Головна » 2012 » Січень » 28 » "Енергетик" в сезоні 2007 - 2008 років. Статистика.
13:36
"Енергетик" в сезоні 2007 - 2008 років. Статистика.
Сезон 2007 – 2008 років.

Сезон 2007/08 «Енергетик» провів не так вдало, як попередній, фінішувавши лише на 13-му місці і здобувши 48 очок, що на 4 менше, ніж в «Миколаєва» (10 місце).

Літом команду поповнили нападники Дмитро Гордієнко (вихованець дніпропетровського УФК, виступав за команди «Динамо» Хмельницький, «Спартак» ІФ, «Миколаїв», «Нафком» Бровари, «Рось» Біла Церква), та молоді 17-річні Василь Павлик ("Надія" Копиченці), Тарас Микуш з Ходорова (УФК «Львів»), Роман Барчук («Спартак» ІФ) і керівництво не прогадало з цими нападниками, адже Гордієнко встановив рекорд клубу з результативності за сезон (18 м’ячів + 1 КУ). Покинув команду Роман Ципердюк (33 роки, 110 матчів за «Енергетик», 14 голів).

Запам’ятався також цьогорічний виступ в Кубку України, де вже в першому раунді суперником стала луцька «Волинь». До 82-ї хвилини в Бурштині волиняни вигравали 0:2 (Жадер, 15, Лісовий, 65), але спочатку Василь Качур подарував надію господарям, а через три хвилини Ігор Долотко перевів матч в овертайм. В добавлений час «енергетики» перевернули все з ніг на голову, перемігши 4-2! На 105-й хвилині відзначився Дмитро Гордієнко, а «поховав» гостей на 108-й хвилині Володимир Лакомський.

В наступному раунді «Енергетик» поступився в Овідіополі «Дністру» 2-0, хоча місяць тому переміг його в чемпіонаті.

До зимової перерви «Енергетик» переміг лише 4 рази («Дніпро» Черкаси, «ЦСКА», «Дністер» і «Кримтеплицю»). Такі результати вимагали змін, тому в міжсезоння команду підсилили Віктор Яневич («Чорногора»), Андрій Гірча («Рось» Біла Церква), Володимир Крохмаль («Оболонь»), Дмитро Головко (вихованець "ЛВУФК" Луганськ), Тарас Мстислав ("ВПУ-21" Івано-Франківськ), воротар Сергій Яковець (ФК "Бершадь"). Не обійшлось без втрат. В «Олександрію» перейшов один з лідерів «Енергетика» Андрій Запорожан. Разом з новою командою Запорожан в 2011 році вийшов в Прем’єр лігу і навіть забивав «Динамо» Київ. Пішли з «Енергетика» також Володимир Лакомський (в «Сталь» Дніпродзержинськ), Максим Лук’янов («Кримтеплиця») та Віталій Басанець.

В порівнянні з першим колом «Енергетик» вигравав майже вдвічі більше – 9 разів: від «Ігросервіса», «ЦСКА», «Сталь» Алчевськ, а також здійснив неймовірну рекордну серію перемог з 6-ти матчів в останніх 6-ти турах (матчі 33 -38 турів). - «Енергетик» - «Геліос» Харків - 3:0, - «Енергетик» - «Фенікс-Ілічівець» Калініно - 2:0, - «Сталь» Дніпродзержинськ - «Енергетик» - 0:1, - «Енергетик» - ФК«Львів» - 1:0, - «Волинь» Луцьк - «Енергетик» - 3:4, - «Енергетик» - МФК«Миколаїв» - 1:0.)