Головна » 2016 » Липень » 26 » "Шахтар" вилітає в Лігу Європи, "Олександрія" і "Ворскла" в ауті!

Кваліфікація Ліги Чемпіонів. Перший матч.

Голи: Бернард, 27, Селезньов, 75.

"Шахтар": Пятов - Срна, Ордець, Кривцов, Ісмаїлі - Бернард, Степаненко, Фред, Марлос, Тайсон (Дентініо, 77) - Едуардо (Селезньов, 71)

Вилучення: Віолітіч, 55 (друга жовта картка)

Новий тренер "Шахтаря" Паулу Фонсека, який змінив Луческу, перебудував модель гри команди під своє бачення (схема 4-4-2 з зональним захистом). Відповідно, не знайшлося місця в стартовому складі гравцям, які були основними в минулому сезоні: пару захисників Ракицький - Кучер змінили Ордець - Кривцов, Малишев віддав своє місце Бернарду, а Коваленко - Фреду, що відбув дискваліфікацію.

В стартовому матчі чемпіонату "Шахтар" переграв новачка дивізіону "Зірку" (4-1, Бернард, Тайсон, Едуардо, АГ).  Абсолютно ідентичним був склад гірників на матч проти "Янг Бойс". Хоча на початку матчу гості мали кілька моментів, на 18-й хвилині Едуардо забив гол, але арбітр помилково зафіксував офсайд. Практично через десять хвилин Фред віддав на Бернарда, який відкрив рахунок. 1-0.  Крім забитого мяча Бернард багато обігрував суперників, саме він відібрав мяч на своїй половині, віддав на Тайсона, той на Степаненка, а пас Тараса дав можливість Селезньову забивати в порожні ворота. 2-0. Моментів було багато, Едуардо двічі змарнував виходи один на один, Марлос після супер-дриблінгу влучив в стійку.

"Локомотіва" (Хорватія) - "Ворскла": 0-0

"Ворскла": Шуст, Сімінін (Сапай 72), Дитятьєв, Чеснаков, Пердута, Ткачук, Зарічнюк (Коломоєць 56), Ребенок (Бартулович 66),  Скляр, Кобахідзе,  Хльобас,

В минулому сезоні "Ворскла" вилетіла від словацької "Жиліни" вже в першому для себе раунді (0-2, 3-1), програвши перший матч з двома вилученнями (Богуш, Даллку), а в матчі-відповіді пропустивши гол на 121-й хвилині вже в добавлений час (Шиндер 67, Є.Ткачук 90+1, Турсунов 101 (пен.) - Вілліам 121). В кінці сезону команду покинуло 5 гравців, які виходили в основі проти словаків (Турсунов, Ковпак, Шиндер, Громов, Даллку), замінити їх мали Голодюк (одразу отримав травму), Зарічнюк та Кобахідзе.

Матч чемпіонату полтавці виграли від "Чорноморця" 1-0, забив Хльобас.

Проти хорватів вийшли новачки команди Шуст, Зарічнюк і Кобахідзе, але врахувавши свої помилки минулого сезону тренер Сачко вирішив засушити матч, обидві команди зіграли нудний матч практично без моментів на практично порожньому Максімірі в Загребі (300 глядачів). 0-0. До негативу матчу додалася травма Сімініна.

"Олександрія" - "Хайдук": 0-3

Голи: Чосіч 52, Ерцег 82, Охандза 90

"Олександрія": Леванідов - Басов, Микицей, Шендрік, Гітченко - Запорожан, Банада, Жичиков (Леонов, 77),  - Козак (Грицук, 72), Пономар, Куліш (Яремчук, 62)

Запасні: Новак, Путраш, Чеботаєв, Чорній, Старенький, Леонов, Грицук

Головний тренер: Володимир Шаран

Вперше "Олександрія" зіграє в єврокубках, що є фантастичним успіхом, якщо врахувати, що кілька років тому команда грала в першій лізі з нашим бурштинським "Енергетиком" і навіть програвала нам. Приємно відзначити, що "Олександрія" є командою, за яку ми будемо вболівати, тренером є уродженець Бурштина Володимир Шаран, на воротах екс-енергетик Андрій Новак, капітан Андрій Запорожан теж грав за "Енергетик". Хоча в єврокубки  "Олександрія" б не потрапила, якщо б не дискваліфікація "Дніпра" і мінуси для "Волині".

В міжсезоння "Олександрію" залишили Дедечко, Таргамадзе, Імереков, а прийшли Гітченко ("Карпати"), Цуріков і Яремчук ("Динамо" К), що не можна назвати супер-підсиленням. Більше того, свій стартовий матч чемпіонату проти "Динамо" олександрійці програли 1-5 (Банада, 86 хв). Після цієї поразки Шаран не випустив проти Хайдука Новака, Чеботаєва, Чорнія, Старенького, Леонова, їх замінили Леванідов, Шендрік, Жичиков, Куліш і Козак.

Перший тайм закінчився 0-0, хоча шанси відзначитись в наших були, а в другому ПФК спочатку пропустила 2 гола після подачі кутових (помилка воротаря і Гітченка), а потім контрольний на останніх хвилинах. Мінус одна команда для України.

"Янг Бойс" - "Шахтар": 2-0 (п. 4-2)

Кваліфікація Ліги Чемпіонів. Матч-відповідь.

