Меню фан сайт ФК Енергетик
Форма входу
Логін:
Пароль:

Матчі НФК "Бурштин" в чемпіонаті області 2018/19

Дата Матчі Юнаки Дорослі
25.10 "Медик-Лісівник" - "Бурштин" Кубок 0:7
17.10 "Бурштин" - "Медик-Лісівник" (Солотвин) Кубок 3:0
14.10 "Битків" - "Бурштин" 2:3 1:2
07.10 "Бурштин" - "Ніка-Вовчинець" 1:1 2:2
30.09 "Прикарпатя-Тепловик" - "Бурштин" 8:0 5:0
23.09 "Бурштин" - "Вихор" Ямниця 0:2 2:1
16.09 "Бурштин" - "Кремінь" Пістинь 2:1 1:2
09.09 "Турка" - "Бурштин" 1:1 1:1
02.09 "Бурштин" - "Бескид" Надвірна 0:1 2:0
26.08 "Нафтовик" Долина - "Бурштин" 1:1 4:1
19.08 "Бурштин" - "Карпати" Брошнів 0:0 2:1
Чемпіонат області. 2018/2019 рр.

Місце Команда Ігри Очки М'ячі
1 "Нафтовик" 9 24 27:7
2 "Прикарпаття Тепловик" 9 19 27:9
3 "Карпати" (Брошнів-Осада) 9 16 15:12
4 "Турка" 9 15 14:13
5 НФК "Бурштин" 9 14 13:17
6 "Вихор" 9 10 10:11
7 "Бескид" 9 10 9:14
8 "Битків" 9 7 9:12
9 "Кремінь" Пістинь 9 6 7:20
10 "Ніка Вовчинець" 9 4 8:24
Календар всіх ігор
Бомбардири команди. Дорослий склад

Гравець Чемп. Кубок Разом
1 Прокіпчук 4 2 6
2 Товстий 4 1 5
3 Лялюк 3 1 4
4 Слива 0 2 2
4 Британ 0 2 2
5 Музика 1 0 1
5 Воробець 1(1) 0 1(1)
6 Теліховський 0 1(1) 1(1)
6 Леник 0 1 1
1 Федунишин 1 0 1
2 Дикий 2 0 2
3 Захар 2 0 2
4 Глущенко 1 0 1
5 Засідко 1 0 1
5 Лесів 1 0 1
в дужках - голи забиті з пенальті

ЗАЯВКА Основного СКЛАДУ НФК "БУРШТИН :

Гравець

Народився

Попередні команди

Андрухів Роман

29.11.1994

ДЮСШ "Енергетик" Бурштин (2007/08-2010/11),

ФСК "Енергія" Бурштин (2014), "Ураган" Добринів (2016)

Барчук Віктор

16.02.1987

 ДЮСШ "Прикарпаття" Івано-Франківськ (2001/02-2003/04), "Прикарпаття" Івано-Франківськ (2004/05-2010/11), "Газовик" Богородчани (2012-13),  "Гал-Вапно" Галич (2014), "Галичина-Бескид" Івано-Франківськ (2015), "Козацький Острів" Чорнолізці (2015-16)

Бендер Андрій

16.07.1994

УФК "Карпати" Львів (2007-2011), Національна збірна України U-16 (2011), "Енергетик" Бурштин (2012), "Говерла" Ужгород-дубль (2012-2014), ФСК ФСК "Енергія" Бурштин (2014), "ГалВапно" Галич (2015), «Лучинці» (2016)

Британ Володимир

29.04.1992

ДЮСШ "Енергетик" Бурштин (2006/07),

"Жалибори" (…-2015), "Касова" Бовшів (2016)

Виноградов Роман

12.09.1997

ДЮСШ "Енергетик" Бурштин (2011/12), ФСК "Енергія" Бурштин-юнаки (2013), ФСК "Енергія" Бурштин (2015), "Євробуд" Вигівка (2016)

