Головна » 2011 » Липень » 8 » "Енергетик" (Бурштин) - ПФК "Суми" 2:0. Суми не використало свій шанс
09:31
"Енергетик" (Бурштин) - ПФК "Суми" 2:0. Суми не використало свій шанс
Енергетик (Бурштин) - ПФК Суми (Суми) 2:0 (1:0)

15 червня. 17.00. Умань. Стадіон «Ільїчівець-Умань»
Голи: Гордієнко 16, Барчук 88;
Видалення: Котелюх 85
Головний арбітр: Скрипак (Київ),
Арбітри: Кузьмин А.В. (Миколаїв), Литвин А.М. (Київ), Трехліб Я.М. (Дніпропетровськ)

Ось і настав вирішальний день для обох команд. Одним потрібно перемагати, задля збереження свого реноме, іншим ця перемога потрібна для підвищення у класі.

ФК Суми вже довело і своїм вболівальникам, і всім іншим, що вихід до матчу плей – офф не був випадковістю, обігравши команду ФК Полтава у непростому для себе матчі. Сумчани вирішили не покидати Умань після цього матчу, та присвятити більше часу тренуванням, та підготовці до матчу. Енергетики прибули напередодні матчу, тож в них було менше часу для знайомства з полем.

Матч розпочався з розвідки. Команди почали перевіряти слабкі місця одна одної. На 16 хвилині після розіграшу кутового, м’яч опиняється у Гордієнко, який влучно пробиває по воротам. Після пропущеного голу сумчани намагалися одразу відновити рівновагу, та їм бракувало останнього завершального удару.

В цілому гра після голу стала більш жвавішою. Вимушені атакувати Суми починає відкриватись, і цими прогалинами користується Енергетик. Виконуючи свою «рідкі» атаки до воріт номінальних гостей.

Наприкінці тайму Суми мали можливість відзначитись. Саїд Белмохтар пробиває по воротам, голкіпер Енергетика не фіксує м’яч, лише трохи не вистачило Вечтомову, аби дотягнутись м’яча.

Початок другого тайму видався більш швидким. Бурштинці одразу приступили до атак, та вже з перших хвилин другої половини гри могли відзначитись. Небезпечний штрафний біля воріт сумчан, та удар Чернова по воротам, міг подвоїти, або навіть потроїти рахунок. Та на щастя Сумам воротар відіграв на всі сто.

На 61 хвилині Малюк після отриманого м’яча від Погорелова, пробиває поруч зі стійкою. В котре спіймавши Суми на контратаці, форвард бурштинів виходе віч – на – віч з воротарем сумчан. І Олександр кидається в ноги забирає м’яч, та отримує травму і вимушений покинути поле. На зміну йому виходить Кисилиця. За кілька хвилин після цього Котелюх за зірвану атаку в центрі поля отримує другу жовту картку, яка автоматично стає червоною. І Олег покидає поле. На останніх хвилинах матчу, Барчук обігрує воротаря, і немов би знущаючись закочує м’яч у порожні ворота. Рахунок 2:0! До кінця гри команди вже не створили моментів, все було і так зрозуміло.

Після цього матчу питання для Сум вирішене – путівка назад, в другу лігу, для Енергетика все ще буде вирішуватись завтра, де на засіданні ПФЛ буде розглянуто питання про невиїзд Бурштину до Вінниці, та подальші дії у ції справі.