Головна » 2010 » Червень » 1 » "Енергетик" - "Сталь": 2-2.
21:07
"Енергетик" - "Сталь": 2-2.
"Енергетик" - "Сталь": 2-2

Голи: Гавриш, 2 (0:1). Шевченко, 13 (0:2). Семенюк, 52 (1:2). Гордієнко, 62 (2:2).
Попередження: Міліщук, 50. Лазорик, 72. Долотко, 81 – Назаренко, 63.

1 червня 2009 року.

стадіон "Енергетик".

ФК "Енергетик": Хомин, Лазорик, Клюшніченко, Гребінський, Прокопович, Міліщук, Гордієнко, Долотко, Семенюк, Данищук, Єнілєєв

Н.З. Бандрівський, Липко, Шалата, Рева, Василів, Барчук, Деренюк

Головний тренер: Микола Пристай

ФК "Сталь": Ситало, Пасічніченко, Назаренко, Кондратюк, Чиботайов, Гордя, Гавриш, Муховиков, Окана Стазі, Мироненко, Шевченко

Н.З. Бабак, Акименко, Налигач, Янчеко, Мазарук, Яскович, Палагнюк

Головний тренер: Анатолій Волобуєв
Матч між бурштинським «Енергетиком» і алчевською «Сталлю» відбувався раніше ніж заплановано, оскільки таке рішення було ухвалено на спільному засіданні Центральної ради, Рад першої та другої ліги 26 травня 2010 року. Саме цього дня Професійна ліга України відсвяткувала 14 день народження і може тому символічно в гості в Бурштин приїхав сам президент ПФЛ Мілетій Бальчос. Він за декілька днів також встиг відвідати Армянськ і Чернівці та поздоровити команди з виходом в першу лігу, а також зустрівся в Франківську з Вишиванюком. Для «Енергетика» це була остання домашня гра в сезоні і тому незважаючи на досить нелітню погоду чимало глядачів прийшло підтримати свою команду. «Сталь" почала з першої хвилини пресингувати, що дало свої результати. Перший же кутовий привів до взяття воріт "Енергетика". Навіс з правого флангу і Віталій Гавриш став автором голу. «Енергетик» після такого шокуючого початку намагався одразу відігратись, але алчевці досить непогано контролювали мяч і вже на 13-й хвилині подвоїли рахунок. Шевченко підхопив мяч після швидкої атаки і з центру штрафної лінії запустив «круглого» у ліву дев'ятку. Хомин знову не зміг зреагувати на цей удар. Здавалось, що після таких швидких голів перемога вже в кишені гостей. До кінця тайму господарі не могли отямитись і глядачі спостерігали досить мляву гру. 2-й тайм почався спокійно у рівній боротьбі. Алчевська команда, напевне, заспокоїлась і все перевернулось з ніг на голову. На 52 хвилині капітан Микола Лазорик почав контратаку з правого флангу і запустив м'яч по діагоналі через усе поле на лівий фланг на груди Семенюку. Той на швидкості ввірвався у штрафну і з гострого кута забиває гол!!! В вболівальників зявилась надія на позитивний результат і вони почали підтримувати свою команду. А "Енергетик не зупинявся, тиснув суперника і на 60-й хвилині «кулястий» знову залітає у ворота "Сталі". Навіс Долотка з лівого флангу знайшов Семенюка, той зряче накинув на Єнілєєва, який головою перенаправив круглого у ворота. Крик на стадіоні шалений, але що це? Суддя зафіксував офсайд. Але вже через дві хвилини атаки «Енергетика» все ж дали результат. В штрафному майданчику «Сталі» наступила паніка і м'яч опинився на нозі в Гордієнка! 2-2! Вболівальники в екстазі!!! Після цього гола дві команди на радість вболівальників почали грати в відкритий футбол, обмінюючись атаками. Окана-Стазі, Шевченко та Назаренко та Гавриш мали шанси відзначитись, але Микола Хомин виручав свою команду. В складі «Енергетика» міг відзначитись Єнілєєв, Долотко, Гордієнко з Семенюком, але матч все ж таки завершився бойовою нічиєю. Наступну домашню гру «Енергетика» прийдеться чекати аж до липня, коли має початися новий чемпіонат. Керівництво клубу вдячне усім вболівальникам, які повсякденно залишалися з командою та підтримували її протягом сезону на нашому стадіоні!
Переглядів: 783 | Додав: russel | Рейтинг: 0.0/0