Воробець Тарас

01.02.1987

ДЮСШ "Прикарпаття" Івано-Франківськ (2002/03-2003/04), "Енергетик" Бурштин (2006), "Цементник" Ямниця (2007), "Гал-Вапно" Галич (2011-14), - "Славія" Отинія (2014), ФСК "Енергія" Бурштин (2014), "Галичина-Бескид" Івано-Франківськ (2015), "Касова" Бовшів (2016)

Гриців Тарас

31.07.1992

ДЮСШ "Енергетик" Бурштин (2006/07-2008/09), "Енергія" Бурштин (2013-14), ФК "Рогатин" (2016)

Дволятик Олег

21.08.1997

ФК "Конюшки" (2016)

Деренюк Ярослав

26.02.1988

ДЮСШ "Прикарпаття" Івано-Франківськ (2002/03-2003/04), "Факел" Івано-Франківськ (2004/05-2007/08), "Енергетик" Бурштин (2008/09-2011/12), "ГалВапно" Галич (2012-2013), ФСК "Енергія" Бурштин (2014), "Галичина-Бескид" Івано-Франківськ (2015), "ГалВапно" Галич (2015-16)

Кантор Назарій

07.03.1997

ДЮСШ "Енергетик" Бурштин (2011/12), "ГалВапно" Галич (2012-15), "Луква" Залуква (2016)

Кашуба Богдан

04.10.1995

ДЮСШ "Енергетик" Бурштин (2008/09-2011/12), ФСК "Енергія" Бурштин-ю (2013), "Ураган" Добринів (2016)

Купчев Володимир

28.04.1988

"ВПУ-21" Івано-Франківськ (2001/02 - 2004/05), "ГалВапно" Галич (2011), - ФСК "Енергія" Бурштин (2013-15), «Лучинці» (2016)

Ліщук Юрій

04.05.1998

"Сокіл" Підлісся-юнаки (2012-15), "Тепловик-ДЮСШ-3" Івано-Франківськ (2012/13-2013/14), "Касова" Бовшів-юнаки (2016)

Мельничук Тарас

19.05.1987

ДЮСШ "Прикарпаття" (2000/01 - 2003/04), "Прикарпаття" Івано-Франківськ (2004/05 - 2010/11), "Газовик" Богородчани (2011-13), ФК "Перегінське" (2014), "Оскар" Підгір`я (2015), "Авангард" Загвіздя, Тисменицький район (2016)

Метенька Тарас

21.12.1996

ДЮСШ "Енергетик" Бурштин (2009/10 - 2011/12), "ГалВапно" Галич - юнаки (2013), "ГалВапно" Галич - (2013), ФСК "Енергія" Бурштин (2014-15)

Николайко Юрій

08.09. 1998

ДЮСШ "Енергетик" Бурштин (2014/15), ФСК "Енергія" Бурштин-юнаки (2014-15), "Касова" Бовшів-юнаки (2016)

Пархуць Ярослав

28.11.1998

ДЮСШ "Енергетик" Бурштин (2014/15), "Енергія" Бурштин-юнаки (2014), "Енергія" Бурштин (2015), "Тепловик-ДЮСШ-3 Івано-Франківськ-юнаки (2016)

Парцей Володимир

08.03.1997

ДЮСШ "Енергетик" Бурштин (2011/12), "ГалВапно" Галич-юнаки (2014-15), ФК "Мединя" (2016)

Пендерецький Ярослав

20.04.1993

ДЮСШ "Енергетик" Бурштин (2006/07-09/10), "ГалВапно" Галич (2011-12), ФСК "Енергія" Бурштин (2013-14), "Ураган" Добринів (2016)

Сигут Роман

14.03.1998

ДЮСШ "Енергетик" Бурштин (2014/15), ФСК "Енергія" Бурштин-юнаки (2015), "Касова" Бовшів-юнаки (2016)

Торган Роман

01.11.1993

ДЮСШ "Енергетик" Бурштин (2006/07-09/10), "ГалВапно" Галич (2011, 2013), ФСК "Енергія" Бурштин (2013-14), ФК "Рогатин" (2016)

Федорюк Олексій

02.09.1987

"Карпати" Львів-дубль (2008/2009), "Карпати" Коломия (2012-14), "Галичина-Бескид" Івано-Франківськ (2015), "Козацький" Острів Чорнолізці (2016)

