Головна » 2018 » Квітень » 30 » "Бескид" - "Бурштин": 1-4. Бенефіс Жовнірика!
"Бескид" - "Бурштин": 1-4. Бенефіс Жовнірика!

Голи: Берчак 75 - Жовнірик 11, 32, Долотко 34, Воробець 55.

"Бурштин": Андрій Бендер (Семенів, 90), Андрій Канюк (Федунишин Роман-Олексій, 90), Ярослав Деренюк, Тарас Воробець, Андрій Кукурудз (Леник Микола, 81), Андрій Чернов, Іван Ципердюк, Ігор Долотко, Володимир Британ, Степан Жовнірик, Ігор Цимбалістий.

На заміні: Мула Андрій, Захар Олег, Любунів Степан, Максим Бесага.

Попередження: Цимбалістий, 52.

В перших трьох весняних турах бурштинці грали проти команд з нижньої частини турнірки і здобули зовсім не ті результати на які чекали. Тому в Надвірній проти останньої команди був надмотивований настрій і вже до кінця першого тайму всі питання про переможця було знято. Дубль Жовнірика, гол Ігоря Долотка (записали на Жовнірика), кілька моментів від Цимбалістого. 0-3! В другому таймі після голу Тараса Воробця дещо розслабилися і Берчак засмутив Бендера.

Наступні ігри мають показати чи заслуговує наша команда на місце вище 8-го... Зараз маємо 19 очок, до 4-го місця "Вихора" з Ямниці всього 4 пункти, але виїзд проти Долини буде дуже важким.

В інших матчах туру:

ФК "Турка" – "Нафтовик" (Долина) - 0:4 (Голи: Вецко 15, Халацький 45+1, Дяків 50, 63)
ФК "Калуш-2" – "Вихор" (Ямниця) - 0:1 (Гол: Мельничук Андрій 5. Вилучення: Голубка (Калуш) 59).
"Тепловик-ДЮСШ-3" (Івано-Франківськ) – ФК "Битків" - 1:1 (Голи: Слободян 25 - Якібчук 47)
"Придністров'я" (Тлумач) – "Карпати" (Брошнів-Осада) - 1:3 (Голи: Черемейко 89 - Барановський 31, Романишин 53, Сачко 81).

Переглядів: 663 | Додав: luka | Рейтинг: 0.0/0