Головна » 2012 » Січень » 22 » "Енергетик" в сезоні 2006 - 2007 років. Статистика.
15:02
"Енергетик" в сезоні 2006 - 2007 років. Статистика.
Сезон 2006 – 2007 років.

В другому для себе сезоні в першій лізі, на великий подив для всіх, команда з провінційного містечка Бурштин, за чотири тури до завершення першості першої ліги перебувала на шостій сходинці турнірної таблиці (в підсумку фінішувала восьмою, а це на даний час найвище досягнення команди)!

Зберігши основних гравців, «Енергетик» підсилився захисниками Василем Качуром («Спартак» ІФ), Юрієм Шалатою («Рава»), півзахисником Андрієм Черновим («Зірка») і награвши бойовий склад почав здобувати перемоги над титулованими суперниками. До зимової перерви підопічні Пристая після невдалої серії з 5-ти поразок перемогли «Сталь» Дніпродзержинськ, «Борисфен», «Спартак» Суми, «Десну», «Миколаїв», «Волинь», «Оболонь», ФК «Львів», знову «Сталь», «Кримтеплицю».

"Енергетик" в сезоні 2006 - 2007 років. Статистика. "Енергетик" в сезоні 2006 - 2007 років. Статистика. "Енергетик" в сезоні 2006 - 2007 років. Статистика.

Майже всі матчі на поле виходив такий склад: Хомин – Лук’янов, Шалата, Качур, Запорожан – Лакомський, Р. Ципердюк, Чернов, Долотко (Гуменюк) – Кікоть, Худзік.

Проте вже під час зимової перерви команду покинули нападники - кращий бомбардир Андрій Кікоть (7 голів) та Павло Худзік (4 голи), які перейшли в «Нафтовик-Укрнафту» та ФК «Львів». Перехід в ці команди дозволив футболістам пограти в елітному дивізіоні, адже саме 2007 року «Нафтовик-Укрнафта» виграв першу лігу. Павло Худзік дебютував в еліті з «Львовом» трохи пізніше (2008 р.), потім перейшов в «Оболонь», за яку забивав «Шахтарю» і «Динамо», а на даний момент захищає кольори луганської «Зорі».

Залишив команду також Сергій Бербат («Миколаїв») та Володимир Пуга («Нафтовик» Долина), а замість них в команду прийшли захисник Микола Лазорик (уродженець гірського селища Кути, грав за «Сокіл» Бережани), нападник Ярослав Гутнікевич («Сталь» Дн) та досвідчений півзахисник Ігор Мігалатюк («Буковина», «Чорноморець», «Нива» Вн., «Спартак» ІФ, «Десна»).

"Енергетик" в сезоні 2006 - 2007 років. Статистика. "Енергетик" в сезоні 2006 - 2007 років. Статистика.

Після зимової перерви «Енергетик» виграв ще від «Спартака» ІФ, «Ігросервіса», «ЦСКА», здобув технічні перемоги від «Борисфена» та «Спартака» Суми, потім знову переграв «Десну» і в останньому турі познущався 4-0 над «Поділлям» Хмельницький.

Голи забивали: Кікоть Андрій– 7, Запорожан Андрій - 6, Чернов Андрій – 5, Худзік Павло, Ципердюк Роман – 4, Лакомський Володимир, Лук’янов Максим, Качур Василь -3, Долотко Ігор, Лазорик Микола, Гутнікевич Ярослав, Веретинський Андрій - 2, Рудницький Володимир, Пуга Володимир, Гуменюк Вадим, Мігалатюк Ігор, Сергеєв Лев – по 1.

Найбільше за сезон забив Матвій Бобаль («Ігросервіс») – 16.