Меню фан сайт ФК Енергетик
Форма входу
Логін:
Пароль:
Головна » 2017 » Червень » 2 » ФК "Покуття" Снятин-НФК "Бурштин" 0-2 (0-0). Непростий Снятин.
15:19
ФК "Покуття" Снятин-НФК "Бурштин" 0-2 (0-0). Непростий Снятин.

ФК"Покуття" Снятин-НФК "Бурштин": 0-2 (0-0)

23-й тур чемпіонату області з футболу (друга ліга)

Голи: 0:1 Іван Ципердюк (74), 0:2 Андрій Голей (88)

НФК "Бурштин": А. Бендер, О. Федорюк, Івахнюк, Деренюк (к), В. Британ, І. Циперюк, Л. Головінський (Воргуль, 46),  А. Кукурудз, А. Тітунін, А. Чернов (Голей, 81), А. Драган.

Попри комфортний рахунок, ФК «Покуття » виявився для бурштинців не таким вже й простим суперником. З перших хвилин матчу бурштинці взяли мяч під свій контроль і впевнено контролювали гру, але перший гольовий момент створили саме гоподарі, коли після навісу мяча з правого флангу нападник гостей пробивав в кут воріт, але наш воротар врятував. Після гольового моменту бурштинці пробудилися, активніше заграли
і створирили ряд небезпечних атак, які закінчувалися ударами по воротах господарів.
На другу половину гри Бурштин вийшов заряджений тільки на перемогу, адже надійшла інформація з м.Косів де місцева команда вигравала 2-0 від "Касової"Бовшів, нашого прямого конкурента за перше місце.
Тиск на ворота господарір значно виріс , натомість господарям нічого незалишалося як грати тільки від оборони. В середині другого тайму Бурштин все таки дотиснув господарів  - Ципердюк Іван, забиває дуже важливий гол. 0-1. Другий мяч забив Андрія Голей, який вийшов на заміну. 0-2. В кінцевому результаті бурштинці виграють поєдинок і скорочують відрив від Бовшова до одного очка.

Першість області. Друга ліга. 23-й тур

"Покуття" (Снятин) – НФК "Бурштин" – 0:2

"Арсенал" (Вербовець) – "Хутровик" (Тисмениця) – 4:3

"Медик-Лісівник" (Солотвин) – "Черемош" (Верховина) – 2:2

"Касова" (Бовшів) – "Гуцульщина-ДЮСШ" (Косів) – 0:3 (матч відбувся у Косові)

"Карпати" (Кути) – "Нептун-Покуття" (Заболотів) – 4:1

"Покуття" (Снятин) – НФК "Бурштин" (юнаки): – 1:10

Голи: 0:1 Микола Леник (18), 0:2 Володимир Веренка (19), 0:3 Микола Леник (31), 0:4 Ярослав Юрик (34), 1:4 Володимир Боднарук (40+1), 1:5 Володимир Веренка (60), 1:6 Степан Любунів (62), 1:7 Володимир Веренка (66), 1:8 Олег Захар (76), 1:9 Микола Ясінський (77), 1:10 Володимир Веренка (79)

НФК "Бурштин"(Юнаки): Сапій, Куртянік, Януш (Іваськевич, 60), Семенович (Сорочинський, 62), Мазурик (Федунишин, 35), Любунів, Ясінський, Юрик  (ВІвсяник, 75), Віцько (Захар, 49), Леник, Веренка.

Першість ДЮФЛІФО. Друга ліга. 23-й тур.

Чемпіонський 100% результат: НФК "Бурштин" (Бурштин) 21-матч, 21-перемога, 0-нічія, 0-поразки, 105-забитих голів, 6-пропущених голів, 63-набраних очка.