Севілья-Валенсія: 1-0
3. 24.09. 20:00 Динамо Київ - Шахтар 1-2 (мінусовий матч):
4. 25.09. 14:00 Зоря-Чорноморець: 1-1
5. 25.09. 16:15 ПФК Олександрія-Кривбас: 0-2
6. 25.09. 17:30 Локомотів - Рубін: 0-1
7. 25.09. 18:30 Оболонь -Арсенал: 0-2
8. 26.09. 19:45 Металург Д - Карпати: 0-1
9. 25.09 16.00 ФК Одеса - Металург З: 0-1
10. 25.09 16.00 Арсенал БЦ - Енергетик: 1-2
Smoke
1. 24.09. 17:30 Металіст-Дніпро: 2-0 (бонусний матч)
2. 24.09. 19:00 Севілья-Валенсія: 0-2
3. 24.09. 20:00 Динамо Київ - Шахтар (мінусовий матч): 2-0
4. 25.09. 14:00 Зоря-Чорноморець: 1-1
5. 25.09. 16:15 ПФК Олександрія-Кривбас: 1-2
6. 25.09. 17:30 Локомотів - Рубін: 1-2
7. 25.09. 18:30 Оболонь -Арсенал: 2-1
8. 26.09. 19:45 Металург Д - Карпати: 0-1
9. 25.09 16.00 ФК Одеса - Металург З: 1-2
10. 25.09 16.00 Арсенал БЦ - Енергетик: 0-1

LFCGerrard
1. 24.09. 17:30 Металіст-Дніпро: 2-1 (бонусний матч)
2. 24.09. 19:00 Севілья-Валенсія: 1-2
3. 24.09. 20:00 Динамо Київ - Шахтар (мінусовий матч):2-1
4. 25.09. 14:00 Зоря-Чорноморець: 1-2
5. 25.09. 16:15 ПФК Олександрія-Кривбас: 0-1
6. 25.09. 17:30 Локомотів - Рубін: 1-1
7. 25.09. 18:30 Оболонь -Арсенал: 0-1
8. 26.09. 19:45 Металург Д - Карпати: 0-1
9. 25.09 16.00 ФК Одеса - Металург З: 1-0
10. 25.09 16.00 Арсенал БЦ - Енергетик: 0-1




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Субота, 24.09.2011, 17:31 | Повідомлення # 4
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
Luka
1. 24.09. 17:30 Металіст-Дніпро: 1-0 (бонусний матч)
2. 24.09. 19:00 Севілья-Валенсія: 1-0
3. 24.09. 20:00 Динамо Київ - Шахтар (мінусовий матч): 0-1
4. 25.09. 14:00 Зоря-Чорноморець: 1-1
5. 25.09. 16:15 ПФК Олександрія-Кривбас: 1-2
6. 25.09. 17:30 Локомотів - Рубін: 0-0
7. 25.09. 18:30 Оболонь - Арсенал: 0-2
8. 26.09. 19:45 Металург Д - Карпати: 1-1
9. 25.09 16.00 ФК Одеса - Металург З: 0-1
10. 25.09 16.00 Арсенал БЦ - Енергетик: 3-1
БЕХА
1. 24.09. 17:30 Металіст-Дніпро: 2-1 (бонусний матч)
2. 24.09. 19:00 Севілья-Валенсія:1-1
3. 24.09. 20:00 Динамо Київ - Шахтар (мінусовий матч): 1-2
4. 25.09. 14:00 Зоря-Чорноморець: 1-0
5. 25.09. 16:15 ПФК Олександрія-Кривбас: 0-2
6. 25.09. 17:30 Локомотів - Рубін: 0-1
7. 25.09. 18:30 Оболонь -Арсенал: 0-3
8. 26.09. 19:45 Металург Д - Карпати: 1-1
9. 25.09 16.00 ФК Одеса - Металург З: 1-2
10. 25.09 16.00 Арсенал БЦ - Енергетик: 2-0

FC_Dynamo
1. 24.09. 17:30 Металіст- Дніпро: 2-1 (бонусний матч)
2. 24.09. 19:00 Севілья- Валенсія: 1-1
3. 24.09. 20:00 Динамо Київ - Шахтар (мінусовий матч): 2-1
4. 25.09. 14:00 Зоря- Чорноморець: 2-0
5. 25.09. 16:15 ПФК Олександрія-Кривбас: 1-2
6. 25.09. 17:30 Локомотів - Рубін: 1-0
7. 25.09. 18:30 Оболонь - Арсенал: 1-3
8. 26.09. 19:45 Металург Д - Карпати: 1-1
9. 25.09 16.00 ФК Одеса - Металург З: 1-3
10. 25.09 16.00 Арсенал БЦ - Енергетик: 2-1

