Меню фан сайт ФК Енергетик
Форма входу
Логін:
Пароль:

Матчі НФК "Бурштин" в чемпіонаті області 2017/18

Дата Матчі Юнаки Дорослі
24.06 "Бурштин" - "Придністровя" 1:2 3:0
17.06 "Колос Городенківщини" - "Бурштин" 0:10 3:1
10.06 "Тепловик ДЮСШ" - "Бурштин" 1:1 1:1
3.06 "Карпати" Брошнів - "Бурштин" 0:2 3:0
27.05 "Бурштин" - "Битків" 1:1 3:0
20.05 "Галич" - "Бурштин" 1:4 3:2
13.05 "Бурштин" - "Вихор" 0:4 1:0
06.05 "Нафтовик" - "Бурштин" 0:2 0:1
29.04 "Бескид" - "Бурштин" 0:1 1:4
22.04 "Бурштин" - "Турка" 3:3 1:1
15.04 "Калуш" - "Бурштин" 1:3 1:0
05.11 "Придністровя" - "Бурштин" 1:5 0:0
29.10 "Бурштин" - "Колос Городенківщини" 5:0 0:0
15.10 "Бурштин" - "Карпати" Брошнів-Осада 0:1 0:0
08.10 "Битків" - "Бурштин" 1:7 1:1
01.10 "Бурштин" - "Галич" 6:1 0:0
28.09 "Бурштин" - "Колос Городенківщини" Кубок 0:1
24.09 "Вихор" Ямниця - "Бурштин" 3:2 2:1
17.09 "Бурштин" - "Нафтовик" 1:2 1:3
10.09 "Бурштин" - "Бескид" 0:2 0:0
3.09 "Турка" - "Бурштин" 0:3 0:1
27.08 "Бурштин" - "Калуш" 0:2 1:0
20.08 "Карпати" Болехів - "Бурштин" 0:1 0:1
13.08 "Бурштин" - "Тепловик - ДЮСШ" ІФ 0:2 2:0
Чемпіонат області. Дорослі склади. 2017/2018 рр.

Місце Команда Ігри Очки М'ячі
1 "Галич" 22 55 58:7
2 "Нафтовик" 22 48 63:26
3 "Карпати" (Брошнів-Осада) 22 45 39:22
4 "Колос Городенківщини" 22 40 38:28
5 "Вихор" 22 33 31:33
6 НФК "Бурштин" 22 32 24:19
7 "Тепловик" 22 30 42:32
8 "Битків" 22 26 30:42
Календар всіх ігор
Бомбардири команди. Дорослий склад

Гравець Чемп. Кубок Разом
1 Любунів 10(1) 0 10(1)
2 Мильович 8 0 8
3 Мула 7 0 7
4 Цимбалістий І. 5 0 5
5 Воробець 4(2) 0 4(2)
5 Захар 4 0 4
6 Ципердюк І. 3(3) 0 3(3)
6 Жовнірик 3 0 3
7 Юрик 3 0 3
7 Вівсяник 3 0 3
8 Пштир Р. 2 0 2
9 Федунишин 3 0 3
10 Тітунін 1 0 1
12 Деренюк 1 0 1
13 Кукурудз 1 0 1
14 Ступніцький 1 0 1
14 Долотко 1 0 1
14 Белей 1 0 1
15 Глущенко 1 0 1
16 Чемеринський 1 0 1
в дужках - голи забиті з пенальті

ЗАЯВКА Основного СКЛАДУ НФК "БУРШТИН :

Гравець

Народився

Попередні команди

Барчук Віктор

1987

 

Бендер Андрій

16.07.1994

УФК "Карпати" Львів (2007-2011), Національна збірна України U-16 (2011), "Енергетик" Бурштин (2012), "Говерла" Ужгород-дубль (2012-2014), ФСК ФСК "Енергія" Бурштин (2014), "ГалВапно" Галич (2015), «Лучинці» (2016)

Британ Володимир

29.04.1992

ДЮСШ "Енергетик" Бурштин (2006/07),

"Жалибори" (…-2015), "Касова" Бовшів (2016)

