Головна » 2009 » Лютий » 24 » ФУТБОЛ НА СНІГУ... "Нива" Тернопіль - "Енергетик": 1-1
11:48
ФУТБОЛ НА СНІГУ... "Нива" Тернопіль - "Енергетик": 1-1
В понеділок (16 лютого) Михайло Степанович САВКА вирушив до Києва на курси підвищення кваліфікації. А через два дні, виконуючий обов’язки головного тренера Степан Юліанович КОНЦЕВИЧ «повіз» бурштинську команду в Тернопіль для того, щоб зіграти дві чергові товариські зустрічі з місцевою «Нивою».
Незважаючи на десятиградусний мороз та непридатність футбольного поля для проведення гри (на ньому лежав чималий шар снігу), о 12:00 футболісти розпочали першу гру. Спочатку на поле вийшла основа «Енергетика»: Сергій КАРПОВ (в другому таймі його замінив Іван ФЕЛЬДЕ), Максим ЛУК’ЯНОВ, Микола ЛАЗОРИК, Юрій ШАЛАТА, Віктор ЯНЕВИЧ, Тарас МИКУШ, Дмитро ГОЛОВКО, Сергій СЄРГЄЄВ, Юрій БЕРКИТА, Ігор ДОЛОТКО та Ігор КАЛАПАЧ.
Матч проходив у постійній боротьбі, адже бігаючи «по коліна в снігу», гравцям було дуже важко проявляти індивідуальну майстерність чи будь-які комбінаційні дії. Та не дивлячись нінащо вони все одно продемонстрували добротний футбол.
У другому таймі «енергетики» безперервно атакували і декілька разів були дуже близькими до успіху, та все ж поєдинок завершився з рахунком 1:1. За бурштинців відзначився колишній гравець «Ниви» Юрій БЕРКИТА.
По завершенні першої гри на поле вийшов другий склад «Енергетика»: Назар НОВІКОВ (на другий тайм «рамку» зайняв Микола ХОМИН), Сергій СРІБНИЙ, Ігор ПАЩЕНКО, Віталій ЯЦЕНКО, Ярослав ДЕРЕНЮК, Ігор МІГАЛАТЮК, Василь ПАВЛИК, Володимир РУДНИЦЬКИЙ, Андрій ЧЕРНОВ, Вадим ГУМЕНЮК та Генадій ПАРАЩІЙ.
На полі була рівна гра. Команди діяли обережно та лише час від часу створювали небезпечні моменти біля воріт суперників. Одна з таких атак тернопольців завершилась взяттям воріт «Енергетика», та напривеликий жаль, цього вистачило для того щоб здобути перемогу...
P.S. 21 лютого відбудеться остання товариська зустріч в цьому місяці. Вона відбудеться в Чернівцях проти місцевої «Буковини».