Головна » 2009 » Травень » 25 » МІНІМАЛЬНА ПОРАЗКА ВІД ОДНОГО З ЛІДЕРІВ. Закарпаття-Енергетик 1:0.
16:23
МІНІМАЛЬНА ПОРАЗКА ВІД ОДНОГО З ЛІДЕРІВ. Закарпаття-Енергетик 1:0.
"ЗАКАРПАТТЯ" - "ЕНГЕРГЕТИК" - 1:0.

«Закарпаття»: Надь, Шендрік, Калініченко, Ярош (Бурий, 54), Андрухов (Вайда, 54), Микуляк (Деркач, 69), Платонов, Браіла, Єсін, Давидов, Невуче (Прокопченко, 85)
«Енергетик»: Карпов, Лук’янов, Лазорик, Шалата, Яневич, Беркита (Чернов), Долотко (Паськів), Чапко, Головко (Рудницький, 46), Барчук (Дячук-Ставицький, 46), Степанов
Попередження: Шендрік, 38, Давидов, 74 - Шалата, 13, Беркита, 56.
Гол: Невуче, 2.
Матч лідера та аутсайдера мав би вийти грою в одні ворота і по ідеї жодних хвилювань не мав би нести для вболівальників «Закарпаття». Та видно наша першість стає чимось схожою на англійську, коли аутсайдер перемагає лідерів. Лише завдяки єдиному м’ячу Невуче, забитому на початку зустрічі, господарі здобули перемогу. Хоча моментів ужгородці мали хоч відбавляй, але якби в кінці «енергетик» Сергій ЧАПКО зреалізував свій момент, то претенденти на «Прем’єр-лігу» пішли б з поля з черговою прикрою нічиєю. Тепер про сам матч…
Початок виявився доволі несподіваним. Не встиг диктор оголосити склади команд, як стався гол. Невуче перед штрафною суперника отримав передачу від партнерів з легкістю втік від опікунів і відправив м’яч повз Карпова у сітку воріт. Момент був дуже сумнівним та арбітр положення поза грою в ньому не побачив. Далі гра перейшла у більш спокійне русло, господарі подовгу розігрували м’ч у центрі поля, але до гострих моментів не доходило. Лише за десть хвилин до завершення першої половини гри закарпатці втратили мінімум зо три нагоди для взяття воріт. Спочатку на 36 хвилині Карпов з труднощами перевів на кутовий потужний удар Микуляка. Через чотири хвилини з льоту вистрілив Невуче, знову кіпер енергетиків переводить м’яч в аут. А на 45 хвилині нігерійський легіонер «Закарпаття» не зумів реалізувати, будучи один перед воротарем, відмінну передачу Давидова і пробив над перекладиною.
Друга половина гри теж пройшла за домінування господарів поля, але кінцівка гри змусила вболівальників «Закарпаття» дещо понервувати. Вже на початку тайму міг подвоїти рахунок у грі Андрухов та його удар прийшовся повз штангу. На 52 хвилині воротар господарів Олександр Надь продемонстрував свою реакцію. Після помилки в центрі поля гості здійснили стрімку контратаку, яку завершував потужним ударом Роман СТЕПАНОВ, Надь перевів потужний удар на кутовий. Відповідь господарів була більш гострою. На 59 хвилині Давидов обікрав на правому краї оборонця бурштинців і видав вивірену передачу на одинокого Бурого, проте удар Олександра зупинила перекладина. На 66-й хвилині чергову нагоду для взяття воріт втратив Невуче.
А далі могла спрацювати давня футбольна істина коли не забиваєш ти, забивають тобі. Наприкніці поєдинку довгу навісну передачу замикав чомусь облишений увагою оборонців нападник команди з івано-франківщини, м’яч обминув ворота в сантиметрі від стійки воріт. А далі прозвучав фінальний свисток арбітра, який зафіксував чергову домашню перемогу «Закарпаття».
В ході матча порадували й уболівальники «Закарпаття», які зчепилися з правоохоронцями але підопіслий «Беркут» враз заспокоїв бурних фанів і ті знову почали вболівати лише традиційними вигуками «Закарпаття» та римованими реченнями свою команду.
Матеріал Романа Сенишина (UA-Футбол).

ПІСЛЯМАТЧЕВА ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ:
Михайло САВКА (головний тренер ФК «Енергетик»):
- Коментувати нема чого. З початком гри було видно, що команда займає останнє місце і багато чого вирішується суддівськими діями. Відверто не впізнав команду «Закарпаття», яка грала досить слабко, а в другому таймі за винятком двох-трьох моментів ми мали фізично дотискати господарів, в кінці зустрічі у нас був чистий момент. А так у нас в клубі багато проблем, ви навіть не уявляєте якого вони масштабу.
- Відчутно, що у вас є якісь недомовки- Скажу вам лише одно. Треба чесно заробляти очки і гроші.
Михайло ІВАНИЦЯ (головний тренер ФК «Закарпаття»):
- Ми сьогодні провели на кращий свій матч. Результатом десь задоволений, грою ні. У нас з обойми випали кілька виконавців – Чижевський захворів, травмувався Рибковський, Шопін, Бабенко. На виїзді демонструємо набагато кращу гру аніж удома.
- Більшість команд всі свої матчі з «Енергетиком» коментує як найгірші. Ви не виняток.
- «Енергетик» по грі займає не те місце на якому він зараз. Відверто, команда мені сподобалася, це команда з характером.
- Якось мляво сьогодні виглядали більшість гравців клубу. Чому так, можливо в клубі є певні проблеми чи не так?
- Зараз, напевно, проблем нема лише в донецького «Шахтаря», а так вони є у всіх і ми не виняток.
- Чому сьогодні не грав Бабенко?
- Він травмований.
- Який стан у Рибковського?
-Він пройшов реабілітацію у центрі ФК «Динамо» за що ми їм дуже вдячні.
- Яка ситуація з стадіоном «Авангард»?
- Наскільки мені відомо він пройшов ліцензування і на ньому можна проводити матчі у прем’єр-лізі.

Переглядів: 1127 | Додав: БЕХА | Рейтинг: 5.0/2