Головна » 2021 » Вересень » 12 » Для "Карпат" настав момент істини
Для "Карпат" настав момент істини

7 тур. «Карпати» (Галич) – «АСК Київ» – 2:1

Голи: Бей 68, Лебедь 86, пен - Студінкін, 79).

«Карпати»: Зеленський, Даніловський, Калинчук, Мелінишин, Сущак (Вичижанін, 87), Гілмар (Шевчук, 90), Лебедь (Бей, 61), Мордас, Деда (Лісовик, 46), Ікер Скотто (Дуван Хосе, 74).

4 вересня 2021 року в Бурштині  на стадіоні «Енергетик» галичани перемогли "Київ" знову завдяки голам Бея та Лебедя. Перед матчем «Карпати» уклали контракти із двома аргентинцями – Давідом Оскаром Вальєхо 2000 року народження та Ікером Езекеілем Скотто 2002 року народження. Обидва нападники підписали 2-річні угоди. Скотто вийшов в основі, а в кінці матчу його замінив інший легіонер Дуван. Переможний гол забив з пенальті Лебедь на останніх хвилинах матчу (третій гол в сезоні).

8 тур. «Карпати» (Галич) – «Діназ» – 0:1

Гол: Апанчук, 26.

«Карпати»: Зеленський, Даніловський, Калинчук, Мелінишин, Сущак, Гілмар, Лебедь, Бей, Береза, Вичіжанін, Вальєхо.

Галичани продовжують зміцнювати склад: повернувся Олександр Авраменко. Також був зіграний спаринг проти "Львова" 0-3. Та все ж проти одного з лідерів чемпіонату "Діназа" гра не вдалася: швидкий гол від Апанчука і міцний захист гостей так і не дали змоги радіти вболівальникам.

9 тур. «Карпати» (Львів)  - «Карпати» (Галич): – 4:0

Голи: Ткачук, 12, Гуменюк, 14, 58, Вичіжанін, 39 (автогол).

"Карпати" (Львів): Сілецький, Сімінін, Болденков, Лобай (Маткобожик, 69), Ткачук, Чачуа, Приймак (Богач 59), Галенков (Тітунін, 76), Дударенко (Повалій, 46), Кожанов, Гуменюк (Єрмаченко, 76).

"Карпати" (Галич): Зеленський, Береза (Даніловський, 61), Калинчук, Мелінишин, Сущак, Гілмар (Шевчук, 72), Вичіжанін, Лебедь, Бей, Мордас (Лісовик, 61), Давід (Дуван, 78).

Фіаско в Львові відчепило галичан від претендентів на першу лігу! Перефразувавши львівян: "ганебна гра немає слів"...

10 тур. «Карпати» (Галич) – «Чернігів»: 1-1

Голи: Сущак, 68 - Кривобороденко, 40.

Незабитий пенальті: Зенченко, 9.

"Карпати" (Галич): Зеленський, Береза (Авраменко, 70), Калинчук, Мелінишин, Сущак, Гілмар, Вичіжанін, Лебедь, Бей (Шевчук, 80), Мордас (Вальєхо, 45).

Галич очолив 37-річний іспанський фахівець Карлос Інарехос, але новий іноземний тренер не зміг стартувати з перемоги. Вже на 9-й хвилині Вичіжанін начудив на пенальті, який Зеленський відбив. І все ж в кінці першого тайму пропустили, а потім героїчно спасли нічию. Відрив від лідерів збільшується, ставка на награвання молодих іноземців?

11 тур. «Буковина» - «Карпати» (Галич) : 1-0

Гол: Палагнюк, 71.

"Карпати" (Галич): Зеленський, Береза, Авраменко, Калинчук (Вальєхо, 73), Мелінишин, Сущак (Дуван, 58), Гілмар (Шевчук, 58), Вичіжанін, Лебедь, Ікер Скотто, Даніловський (Бей, 80)

Гра проти самобутньої команди з Чернівців, яка перед цим матчем обіграла ЛНЗ і також має в своєму складі іноземців Кена Еллу, Дуруеке Кевіна та Салбака Фаді вийшла напруженою, а єдиний мяч вирішив все. Перемога "Буковини" в день міста. Перша поразка Карлоса Інарехоса, а зміни в команді продовжуються: розірвано контракт з Ярославом Дедою, в тренерський штаб увійшов Ігор Ощипко, а перед матчем був підписаний 20-ти річний ганський півзахисник Фелікс Хаммонд

Переглядів: 376 | Додав: luka | Рейтинг: 0.0/0