Головна » 2009 » Липень » 27 » ДРУГА МІНІМАЛЬНА ПОРАЗКА БУРШТИНЦІВ... "Геліос" Харків - "Енергетик" - 1:0
09:55
ДРУГА МІНІМАЛЬНА ПОРАЗКА БУРШТИНЦІВ... "Геліос" Харків - "Енергетик" - 1:0
«ГЕЛІОС» - «ЕНЕРГЕТИК» - 1:0
2 тур. 26 липня 2009 року. м.Харків, стадіон «Геліос Арена».
«ГЕЛІОС»: Качоренко, Кіктєв, Лебединець, Борзенко, Радіонов, Гаді, Сумцов (Ничипорук, 89), Соломаха, Даудов (Цабріа, 90+1), Фоменко (Пономаренко, 65), Тарасенко (Костюк, 77).
На заміні: Скрипник, Романець, Чередніченко.
Головний тренер — Сергій Кандауров.
«ЕНЕРГЕТИК»: Карпов, Лук’янов, Яневич, Данищук, Лазорик, Даньків (Рудницький, 78), Долотко (Семиряк, 55), Чапко, Головко, Степанов (Чернов, 73), Павлик (Барчук, 60).
На заміні: Бандрівський, Пащенко, Деренюк.
Гол: Даудов, 50 (з пенальті).
Попередження: Родіонов – Чапко.

Відразу після свистка, що сповістив про початок звітної зустрічі, футболісти «Геліоса», на правах господарів, взяли гру в свої руки, а точніше - ноги. Поступово, переходячи від власного захисту до штрафного майданчика бурштинців, «сонячні», з перших хвилин взялись створювати моменти біля воріт Сергія КАРПОВА, проте ніякої небезпеки такі моменти не несли. Можна пригадати, хіба що два з них: удар Сумцова, метрів з 22-ох, який КАРПОВ відбив кулаками та удар Фоменка, котрий теж прийшовся прямо в руки Сергію, після передачі Родіонова в район одинадцятиметрової позначки.
До десятої хвилини матчу харків’яни володіли ігровою та територіальною перевагою та ніякої користі їм це не принесло. Бурштинці ж, трохи оговтавшись від стартового тиску господарів, почали будувати свої комбінаційні дії та створювати моменти. Спочатку Василь ПАВЛИК пристрілювався з-за меж штрафного майданчика – мимо, а потім Максим ЛУК’ЯНОВ, потужним ударом зі штрафного перевірив реакцію воротаря «Геліоса» Качоренка.
До середини першого тайму, вже бурштинські футболісти задавали темп гри. Вони створили чергову партію небезпечних моментів біля воріт господарів. На 28-й хвилині матчу, все той же, непосидючий Василь ПАВЛИК опинився на ударній позиції справа і вже здавалося, що ось-ось він з гострого кута спрямує м’яч у сітку воріт і відкриє рахунок, та самовіддані дії захисника харківян Родіонова звели нанівець всі старання нашого нападника. Через дві хвилини Сергій ЧАПКО пробивав здалеку – захисники заблокували удар, а під час розіграшу кутового м’яч просвистів над поперечкою воріт після удару Ігора ДОЛОТКО.
Зважаючи на активні дії бурштинської команди, гравці «Геліоса» були просто змушені, в окремих епізодах, зупиняти атаки гостей не за правилами. Не обходилось і без медичної допомоги. Так на 35-й хвилині після розвитку чергової атаки дісталося Василю ПАВЛИКУ.
На 38-й хвилині зустрічі, коли напруженість на футбольному полі досягла свого апогею, виникла невелика сутичка між футболістами обох команд. Почалося все з ігрового епізоду, в якому Сергій ЧАПКО грубо зіграв проти Радіонова, а той, в свою чергу, відповів Сергію тим же. В підсумку арбітр був змушений заспокоювати обох граців жовтими картками...
Після відновлення гри, далася взнаки давня проблема нашої команди: якщо не можуть забити нам суперники, то це обов’язково зробить арбітр!
На 48-й хвилині матчу нападник харківян Фоменко прорвався по лівому фланзі до штрафного майданчика «енергетиків», а Микола ЛАЗОРИК, котрий опікав його, спіткнувся і падаючи ненароком зачепив його ногу. Арбітр побачив у цьому епізоді порушення котре тягнуло на «одинадцятиметровий»... Пенальті бездоганно реалізував Даудов, розвівши КАРПОВА та м‘яч по різних кутах воріт.
Після пропущеного голу, Микола Семенович ПРИСТАЙ кинув у бій свіжі сили. В проміжку від 55-ї до 60-ї хвилини на поле вийшли відразу двоє футболістів – Іван СЕМИРЯК та Роман БАРЧУК, котрі змінили Ігоря ДОЛОТКА та Василя ПАВЛИКА відповідно. А на 73-й – Романа Степанова замінив Андрій ЧЕРНОВ, а також дебютанта бурштинської команди Андрія ДАНЬКІВА (остання команда ФК «Львів») – Володимир РУДНИЦЬКИЙ. Нові футболісти суттєво вплинули на хід поєдинку. «Енергетики» перехопили ініціативу та великими силами кинулись відіграватись, а харків’яни, відійшовши всією командою на свою половину поля, старались не підпускати бурштинців до своїх воріт. Та незважаючи на всі старання захисників «Геліоса» «енергетики» створили немало гольових моментів. Окремі з них: на 69-й хвилині Роман СТЕПАНОВ, дотягнувшись до м’яча після передачі когось із партнерів, ледь не зрівняв рахунок та Качоренко в каркрломному стрибку перевів його на кутовий, на 76-й – Сергій ЧАПКО пробив в притірку з стійкою воріт і це далеко не останній момент в якому бурштинці повинні були встановлювати статус кво, проте фортуна в цьому матчі була прихильнішою до «Геліоса». В підсумку чергова мінімальна поразка.
Не варто забувати про те, що менше ніж за два тижні ці суперники знову зійдуться на футбольному полі, тепер уже в рамках другого раунду Кубка України. Матч відбудеться в Бурштині. Отож, знетерпінням чекаємо реваншу!

в.о. прес-аташе ФК «Енергетик» Бурштин – БАЦАЛА МИКОЛА.

Переглядів: 1125 | Додав: БЕХА | Рейтинг: 4.0/1