Голи: Кубо, 54, 60

"Шахтар": Пятов - Срна, Ордець, Кривцов (Ракицький, 120), Ісмаїлі - Тайсон, Степаненко, Фред, Марлос,  Дентініо (В. Нем, 75) - Едуардо (Селезньов, 63)

ЖК: Степаненко, 65, Фред, 71, Тайсон, 81,

Паулу Фонсека в матчі чемпіонату проти "Чорноморця" (4-1, Селезньов, Фред, Едуардо, Коваленко) провів ротацію та дав відпочити парі центральних захисників (вийшли Кучер і Ракицький), нападникам Тайсону і Едуардо, а також замість Степаненка вийшов Коваленко. Вперше на заміну на останні хвилини появився Малишев. В тому матчі травмувався Бернард, тому тренеру прийшлося робити перестановку і ставити на його місце Тайсона, а місце в атаці віддати Дентіньо.

В першому таймі команди особливо не форсували події, два моменти мали гірники, коли на контратаці виходили 4 проти 2-х (загальмував Марлос), а також після подачі кутового удар Степаненка головою витягнув кіпер.

На початку другого тайму мав забивати Тайсон, але знову схибив, а от Кубо на 54-й хвилині вдало замкнув простріл з флангу. 1-0. Через шість хвилин японець Кубо ще раз шокував "Шахтар": Фред втратив мяч в центрі поля, швейцарці розігнали атаку і Кубо робить рахунок 2-0. А ще через кілька хвилин ворота Пятова врятувала поперечина. На 72-й мав забивати Дентініо головою, але зіграв бездарно, пробив по центру в воротаря. На 84-й хвилині Велінгтон Нем заробив штрафний перед самими воротами, пробив Фред і знову дуже не точно. На 91-й хвилині Нем прострілює на Марлоса - мяч летить в сантиметрах від стійки. Через три хвилини Нем втікав на контратаці і заробив штрафний - Срна бє вище. Овертайм голів не приніс, а в серії пенальті промахи Фреда і Ракицького (який святкував день народження) відправили "Шахтар" в плей-офф Ліги Європи. Крім гірників сенсаційно вилетіли сіяні "Фенербахче" (від "Монако"), "Олімпіакос" (від "Хапоеля"), "Андерлехт" (від "Ростова"), "Спарта" (від "Стяуа") та БАТЕ (від "Дандлока").

"Олександрія" - "Ворскла": 3-2

Голи: Старенький 14, Запорожан 16 (пен.), Грицук 37 – Коломоєць 25, Хльобас 58

"Олександрія": Новак – Чеботаєв, Басов, Шендрик, Путраш – Запорожан, Банада – Старенький (Козак 62), Леонов (Грицук 27), Цуріков – Пономар (Яремчук 77)

"Ворскла": Шуст – Сапай, Дитятьєв, Чеснаков, Пердута – Скляр, Ткачук (Пилявський 87) – Зарічнюк (Ребенок 46), Кобахідзе (Бартуловіч 81)– Хльобас – Коломоєць

Попередження: Путраш 24, Старенький 51, Новак 90+2 - Скляр 15, Дитятьєв 51, Бартуловіч 86

Між матчами-відповіддями проти своїх суперників в кваліфікації Ліги Європи обидва українські представники зійшлися в українському чемпіонаті, сильнішою була "Олександрія". Шаран повернув в ворота Новака, в захист Чеботаєва та Путраша замість Гітченка і Микицея, а також зявилися Старенький і Цуріков. Сачко змушений був шукати заміну травмованому Сімініну (вийшов Сапай), з основи вийшов Коломоєць, решта без змін. Поєдинок краще вдався господарям, яким на 99 % прийдеться переключитися на внутрішню першість, а от гра "Ворскли" і відсутність підсилення і ротації ставить багато запитань перед домашнім матчем проти хорватської "Локомотіви".

"Ворскла" - "Локомотива" 2:3
Голи: Діно Періч 49 (авт.), Володимир Чеснаков 74 - Петар Бочкай 1, Іван Фіоліч 53, Діно Періч 64
"Ворскла": Шуст, Пердута, Дитятьєв, Чеснаков, Сапай (Ребенок 60),Скляр (Голодюк 70), Ткачук, Хльобас (Зарічнюк 74), Кобахідзе,  Коломоєць, Бартулович,
ЖК: Пердута 60, Скляр 64
Нереалізований пенальті: Хльобас 45+1 (воротар)

І знову 2-3 і виліт від першого суперника. Сачко нічому не вчиться, а хорвати за шаленого фарту забили 3 мячі після 3-х ударів. Одним з антигероїв став Хльобас, який не забив пенальті.

«Хайдук»  – «Олександрія» : 3-1

4 серпня 2016. Спліт. Стадіон «Полюд». Матч-відповідь

Голи: Ніжіч 21, Т.-С. Сушіч 52 (пен.), Т.-С. Сушіч 56 – Старенький 13

«Гайдук»: Л. Калініч (к) – Юрановіч, Чосіч, Ніжіч, Міліч – Джефферсон, М. Білий (Башіч 61) – Т.-С. Сушіч (Ф. Тудор 77), Кожуль, Влашіч – Ахмед Саїд (Оганджа 66)

Тренер – Мар’ян Пушнік

«Олександрія»: Новак – Микицей, Гітченко, Шендрик (к), Цуріков – Старенький (Путраш 57), П. М’ягков, Банада, М. Козак – Р. Яремчук (С. Куліш 73), Пономар (Грицук 46)

Тренер – Володимир Шаран

ЖК: Микицей 24, Гітченко 52, Шендрик 55

Шаран також не вчиться на помилках, хоча, можливо, не мав він на кого замінити своїх захисників-невдах Гітченка, Микицея, а воротар екс-енергетик Новак хоч кілька раз виручив, однак його помилки привезли негативний рахунок 1-3.

Крім провалу українських команд на цьому етапі вилетіли московський "Спартак", німецька "Герта", португальський "Ріо Аве", а французький "Лілль" був вибитий командою Григорчука "Габалою" з Безотосним і Вернидубом.

Переглядів: 515 | Додав: luka | Рейтинг: 5.0/1