Меню фан сайт ФК Енергетик
Форма входу
Логін:
Пароль:

Матчі НФК "Бурштин" в чемпіонаті області 2017/18

Дата Матчі Юнаки Дорослі
08.10 "Битків" - "Бурштин" : :
01.10 "Бурштин" - "Галич" : :
24.09 "Вихор" Ямниця - "Бурштин" : :
17.09 "Бурштин" - "Нафтовик" 1:2 1:3
10.09 "Бурштин" - "Бескид" 0:2 0:0
3.09 "Турка" - "Бурштин" 0:3 0:1
27.08 "Бурштин" - "Калуш" 0:2 1:0
20.08 "Карпати" Болехів - "Бурштин" 0:1 0:1
13.08 "Бурштин" - "Тепловик - ДЮСШ" ІФ 0:2 2:0
Чемпіонат області. Дорослі склади. 2017/2018 рр.

Місце Команда Ігри Очки М'ячі
1 "Нафтовик" 6 15 27:5
2 "Карпати" (Брошнів-Осада) 5 13 8:3
3 НФК "Бурштин" 6 13 6:3
4 "Галич" 5 12 19:2
5 "Турка" 6 9 10:12
6 "Вихор" 6 7 12:9
7 "Битків" 5 7 5:6
8 "Колос Городенківщини" 5 7 5:5
9 "Тепловик" 6 6 6:11
10 "Бескид" 5 5 3:5
Календар всіх ігор
Бомбардири команди. Дорослий склад

Гравець Чемп. Кубок Разом
1 Пштир Р. 2 0 2
2 Тітунін 1 0 1
3 Ципердюк І. 1(1) 0 1
4 Деренюк 1 0 1
5 Любунів 1 0 1
6 Юрик 1 0 1
6 Мильович 1 0 1
6 Мула 1 0 1
в дужках - голи забиті з пенальті

ЗАЯВКА Основного СКЛАДУ НФК "БУРШТИН :

Гравець

Народився

Попередні команди

Андрухів Роман

29.11.1994

ДЮСШ "Енергетик" Бурштин (2007/08-2010/11),

ФСК "Енергія" Бурштин (2014), "Ураган" Добринів (2016)

Барчук Віктор

16.02.1987

 ДЮСШ "Прикарпаття" Івано-Франківськ (2001/02-2003/04), "Прикарпаття" Івано-Франківськ (2004/05-2010/11), "Газовик" Богородчани (2012-13),  "Гал-Вапно" Галич (2014), "Галичина-Бескид" Івано-Франківськ (2015), "Козацький Острів" Чорнолізці (2015-16)

Бендер Андрій

16.07.1994

УФК "Карпати" Львів (2007-2011), Національна збірна України U-16 (2011), "Енергетик" Бурштин (2012), "Говерла" Ужгород-дубль (2012-2014), ФСК ФСК "Енергія" Бурштин (2014), "ГалВапно" Галич (2015), «Лучинці» (2016)

Британ Володимир

29.04.1992

ДЮСШ "Енергетик" Бурштин (2006/07),

"Жалибори" (…-2015), "Касова" Бовшів (2016)

Виноградов Роман

12.09.1997

ДЮСШ "Енергетик" Бурштин (2011/12), ФСК "Енергія" Бурштин-юнаки (2013), ФСК "Енергія" Бурштин (2015), "Євробуд" Вигівка (2016)

Воробець Тарас

01.02.1987

ДЮСШ "Прикарпаття" Івано-Франківськ (2002/03-2003/04), "Енергетик" Бурштин (2006), "Цементник" Ямниця (2007), "Гал-Вапно" Галич (2011-14), - "Славія" Отинія (2014), ФСК "Енергія" Бурштин (2014), "Галичина-Бескид" Івано-Франківськ (2015), "Касова" Бовшів (2016)

Гриців Тарас

31.07.1992

ДЮСШ "Енергетик" Бурштин (2006/07-2008/09), "Енергія" Бурштин (2013-14), ФК "Рогатин" (2016)

