Головна » 2018 » Червень » 24 » "Бурштин" - "Придністровя": 3-0 Останній матч сезону переможний!
10:10
"Бурштин" - "Придністровя": 3-0 Останній матч сезону переможний!

ФК "Карпати" Брошнів – НФК "Бурштин" - 3:0

3/06/2018.

Голи: Романишин, 8, 41, Сировецький, 51.

"Карпати" Брошнів:  Данилюк (Мельник, 90), Гладенький Ю., Гладенький В., Микуляк Я., Петрик Є., Ковальчук Т. (Ляхович, 79), Мельник О. (Дяків, 84), Іванишин Ю. (Костів, 61), Локатир О., Сировецький А., Романишин Р.

"Бурштин": Андрій Бендер, Андрій Канюк, Белей Василь, Ярослав Деренюк, Тарас Воробець, Андрій Кукурудз, Іван Ципердюк (Леник Микола, 87), Жовнірик Степан, Андрій Чернов, Ігор Долотко, Ігор Цимбалістий.

На заміні: Володимир Британ, Федунишин Роман-Олексій, Захар Олег, Любунів Степан, Семенів Юрій, Максим Бесага.

На момент матчу наша команда знаходилася на 5-му місці і перемога над Брошневом (3 місце і 8 очок відриву) могла зробити нас претендентом на медалі, але все пішло не за планом тренера... Вже на 8-й хвилині пропустили перший гол, відігратися не получилося, команда йшла в ва-банк і отримала 0-3. На лавці залишився Максим Бесага та Володимир Британ, а тренер провів першу заміну аж на 87-й хвилині матчу.

А от ТОП-новиною стало призначення тренера "Бурштина" Михайла Савки помічником головного тренера ФК "Астана" Романа Григорчука 9-го червня 2018 року.

ФК "Тепловик-ДЮСШ-3" ІФ – НФК "Бурштин" - 1:1

10/06/2018.

Голи: Проців, 63 - Цимбалістий, 64.

"Тепловик-ДЮСШ-3" ІФ:  Жиляк, Новицький, Самочко (Дяків, 46), Качанівський Н., Пархуць Я., Яремчук (Секрета, 43), Костюк (Шевченко, 73), Іванців, Проців, Солдатенко, Слободян.

"Бурштин": Семенів Юрій, Андрій Канюк, Ярослав Деренюк, Тарас Воробець, Володимир Британ, Андрій Кукурудз (Леник Микола, 79), Іван Ципердюк , Жовнірик Степан (Максим Бесага, 74), Андрій Чернов, Ігор Долотко, Ігор Цимбалістий.

На заміні: Андрій Бендер, Белей Василь, Федунишин Роман-Олексій, Захар Олег, Любунів Степан.

ЖК: Долотко, Канюк.

Матч проти "Тепловика-ДЮСШ" кілька разів переносився через участь франківців в юнацьких змаганнях та через погану погоду. На воротах в "Бурштина" тренери дали шанс Юрію Семеніву, а Андрій Бендер, який пропустив 3 голи в попередньому матчі "відпочивав". Крім того на лавку сів Белей, замість нього вийшов Британ. Бурштинці мали більше моментів, але не везло. Після забитого гола "тепловики" не встигли порадіти, як Ігор Цимбалістий через хвилину зрівняв рахунок...

"Колос Городенківщини" Городенка – НФК "Бурштин" - 3:1

17/06/2018.

Голи: Топчевський, 52, з пен, Романюк, 54, Геник, 61 - Цимбалістий, 58.

"Колос Городенківщини":  Данищук М., Топчевський, Витак, Геник, Філь, Липчук, Вістовський, Беженар, Савчук, Романюк (Горбатий, 77), Гурак (Музика, 87).

"Бурштин": Андрій Бендер, Андрій Канюк, Белей Василь (Жовнірик Степан, 69), Ярослав Деренюк, Тарас Воробець, Володимир Британ (Максим Бесага, 69), Андрій Кукурудз, Іван Ципердюк, Андрій Чернов, Ігор Долотко, Ігор Цимбалістий.

На заміні: Леник Микола,  Семенів Юрій.

ЖК: Британ, Кукурудз, Белей, Воробець, Цимбалістий.

Городенка боролася за медалі, а ми крім вильоту з Кубка від них (0-1), 0-0 в першому колі та поразки 0-1 на Кубку Підгіря змогли виграти лише в товариському матчі весною (3-0). До складу повернулися Бендер та Белей, але їх присутність не допомогла захистити від трьох пропущених. На початку другог тайму арбітр призначив пенальті, який реалізував Топчевський, через дві хвилини шокував бурштинців Романюк. 2-0. Навіть гол Цимбалістого не переламав хід гри, через три хвилини знову пропускаємо і опинився на 7-му місці в турнірній таблиці!!! Цей сезон тренерський штаб не зможе вважати вдалим... Сумно.

"Бурштин" - "Придністровя": 3-0

Голи: Британ, 77, Жовнірик, 80, Цимбалістий, 88.

Бурштинці в кінці другого тайму вирвали перемогу і фінішували на 6-му місці, оскільки в паралельному матчі "Тепловик-ДЮСШ" програв "Турці" 0-2.

Друге місце здобув "Нафтовик" Долина, який розгромив "Колос Городенківщини" 8-2!!!

Бронза в брошнівських "Карпат", які в останньому турі переграли 1-0  чемпіона - "Галич".

Матчі юнаків Бурштина:

2.06. 2018 "Бурштин" - "Карпати" Брошнів: 2-0 (Голи: Любунів, 60, з пен., Федунишин, 72),

6.06. 2018 "Бурштин" - "Калуш": 3-1 (Голи: Вівсяник, 2, 54, 56),

16.06. 2018 "Бурштин" - "Колос Городенківщини": 10-0 (Голи: Юрик, 2, Захар, 4, Мула, 11, Любунів, 15, 45, 64), Мазурик М. (54, 69, 75), Сапій (27, з пен). Забивав навіть воротар!

23.06. 2018 "Придністровя" -  "Бурштин" : 2-1 (Голи: Романюк, 76, Ваврик, 80 - Захар, 79),

Переглядів: 661 | Додав: luka | Рейтинг: 0.0/0