Головна » 2010 » Травень » 29 » "Енергетик" - "Фенікс Іллічівець: 1-1

ФК "Енергетик": Хомин, Лазорик, Шалата, Гребінський, Прокопович, Міліщук, Гордієнко, Долотко, Чернов, Данищук, Єнілєєв

Головний тренер: Микола Пристай

ФК "Фенікс Іллічівець": Літовченко, Рябко, Повальчук, Бобух, Тітомир, Цимбал, Івашко, Акчурін, Панченко, Семенина, Плетньов

Н.З. Тукач, Бриль, Антонюк, Блудов, Леонов

Головний тренер: Анатолій Біляй

Після кількох дощових днів в Бурштин нарешті повернулась літня спека. В цей день бурштинський «Енергетик» приймав своїх сусідів по турнірній таблиці і одночасно таких далеких кримських гостей з Калініно. В разі перемоги господарі виходили на 14 місце в турнірній таблиці і реваншувались за поразку в Криму в першому колі. Вже на третій хвилині провірив воротаря «Фенікса» Прокопович. Енергетики активніше провели початок зустрічі, тримаючи в своїх ногах перебіг поєдинку. На 13-й хвилині Долотко пройшов двох захисників гостей, пробив і влучив в руку захиснику. Арбітр не побачив цього епізоду. До арбітра після цього матчу були претензії в обох сторін, але спочатку «Фенікс-Іллічівець» вийшов вперед. Капітан калінінців відважився на сольний прохід і пробив. Нескладний удар Микола Хомин несподівано пропустив поміж ніг. «Енергетик» кинувся відіграватись. Через хвилину біля воріт гостей з Криму призначили штрафний, Чернов пробив і влучив в стінку, а подачу з кутового головою не зміг замкнути Микола Лазорик. Після цих моментів гра трохи заспокоїлась, а справжня небезпека знов виникла аж на 31-й хвилині. Долотко розігнав атаку і після серії передач м’яч потрапив до молодого Єнілєєва, який пробивав з розвороту. Літовченко знову ліквідовує цю загрозу. Через декілька хвилин Єнілєєву вдався супер видовищний удар головою після навісу і знову в такому ж видовищному стрибку воротар перевів м’яч на кутовий. Останній шанс зрівняти рахунок ще в першому таймі мав Чернов. В перерві тренер енергетиків, напевно, серйозно поговорив з своїми підопічними. Також нарешті прокинулись бурштинські фанати. І вже на початку першого тайму масована атака «Енергетика» закінчилась ударом Ігоря Долотка, який став результативним. 1-1. Свій другий момент «Фенікс» створив аж на 60-й хвилині. Плетньов відважився на дальній удар, але Хомин більше таких помилок не допускав. До кінця матчу гості створили лише один момент, коли їм нарешті вдалося піти в контратаку і вдарити по воротах. Решту гри моменти створювали господарі. 70-та хвилина Чернов пробивав і калінінців врятувала штанга, а через п’ять хвилин Долотко з десяти метрів мав виводити свою команду вперед і знову несподівано прозвучав свисток судді хоч ніхто не зрозумів, де ж було порушення. На 85-й хвилині шанс також отримав Дмитро Гордієнко після відмінного пасу Андрія Чернова, та в підкаті захисники винесли м’яч на кутовий. На 88-й хвилині Віталій Дністрян пробивав головою після навісу і знову «Фенікс» рятує стійка воріт. Останній момент створив невгамовний Чернов. В підсумку нічия, яка не задовольнила жодну з команд. Вже через три дні 1 червня «Енергетику» прийдеться зіграти перенесений матч останнього 34-го туру вдома проти алчевської «Сталі».
Переглядів: 920 | Додав: MAZAFAKA | Рейтинг: 5.0/2