Головна » 2010 » Лютий » 24 » "Енергетик" - "Буковина": 2-1. Дежавю...
15:18
"Енергетик" - "Буковина": 2-1. Дежавю...
На відміну від попереднього матчу Микола Семенович Пристай випустив з перших хвилин досвідчених Ігоря Долотка та Віталія Дністряна. Саме вони стали ключовими персонами цього матчу. З самого старту обидві команди почали боротьбу за центр поля. Вже на 4-й хвилині чернівецька команда могла виходити вперед. Микола Лазорик сфолив і заробив жовту картку. Під час подачі штрафного через слизький газон Микола Хомин невпевнено відбив м’яч і реальний шанс отримав форвард «Буковини», але наш воротар виправився і відбив потужний удар. Бурштинці пішли вперед і більше атакували і вже на 21-й хвилині після навісу з правого флангу рахунок відкрив Віталій Дністрян. Фланги бурштинської команди просто «розривали» чернівчан. З правого флангу відмінно підключався Юрій Шалата, а на лівому фланзі господарем був Ігор Долотко. Перед перервою обидві команди залишились в меншості. За другу жовту картку поле покинув спочатку лівий захисник «Буковини», який поводив себе дуже зухвало і багато сперечався з арбітром, а потім капітан «Енергетика» Микола Лазорик. До кінця першого тайму «Енергетик» свою перевагу не зміг втілити в другий м’яч. Після перерви тренер «Буковини» замінив одразу чотирьох польових гравців і воротаря, проте особливих дивідентів це не принесло. На 51-й хвилині Долотко виконав простріл, який замкнув Роман Барчук. «Буковина» пішла відіграватись і спочатку «енергетиків» врятувала перекладина, а на 75 –й хвилині після прострілу Керчу гол забив Лубенець. Більше забитих голів глядачі не побачили і бурштинці відсвяткували першу перемогу на турнірі.
Нагадаємо, що зовсім недавно ці команди вже зустрічалися в товариському матчі в Чернівцях і тоді також був зафіксований такий рахунок. Цей матч також був особливо принциповим, тому що саме ці команди в групі Б є найвищі за рангом і являються одними з основних претендентами на перемогу в кубку Підгіря. Після двох матчів в бурштинської команди 4 очки. За цим показником "Енергетик" зрівнявся з "Тепловиком".
"Енергетик": Хомин, Шалата, Крещик, Лазорик, Данищук, Гребінський, Чернов, Долотко, Василів (Міліщук 60), Козлюк (Барчук 46), Дністрян.

В другому матчі дня нашої групи «Енергетик-Галичина» з рахунком 2-1 переграла «Тепловик», чого не змогла зробити в свому першому матчі головна команда. Галичани захопивши повністю ініціативу забили два швидких м’ячі, повністю перегравали в першому таймі своїх суперників. В другому таймі гра вирівнялася і один гол «Тепловик» все ж таки забив наприкінці матчу.
"Енергетик-Галичина-2": Шпук, Ігнатенко, Срібний, Цимбалістий, Клюшніченко, Микуш, Мавров, Єнілєєв, Липко, Королянчук, Буняк.

Переглядів: 824 | Додав: luka | Рейтинг: 5.0/1