Віцько Святослав

20.02.1999

ДЮСШ "Прикарпаття" Івано-Франківськ (2013/14 - 2015/16)

Воробець Тарас

01.02.1987

ДЮСШ "Прикарпаття" Івано-Франківськ (2002/03-2003/04), "Енергетик" Бурштин (2006), "Цементник" Ямниця (2007), "Гал-Вапно" Галич (2011-14), - "Славія" Отинія (2014), ФСК "Енергія" Бурштин (2014), "Галичина-Бескид" Івано-Франківськ (2015), "Касова" Бовшів (2016)

Вітовський Микола

1967

 

Голей Андрій

1995

---

Головінський Любомир

1988

---

Деренюк Ярослав

26.02.1988

ДЮСШ "Прикарпаття" Івано-Франківськ (2002/03-2003/04), "Факел" Івано-Франківськ (2004/05-2007/08), "Енергетик" Бурштин (2008/09-2011/12), "ГалВапно" Галич (2012-2013), ФСК "Енергія" Бурштин (2014), "Галичина-Бескид" Івано-Франківськ (2015), "ГалВапно" Галич (2015-16)

Качанівський Назарій

1999

"УФК-Карпати"

Кукурудз Андрій

1996

---

Леник Микола

1999

"Касова" Бовшів

Николишин Тарас

1991

ФК "Калуш"

Пштир Роман

1991

ФК "Калуш"

Пархуць Ярослав

28.11.1998

ДЮСШ "Енергетик" Бурштин (2014/15), "Енергія" Бурштин-юнаки (2014), "Енергія" Бурштин (2015), "Тепловик-ДЮСШ-3 Івано-Франківськ-юнаки (2016)

Тітунін Анатолій

---

---

Федорюк Олексій

02.09.1987

"Карпати" Львів-дубль (2008/2009), "Карпати" Коломия (2012-14), "Галичина-Бескид" Івано-Франківськ (2015), "Козацький" Острів Чорнолізці (2016)

Чернов Андрій

12.01.1988

2000/2001 "Зірка" Кіровоград, 2001/2002 "Зірка-Ліцей" Кіровоград, 2006/2012 "Енергетик" Бурштин, 2012/2014 "Гал Вапно", "Буревісник" Петрове

Ципердюк Іван

1986

 

---

Шумляс Роман

1985

---

ЗАЯВКА ЮНАЦЬКОГО СКЛАДУ НФК "БУРШТИН (17 ГРАВЦІВ):

Гравець

Народився

Попередні команди

Будзик Н.

 

 

 

Довгий Т.

 

 

 

Вівсяник Денис

18

19.05.2001

"Енергетик-ДЮСШ" Бурштин  (2015/16)

Захар Олег

13

18.05.2001

"Енергетик-ДЮСШ" Бурштин  (2015/16)

Іванців Т.

 

 

 

Глущенко В.

 

 

 

Любунів Степан

8

27.02.2000

ДЮСШ "Прикарпаття" Івано-Франківськ (2013/14), "Енергетик-ДЮСШ" Бурштин  (2014/15 - 2015/16)

Ковальчук В.

 

 

 

Балацький Т.

 

 

 

Сапій Володимир

 

21

22.02.2000

ДЮСШ "Прикарпаття" Івано-Франківськ (2013/14 – 2014/15), "Енергетик-ДЮСШ" Бурштин (2015/16)

Сорочинський Назар

 

 

 

Сорочинський Андрій

5

31.08.2000

Мазурик М.

 

 

 

Чимеринський Ю.

 

 

 

Федунишин Роман-Олексій

4

30.03.2001

"Енергетик-ДЮСШ" Бурштин  (2015/16)

Юрик Ярослав

6

22.02.2000

"Енергетик-ДЮСШ" Бурштин  (2015/16)

 

 

 

 

БМВ.

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
користувачів: 0
Міні-чат
Made by Ярослав Бацала, Микола Бацала and Руслан Терлецький; 24.02.2009 - 2018