Ozil_Ronaldo
Металіст-Дніпро 1-1
Севілья-Валенсія 1-2
Динамо Київ-Шахтар 1-3
Зоря-Чорноморець 1-2
ПФК Олександрія-Кривбас 0-2
Локомотів-Рубін 0-0
Оболонь-Арсенал 2-1
Металург Д - Карпати 0-1
ФК Одеса - Металург З 1-2
Арсенал БЦ - Енергетик 1-1

Буз-буз
24.09. 17:30 Металіст-Дніпро (бонусний матч): 2-1
24.09. 19:00 Севілья-Валенсія: 0-2
24.09. 20:00 Динамо Київ - Шахтар (мінусовий матч): 0-1
25.09. 14:00 Зоря-Чорноморець: 0-1
25.09. 16:15 ПФК Олександрія-Кривбас: 1-0
25.09. 17:30 Локомотів - Рубін: 0-1
25.09. 18:30 Оболонь -Арсенал: 0-2
26.09. 19:45 Металург Д - Карпати: 0-1
25.09 16.00 ФК Одеса - Металург З: 0-1
25.09 16.00 Арсенал БЦ - Енергетик: 0-1

OlegChopyk
1. 24.09. 17:30 Металіст-Дніпро: 1-1 (бонусний матч)
2. 24.09. 19:00 Севілья-Валенсія:1-3
3. 24.09. 20:00 Динамо Київ - Шахтар (мінусовий матч): 1-2
4. 25.09. 14:00 Зоря-Чорноморець: 0-0
5. 25.09. 16:15 ПФК Олександрія-Кривбас: 1-2
6. 25.09. 17:30 Локомотів - Рубін: 2-2
7. 25.09. 18:30 Оболонь -Арсенал: 0-1
8. 26.09. 19:45 Металург Д - Карпати: 1-0
9. 25.09 16.00 ФК Одеса - Металург З: 1-3
10. 25.09 16.00 Арсенал БЦ - Енергетик: 0-1

Hanniball
1. 24.09. 17:30 Металіст-Дніпро: 1-2 (бонусний матч)
2. 24.09. 19:00 Севілья-Валенсія: 1-2
3. 24.09. 20:00 Динамо Київ - Шахтар 2-2 (мінусовий матч):
4. 25.09. 14:00 Зоря-Чорноморець: 2-0
5. 25.09. 16:15 ПФК Олександрія-Кривбас: 1-1
6. 25.09. 17:30 Локомотів - Рубін: 1-1
7. 25.09. 18:30 Оболонь -Арсенал: 0-2
8. 26.09. 19:45 Металург Д - Карпати: 0-1
9. 25.09 16.00 ФК Одеса - Металург З: 1-2
10. 25.09 16.00 Арсенал БЦ - Енергетик: 1-0

Demkiv
1. 24.09. 17:30 Металіст-Дніпро: 1-0 (бонусний матч)
2. 24.09. 19:00 Севілья-Валенсія: 2-1
3. 24.09. 20:00 Динамо Київ - Шахтар (мінусовий матч): 2-0
4. 25.09. 14:00 Зоря-Чорноморець: 3-1
5. 25.09. 16:15 ПФК Олександрія-Кривбас: 0-1
6. 25.09. 17:30 Локомотів - Рубін: 2-2
7. 25.09. 18:30 Оболонь -Арсенал: 1-2
8. 26.09. 19:45 Металург Д - Карпати: 1-3
9. 25.09 16.00 ФК Одеса - Металург З: 0-3
10. 25.09 16.00 Арсенал БЦ - Енергетик: 2-0




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
lukaДата: Неділя, 25.09.2011, 10:24 | Повідомлення # 5
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
крутий банер Рамосу і Девіч рулить))
Прикріплення: 2865663.jpg(57Kb)




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
ЛЕВДата: Неділя, 25.09.2011, 10:50 | Повідомлення # 6
Оберст лейтенант
Група: Перевірені
Повідомлень: 36
Зарахуйте мені матчі, а то не знаю як пропустив їх і вони ще не почалися
5. 25.09. 16:15 ПФК Олександрія-Кривбас: 2-3
6. 25.09. 17:30 Локомотів - Рубін: 1-1 az


Я не розумію чому Бурштинці не вірять в успіх своєї команди!!!!!
 
lukaДата: Понеділок, 26.09.2011, 22:09 | Повідомлення # 7
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1234
Прикріплення: 5691829.jpg(126Kb)




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
Форум » Чемпіонат прогнозів » 10й Чемпіонат прогнозів (ІІІ приватний,2011 рік) » 3 тур 10-го чемпіонату прогнозів (Прийом ставок)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Made by Jaroslav Batsala and Ruslan Terleckii; 24.02.2009 - 2017