15:20 В Овідіополі погода сонячна +20 градусов.

"Дністер" Овідіопіль: 30. Лавренцов, 3. Вишталюк, 8. Хромих, 27. Буряк, 20. Лещук, 5. Полтавець (капітан), 18. Платунов, 6. Д.Пархоменко, 9. К.Пархоменко, 17. Степанишин, 77. Каблаш.
Запасні: 89. Пацюк, 28. Момотенко, 10. Кошка, 2. Д.Поспелов, 15. Продан, 11. Мочуляк, 14. Піцик.
Головний тренер: Андрій Пархоменко.

"Енергетик" Бурштин: 35. Хомин, 6. Деренюк, 5. Лазорик (капітан), 3. Гребинський, 4. Данищук, 15. Мілищук, 10. Долотко, 18. А.Семенюк, 14. Чернов, 9. Микуш, 11. Гордієнко.
Запасні: 1. Бандрівский, 2. Шалата, 17. Василів, 16. Клюшніченко, 13. Прокопович, 8. Єнілєєв, 7. С.Рева.
Головний тренер: Микола Пристай.

Арбітр: Анатолій Жабченко (Сімферополь). Асистенти арбітра: Андрій Ганжелюк (Керч) і Дмитро Шаличев (Сімферополь).
Резервний арбітр: Віталій Лазеєв (Одеса). Делегат ФФУ: Борис Данцкер (Маріуполь).

Сьогодні мала перерватися переможна серія з двох матчів бурштинського «Енергетика» або овідіопольського «Дністра». Ці дві команди досить схожі і хоч перебувають в низу турнірної таблиці та не боряться за призові місця, але можуть обіграти любого з лідерів. Матч першого кола в Бурштині завершився з рахунком 2-1 перемогою «Енергетика».
Перший небезпечний момент створили господарі. Після флангової подачі Хромих, Каблаш головою пробивав мимо воріт. Він же через декілька хвилин обіграв в штрафному кілька захисників і пробив в дальній нижній кут, але знову неточно. Бурштинці відповіли штрафним Семенюка, але його навіс вибили господарі. На 17-й хвилині овідіопольці вийшли вперед. Антон Хромих сильно пробив з штрафного, назначеного в 23-25-ти метрах від воріт. Прикритий своїми і чужими гравцями голкіпер не зміг зреагувати на цей удар - 1:0. Після забитого м’яча «Дністер» спробував пробити Миколу Хомина з далекої відстані, проте удари не носили ніякої небезпеки. «Енергетик» пішов відіграватись і притиснув господарів до їх воріт. На 29-й хвилині Тарас Микуш пробивав з льоту та м’яч після його удару пройшов вище перекладини. Небезпечні моменти створювали Семенюк і Гордієнко, але господарів виручав воротар або захисники. «Енергетик» притиснув овідіопольців і ті часто фолили біля свого штрафного. Один з штрафних приніс м’яч у відповідь. На 44-й хвилині Тарас Микуш виконав штрафний удар з правого флангу і капітан Микола Лазорик головою переправив м’яч в кут воріт без шансів для Лавренцова. Через хвилину «Енергетик» чуть не забив ще один «гол в роздягалку». Дмитро Гордієнко ввірвався в штрафний з лівого флангу і пробив, та «круглий» пролетів поруч з стійкою.
Другий тайм став майже копією першого. Початок сильніше знов почали господарі, а кінець тайму знову кращими були «енергетики». На 51-й хвилині Валентин Полтавець розрізним пасом вивів Каблаша один на один з воротарем, але Микола Хомин ліквідував загрозу. Вже через хвилину виручав воротар «Дністра», знешкодивши удар Семенюка з дальньої дистанції. На 60-й хвилині Микола Хомин знову виручав енергетиків. Це Валентин Полтавець наважився на удар з 30-ти метрів. Напевне «енергетики» чекали поки втомиться «Дністер» , бо середину другого тайму віддали майже повністю йому ініціативу. Шанси вирвати домашню перемогу мали Пархоменко та досвідчений Валентин Полтавець, але їхнім ударам не вистачало влучності. В кінці матчу бурштинська команда, відбившись від цих наскоків, зробила просто навальний штурм, який напевне застав зненацька овідіопольців. Гості наносили удари з дальньої і ближньої дистанції і ледве не пів команди могли повезти перемогу в Бурштин. Долотко, Чернов, Семенюк, Прокопович і це не повний список тих ,хто міг сьогодні стати автором гола, але захисники «Дністра» вибивали м’ячі просто подальше від воріт після цих ударів. Вже в доданий час просто гарматний удар получився Андрію Чернову з 25-ти метрів, але м’яч пролетів в кількох сантиметрах над перекладиною. На 93-й хвилині Віктор Данищук і Андрій Чернов знову били по воротах, але щастя в кінці матчу було на боці господарів. В підсумку нічия 1-1 і обидві команди обірвали свою переможну серію та зберегли між собою чотириочкову різницю в турнірній таблиці.

Переглядів: 925 | Додав: russel | Рейтинг: 0.0/0