Меню фан сайт ФК Енергетик
Форма входу
Логін:
Пароль:

Матчі НФК "Бурштин" в чемпіонаті області 2017/18

Дата Матчі Юнаки Дорослі
01.04 "Тепловик ДЮСШ" - "Бурштин" :
05.11 "Придністровя" - "Бурштин" :
29.10 "Бурштин" - "Колос Городенківщини" :
15.10 "Бурштин" - "Карпати" Брошнів-Осада 0:0
08.10 "Битків" - "Бурштин" 1:7 1:1
01.10 "Бурштин" - "Галич" 6:1 0:0
28.09 "Бурштин" - "Колос Городенківщини" Кубок 0:1
24.09 "Вихор" Ямниця - "Бурштин" 3:2 2:1
17.09 "Бурштин" - "Нафтовик" 1:2 1:3
10.09 "Бурштин" - "Бескид" 0:2 0:0
3.09 "Турка" - "Бурштин" 0:3 0:1
27.08 "Бурштин" - "Калуш" 0:2 1:0
20.08 "Карпати" Болехів - "Бурштин" 0:1 0:1
13.08 "Бурштин" - "Тепловик - ДЮСШ" ІФ 0:2 2:0
Чемпіонат області. Дорослі склади. 2017/2018 рр.

Місце Команда Ігри Очки М'ячі
1 "Нафтовик" 10 22 37:12
2 "Галич" 9 22 27:3
3 "Колос Городенківщини" 9 17 21:9
4 "Вихор" 10 17 19:13
5 "Карпати" (Брошнів-Осада) 8 17 10:4
6 НФК "Бурштин" 10 16 8:6
7 "Битків" 9 12 14:11
8 "Придністровя" 9 11 15:15
9 "Турка" 9 10 11:16
10 "Тепловик" 9 10 11:16
Календар всіх ігор
Бомбардири команди. Дорослий склад

Гравець Чемп. Кубок Разом
1 Мильович 7 0 7
2 Мула 3 0 3
3 Воробець 2(2) 0 2(2)
4 Пштир Р. 2 0 2
5 Любунів 2 0 2
6 Захар 2 0 2
7 Тітунін 1 0 1
8 Ципердюк І. 1(1) 0 1(1)
9 Деренюк 1 0 1
10 Ступніцький 1 0 1
11 Юрик 1 0 1
12 Глущенко 1 0 1
в дужках - голи забиті з пенальті

Призери Чемпіонату області 1991-2012рр.

РікПереможецьСрібний призерБронзовий призер
1991«Покуття» (Коломия)«Машинобудівник» (Івано-Франківськ)«Дружба» (Богородчани)
1992«Хутровик» (Тисмениця)«Хімік» (Калуш)«Бескид» (Надвірна)
1992/1993«Лімниця» (Перегінське)«Автоливмаш» (Івано-Франківськ)«Домобудівник» (Бурштин)
1993/1994«Нафтовик» (Долина)«Пробій» (Городенка)«Дружба» (Богородчани)
1994/95«Хімік» (Калуш)«Енергетик» (Бурштин)«Барва» (Івано-Франківськ)
1995/96«Автоливмаш» (Івано-Франківськ)«Покуття» (Коломия)«Нафтовик» (Долина)
1996/97«Нафтовик» (Долина)«Енергетик» (Бурштин)«Бистриця» (Богородчани)
1997/98«Енергетик» (Бурштин)«Опілля» (Рогатин)«Бескид» (Надвірна)
1998/99«Пробій» (Городенка)«Бескид» (Надвірна)«Прикарпаття-2» (Івано-Франківськ)
1999«Техно-Центр» (Рогатин)«БУКлайнс» (Королівка)«Корона-КГД» (Івано-Франківськ)
2000ФК «Королівка» «Корона» (Івано-Франківськ)«Тепловик» (Івано-Франківськ)
2001«Пробій» (Городенка)«Дельта» (Гвіздець)«Бескид» (Надвірна)
2002«Тепловик» (Івано-Франківськ)«Дельта» (Гвіздець)«Захід» (Снятин)
2003«Дельта» (Гвіздець)«Тепловик» (Івано-Франківськ)ФК «Королівка» (Королівка)
2004«Дельта» (Гвіздець)ФК «Тужилів» «Тепловик» (Івано-Франківськ)
2005«Дельта» (Гвіздець)«Тепловик» (Івано-Франківськ)«Карпати» (Яремче)
2006«Цементник» (Ямниця)«Тепловик» (Івано-Франківськ)ФК «Тужилів» (Тужилів)
2007«Карпати» (Яремче)«Цементник» (Ямниця)«Дельта» (Гвіздець)
2008«Карпати» (Яремче)«Цементник» (Ямниця)«Дельта» (Гвіздець)
2009«Карпати» (Яремче)«Дельта» (Гвіздець)«Тепловик» (Івано-Франківськ)
2010«Карпати» (Печеніжин)«Тепловик» (Івано-Франківськ)«Карпати» (Яремче)
2011«Карпати» (Коломия)«Придністров'я» (Тлумач)«Тепловик» (Івано-Франківськ)
2012«Карпати» (Яремче)«Газовик» (Богородчани)«Карпати» (Коломия)

Чемпіони Івано-Франківщини (1934-2012)

13 разів 
«Хімік» Калуш: 1952, 1955, 1957, 1958, 1959, 1960, 1961, 1966, 1967, 1969, 1975, 1978, 1995
9 разів
«Нафтовик» Долина: 1964, 1979, 1980, 1983, 1984, 1989, 1990, 1994, 1997
7 разів

«Електрон» Івано-Франківськ: 1971, 1972, 1973, 1974, 1976, 1977, 1985

4 рази
«Ревера» Станіславів: 1934, 1935, 1937, 1938

«Спартак» Станіслав: 1946, 1949, 1951, 1953

3 рази 

«Бистриця» Надвірна: 1963, 1965, 1988
«Дельта» Гвіздець: 2003, 2004, 2005
«Карпати» Яремче: 2007, 2008, 2009

2 рази 

«Локомотив» Івано-Франківськ: 1981, 1982
«Колос» Голинь: 1986, 1987
«Пробій» Городенка: 1999 (весна), 2001

«Карпати» Коломия: 2010, 2011

1 раз
 
«Погонь» Стрий: 1936 

«Стшелєц-Гурка» Станіславів: 1939

Збірна Калуша: 1947
«Динамо» Станіслав: 1948 
ДТСАРМ Станіслав: 1950
«Іскра» Коломия: 1954
«Буревісник» Коломия: 1956
ЛК «Осмолода» Перегінське: 1962
«Карпати» Коломия: 1968
«Будівельник» Калуш: 1970
«Покуття» Коломия: 1991
«Хутровик» Тимсениця: 1992
«Лімниця» Перегінське: 1993
«Автоливмаш» Івано-Франківськ: 1996 
«Енергетик» Бурштин: 1998
«Техно-Центр» Рогатин: 1999 (осінь)
ФК «Королівка»: 2000
«Тепловик» Івано-Франківськ: 2002
«Цементник» Ямниця: 2006


Інформація з сайтів www.ffu.org.ua та uk.wikipedia.org

[ред.]

[ред.]

Наше опитування
Кращий гравець НФК "Бурштин" в 2017 році?

» Результати
» Архів опитувань
» Всього голосувало: 246
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
користувачів: 0
Міні-чат
Made by Ярослав Бацала, Микола Бацала and Руслан Терлецький; 24.02.2009 - 2017