Головна » 2011 » Липень » 22 » "Енергетик" - "Металург": 0-4. Ще один майстер-клас металургів
17:53
"Енергетик" - "Металург": 0-4. Ще один майстер-клас металургів

"Енергетик" - "Металург" 0-4.

Голи: Тейку 27, Штурко 50, Матеус 73, Жуніор 93.

Попередження: Прокопович 51, Фурта 65 - Матеус 36.

"Енергетик": Новак (Хомин,46), Прокопович, Мостовий, Підвірний, Лазорик, Долотко, Чернов, Акімов (Ципердюк, 65), Семенина (Януш, 60), Фурта (Срібний, 76), Яневич.

Н.з. Микуш, Юрченко, Деренюк.

Тренер: Богдан Блавацький.

«Металург» З: Руденко, Опанасенко, Матеус , Бойко, Дудник (Цуріков, 13), Вернидуб, Тейку (Жуніор, 46), Пісоцький, Штурко, Ашраф (Фабіано Де Ліма, 75), Рудика (Скороходов, 71).

Н.з. Шевченко, Сидорчук, Глушко.

Тренер: Сергій Зайцев.

Після домашньої перемоги від «Титана» запорізький «Металург» розтрощив в Бурштині і «Енергетик». Хоча в перемогу господарів мало хто вірив, але найпалкіші вболівальники «енергетиків» все ж надіялися на позитивний результат для своєї команди. Проте, клас є клас.

Блавацький змушений був в стартовому складі замінити травмованих Данищука і Гордієнка на Прокоповича і Фурту, хоча вибрав все ту ж захисну тактику з одним форвардом. Грати в відкритий футбол з «Металургом» було смертельно для бурштинців і ця стратегія спочатку приносила свої дивіденди.

Сергій Зайцев ж випустив в основі Адольфа Тейку і не прогадав. На 26-й хвилині камерунець замкнув навіс з правого флангу і відкрив рахунок. 0-1. Надивившись на турецьких вболівальників, запорізькі фани і собі рвонули на поле вітати команду з забитим м’ячем, але це був тільки початок гольового шоу.

Хоча, потрібно сказати, що до цього м’яча бурштинці достойно виглядали. На 22-й хвилині після скидки Долотка Чернов повинен був забивати, але влучив в захисника з непоганої позиції. На 34-й хвилині після прострілу Яневича вже Долотко пробивав вище воріт, а потім удар Семенини знешкодив Руденко. На 43-й хвилині знов «гаряче» було вже в штрафній «Енергетика» після кутового, коли одразу двоє гравців «Металурга» мали головою замикати цю подачу. На останніх хвилинах Чернов виводив Фурту на побачення з Руденком, але Юрій заплутався в своїх ногах.

На початку другого тайму Блавацький вимушений був робити заміну воротаря. Замість травмованого Новака вийшов Хомин, але це був явно не його кращий матч. На 50-й хвилині голкіпер не дотягнувся до м’яча після подачі з правого флангу і Штурко розстрілює ворота. Гру було зроблено. Можливо, якби на 64-й хвилині після навісу Акімова Юрій Фурта забив гол, то і результат був іншим, але Руденко витягнув цей м’яч з-під перекладини.

Відчувши смак перемоги, запоріжці понеслися вперед і робили це красиво та злагоджено. Моменти почали виникати один за одним і вболівальникам лише залишалося вгадати рахунок матчу. На 73-й хвилині Матеус вколотив ще один м’яч після подачі з флангу, а вже на 93-й хвилині рахунок став непристойним. 0-4. Красива комбінаційна гра в штрафному «Енергетика» завершилась влучним ударом Жуніора, а три з чотирьох голів в ворота бурштинської команди влетіло від легіонерів.

На післяматчевій прес-конференції задоволений тренер «Металурга» Сергій Зайцев пообіцяв ще кілька придбань до закриття трансферного вікна, а розчарований Богдан Блавацький поскаржився на важкий календар і пообіцяв дати бій вже наступному супернику.

Переглядів: 1019 | Додав: russel | Рейтинг: 3.4/7