Дволятик Олег

21.08.1997

ФК "Конюшки" (2016)

Деренюк Ярослав

26.02.1988

ДЮСШ "Прикарпаття" Івано-Франківськ (2002/03-2003/04), "Факел" Івано-Франківськ (2004/05-2007/08), "Енергетик" Бурштин (2008/09-2011/12), "ГалВапно" Галич (2012-2013), ФСК "Енергія" Бурштин (2014), "Галичина-Бескид" Івано-Франківськ (2015), "ГалВапно" Галич (2015-16)

Кантор Назарій

07.03.1997

ДЮСШ "Енергетик" Бурштин (2011/12), "ГалВапно" Галич (2012-15), "Луква" Залуква (2016)

Кашуба Богдан

04.10.1995

ДЮСШ "Енергетик" Бурштин (2008/09-2011/12), ФСК "Енергія" Бурштин-ю (2013), "Ураган" Добринів (2016)

Купчев Володимир

28.04.1988

"ВПУ-21" Івано-Франківськ (2001/02 - 2004/05), "ГалВапно" Галич (2011), - ФСК "Енергія" Бурштин (2013-15), «Лучинці» (2016)

Ліщук Юрій

04.05.1998

"Сокіл" Підлісся-юнаки (2012-15), "Тепловик-ДЮСШ-3" Івано-Франківськ (2012/13-2013/14), "Касова" Бовшів-юнаки (2016)

Мельничук Тарас

19.05.1987

ДЮСШ "Прикарпаття" (2000/01 - 2003/04), "Прикарпаття" Івано-Франківськ (2004/05 - 2010/11), "Газовик" Богородчани (2011-13), ФК "Перегінське" (2014), "Оскар" Підгір`я (2015), "Авангард" Загвіздя, Тисменицький район (2016)

Метенька Тарас

21.12.1996

ДЮСШ "Енергетик" Бурштин (2009/10 - 2011/12), "ГалВапно" Галич - юнаки (2013), "ГалВапно" Галич - (2013), ФСК "Енергія" Бурштин (2014-15)

Николайко Юрій

08.09. 1998

ДЮСШ "Енергетик" Бурштин (2014/15), ФСК "Енергія" Бурштин-юнаки (2014-15), "Касова" Бовшів-юнаки (2016)

Пархуць Ярослав

28.11.1998

ДЮСШ "Енергетик" Бурштин (2014/15), "Енергія" Бурштин-юнаки (2014), "Енергія" Бурштин (2015), "Тепловик-ДЮСШ-3 Івано-Франківськ-юнаки (2016)

Парцей Володимир

08.03.1997

ДЮСШ "Енергетик" Бурштин (2011/12), "ГалВапно" Галич-юнаки (2014-15), ФК "Мединя" (2016)

Пендерецький Ярослав

20.04.1993

ДЮСШ "Енергетик" Бурштин (2006/07-09/10), "ГалВапно" Галич (2011-12), ФСК "Енергія" Бурштин (2013-14), "Ураган" Добринів (2016)

Сигут Роман

14.03.1998

ДЮСШ "Енергетик" Бурштин (2014/15), ФСК "Енергія" Бурштин-юнаки (2015), "Касова" Бовшів-юнаки (2016)

Торган Роман

01.11.1993

ДЮСШ "Енергетик" Бурштин (2006/07-09/10), "ГалВапно" Галич (2011, 2013), ФСК "Енергія" Бурштин (2013-14), ФК "Рогатин" (2016)

Федорюк Олексій

02.09.1987

"Карпати" Львів-дубль (2008/2009), "Карпати" Коломия (2012-14), "Галичина-Бескид" Івано-Франківськ (2015), "Козацький" Острів Чорнолізці (2016)

Чернов Андрій

12.01.1988

2000/2001 "Зірка" Кіровоград, 2001/2002 "Зірка-Ліцей" Кіровоград, 2006/2012 "Енергетик" Бурштин, 2012/2014 "Гал Вапно", "Буревісник" Петрове

