Головна » 2011 » Вересень » 26 » "Арсенал" БЦ - "Енергетик": 1-2. Чернов приносить перемогу Бурштину
15:01
"Арсенал" БЦ - "Енергетик": 1-2. Чернов приносить перемогу Бурштину
"Арсенал" БЦ - "Енергетик": 1-2. Чернов приносить вольову перемогу

Голи: Лебединець, 35 - Боришкевич, 72, з пен, Чернов, 93.

Попередження: Боришкевич, 7, Заїка, 68, Чернов, 94.

«Арсенал»: Суслов, Гонщик, Лебединець – к, Малий, Антонюк, Рибковський (Товкацький, 73), Проневич (Коваленко, 46), Леонов (Славов, 46), Шупік, Костюк, Постолатьєв.

"Енергетик": Карпов, Данищук, Лазорик, Юрченко, Соколенко, Гребинський, Боришкевич (Микуш, 80), Чернов, Януш (Долотко, 61), Семенина (Деренюк, 82), Сікорський (Заїка, 55).

Обидві команди ще в середу грали в Кубку України проти команд з Премєр-ліги і якщо "Енергетик" програв 0-1 "Чорноморцю", то "Арсенал" лиш в додатковий час поступився одному з лідерів еліти "Кривбасу". Ця поразка нанесла свій відтінок на сьогоднішний матч. Господарі, які перебували на 3-му місці і відчували себе майже командою Премєр ліги, вирішили "малою кровю" виграти цей матч. Для "Енергетика" цей матч став першим в чемпіонаті після звільнення Блавацького, що також дало емоційний сплеск команді.

З перших хвилин "енергетики" дали зрозуміти, що вони приїхали за очками. На 6-й хвилині Чернов зробив рейд до воріт суперника і пробив. Це була лише пристрілка і мяч пролетів біля штанги. "Енергетик" старався йти вперед, а "Арсенал" швидко переходив в контратаки. На 17-й хвилині Чернов віддавав на Сікорського, той не попав по мячу і "Арсенал" знов контратакував. Вийшло дуже небезпечно. Лазорик втратив позицію, нападники розіграли непогану комбінацію, але удар вийшов не точним. Після 20-ї хвилини "Арсенал" перехопив ініціативу, "енергетики" контратаками старалися не давати господарям домінувати в матчі.

На 35-й хвилині господарі відкрили рахунок. Гонщик подав з штрафного, Карпов вийшов з воріт, програв верхову дуель і отримав мяч від Лебединця головою. 1-0. Прикро, але це вже не перший такий пропущений мяч в цьому чемпіонаті через програну верхову дуель в своєму штрафному. Через пять хвилин Карпов вже виграв повітряну дель після подачі кутового, вибив мяч кулаками, а потім зловив мяч після удару з-за меж штрафного. На 45-й хвилині непогана комбінаційна атака "Енергетика" закінчилась ударом-пасом Данищука. Ніхто з партнерів цього пасу не зрозумів і не побіг на нього.

В другому таймі "енергетики" не здалися і не тільки зрівняли рахунок, але і вирвали перемогу. Наші футболісти ввімкнули більші швидкості і почали частіше створювати моментів. Одним з найактивнішим був Андрій Чернов. Спочатку він заробив пенальті. На 72-й хвилині Боришкевич його реалізував, а на 93-й Чернов пройшов флангом і просто фантастичним ударом вколотив мяч в девятку і вирвав перемогу для своєї команди.

Наступний матч наша команда проведе в Бурштині в пятницю 30 вересня проти "Зірки" Кіровоград.
Переглядів: 517 | Додав: luka | Рейтинг: 0.0/0