Головна » 2010 » Травень » 15 » "Енергетик" 3:4 "Динамо-2"

15 травня, 16:30
м.Бурштин стадіон "Енергетик"

"Енергетик": Хомин, Лазорик, Данищук, Гребинський, Прокопович, Долотко, Чернов, Міліщук, Семенюк, Василів, Єнілєєв.

"Динамо-2":Загладько, Люлька, Новак, Бутенін, Родіна, Кушніров, Єрьоменко, Морозенко, Шевчук, Суарез, Теміле.

Голи:Семенюк (23, 81, з пенальті), Долотко (88) - Бутенін (21), Новак (49, з пенальті, 70), Кушнєров (75)

За останні дні бурштинському «Енергетику» прийшлося зіграти дуже важкі матчі, в яких команді вдавалося досягати позитивного результату. До перенесеного матчу з «Динамо-2» Миколі Пристаю прийшлося вирішувати ким замінити травмованого Тараса Микуша та Дмитра Гордієнка, який пропускав гру через перебір карточок. Тренер «Енергетика» змушений був ставити в атаку молодих Василіва та Єнілєєва. Проте матч все одно получився надрезультативний. Сьогодні на грі був присутній тренер ФК «Волинь» Луцьк Віталій Кварцяний, який приїхав подивитись на свого наступного суперника.
Початок матчу був за динамівцями. Вони подали кілька кутових, на які бурштинці відповідали потужними контратаками. Особливою активністю відзначався Ігор Долотко, який спочатку пасом через все поле виводив сам на сам Міліщука, а потім кілька раз сам пробивав по воротах. На 21 хвилині арбітр призначив штрафний біля воріт, Люлька подав, а Бутенін головою вивів киян вперед. Через дві хвилини бурштинці рахунок зрівняли. Долотко знову бив по воротах, воротар відбив перший удар і Семенюк був найшвидший на добиванні в чужому штрафному. За декілька хвилин «енергетики» мали виходити вперед, але воротар в блискучому стрибку знову відбив удар Ігоря Долотка. На 30-й хвилині перевіряв Миколу Хомина Морозюк, без проблем для воротаря «Енергетика». На правах господарів бурштинці більше контролювали м’яч і створювали більше моментів. Також досить непогано виглядали в цьому матчі атакувальна трійка динамівців Суарес-Теміле-Морозюк. В другому таймі «Енергетик» спробував продовжити атакувати ворота динамівців і свій шанс втратив Семенюк. На 49-й хвилині одна з атак динамівців, закінчилась призначенням пенальті. Новак пробив влучно. Цей гол і саме призначення пенальті серйозно демобілізувало господарів, хоча шанс знову зрівняти рахунок втратив Данищук. На 70-й хвилині знову забив Новак, на цей раз після подачі кутового. На 75-й хвилині Кушніров дальнім ударом зробив рахунок просто розгромним. Можливо такою грою бурштинці вирішили заплутати Кварцяного, бо давно вже не доводилось в домашніх матчах бачити таку слабку гру захисту. Після четвертого пропущеного м’яча «Енергетик» притиснув «Динамо» до своїх воріт. На 81-й хвилині Семенюк обіграв декількох захисників в штрафному, заробив і реалізував пенальті. 2-4. На 84-й хвилині Віктор Данищук не встиг замкнути простріл з кутового, але вже через хвилину фантастичний удар получився Долотку. 3-4. На останніх хвилинах «енергетики» мали здобути нічию, але Семенюк не зміг перекинути воротаря після виходу сам на сам. Фінальний штурм не приніс бажаного для бурштинців результату.
Переглядів: 813 | Додав: energetyk | Рейтинг: 3.3/3