Голей Андрій

---

---

Ципердюк Іван

---

---

---

Головінський Любомир

---

---

Павелко Остап

---

---

Кукурудз Андрій

---

---

Тітунін Анатолій

---

---

Цимбалістий Ігор

23.05.1990

ДЮСШ "Прикарпаття" Івано-Франківськ (2004-2007), "Коростень" (2008), - "Єдність" Пліски  (2009), "Енергетик" Бурштин (2009), "ГалВапно" Галич (2011, 2012, 2014), - "Нива" Тернопіль (2011), - "Карпати" Брошнів-Осада (2013), "Оскар" Підгіря (2015-16).

Шенкевич Віталій

06.08.1998

ДЮСШ "Енергетик" Бурштин (2011/12, 2014/15),

ФСК "Енергія" Бурштин-юнаки (2014-15), "Касова" Бовшів-юнаки (2016)

ЗАЯВКА ЮНАЦЬКОГО СКЛАДУ НФК "БУРШТИН (18 ГРАВЦІВ):

Гравець

Народився

Попередні команди

Веренка Володимир (к)

11

22.04.1999

"Енергетик-ДЮСШ" Бурштин  (2014/15-2015/16), "Касова" Бовшів-юнаки (2016)

Весоловський Роман

17

16.05.2001

"Енергетик-ДЮСШ" Бурштин  (2015/16)

Вівсяник Денис

18

19.05.2001

"Енергетик-ДЮСШ" Бурштин  (2015/16)

Віцько Святослав

10

20.02.1999

ДЮСШ "Прикарпаття" Івано-Франківськ (2013/14 - 2015/16)

Захар Олег

13

18.05.2001

"Енергетик-ДЮСШ" Бурштин  (2015/16)

Іваськевич Василь

2

10.01.2001

"Енергетик-ДЮСШ" Бурштин  (2015/16)

Луців Ігор

15

03.07.1999

"Енергетик-ДЮСШ" Бурштин  (2014/15-2015/16)

Любунів Степан

8

27.02.2000

ДЮСШ "Прикарпаття" Івано-Франківськ (2013/14), "Енергетик-ДЮСШ" Бурштин  (2014/15 - 2015/16)

Мазур Андрій

91

29.12.1999

"Енергетик-ДЮСШ" Бурштин  (2014/15-2015/16), "Касова" Бовшів-юнаки (2016)

Паук Роман

7

23.03.1999

"Енергетик-ДЮСШ" Бурштин  (2015/16)

Сапій Володимир

 

21

22.02.2000

ДЮСШ "Прикарпаття" Івано-Франківськ (2013/14 – 2014/15), "Енергетик-ДЮСШ" Бурштин (2015/16)

Семенович Богдан

3

18.01.1999

"Енергетик-ДЮСШ" Бурштин (2014/15 - 2015/16), "Касова" Бовшів-юнаки (2016)

Сорочинський Андрій

5

31.08.2000

Тимуш Валентин

16

15.01.1999

"Енергетик-ДЮСШ" Бурштин  (2015/16)

Федорів Андрій

9

11.11.1999

"Енергетик-ДЮСШ" Бурштин  (2015/16)

Федунишин Роман-Олексій

4

30.03.2001

"Енергетик-ДЮСШ" Бурштин  (2015/16)

Юрик Ярослав

6

22.02.2000

"Енергетик-ДЮСШ" Бурштин  (2015/16)

Януш Олександр

14

23.01.1999

"Енергетик-ДЮСШ" Бурштин  (2015/16)

БМВ.

Наше опитування
Кращий гравець НФК "Бурштин" в 2017 році?

» Результати
» Архів опитувань
» Всього голосувало: 215
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
користувачів: 1
Kabanfm
Міні-чат
Made by Ярослав Бацала, Микола Бацала and Руслан Терлецький; 24.02.2009 - 2017