Головна » 2010 » Квітень » 22 » "Арсенал" БЦ - "Енергетик" 0:0. Серія продовжується...Чекаємо на перемогу
09:56
"Арсенал" БЦ - "Енергетик" 0:0. Серія продовжується...Чекаємо на перемогу

"Арсенал" - "Енергетик" 0:0

Нереалізований пенальті: Деревльов 38 (воротар)

«Арсенал» (стартовий склад): Литвин, Шегда, Бурлін, Кривошеєв, Гонщик, Ворона, Войтович, Алексанов, Деревльов, Піцур, Герасименко.

«Енергетик»: (стартовий склад) Хомин, Шалата, Лазорик, Гребінський, Данищук, Міліщук, Долотко, Семенюк, Чернов, Микуш, Гордієнко.

Серія продовжується… На жаль, для бурштинських вболівальників в виїздному матчі проти «Арсенала» з Білої Церкви «Енергетик» знову не зміг перемогти. Перед матчем більшість фахівців ставили на перемогу білоцерквівців, а коли в першому таймі арбітр матчу поставив пенальті, здавалось все буде зрозуміло. Проте сейв досвідченого голкіпера Миколи Хомина після удару штатного пенальтиста господарів Деревльова перевернув все з ніг на голову. Матч проходив в Макарові на місцевому "Центральному" стадіоні і тому на матчі були присутні тільки трохи більше ста чоловік. В першому таймі матч відбувався за рівної гри двох команд. Більшість моментів створювалось після виконання штрафних ударів. Небезпечно пробивали Гордієнко та Семенюк. В другому таймі з кожною хвилиною перевага «Енергетика» ставала все помітнішою. Гравці «Арсенала» заледве встигали знешкоджувати атаки, які створювали Долотко, Чернов та все той же Семенюк. Голкіпер «канонірів» раз за разом виручав свою команду. За весь другий тайм «Арсенал» не зміг створити жодного моменту біля воріт Миколи Хомина.

В футболі є такий вислів «гол назріває». В даному випадку можна перефразувати його. Як говорив наставник «Енергетика» Микола Пристай, команду має врешті решт «прорвати» за такої хорошої гри і скоро ми дочекаємось і переможних результатів.

Наступний матч за участю нашої команди відбудеться 3 травня 2010 року в Франківську, де в «прикарпатському» дербі «Енергетик» проекзаменує івано-франківське «Прикарпаття».

Переглядів: 779 | Додав: luka | Рейтинг: 0.0/0