Меню фан сайт ФК Енергетик
Форма входу
Логін:
Пароль:
Головна » 2010 » Лютий » 22 » «Енергетик» Бурштин – «Тепловик»: 0-0. Сніговий футбол.
18:24
«Енергетик» Бурштин – «Тепловик»: 0-0. Сніговий футбол.

Перший матч на кубку Підгір’я  бурштинська команда проводила з однією з кращих команд Івано-Франківської області «Тепловиком».

Ця команда в  своєму активі має навіть легіонерів і стартову гру проводила вчора  та розпочала її з перемоги 3-0 від «Ясполя». Проте відчути серйозну різницю в класі між командою першої ліги України і «Тепловиком» не дозволяв стан газону. Поле було засніженим і тому футболістам обох команд було важко продемонструвати свою майстерність. «Енергетик» на правах фаворита одразу пішов забивати гол і вже на першій хвилині їх атака закінчилась фолом проти Чернова.

Така ситуація повторювалась досить часто, але штрафні удари не приносили особливого успіху, хоча хороші можливості раз за разом втрачали бурштинські гравці. Досить впевнено виручав свою команду голкіпер «Тепловика». Спроби ж організувати серйозні моменти у відповідь «підчищалися» капітаном «Енергетика» Миколою Лазориком. В кінці першого тайму «Тепловик» навіть міг вийти вперед, але удар пройшов повз стійку воріт. В другому таймі на заміну вийшли лідери  атак енергетиків Ігор Долотко та Віталій Дністрян і ці заміни серйозно пожвавили гру.

Проходи Долотка по лівому флангу закінчувалися навісами в штрафну, але м’яч відмовлявся залітати в ворота. Здавалось, що бурштинська команда хоче м’яч просто завести. Декілька разів м’яч зупинявся на лінії воріт в руках воротаря «Тепловика».  В середині другого тайму команди знову обмінялися небезпечними моментами, слід відзначити кілька сейвів Миколи Хомина. Перевага бурштиніців так і  не привела їх до першої перемоги в кубку. Можливо далось взнаки відсутність через мікротравму Дмитра Гордієнка.  Наступний матч «Енергетик» проведе завтра 23 лютого проти  Енергетик-Галичини-2.

Переглядів: 814 | Додав: russel | Рейтинг: 0.0/0