Чернов Андрій

12.01.1988

2000/2001 "Зірка" Кіровоград, 2001/2002 "Зірка-Ліцей" Кіровоград, 2006/2012 "Енергетик" Бурштин, 2012/2014 "Гал Вапно", "Буревісник" Петрове

Голей Андрій

---

---

Ципердюк Іван

---

---

---

Головінський Любомир

---

---

Павелко Остап

---

---

Кукурудз Андрій

---

---

Тітунін Анатолій

---

---

Цимбалістий Ігор

23.05.1990

ДЮСШ "Прикарпаття" Івано-Франківськ (2004-2007), "Коростень" (2008), - "Єдність" Пліски  (2009), "Енергетик" Бурштин (2009), "ГалВапно" Галич (2011, 2012, 2014), - "Нива" Тернопіль (2011), - "Карпати" Брошнів-Осада (2013), "Оскар" Підгіря (2015-16).

Шенкевич Віталій

06.08.1998

ДЮСШ "Енергетик" Бурштин (2011/12, 2014/15),

ФСК "Енергія" Бурштин-юнаки (2014-15), "Касова" Бовшів-юнаки (2016)

ЗАЯВКА ЮНАЦЬКОГО СКЛАДУ НФК "БУРШТИН (18 ГРАВЦІВ):

Гравець

Народився

Попередні команди

Веренка Володимир (к)

11

22.04.1999

"Енергетик-ДЮСШ" Бурштин  (2014/15-2015/16), "Касова" Бовшів-юнаки (2016)

Весоловський Роман

17

16.05.2001

"Енергетик-ДЮСШ" Бурштин  (2015/16)

Вівсяник Денис

18

19.05.2001

"Енергетик-ДЮСШ" Бурштин  (2015/16)

Віцько Святослав

10

20.02.1999

ДЮСШ "Прикарпаття" Івано-Франківськ (2013/14 - 2015/16)

Захар Олег

13

18.05.2001

"Енергетик-ДЮСШ" Бурштин  (2015/16)

Іваськевич Василь

2

10.01.2001

"Енергетик-ДЮСШ" Бурштин  (2015/16)

Луців Ігор

15

03.07.1999

"Енергетик-ДЮСШ" Бурштин  (2014/15-2015/16)

Любунів Степан

8

27.02.2000

ДЮСШ "Прикарпаття" Івано-Франківськ (2013/14), "Енергетик-ДЮСШ" Бурштин  (2014/15 - 2015/16)

Мазур Андрій

91

29.12.1999

"Енергетик-ДЮСШ" Бурштин  (2014/15-2015/16), "Касова" Бовшів-юнаки (2016)

Паук Роман

7

23.03.1999

"Енергетик-ДЮСШ" Бурштин  (2015/16)

Сапій Володимир

 

21

22.02.2000

ДЮСШ "Прикарпаття" Івано-Франківськ (2013/14 – 2014/15), "Енергетик-ДЮСШ" Бурштин (2015/16)

Семенович Богдан

3

18.01.1999

"Енергетик-ДЮСШ" Бурштин (2014/15 - 2015/16), "Касова" Бовшів-юнаки (2016)

Сорочинський Андрій

5

31.08.2000

Тимуш Валентин

16

15.01.1999

"Енергетик-ДЮСШ" Бурштин  (2015/16)

Федорів Андрій

9

11.11.1999

"Енергетик-ДЮСШ" Бурштин  (2015/16)

Федунишин Роман-Олексій

4

30.03.2001

"Енергетик-ДЮСШ" Бурштин  (2015/16)

Юрик Ярослав

6

22.02.2000

"Енергетик-ДЮСШ" Бурштин  (2015/16)

Януш Олександр

14

23.01.1999

"Енергетик-ДЮСШ" Бурштин  (2015/16)

БМВ.

Наше опитування
Кращий гравець в сезоні 2018/19

» Результати
» Архів опитувань
» Всього голосувало: 17
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
користувачів: 0
Міні-чат
Made by Ярослав Бацала, Микола Бацала and Руслан Терлецький; 24.02.2009 - 2018