Головна » 2009 » Квітень » 27 » ФК "ЕНЕРГЕТИК" - ПФК "СЕВАСТОПОЛЬ" : 2-1!
ФК "ЕНЕРГЕТИК" - ПФК "СЕВАСТОПОЛЬ" : 2-1!

ФК «Енергетик» - ПФК «Севастополь» : 2-1.

ФК «Енергетик»: 33   Карпов С. , 2   Шалата Ю, 5   Яневич В., 7   Беркита Ю  (Рудницький В, 89'), 8   Лазорик М.  (к), 9   Степанов Р, 10   Долотко І., 19   Лукьянов М, 21   Головко Д (Лакомский В, 78') , 22   Чапко С., 27   Барчук Р.  (Дячук-Ставицький М, 73')
ПФК «Севастополь» : 1   Сокоренко О.(к), 3   Башлай А  (Сучу О., 75'), 6   Гудзікевич С., 9   Вишняков Є (Ківа А, 59'), 10   Жабокрицький О., 13   Скворцов А  (Ізвєков А, 59'), 14   Шевчук А, 18   Шахов А., 19   Гололобов Д., 21   Піскун В, 26   Кривошеєв О.   (Галюза С, 70')

26 квітня 2009 року в містечко Бурштин приїхав один з лідерів першої ліги ПФК «Севастополь». Хороша погода посприяла тому, що на місцевому  стадіоні зібралося підтримати свою команду приблизно 2 тисячі глядачів. Матч розпочався досить несподівано. Вже на 7-й хвилині матчу навіс Гудзікевича закінчився голом кращого бомбардира ПФК «Севастополя» Шевчука. 0-1. Але на великий подив севастопільців енергетики не здалися. Вже на 19 хвилині Барчук обіграв довжелезного Гололобова, якого намагався підстрахувати Кривошеєв, та зробив це не за правилами. Пенальті виконав Юрій Беркита. Гол!!! 1-1. На хвилі успіху бурштинці пішли забивати переможний мяч, але Севастополь відбив кілька гострих атак і сам пробував знову вийти вперед. До кінця тайму поєдинок проходив за рівної боротьби. Розмова з футболістами, очевидно, краще вдалася тренеру господарів Михайлу Савці. Вже на 49-й хвилині «Енергетик» отримав шанс пробити штрафний метрів з 25-и. Беркита вдарив і знову помилку допустив воротар ПФК, який пропустив мяч поміж ніг. Гол! 2-1.  Цей гол серйозно деморалізував гостей. Єдиними спробами відігратися були закидання на Шевчука, але до серйозної небезпеки вони не привели, а  спроба Шевчука симулювати і заробити пенальті призвела до другої жовтої карточки гравця та подальшого його вилучення. Черговий хороший матч відіграв воротар «Енергетика» Карпов. Його впевненість та кілька сейвів допомогли здобути перемогу. Рахунок міг збільшити в користь господарів Ігор Долотко, але спочатку він пробив мимо, а потім його вихід тет-а-тет з воротарем зупинив Гололобов. Фол останньої надії і друге вилучення гравця ПФК «Севастополь». Але навіть без вилученнь наша команда ФК «Енергетик» Бурштин заслуговувала на перемогу. Насамперед за відмінні бійцівські якості всіх гравців. Дякуємо команді за перемогу і чекаємо нових звитяг!